Eskadry rosyjskich śmigłowców w drodze na Krym

Kategorie: 

Takie widoki jak na powyższym filmie można było często zobaczyć nad Polską w latach osiemdziesiątych. Ten kto świadomie żył w tamtych czasach na pewno pamięta ciągnące się na niebie eskadry radzieckich śmigłowców szturmowych. Jednak gdy widzi się takie obrazki w czasach dzisiejszych i to na Krymie, mogą to być złowrogie oznaki zbliżającej się wojny

 

To zaskakujące jak szybko akcja na Ukrainie przeniosła się z Kijowa na Krym. Sytuacja jaka tam powstała jest conajmniej dziwaczna. Półwysep został praktycznie opanowany przez nieznanych sprawców. Nieoznakowani, uzbrojeni po zęby żołnierze zajęli wczoraj budynek parlamentu i rządu Krymu. W konsekwencji powołano nowego premiera Autonomii Krymskiej, który ogłosił 25 maja 2014 roku jako dzień referendum w sprawie jeszcze większej autonomii półwyspu.

Foto: YouTube

Dzisiaj zajęto dwa lotniska, o czym pisaliśmy wcześniej. Okazuje się, że są dwie grupy paramilitarne. Jedna z inich to samoobrona mieszkańców Krymu, a druga tajemicza, to prawdopodobnie rosyjscy żołnierze. Wygląda to dziwnie, gdy uzbrojeni po zęby ludzie przechadzają się po ulicach a ukraińscy policjanci nie reagują.

 

Większość osób uważa, że te obrazki z Krymu to tylko pokaz siły Putina, ale przywódca rosyjski już nas nauczył, że potrafi się zachować w sposób nieprzewidywalny. Każdy dzień przynosi nowe rewelacji i każdego dnia może dojśc do nieoczekiwanej eskalacji konfliktu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika chemdog

ogladalem wlasnie

ogladalem wlasnie przemowienie obamy nt. wojsk rosyjskich na krymie i tam na sali jakis dziennikarz wykrzyczal aby obama opowiedzial o planowanej wojnie nuklearnej z rosja, ciekawe...

Portret użytkownika Robert LeeRZ1

Co to takie eskadry

Co to takie eskadry śmigłowców;)  My to mamy armie,możemy odeprzeć każdy atak obcych sił i miożemy spokojnie bez karnie ingerować w obcą polityke wbijając kij w mrowisko,bo kto nam co zrobi? taka potęga i siła religijno politycznego kraju pseudo Polskiego! 

Portret użytkownika Czytelnik

Znalazłem cos ciekawego w

Znalazłem cos ciekawego w sieci: Uwaga na 22 marca (3 w nocy)
"Wojna wybuchnie 22 marca, kometa /rakieta 3 w nocy, kwiat kwitnącej wiśni, szum silnikow odrzutowych, uciekajcie, ja ich zatrzymam, to bohater zabił ponad 50 wrogich żołnierzy, rosjanie się wycofują, ********** okopali sie po drugiej stronie rzeki, napalm, wrzask poparzonych, francuscy komandosi sforsowali brzeg! wielu rosjan trafia do niewoli, straszliwa klęska, hańba i wstyd, generał odwołany, rosja została sama, groźby zewsząd - pomocy - z nikąd.
Tak wyglądała wizja której doświadczyłem niedawno. To czy uwierzycie czy nie to bez znaczenia, istotne jest co dziękitemu mmożemy przewidzieć.
Aha, to nie jest całość reszta była o 3 wojnie światowej i wierzcie mi nie chcecie widziec tego co ja widziałem. To był horror, oszczędzę wam tego.

Odnośnie broni atomowej, impuls emp ktory posiadają amerykanie uniemozliwia start rakiet balistycznych i jedynym sposobem siegniecia nukami ameryki dla ruskich jest jakis okret podwodny niedaleko usa wyposażony w taktyczny ładunek nuklearny, bliski zasięg ale prawie nie do unieszkodliwienia, balistyczne na odwrót.
Więcej?
Dobra. .. wrażliwi nie czytać !!!
Dalej widziałem płonący rzym, na jego tle murzyn w niebieskim turbanie o msciwym spojrzeniu, dalej - papież ucieka sekretnym przejściem prowadzony przez jakiegoś księdza ale tam już na niego czekają , ksiądz ścięty jednym ciosem miecza, papież umiera naszpikowany czarnymi, metalowymi strzałami. Dwie włoszki uciekają z domu, brudne, głodne, w podartym odzieniu zostają schwytane - pohańbione trafiają do haremu.

Rosjanin strzela do rosjanina, czemu bracie ? Łzy i rozpacz. Chińscy bojcy wpadają do bloku na moskiewskim osiedlu - proszę nie, błagam ;niemowle spada z 8 piętra. Krzyki kobiety słychac na całym osiedlu, po 2 minutach spada i ona. Chorzy ludzie mdlęją na ulicach, nic im nie pomoże - wewnątrz i na zewnątrz pustynia. Krzyk mężczyzn i chrupot kości, chińczycy jeżdżą po nich czołgiem - co robicie, mordercy ?! Pan się nie denerwuje - są chorzy, do niczego sie nie przydadzą. USA, pustynia, trąby powietrzne niszczą pozostałości, mężczyzna o kruczoczarnych włosach z białym orłem na piersi i w koronie na głowie, podchodzi do drzewa cytrynowego, zrywa owoc, gryzie, łzy radosci splywaja po jego policzkach, hip hip hurra niech zyje król ! Gruby amerykanin kłania sie w pas, na twarzy zastyga grymas zawisci i upokorzenia. Czerwony z niebieskim trzymają się w objęciach, Niech ten gest zjednoczy nasze narody na zawsze ! Koniec czasu zła, rzeź czarnego ludu, Allah was nie ocali, To za nasze krzywdy !
Mysle ze na razie wystarczy. Interesuje sie okultyzmem, jestem dobry we wrozeniu ale taki trans nigdy mi się nie przydarzył .tak to moj tekst, info ode mnie, co o tym myślicie - mnie nie obchodzi, sprawy nie przemilczałem. Prawdę mówiąc sam nie wiem co o tym myslec, lepiej zeby to się nie wydarzyło. ..
Widziałem króla polski - ten od cytryny.
Niebieski krol francji czerwony krol polski.
Klęska wojsk mahdiego próba desantu na ziemiach nordyckich z basenu morza baltyckiego, wtenczas krol przejmie władze, araby wyrzniete na statkach bez możliwości odwrotu. Czołgi w blitzkriegu rozpieprzają wschodnie ziemie 'jagiellońow ' widziałem. ..jak zginę , ***** widziałem jak zgine.
Generał, nie jestem zły, chciałem dobrze.. . Znajdą moj dziennik, nie będę mordercą. Bach ! Tak tak, znajdą. .. przyboczny wrzuca dziennik do kominka, Ten tchorz popełnił samobójstwo ! Chwała tobie panie moj !
Niemcy ? Ha ! Osobiście posle do piachu z mojego tora kilkunastu z nich. Na początku pewni siebie wjezdzają, zajmują najblizsze gminy. .wojsko polskie zmobilizowane transportery opancerzone i polskie czołgi nowej generacji spychają ich spowrotem do granicy. Grom i desantura wysadza wszystkie mosty i przeprawy na odrze. Niewilelu niemców ucieknie, tępo natarcia zabojcze, reszta wyrznieta w okrążeniu albo w niewoli, popiół i dym pozostał z Berlina, 'za Warszawę sk*rwysyny. ' niemcy proszą o rozejm. Haniebne warunki, polska ogromnie sie bogaci. Polacy cieszą sie, generał wywozi żydów którzy od lat okradają nasz kraj do obozów koncentracyjnych, spisek wyszedł na jaw, koniec żydów w polsce ! Generał zmienia religie, hanba, jak on smie ?! Arabusy żądają przymusu islamu w polsce, drodzy przyjaciele, nie postepujmy jak krzyzacy , nie zmuszajmy, pokazmy, ze nasza wiara jest lepsza. .. hahaha , lubię cię, dobrze niech tak będzie. Wykorzystaj bat i marchewkę jak ty to mawiasz. ..
Dziękuję, nie zawiodę.
Panie moj, to hańba, pozwolisz zeby nam się przeciwstawial ten pies ?!
Spokojnie, przyjdzie czas na niego. ..i jego naród, niepotrzebny nam wróg w centrum europy. ..narazie.
Jedyną datę jaką widziałem to 22 marca, nie wiem co to za wojna, wisnia kwitnie bodajze od marca do kwietnia. Ogólnie siedziałem na skałce patrzałem na obumarłe drzewo wiśni ale ono kwitło, byla noc ale było dosc ciepło, widziałem cos jakby komete o niebieskim odcieniu lecącą na niebie. To jest jakby zapętlenie wizji, wszystko uswiadamia mi to samo, kometa to zwiastun wojen i nieszczęść.
Hmmm, nie powiedziałem jeszcze o Francji, nic specjalnego. Na początku rzeź Francuzów, potem zamiana ról , na wzór rewolucji francuskiej rżną wszystkich, muzułmanskie dziecko, kobieta, mężczyzna, wszyscy muszą zginąć. Francja wolna od arabow.
Dużo juz zapomniałem bo to było jakos przed świętem niepodległości. Xd wtedy nie byłem pewny ale wszystko powoli sie sprawdza wiec postanowiłem to napisać xd jak coś sobie przypomne to napisze.

Chiny jako pierwsze po 'ukrainie ' pierwsze kopną Rosje w dupę. Wlk Brytania ? Tsunami zabrało pól kraju. ANGLIA I SZKOCJA w kiepskich stosunkach nieudane powstanie arabow, nie będzie poprawki z francji, mahdi wsciekłym aglicy muszą cierpieć ! Bron biologiczna, żółta chmura pokrywa londyn, lotnictwo anglii i innych wciąż za silne na inwazje. Ofensywa na północy, kiedy juz zajmiemy nordow, zajmiemy sie polaczkami, stali sie zbyt silni .Katastrofa na morzu, plan skrzydła orła doprowadza do ruiny arabski porządek w europie. Polacy zajmują ziemie na wschodzie i zachodzie, tajny sojusz z północą dopełnia czarę arabskiej goryczy, dwa miliony żołnierzy martwych lub w niewoli, mahdi krwawo rozprawia sie z buntownikami, glupcy, oni są z allahem ! Wojska arabskie szturmują południe polski, mądry krol umocnił się w górach, nie przejdą ! Wielkie powstanie na bałkanach, polacy dali im nadzieję.
GDZIE JEST LINIA FRONTU ?! Wróg jest wszędzie, klęska arabow na bałkanach, polska blyskawicznie rosnie w siłę. Chiny atakują od wschodu, samotna łza splywa po policzku króla, nie mamy wyjścia, stawiamy kurtynę atomową ! Niemcy nie mają nic do gadania, podzieleni między polskęi francje .z ppoczątku nieufni  francuzi sprzymierzaja sie z polakami.

Pozdrawiam
Striker

Portret użytkownika Basketo11

Czytając te wszystkie

Czytając te wszystkie Komentarze nie dziwie że upadamy !! Że Polacy nie Mają Wiele i że ogólnie żyje się źle.  Wy nawet nie Potraficie rozmawiać ze sobą, nie mówiąc tu już o jakimś poziomie, ale o Szacunku do Siebie Ty i Ty To Polak !! Wszyscy Chcą nas dzielić i Udaje im się bo osobno jesteśmy słabi i to widać na przykładzie naszego narodu. Gdybyśmy zaczęli się szanować i chcieć dla siebie Lepiej nawzajem to osiągnęli byśmy to co byś my chcieli !! Dobre warunki życia i Poziom jaki by nas satysfakcjonował. Ale co tam Lepiej Opluć, wyszydzić i Narzekać jak jest źle a nie zacząć robić coś w Kierunku zmian na lepsze !! Pamiętajcie zmiany zaczyna się od najmniejszych szczegółów a kończy na wielkich czynach !!

Portret użytkownika greani11

wszystko chodzi o banki usa i

wszystko chodzi o banki usa i europa problemy brudy jakie wychodza na wierzch system pada kasy nei oplaca sie juz w bankach trzymac ludzie to wyczuwaja banki nie maja pokryc. usa dlatego naciska niemcy nie moga kasy wbrac z bankow angielskich anglicy nei maja nic nawet grama zlota .to nie tylko to polityka kapitalu jest w polowie drogi do dna.chca stwozyc czy uda sie im.od 2016 chca stworzyc unie bankow czyli polaczyc wszystkie dlaczego domyslacie sie kazdy z nich bedzie zobowiazany pomagac slabszym bankom.dlatego szwajcarzy odcieli sie wydajac infos o wlascicielach kont -tych ktorzy nei placa podatkow chca im wziasc sie do dupci.dlaczego polska tego jeszcze nie zrobila tez sie domyslacie 80% korupcja w püolsce nie dopusci do tego.tutaj we wszystkim nie chodzi o te kraje co wymieniacie tylko o polske wycofanie planu rozbudowania w polsce patriot przez usa w porozumieniu z rosja tak samo niemcy nei chca sie w to wtracac czyli polska do zajecia przez rosje pruba sil przelot jetow rosyjskich nad warszawa i poligon w bialorusi ruskich manewry.sciagniecie wojsk royjskich z checzeni i innych miejsc pod granice wschodnie pretekst ochrona olimpiady..ukraina jest tylko nastepnym kozlem ofiarnym a rosja poikazala co moze  nie odda rosja krymuz nigdy to bylo zawsze najdrozsze miejsce dla multimilionerowi inne ciekawostki.dlatego podpucha tez dla polski bylo wtracenie sie polski do ukrainskich spraw polacy lykneli haczyk. nie ma sie co martwic co 200 ruski siedzi w wiezieniu czyli cos okolo 750 tysiecy ludzi hehe

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Portret użytkownika darek1

Rosja zajęła teren Krymu bez

Rosja zajęła teren Krymu bez ani jednego strzału. Nowe władze Ukrainy powinny wysłać tam wojsko zanim zrobili to Ruscy. A teraz kiedy cały Krym obstawiony jest Ruskami "broniącymi swojej ludności" atak Ukraińców będzie odebrany jako akt agresji i to oni będą tymi złymi. Niestety nowy rząd Ukrainy stał się zakładnikiem własnej polityki. Najchętniej rozgoniliby ludność Krymu do domów, ale nie pasuje powielać polityki poprzedników. Krym jest stracony drodzy sąsiedzi. Zróbcie coś bo wam resztę rozgrabią. I ruszcie wreszcie swoje wojsko chociaż na granicę z Rosją bo zaczyna się robić śmiesznie jak się widzi waszą bezradność.

Portret użytkownika szum

Mam wrażenie ze to jest jakiś

Mam wrażenie ze to jest jakiś scenariusz. Pamiętacje jak Miedwiediew i Obama rozmawiali o wspólnych planach. Czasy się zmieniają system jest niewydolny kasa się kończy więc trzeba coś zmienić. Próby były w Afganistanie,Korei, Iranie,  całej Afryce północnej, wreszcie w Syrii, wszędzie Rosja i Chiny blokowali Amerykę, Teraz trzeba ich skarcić. Więc co -poprzez działania  na Ukrainie gdzie najbardziej zaangażowała się Polska-  najwierniejszy sojusznik USA rozpoczyna się rozruba która doprowadza do zamachu stanu i usunięcja prezydenta wybranego w wolych jak by nie było wyborach. Potępiam go za strzelanie do ludzi na majdanie to był jego największy błąd ale nie wiemy czy to   nie była kolejna prowokacja którejś ze stron  aby sytuacja się jeszcze bardziej rozwineła. W tym wszystkim to Rosja wydaje się realizuje swoje cele skłócić , podzielić przejąć część niezależnego kraju schemat jak z działań na  Gruzj. Wnioski Rosja czuje się mocna więc zrealizuje swoje plany przejmie Krym i wszystkie prowincje które po 25 maja w referendach różnego rodzaju przejdą z własnej woli pod Rosję. USA będzie krzyczeć ale załatwi też swoje sprawy takie jak Syria Iran  Afryka Północna Korea. Kto na tym najbardziej stracji oczywiście Ukraina i Polska porzez blokady i embarga na  np: mięso, owoce i warzywa walkę celną . Mam nadzieję że tylko tak to się skończy bo w dzisiejszych czasach  jakakolwiek wojna to apokalipsa  dla zwykłych ludzi. Władza będzie siedziała w ciepłych kapciach i decydowała o życiu  i śmierci zwykłych obywateli swojego kraju. Nie godzę się na to. Niech Putin  Obama Tusk i wszyscy inni biją się sami a nie wykorzystując ludzi których traktują jak mięso armatnie.

Portret użytkownika polakk

„Ostatecznie obserwatorzy

„Ostatecznie obserwatorzy OBWE uznali wybory prezydenckie za zgodne ze standardami demokratycznymi i zwrócili uwagę na duży postęp, jaki się w tym zakresie dokonał[7]. Opinię o prawidłowym przebiegu głosowania potwierdzili też przedstawiciele ENEMO i Międzyparlamentarnego Zgromadzenia WNP”

onet o wyborach parlamentarnych 2012:
„Polscy obserwatorzy na Ukrainie: wybory przebiegają spokojnie
Wy­bo­ry par­la­men­tar­ne na Ukra­inie prze­bie­ga­ją spo­koj­nie, jeśli po­ja­wia­ją się nie­pra­wi­dło­wo­ści to drob­ne – wy­ni­ka z in­for­ma­cji prze­ka­za­nych PAP przez pol­skich par­la­men­ta­rzy­stów, któ­rzy ob­ser­wu­ją nie­dziel­ne gło­so­wa­nie w tym kraju.”

I jeszcze troszkę wypowiedzi „naszych” obłudniczków-polityczków o ostatnich wyborach na Ukrainie:

Senator (PiS) Marek Martynowski – powiedział PAP, że póki co nie widział żadnych nieprawidłowości.

Poseł (Ruchu Palikota) Artur Górczyński, który jest obserwatorem we Lwowie. Jako przykład drobnej nieprawidłowości podał otwarcie lokalu wyborczego 25 minut później niż należało. Ocenił jednak, że takie zdarzenia nie będą miały znaczenia dla wyników głosowania

Tomasz Latos (PiS), który obserwuje ukraińską elekcję na Krymie w Sewastopolu uważa, że większych uchybień podczas przedpołudniowej części głosowania nie było.

Posłanka (PO) Renata Butryn. Ogólnie teraz jest spokój i komisje wyborcze starają się przestrzegać procedur – powiedziała Butryn.

Jacek Czerniak (SLD) odwiedza lokale wyborcze w Odessie i okolicach, powiedział, że w ich ocenie wszystko jest zgodnie z procedurami.

Piotr Zgorzelski (PSL), który odwiedza lokale wyborcze w Doniecku i na wschód od tego miasta zauważył, że w lokalach wyborczych jest bardzo przejrzysty monitoring

Portret użytkownika dąb

O Polskę nie trzeba się

O Polskę nie trzeba się martwić , przecież wszystko jest sprzedane zachodowi , to niech zachód broni swoich fabryk , supermarketów i banków a jeszcze dwa lata to i swojej ziemi (woj. zachodniopomorskie w 50% należy już do obcych) gdy wejdzie prawo zakupu gruntów przez obcokrajowców. A wracając do helikopterów szturmowych to młodzież nawet sobie nie wyobraża jakie robią wrażenie w powietrzu . To nie są bździdełka sokoły czy MI2 . Sam huk wirników ugina nogi w kolanach . Ale afgańce i tak znaleźli na nie sposób , przywiązywali klienta do czubka drzewa z RGppanc , a ten walił jak do czołgów. Dlatego z drzewa strzelali , bo z ziemi unosząc w górę rurę odrzut walił w ziemię - można sobie wyobrazić co było ze strzelcem.

Portret użytkownika olo manolo

Z tego co mi mowil znajomy

Z tego co mi mowil znajomy znajomego co ze specnazem w afganie na grzybki chadzal, straty w smiglowcach spowodowane recznymi wyrzutniami granatow sa przesadzone. Z tego BARDZO trudno trafic bo to lata jak chce.

Ale historia z tym przywiazywaniem jest prawdziwa, z tym ze nie musial to byc koniecznie sam czubek Wink

Duzo skuteczniejsze byly Stingery, w ktore CIA uzbrajalo Talibow w pozniejszej fazie wojny. Niektorzy twierdza ze one byly powodem porazki sowietow, bo stracili druzgocaca przewage w powietrzu.

Portret użytkownika Afterwiner7

Informacja z ostatniej

Informacja z ostatniej chwili:

16:37

Co najmniej 20 ludzi w mundurach rosyjskiej Floty Czarnomorskiej i z bronią automatyczną otoczyło w piątek posterunek ukraińskiej straży granicznej w pobliżu portu Sewastopol - informuje agencja Reutera

 


Niech żyje Wolna Polska! Chwała Bohaterom!
''Siła i honor!''

Portret użytkownika Afterwiner7

Ciekawe komentarze z

Ciekawe komentarze z monitora:
"THE WAR WILL RAGE IN MARCH

takie oto napisy pojawiaja sie w brytyjskiej telewizji odnosnie premiery kinowej filmu „300: Rise of an Empire”

wielki na caly ekran czerwony napis WAR

chwile pozniej barwy rozowo-niebieskie (zwiastujace smierc) a w tle swietnie wkomponowana gwiazda dawida."
"March zaczyna się już jutro."
"Od około tygodnia słyszę samoloty nad głową. A dzisiaj, kiedy maszerowałam sunął sznur wojskowych, dużych samochodów z bazy wojskowej sąsiedniego miasta."

"Gdzie? Z tego co słyszałem, to USraelArmy rozłożył się gdzieś na wschodzie RP jakimiś bateriami antyrakietowymi."
 


Niech żyje Wolna Polska! Chwała Bohaterom!
''Siła i honor!''

Portret użytkownika Pantałyk

Dobrze prawił pan Braun.

Dobrze prawił pan Braun. Syjonistyczne gadziny chcą załatwić wszystko rękami samych Ukraińców. Być może Rosja spełnia tu tylko rolę fasady, a główne "uderzenie" będzie mieć miejsce na kierunku Kijów- Warszawa? Oby nie, ale wszystko jest możliwe. I jak dobrze on zauważył, skoro już w jednym chórze śpiewa Tusk z Kaczyńskim i Michnik z Lipińskim, to wróżyć to może dla nas mało optymistyczny scenariusz. Pamiętajmy, że ZDRAJCY i WROGI ELEMENT rzadzi naszym krajem i bierze sowite wynagrodzenie za niszczenie Polski i Polaków.
A jeszcze to niedawne stwierdzenie Brzezińskiego, że dla bezpieczeństwa samej Europy, powinny istnieć tu tylko kraje nie przekraczające 10-15mln.
Rozumiecie teraz co nam tu szykują?

Portret użytkownika pleban

 Fulford podaje, że 4 marca

 Fulford podaje, że 4 marca USA ogłosi bankuctwo
 
Pamiętajmy, że Wiktor Janukowycz jest nadal Prezydentem Ukrainy. Wybrany w powszechych wyborach, może być usunięty tylko przez Zgromadzenie Narodowe. Dlatego też poniższy dokument, jeśli jest prawdziwy, może mieć daleko idące konsekwencje. Oznaczać może ni mniej ni więcej to, że możemy mieć do czynienia z wojną domową, która może się przekształcić w światową, Janukowycz bowiem nie wystosował by takiego dokumentu bez konsultacji z Rosją. Polska, jako uczestnik zbrojnego napadu na Ukrainę, na pewno będzie w to zamieszana.Rosyjski portal polish.ruvr.ru podał, że „Tekst rzekomego dekretu Janukowycza jest fałszywy” (link), trudno jednak powiedzieć czy nie jest to gra polityczna. Ktoś sobie zadał trud by przygotować taki „dekret”. reszta tu http://www.monitor-polski.pl/dekret-prezydenta-janukowycza-anulujacy-rzady-terrorystow/

Portret użytkownika Banderas

Postarajmy się zrozumieć

Postarajmy się zrozumieć myślenie Polskiego "patrioty": "Ruski" jest zły bo NKWD na rozkaz Gruzina (naród ubóstwiany przez polskich "patriotów") zabiło część polskich oficerów poprzez strzał w tył głowy (śmierć bezbolesna), to, że NKWD na rozkaz Gruzina zabiło miliony Rosjan już polskiego "patrioty" nie interesuje. Gruzja jest dobra bo nie lubi Rosji (to, że ZSRR dowodził Gruzin to nieistotne dla polskiego "patrioty". Ukraina jest dobra bo nie lub Rosji, to że UPA zakatowała w sposób niewyobrażalnie sadystyczny i bolesny polskich cywilów to już polskiego "patrioty" nie interesuje przecież dla polskiego "patrioty" strzał w tył głowy to potworność a wyłupywanie oka dziecku to mały szczegół w przyjaźni polsko-ukraińskiej...Stąd pytanie; czy polscy "patrioci" to idioci???

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem