Elton John chce osobiście rozmawiać z Putinem w sprawie rosyjskich gejów

Kategorie: 

Brytyjski muzyk i kompozytor Elton John chce spotkać się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem i dyskutować na temat „skandalicznej postawy" wobec praw homoseksualistów w Rosji. John uważa, że zgromadzenia gejów w kraju, rządzonym przez Putina, nie są możliwe, donosi BBC.

 

Artysta będzie szczęśliwy, jeśli omówi te kwestie z Putinem, nawet gdy ten „będzie śmiał się za jego plecami i nazwie absolutnym idiotą”.

 

W sobotę Elton John spotkał się z prezydentem Ukrainy Petro Poroszenko. Ukraiński przywódca powiedział, że wizyta Anglika ma znaczenie symboliczne, gdyż przyczyni się do wspólnych wysiłków międzynarodowych, w tym inteligencji twórczej i światowej społeczności muzycznej do przeciwdziałania agresywnej propagandzie Kremla wobec Ukrainy i Zachodu.

 

Muzyk wezwał ukraińskich przedsiębiorców do zatrudniania gejów. Elton John uważa, że gospodarki wschodzące, które chronią prawa osób LGBT, mają wyższy PKB na mieszkańca.

 


 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Żal mi Was, nie macie pojęcia o czym piszecie

Wy to jednak na serio

Wy to jednak na serio jesteście tępi skoro uważacie, że bycie homoseksualistą ogranicza się tylko do bycia gejem bądź lesbijką.

Normalny, wykształcony człowiek, a już tym bardziej Polak-katolik powinien darzyć szacunkiem, tolerancją i miłością bliźniego swego. Każde odstępstwo od tej reguły jest traktowane jak hipokryzja, i niestety, ale właśnie taką prezentujecie. To tak a propos powoływania się na wiarę skoro już o tym mowa.Właśnie, wiara. Nie zastanawialiście się może kiedyś nad tym, że poza chrześcijaństwem istnieją inne poglądy i religie które nie uznają homoseksualizmu jako czegoś ''nienormalnego''? Zresztą, co to niby jest ta normalność w kontekście zachowań? Gdzie jest jej granica, kto ją ustalał, i niby czemu mamy się sztucznie stosować do sztucznie wytyczonych zasad skoro ponoć każdy z nas ma wolny wybór? Jeżeli homoseksualizm jest nienormalny, to bycie osobą niepełnosprawną, leworęczną, czy z innymi ''odchyłami'' także powinniśmy za ową 'nienormlność'' przyjmować, a tak nie jest. Ciekawe dlaczego? To tylko potwierdza fakt, że ludzie widać mają z tym problem, a w szczególności albo zakompleksieni mężczyźni, albo ci z trudnym dzieciństwem. Ot, szkodliwy konserwatyzm. Brawo, postępujmy tak dalej, ale nie dziwmy się potem, że ludzie nawzajem się tutaj nie szanują. Moherom i starym dziadkom dziękujemy, umiemy samodzielnie myśleć, i żadna kościelna książka nie jest nam do tego potrzebna. Każdy z nas ma w sobie cząstkę homoseksualizmu (homoseksualizm naturalnie występuje w naturze), czy się to komuś podoba, czy nie. Kluczem jest zaś fakt, by to w sobie dostrzec, a nie wypierać się czegoś co jest naturalne, i na co nie mamy wpływu.

Portret użytkownika piotr14758

Aby małrzeństwa homoseksualne

Aby małrzeństwa homoseksualne mogły adoptować dzieci to w pierwszej kolejności normalne heterosesualne pary muszą je spłodzić. Gdyby homoseksualizm był zgodny z naturą to mogły by takie związki mieć własne potomstwo.
Jak widać jest to wynaturzenie lub/i choroba o podłorzu psychicznym. Ludzie wymarli by jak dinozaury gdyby wszyscy byli homoseksualistami.
Kojarzy mi się to z ebolą - potrafi zabić wszystkich. Tylko czas umierania jest krótszy.
 

Piotr

Portret użytkownika marcion

jestescie tak ulomni, ze

jestescie tak ulomni, ze nawet was nie bede komentowal moi przedmowcy... zapewne w zyciu nawet nie spotkaliscie homoseksualisty... wypowiedzcie sie lepiej ile cierpien przysporzyl kosciol dzieciom...

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem