Europa doświadcza anomalii pogodowych

Kategorie: 

Europa przeżywa pierwszą w nowym roku falę anomalii pogodowych.  W południowo-wschodniej Francji nagła powódź spowodował, że zginęły dwie osoby. W okolicy Var i Cote d'Azur w ciągu dwóch dni spadła ponad miesięczna ilość deszczu. Doprowadziło to do wielu ​​osunięć ziemi i lawin błotne.

 

Podobna klęska żywiołowa dotknęła północnych Włoch. W rezultacie w Genui połowa dróg miejskich została praktycznie zablokowana.  Na północy i w centrum Włoch ulewne deszcze doprowadziły do wielu wypadków, jedna osoba zginęła.  W Toskanii i Emilia-Romana z powodu powodzi ewakuowano wielu mieszkańców. Powodzie dotknęły też sąsiedniej Słowenia.

 

Za to w naszej części Europy powoli nadchodzi ostra zima. Już teraz bardzo zimno jest na wschód od nas i w Skandynawii. W Szwecji i Norwegii zanotowano nawet czterdziestostopniowy mróz. Jednak jakkolwiek powodzie o tej porze roku można uznać za niespodziewane anomalie, to ochłodzenie pod koniec stycznia nie jest czymś nietypowym, a raczej powrotem do normy po długim okresie niezwykłego ciepła w naszej części świata.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika marioni1

Uuuu ostro, a powracając do

Uuuu ostro, a powracając do polityki w naszym kraju to ma dość tych naszych polityków jak większość Polaków, i zagłosował bym na kogoś kto wprowadzi okręgi jednomandatowe, jak głosuję na kogoś to chcę żeby on rządził a nie jakiś koleś z pierwszego miejsca na liście.

Portret użytkownika dąb

A czy wiecie , kurde , że

A czy wiecie , kurde , że Karol Marks był satanistą? (wczoraj się dowiedziałem) Czyli nie ma ateizmu tylko jest to forma zniewolenia człowieka przez szatana. Wszystko co wprowadzał Marks jak ekonomia marksistowska , społeczeństwo spocjalistyczne czy teraz gender opisywany właśnie przez Marksa służyło i służy do niszczenia człowieka . Lewicowość rzekomo jest postępowa tylko niech mi ktoś pokaże dobre i trwałe jej skutki. To wszystko jest dowodem na istnienie Boga i o demonicznym wpływie na ludzkość opętaną szałem rzekomej wolność. Czy niepochamowany popęd seksualny , narkotyki, wyścig szczurów , zanik znaczenia prawdy to jest wolność czy też zaprzeczenie dobru . Zarzuca się katolikom dawanie na tacę , a kto wydaje 2 miliardy zł rocznie na wróżki i ezoterykę - ludzie "postępowi" czy może poganie wierzący w czary (a od kogo pochodzą czary)? Jest to dowód na istnienie Boga i szatana oszukującego ludzi. PS Dwie córki i zięć Marksa popełnili samobójstwo a 3 jego dzieci umarła z głodu i taki człowiek wywarł wpływ na ludzkość niemalże jak Jezus - czy nie widzicie tu analogii do biblii i do szatana przeciwieństwa do Jezusa? Jezus mówił że najważniejsza jest jednostka czyli człowiek , a sztan poprzez Marksa rozmył znaczenie jednostki w społeczeństwie , że społeczeństwo jest ważne a nie jednostka - kolejny dowód na istnienie Boga i szatana. Jezus stworzył chrześcijaństwo największą religię głoszącą dobro , szatan w Marksie stworzył system polityczny (socjalizm) obejmujący cały świat poprzez lewicowość - która to dokonała największej rzezi ludzkości i terroru.

Portret użytkownika saturas 13

zgadzam się z polakmały Ale

zgadzam się z polakmały Ale tyle naszego co napiszemy bo naród nie ma ochoty nic zmieniać Rudy czy kaczor co za różnica Mieliście już pokaz w obu wydaniach Każdy który siada za sterem robi to samo i liże stopy europanów nie bacząc na naród który go wybrał Jesteśmy tylko środkiem do osiągnięcia upragnionego koryta Dlaczego zmuszają nas do płacenia wysokich podatków Czy podatek nie powinien być zróżnicowany w uni a jego wysokość zależna od przychodu państwa Jak mamy dorównać tamtym krajom skoro cały czas dusi się nas Robią to celowo by nie mieć konkurencji i nowym krajom nie pozwalają rozwinąć się gospodarczo Dajcie nam wzmocnić gospodarkę a gdy już będziemy na równi wtedy możemy płacić tyle ile reszta Una to największe draństwo Po to wydostaliśmy się z pod buta zsrr żeby terz doiła nas jeszcze większa pijawka 
a co do pogody to są efekty bawienia się pogodą Teraz przyjdzie czas zapłaty A może ta planeta ma nas już dośc Traktujemy ją jak rzecz ato przeciaż żywy organizm i ten organizm może zaczął się bronić

Portret użytkownika Shijan

Błędy: 1) "...nagła powódź

Błędy:
1) "...nagła powódź spowodował"
2) "Doprowadziło to do wielu ​​osunięć ziemi i lawin błotne"
3) "Powodzie dotknęły też sąsiedniej Słowenia"
4) "Podobna klęska żywiołowa dotknęła północnych Włoch"
Dotknęła KOGO/CO północne Włochy
Przyjechałem do KOGO/CZEGO północnych Włoch
 
ILE K**** BŁĘDÓW MOŻNA ZROBIĆ W TAK PROSTYM I KRÓTKIM ARTYKULE

Portret użytkownika b@ron

Shijan...dlaczego poprawiając

Shijan...dlaczego poprawiając błąd w tekście "Podobna klęska żywiołowa dotknęła północnych Włoch" słowo dotknęła napisałeś z dużej litery???to jak ? po poprawieniu powinno brzmieć " "Podobna klęska żywiołowa Dotknęła północne Włochy" ???odnośnie twojego pytania ..."ILE K**** BŁĘDÓW MOŻNA ZROBIĆ W TAK PROSTYM I KRÓTKIM ARTYKULE"
...dużo ku..a , dużo... dlaczego pytania nie zakończyłeś pytajnikiem ?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Shijan

Z dużej litery ponieważ

Z dużej litery ponieważ stworzyłem moje własne, nowe zdanie służące jako przykład a każde zdanie które zaczynamy rozpoczynamy wielką literą.
 
Pytajnika brak bo ja już tu się nie pytam nikogo tylko wyrażam zażenowanie całkowitym brakiem szacunku do czytelnika.

Portret użytkownika krzysztof444

Ano , tak rządzą liberałowie

Ano , tak rządzą liberałowie , polska od roku 1000 była katolicka , ostatnie lata ludziom w głowach namotały , dlatego ja idę za tymi którzy chcą dobrze dla mnie , a że im nie wychodzi to inna para kaloszy , uważam ze wazniejsze jest chciec dobrze czynić i toczyć walkę ze złem , niż sprzedawac polskę po cichu

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ