Europa protestuje przeciwko izraelskiej ofensywie wojskowej

Kategorie: 

Demonstracje przeciwko działaniom Izraela w Stefie Gazy przybierają na sile. Największe protesty odbywają się w zachodniej części Europy. W niektórych francuskich miastach wprowadzono zakaz propalestyńskich demonstracji, gdyż zostały one uznane za antysemityzm.

 

Pokojowe demonstracje odbywały się już w Stanach Zjednoczonych, w Argentynie, we Francji, Wielkiej Brytanii, w Niemczech a nawet w Szwajcarii przed główną siedzibą Organizacji Narodów Zjednoczonych w Europie. Aktywiści domagają się, aby Izrael zakończył operację militarną na terenie Strefy Gazy, aby przestał zabijać Palestyńczyków i zakończył okupację. Działania izraelskich wojsk są określane jako zbrodnie wojenne.

 

Wczorajsze protesty we Francji przybrały formę zamieszek, gdy w niektórych miastach, między innymi w Paryżu, władze kraju wprowadziły zakaz "antyizraelskich demonstracji". Policja rozpędzała aktywistów za pomocą gazu łzawiącego. Zatrzymano również co najmniej 38 osób a kilkoro aktywistów zostało rannych. Powodem wprowadzenia zakazu były obawy wyrażone przez francuską gminę żydowską, które dotyczyły "antysemickich akcji".

 

Uczestnicy demonstracji rzucali w policję kamieniami i butelkami. Kilka izraelskich flag zostało spalonych publicznie na znak protestu. Wczorajsze protesty we Francji zostały zorganizowane przez Nową Antykapitalistyczną Partię (NPA) i wzięło w nich udział do 10 tysięcy osób. Prezydent Francois Hollande zapowiedział już, że organizatorzy zostaną odpowiednio ukarani.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika jur f

Durni lewicowi gówniarze

Durni lewicowi gówniarze nakręcani i wykorzystywani przez ruskich agentów. W celu rozwalenia państw zachodu od środka. Palikot robił wam wodę z mózgu mieszając gumowym członkiem. A teraz to samo robi kolejny agent Korwin. Generalnie europejska lewica to takie stadium zdurnienia, że będą bronić islamistów, którzy potem poderżną im gardła w imię Allaha. "Europa Protestuje". Ja tam widzę protestujących kolorowych z państw afryki północnej. Czyli nie Europa tylko islamiści żyjący jak pasożyty na zdrowej tkance narodu Francji. Gdzie była ta Europa jak Palestyńczyk obwieszony dynamitem i złomem wysadzał się w autobusie pełnym żydowskich dzieci ?. Gdzie oburzenie jak w czasie zawieszenia broni Hamas zaczyna wystrzeliwać katiusze na teren cywilny Izraela ?. Jestem Polakiem i nie kocham Żydów, ale lewicowa dwulicowość i mentalność Kalego budzi we mnie zwykłe obrzydzenie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

cytuję: "Antysemityzm – bycie

cytuję:
"Antysemityzm – bycie nielubianym przez Żydów. Według niektórych źródeł, wiedza o istnieniu Żydów jest już pierwszym stopniem antysemityzmu, przez co każdy samoświadomy Żyd jest antysemitą. Paradoks ten wywołuje niekiedy frustrację objawiającą się agresją wobec Arabów (nota bene również semitów). Antysemityzmem jest sprzeciwianie się traktowaniu nazistowskiego ludobójstwa w celach zarobkowych. Antysemityzm godzi tym samym również w podstawy kapitalistycznej gospodarki rynkowej. Charakteryzuje go także nienawistnie upominanie się o pamięć pomordowanych Romów, Polaków, Rosjan i innych gojim, haniebnie przemilczając straty osobowe Narodu Homoseksualnego, a przede wszystkim Narodu Wybranego. Jest również przykładem "hate speech" wobec równie mocno poszkodowanego Narodu Nazistowskiego. Szczególne upodobanie znajduje w zaniżaniu liczby ofiar Shoah, podczas gdy każde dziecko w USA wie, że było ich 6 miliardów.
Zjawisko antysemityzmu w Polsce nie istnieje. A nie ma go przez te małe, wredne, haczykowatonose, pejsiaste, beznapletkowe, czarnookie kreatury, które przerabiają dzieci na macę i rządzą światem, zabraniając prawdziwym Polakom działać w obronie interesu narodowego. Prawdziwi Polacy poczuli się więc tak zagrożeni przez wszechobecny MOSAD, że wymyślili antysemityzm...."
Koniec cytatu...

Portret użytkownika koń który mówi

Ktoś mądry powiedział, że ze

Ktoś mądry powiedział, że ze świecą można szukać prawdziwych antysemitów. Do żydów nikt nic nie ma tak naprawdę, natomiast wiele zastrzeżeń jest do polityki i innych działań ze strony izraela i to jest współczesny i realny antysemityzm (tzn. oni tak twierdzą bo chodzi o antysyjonizm oczywiście). Ta akcja we Francji z rozpędzeniem demonstrantów właśnie tego dowodzi.
Poczytajcie sobie o hasbarze. Potężna struktura, opłacana sowicie przez rząd izraelski, każdy student może do tego systemu przystąpić i pracując przez 5h tygodniowo w necie - zarabia w ciągu roku 2000 dolarów. Na czym? Pilnując, aby na żadnym forum i portalu nie przeważały opinie antyizraelskie. Za pieniądze prostują na siłę każdą wypowiedź, rzucają się na ludzi, mataczą, zgłaszają niewygodne wątki i wypowiedzi do moderacji, itp. itd.
Oczywiście przed przystąpieniem do pracy przechodzą specjalne szkolenie.

“Ere many generations pass; our machinery will be driven by a power obtainable at any point in the universe.” – Nikola Tesla

Portret użytkownika Eragon

Ciekawe jak długo będą jechać

Ciekawe jak długo będą jechać na tym antysemityźmie , wszystko co jest nie po myśli tych capów jest antysemickie , a oni tymczasem mają w dupie inne narody , robią co im się podoba nie liczą się z opinią publiczną , jak im pasuje to bambarują lub wkraczają na teren innego państwa i robią czystkę przy okazji cierpi ludność cywilna może przez przypadek a może celowo jest eliminowana? Ich poczynania są zadziwiająco podobne do poczynań pewnego państwa w europie , wszyscy naokoło byli źli a oni byli cacy więc trzeba było zrobić rozpierduchę , a ci spod gwiazdy Dawida robią dokładnie to samo napewno historię przestudiowali sobie dokładnie żeby nie popełniać takich błędów jak ich pierwowzory.  

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ale my nie musimy sie

Ale my nie musimy sie przejmować jak to bydło nazywa nasz światopogląd, bo my nie jesteśmy antysemitami. To rzadkość, by Polak był antysemitą.
My jesteśmy antysyjonistami a to fundamentalna różnica.... Nie jestesmy przeciw Zydom, lecz przeciwko żydom-syjonistom. Jak nie każdy Niemiec był hitlerowcem, tak nie każdy Żyd jest talmudycznym syjonistą..
 Eeeech.... Kiedy doczekam, jak na drzewach zamiast liści zawisną syjoniści...

Portret użytkownika koń który mówi

Zgadzam się. Przecież chyba

Zgadzam się. Przecież chyba nikt z nas nie ma w sobie nienawiści np. do sławnego żyda Jana Kobuszewskiego, znakomitego komika. Nikt z nas nie wyraża poglądów na zasadzie "bij zabij" ani w stosunku do żydów ani jakiejkolwiek innej rasy. Ba, nawet o gejach i lesbach tak się nie wyrażamy radząc jedynie delikatnie, żeby skorzystali z pomocy specjalistów psychiatrów.
To nam się wmawia. Bo hodowanie całych zastępów tzw. antysemitów leży w interesie syjonistów. Tak samo jak skłócanie nas z prawdziwymi żydami albo wrzucanie syjonistów i żydów do jednego worka co wkurza również samych żydów bo wcale tego nie chcą.
Oglądałem swego czasu świetny materiał w którym rodowity żyd wystąpił w obronie Palestyny i powiedział coś oczywistego czyli że dochodzi tam do ludobójstwa. Po przemówieniu został ofuknięty, wyszydzony, obrażono się z wielu stron na niego. Ale jakoś nikt nie potrafił zanegować tego co powiedział.
Krytykujemy to, co powszechnie powinno podlegać krytyce: kłamstwo, nienawiść rasową, ludobójstwo, manipulacje społeczne różnego rodzaju, zakłamywanie faktów, fałszerstwa medialne, itd. Czy to jest nasza wina, że syjoniści tak się zachowują? Jakieś pretensje mają, że śmiemy to mówić głośno?
To jest po prostu niepojęte. Tak samo jak milczenie murzyna, który dobrze wie, że w Palestynie ma miejsce masowe ludobójstwo. To nie jest ani wojna obronna ani sprawiedliwa. To jest ludobójstwo, terror, faszyzm, rasizm i wojna niesprawiedliwa w której np. na 13 letnie dziecko z koktajlem mołotowa rzuca się 5-6 uzbrojonych po zęby żołnierzy izraelskich, strzela gumową kulą w udo, a następnie poddusza i w takim stanie pakuje dzieciaka do samochodu i odjeżdża w nieznane z nim. Zobaczcie na świeże zdjęcia zmaltretowanych dzieci palestyńskich - pourywane głowy lub kończyny, rany na całym ciele. Tego jest mnóstwo. Tam trwa krwawa rzeźnia i holocaust niewinnych, bezbronnych palestyńczyków.
Pytam się w tym miejscu samego Obamę, a nawet polskiego prezydenta się pytam: co wy na to i dlaczego milczycie? Gdzie wasz honor? Gdzie te wszystkie frazesy których jesteście pełni po brzegi zazwyczaj? Pytania chyba retoryczne.
Ch, dupa i kamieni kupa.

Portret użytkownika Medium

Eragon napisał: ci spod

Eragon wrote:

ci spod gwiazdy Dawida robią dokładnie to samo napewno historię przestudiowali sobie dokładnie żeby nie popełniać takich błędów jak ich pierwowzory.  
Oni nie tylko ją przestudiowali, oni ją napisali i po swojemu nazwali: historia > "is-Tory" ;-) 
BTW: Powtarzam to na tym portalu do znudzenia.

Portret użytkownika koń który mówi

Przecież na transparentach

Przecież na transparentach nie ma ani razu słowa JUDE, więc co się gmina żydowska oburza? Tam jest napisane SYJONISTYCZNI FASZYŚCI i jest to zgodne ze stanem faktycznym.
A naczelny piesek francuski oczywiście już w gacie narobił bo pewnie dostał telefon od syjonistycznych braci, żeby natychmiast zakończyć tę demonstrację, która mogłaby się skończyć rzezią syjonistów i wzrostem nastrojów antysyjonistycznych w całym kraju.
I zobaczcie jak oni potrafią. A u nas? Piwko i telewizorek. Z impetem na dno.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Eragon

Prawdziwy wróg wniknął

Prawdziwy wróg wniknął głęboko w struktury władzy / kryptożydzi /który ma celu zniszczenie Polski aby mogli bez przeszkód wykupić resztę majątku jaki został w tej biednej Polsce.Wyciąć ten wrzód będzie bardzo trudno ponieważ obstawili wszystkie stanowiska decyzyjne i jak zauważyłeś ostatnio z aferą taśmową wszyscy naokoło byli winni tylko nie oni i wszystko pięknie ucichło ten syf trwa od 1989 kiedy to kryptożydzi stworzyli pseudo okrągły stół przy którym Polacy nie mieli nic do powiedzenia i tak jest dalej i myślę że nie prędko się to zmieni chyba że wydarzy się jakiś kataklizm i zrobi czystkę z tym zakłamanym narodem który z pełną perfidią żeruje na innych , zresztą ich święta księga bardzo ładnie to wyjaśnia kim dla nich jesteśmy. 

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika jfkfflk

I takie świry chcą rządzić

I takie świry chcą rządzić całym światem NWO morduje ludzi a cała Europa i reszta świata się temu sprzeciwia i strajkuje. Czy oni uważają że jak tych ludzi powybijają to świat im te zbrodnie zapomni i wszystko będzie fajnie?
Ktoś powiedział że podrzygiwanie na Ukrainie jest tylko po to żeby przykryć ludobójstwo na bliskim wschodzie innym ludobujstwem, aby sprzedajne media zajęły ludzi czym innym, inną zbrodnią na słowianach.

Portret użytkownika heheh

Nazi-syjoniści wstrzelili się

Nazi-syjoniści wstrzelili się aż za dokładnie z lądową inwazją na Strefę Gazy. Uwaga skierowana na Ukrainę, a oni bezkarnie prowadzą operację "oczyszczania", jak to sami ujęli. 
 
P.S.
Tak dzisiaj wygląda wejście do ambasady Ukrainy w Paryżu.
Жители Парижа заклеили табличку украинского посольства флагом Новороссии

Portret użytkownika Sergius

heheh napisał: Nazi-syjoniści

heheh wrote:

Nazi-syjoniści wstrzelili się aż za dokładnie z lądową inwazją na Strefę Gazy. Uwaga skierowana na Ukrainę, a oni bezkarnie prowadzą operację "oczyszczania", jak to sami ujęli. 

Zgadza się. Oni wiedzieli WCZEŚNIEJ, że takie wydarzenie (zestrzelenie samolotu nad Ukrainą) będzie miało miejsce. Po prostu poczekali z operacją lądową do tego czasu. Możliwe nawet, że obie operacje - zestrzelenie Boeinga i operacja w strefie Gazy - były planowane przez ten sam sztab.

Portret użytkownika Impuls

27.VII.2014 - Początek końca

27.VII.2014 - Początek końca syjonizmu na świecie. Rozwiązuję Ruch Oporu Syjonizmowi bo nie jest już potrzebny. Wasze maile które mi przesyłaliście ma Izrael Smile
 
Buahahahahahahahahahahaha koniec ich terroru. Szkoda tylko Śródmieścia które zniszczy bomba.

Kiedyś ZXCVBNM

 

Portret użytkownika swiadomywiadek

*jak bomba* i spadam na

*jak bomba*
i spadam na ziemie jak bomba
jak pompa ogromna co brudy posprzata
potomka mam w after jointach
po kątach rozstawiam batmana i bonda
i spadam na ziemie jak bomba
*
w potrzebie czasow dzisiejszych
nie jestem mniejszy od tego co pieprzy
w programie pierwszym, skurwysyn bezczelny
bezprzerwy wygiety reumatyk pazerny
a osama obamie zbudowal oswiecim
obama w ottawie feminizm zatwierdzil
watykan poprawnie z ambony sie piekli
swieci sie wsciekli strajkuje krol pierwszy
i lece w powietrzu bezwladnie
wiem podswiadomie tez na kogo spadne
czuja juz, ze ich dopadne
schrony sa plytkie a mysli bezradne
cuda na trawie potrafie, jak trafie na mapie
a trafie dokladnie, centralnie w pogarde
na prawde! mam bagnet rozbijam nim garde
*ewiwalarte*reginahaker*
śś
 

ten kto wymyslil strach panicznie bal sie zyc
wiec otworzyl pierwszy bank, apteke i tv.
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem