Europa doświadcza anomalii pogodowych

Kategorie: 

Europa przeżywa pierwszą w nowym roku falę anomalii pogodowych.  W południowo-wschodniej Francji nagła powódź spowodował, że zginęły dwie osoby. W okolicy Var i Cote d'Azur w ciągu dwóch dni spadła ponad miesięczna ilość deszczu. Doprowadziło to do wielu ​​osunięć ziemi i lawin błotne.

 

Podobna klęska żywiołowa dotknęła północnych Włoch. W rezultacie w Genui połowa dróg miejskich została praktycznie zablokowana.  Na północy i w centrum Włoch ulewne deszcze doprowadziły do wielu wypadków, jedna osoba zginęła.  W Toskanii i Emilia-Romana z powodu powodzi ewakuowano wielu mieszkańców. Powodzie dotknęły też sąsiedniej Słowenia.

 

Za to w naszej części Europy powoli nadchodzi ostra zima. Już teraz bardzo zimno jest na wschód od nas i w Skandynawii. W Szwecji i Norwegii zanotowano nawet czterdziestostopniowy mróz. Jednak jakkolwiek powodzie o tej porze roku można uznać za niespodziewane anomalie, to ochłodzenie pod koniec stycznia nie jest czymś nietypowym, a raczej powrotem do normy po długim okresie niezwykłego ciepła w naszej części świata.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika marioni1

Uuuu ostro, a powracając do

Uuuu ostro, a powracając do polityki w naszym kraju to ma dość tych naszych polityków jak większość Polaków, i zagłosował bym na kogoś kto wprowadzi okręgi jednomandatowe, jak głosuję na kogoś to chcę żeby on rządził a nie jakiś koleś z pierwszego miejsca na liście.

Portret użytkownika dąb

A czy wiecie , kurde , że

A czy wiecie , kurde , że Karol Marks był satanistą? (wczoraj się dowiedziałem) Czyli nie ma ateizmu tylko jest to forma zniewolenia człowieka przez szatana. Wszystko co wprowadzał Marks jak ekonomia marksistowska , społeczeństwo spocjalistyczne czy teraz gender opisywany właśnie przez Marksa służyło i służy do niszczenia człowieka . Lewicowość rzekomo jest postępowa tylko niech mi ktoś pokaże dobre i trwałe jej skutki. To wszystko jest dowodem na istnienie Boga i o demonicznym wpływie na ludzkość opętaną szałem rzekomej wolność. Czy niepochamowany popęd seksualny , narkotyki, wyścig szczurów , zanik znaczenia prawdy to jest wolność czy też zaprzeczenie dobru . Zarzuca się katolikom dawanie na tacę , a kto wydaje 2 miliardy zł rocznie na wróżki i ezoterykę - ludzie "postępowi" czy może poganie wierzący w czary (a od kogo pochodzą czary)? Jest to dowód na istnienie Boga i szatana oszukującego ludzi. PS Dwie córki i zięć Marksa popełnili samobójstwo a 3 jego dzieci umarła z głodu i taki człowiek wywarł wpływ na ludzkość niemalże jak Jezus - czy nie widzicie tu analogii do biblii i do szatana przeciwieństwa do Jezusa? Jezus mówił że najważniejsza jest jednostka czyli człowiek , a sztan poprzez Marksa rozmył znaczenie jednostki w społeczeństwie , że społeczeństwo jest ważne a nie jednostka - kolejny dowód na istnienie Boga i szatana. Jezus stworzył chrześcijaństwo największą religię głoszącą dobro , szatan w Marksie stworzył system polityczny (socjalizm) obejmujący cały świat poprzez lewicowość - która to dokonała największej rzezi ludzkości i terroru.

Portret użytkownika saturas 13

zgadzam się z polakmały Ale

zgadzam się z polakmały Ale tyle naszego co napiszemy bo naród nie ma ochoty nic zmieniać Rudy czy kaczor co za różnica Mieliście już pokaz w obu wydaniach Każdy który siada za sterem robi to samo i liże stopy europanów nie bacząc na naród który go wybrał Jesteśmy tylko środkiem do osiągnięcia upragnionego koryta Dlaczego zmuszają nas do płacenia wysokich podatków Czy podatek nie powinien być zróżnicowany w uni a jego wysokość zależna od przychodu państwa Jak mamy dorównać tamtym krajom skoro cały czas dusi się nas Robią to celowo by nie mieć konkurencji i nowym krajom nie pozwalają rozwinąć się gospodarczo Dajcie nam wzmocnić gospodarkę a gdy już będziemy na równi wtedy możemy płacić tyle ile reszta Una to największe draństwo Po to wydostaliśmy się z pod buta zsrr żeby terz doiła nas jeszcze większa pijawka 
a co do pogody to są efekty bawienia się pogodą Teraz przyjdzie czas zapłaty A może ta planeta ma nas już dośc Traktujemy ją jak rzecz ato przeciaż żywy organizm i ten organizm może zaczął się bronić

Portret użytkownika Shijan

Błędy: 1) "...nagła powódź

Błędy:
1) "...nagła powódź spowodował"
2) "Doprowadziło to do wielu ​​osunięć ziemi i lawin błotne"
3) "Powodzie dotknęły też sąsiedniej Słowenia"
4) "Podobna klęska żywiołowa dotknęła północnych Włoch"
Dotknęła KOGO/CO północne Włochy
Przyjechałem do KOGO/CZEGO północnych Włoch
 
ILE K**** BŁĘDÓW MOŻNA ZROBIĆ W TAK PROSTYM I KRÓTKIM ARTYKULE

Portret użytkownika b@ron

Shijan...dlaczego poprawiając

Shijan...dlaczego poprawiając błąd w tekście "Podobna klęska żywiołowa dotknęła północnych Włoch" słowo dotknęła napisałeś z dużej litery???to jak ? po poprawieniu powinno brzmieć " "Podobna klęska żywiołowa Dotknęła północne Włochy" ???odnośnie twojego pytania ..."ILE K**** BŁĘDÓW MOŻNA ZROBIĆ W TAK PROSTYM I KRÓTKIM ARTYKULE"
...dużo ku..a , dużo... dlaczego pytania nie zakończyłeś pytajnikiem ?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Shijan

Z dużej litery ponieważ

Z dużej litery ponieważ stworzyłem moje własne, nowe zdanie służące jako przykład a każde zdanie które zaczynamy rozpoczynamy wielką literą.
 
Pytajnika brak bo ja już tu się nie pytam nikogo tylko wyrażam zażenowanie całkowitym brakiem szacunku do czytelnika.

Portret użytkownika krzysztof444

Ano , tak rządzą liberałowie

Ano , tak rządzą liberałowie , polska od roku 1000 była katolicka , ostatnie lata ludziom w głowach namotały , dlatego ja idę za tymi którzy chcą dobrze dla mnie , a że im nie wychodzi to inna para kaloszy , uważam ze wazniejsze jest chciec dobrze czynić i toczyć walkę ze złem , niż sprzedawac polskę po cichu

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem