Elton John chce osobiście rozmawiać z Putinem w sprawie rosyjskich gejów

Kategorie: 

Brytyjski muzyk i kompozytor Elton John chce spotkać się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem i dyskutować na temat „skandalicznej postawy" wobec praw homoseksualistów w Rosji. John uważa, że zgromadzenia gejów w kraju, rządzonym przez Putina, nie są możliwe, donosi BBC.

 

Artysta będzie szczęśliwy, jeśli omówi te kwestie z Putinem, nawet gdy ten „będzie śmiał się za jego plecami i nazwie absolutnym idiotą”.

 

W sobotę Elton John spotkał się z prezydentem Ukrainy Petro Poroszenko. Ukraiński przywódca powiedział, że wizyta Anglika ma znaczenie symboliczne, gdyż przyczyni się do wspólnych wysiłków międzynarodowych, w tym inteligencji twórczej i światowej społeczności muzycznej do przeciwdziałania agresywnej propagandzie Kremla wobec Ukrainy i Zachodu.

 

Muzyk wezwał ukraińskich przedsiębiorców do zatrudniania gejów. Elton John uważa, że gospodarki wschodzące, które chronią prawa osób LGBT, mają wyższy PKB na mieszkańca.

 


 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Żal mi Was, nie macie pojęcia o czym piszecie

Wy to jednak na serio

Wy to jednak na serio jesteście tępi skoro uważacie, że bycie homoseksualistą ogranicza się tylko do bycia gejem bądź lesbijką.

Normalny, wykształcony człowiek, a już tym bardziej Polak-katolik powinien darzyć szacunkiem, tolerancją i miłością bliźniego swego. Każde odstępstwo od tej reguły jest traktowane jak hipokryzja, i niestety, ale właśnie taką prezentujecie. To tak a propos powoływania się na wiarę skoro już o tym mowa.Właśnie, wiara. Nie zastanawialiście się może kiedyś nad tym, że poza chrześcijaństwem istnieją inne poglądy i religie które nie uznają homoseksualizmu jako czegoś ''nienormalnego''? Zresztą, co to niby jest ta normalność w kontekście zachowań? Gdzie jest jej granica, kto ją ustalał, i niby czemu mamy się sztucznie stosować do sztucznie wytyczonych zasad skoro ponoć każdy z nas ma wolny wybór? Jeżeli homoseksualizm jest nienormalny, to bycie osobą niepełnosprawną, leworęczną, czy z innymi ''odchyłami'' także powinniśmy za ową 'nienormlność'' przyjmować, a tak nie jest. Ciekawe dlaczego? To tylko potwierdza fakt, że ludzie widać mają z tym problem, a w szczególności albo zakompleksieni mężczyźni, albo ci z trudnym dzieciństwem. Ot, szkodliwy konserwatyzm. Brawo, postępujmy tak dalej, ale nie dziwmy się potem, że ludzie nawzajem się tutaj nie szanują. Moherom i starym dziadkom dziękujemy, umiemy samodzielnie myśleć, i żadna kościelna książka nie jest nam do tego potrzebna. Każdy z nas ma w sobie cząstkę homoseksualizmu (homoseksualizm naturalnie występuje w naturze), czy się to komuś podoba, czy nie. Kluczem jest zaś fakt, by to w sobie dostrzec, a nie wypierać się czegoś co jest naturalne, i na co nie mamy wpływu.

Portret użytkownika piotr14758

Aby małrzeństwa homoseksualne

Aby małrzeństwa homoseksualne mogły adoptować dzieci to w pierwszej kolejności normalne heterosesualne pary muszą je spłodzić. Gdyby homoseksualizm był zgodny z naturą to mogły by takie związki mieć własne potomstwo.
Jak widać jest to wynaturzenie lub/i choroba o podłorzu psychicznym. Ludzie wymarli by jak dinozaury gdyby wszyscy byli homoseksualistami.
Kojarzy mi się to z ebolą - potrafi zabić wszystkich. Tylko czas umierania jest krótszy.
 

Piotr

Portret użytkownika marcion

jestescie tak ulomni, ze

jestescie tak ulomni, ze nawet was nie bede komentowal moi przedmowcy... zapewne w zyciu nawet nie spotkaliscie homoseksualisty... wypowiedzcie sie lepiej ile cierpien przysporzyl kosciol dzieciom...

Portret użytkownika Funky Koval

Biblia jasno mówi co się

Biblia jasno mówi co się powinno robić z homoseksualistami !

Kpł 18:22.24-25.29

22 Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!

24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.

25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.

29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.

Kpł 20:13

13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

 

Portret użytkownika tubylec

Na szczęście już coraz mniej

Na szczęście już coraz mniej ludzi na Ziemi stosuje się do tych mojżeszowych wypocin .. reszta przejrzała na oczy i ma gdzieś dyrektywy psychopaty Yahwe który wypędzał inne narody z ich miejsc na Ziemi, po to by oddać te tereny żydom.

Portret użytkownika Corvus

Śmieszna ta twoja

Śmieszna ta twoja retoryka.
Po pierwsze: heteroseksualiści nie są lepsi. Proponuję dowiedzieć się, co oznacza tzw. miłość irlandzka.
Po drugie: gdyby nie pewien taki "zboczeniec", być może dziś nie miałbyś komputera, a tym samym swoje żale wylewałbyś co najwyżej pod budą z piwem".
Dziwi mnie ta wasza homofobia. Jakieś problemy z męskością? Zazdrościcie gejom? Nie rozumiem.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem