Ekstrema pogodowe rejestrowane są na obu półkulach

Kategorie: 

Gdy ogląda się wiadomości telewizyjne można odnieść wrażenie, że kolejne informacje na temat zdarzeń takich jak ataki upałów czy ataki zimy, jakie ostatnio dręczą półkule północną to raczej niezwiązane ze sobą incydenty. Jest jednak inaczej a rekordowe opady śniegu i upały to efekt tego samego problemu, zakłóceniu przepływów prądów strumieniowych w atmosferze.

 

Nie sposób powiedzieć teraz, co jest główną przyczyną tak istotnych zmian. Słowo klucz to cyrkulacja termohalinowa. Naukowcy nazywają tak całość procesów polegających na wymianie cieplnej między atmosferą a oceanami. Ten skomplikowany zespół procesów jest w tej chwili poważnie zakłócony. Bardzo możliwe, że praprzyczyną kłopotów z kierunkami, w jakie układają się obecnie prądy strumieniowe w atmosferze są zmiany zachodzące w głębinach oceanów. Jeśli zmieniły się kierunki prądów oceanicznych to tego typu zjawisko będzie powodowało korekty przepływów atmosferycznych.

Niestabilność pogody wskazuje na to, że jesteśmy w trakcie globalnych zmian. Na przykład notuje się opady śniegu w strefie podzwrotnikowej. W wielu krajach śnieg widziano ostatnio dekady temu. Pada na Saharze, w Arabii Saudyjskiej, Turcji, w Izraelu czy w Meksyku. W Stanach Zjednoczonych Kalifornia i Teksas są obecnie zimniejsze niż Chicago, gdzie do tej pory nie ma śniegu. W stanie Illinois takie zjawisko miało ostatnio miejsce w 1899 roku. Rekord goni rekord, Australia płonie po wielkich upałach a telewizje nadal pokazują te zjawiska, jako ciąg niezwiązanych z sobą wydarzeń.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika oświecony

Drogi adminie, mała refleksja

Drogi adminie, mała refleksja nad art. Judyty. Wg mnie to co wypisuje Judyta to częściowo fałszerstwo i częściowo nieprawda. Osobiście miałem możliwość doświadczyć obecności Stwórcy i (czy ktoś mi wierzy czy nie jego sprawa, ja wiem co słyszałem i czułem) nigdy nie odczułem jego Wyższości tak jakby to przedstawiała Judyta w swoim tekście. Stwórca jest miłością, jest życiem czyli jest cząstką każdego z nas. To co najbardziej oczekuje od ludzi jest to, byśmy w miłości umieli pomagać sobie nawzajem, byśmy szanowali życie, czyli jego. Stwórca nigdy nie żąda, w przeciwieństwie do osoby która napisała ten tekst, rzekomo od Boga. Styl tego artykułu bardzo przypomina mi styl kleru chrześcijańskiego, a stwierdzenie „I czekam na całkowite i zupełne poddanie się Mojej woli i Moim przykazaniom” to bzdura. Po pierwsze prawem nr 1 we wszechświecie jest wolna wola wszystkich istot bo TAK ZOSTAŁ STWORZONY a Stwórca swoich praw przestrzega, po 2 to funkcjonuje prawo karmy. To stwierdzenie wg mnie to pisane było przez jakiegoś zakonnika lub księdza, który chce jeszcze większej władzy nad ludźmi. Ziemia na której żyjemy jest zbiorem różnych świadomości, które żyją, cała Ziemia jest żywą istotą ale większość ludzi tego nie umie dostrzec. Żywioły mają również swoją świadomość z którymi da się komunikować, ale ludzie się od nich odwrócili i zapomnieli przez tysiące lat życia na Ziemi. To co czeka ludzi w najbliższej przyszłości to przypomnienie sobie swojej historii, PRZEBUDZENIE SIĘ by mogli przyjąć wyższe energie.
To co zostało napisane przez Judyte to wg mnie w większości stos kłamstw. Stwórca nie potrzebuje rozwoju swojego królestwa, gdyż jest wszystkim. Stwórca jest rozsiany po wszechświecie we wszystkim jak niewidoczna kropelka, po to by mógł doświadczać siebie. Czeka by został odnaleziony. On jest i dobrem i złem, bo zło też jest życiem, nieprawdaż?

Portret użytkownika Czelsi

Zima jak zima, zobaczymy co

Zima jak zima, zobaczymy co nam przyniesie lato. Na razie jeśli chodzi o Polskę to normalna pogoda o tej porze roku. Faktycznie to mogłoby więcej promieni słonecznych do nas docierać, bo chyba od miesiąca go nie widziałem, a jeśli już to krótką chwilę.

Nie jesteś byle kim. Pewnego dnia będziesz musiał wybrać. Musisz zdecydować na jakiego człowieka chcesz wyrosnąć. Kimkolwiek on będzie, dobrym czy złym,...zmieni świat.

Portret użytkownika wania

Przypominam prorocze według

Przypominam prorocze według mnie slowa prof. Zbigniewa Jaworowskiego:
 

Moim zdaniem człowiek na klimat wpływa w znikomym stopniu jeżeli w ogóle. Najważniejszym gazem cieplarnianym o którym prasa nie pisze na ogół wcale nie jest dwutlenek węgla, który wypuszczamy spalając węgiel, spalając ropę, spalając gaz, a także z innych źródeł ludzkich - tylko woda zwyczajna para wodna ona daje około 97% całego efektu cieplarnianego. Ten efekt cieplarniany jest błogosławieństwem tak samo jak CO2 jest błogosławieństwem. CO2 dwutlenek węgla jest gazem życia my z niego powstajemy, gdyby jego nie było nie byłoby życia na ziemi, bo on jest źródłem życia w roślinach, a potem w innych ustrojach żywych. Natomiast gdyby nie było efektu cieplarnianego powodowanego jak mówię przez wodę przede wszystkim, to byśmy mieli średnią temperaturę na globie -18 stopni, a obecnie ona jest +15 jak jest ciepło na ziemi to jest dobrze wszystkim jak jest zimno jest źle. Ja bym nie chciał, by wróciła nowa epoka lodowa, ale niestety musimy jej oczekiwać, bo tego nas uczy geologia. W ciągu następnych jak mówią uczeni 500 lat może 1000 lat, a może będzie to nawet tylko 100 lat nie wiadomo kiedy może nastąpić nowa epoka lodowa a nowa epoka lodowa jeżeli już zacznie występować to dzieje to się bardzo szybko. W ciągu paru lat robi się takie klik i mamy już oziębienie klimatu i zaczyna rosnąć lód. (...) główną podstawę histerii klimatycznej (...) stały się raporty IPCC uznawane w Brukseli za księgi święte"

 

Portret użytkownika Wojox

Ludzie dziś przechodzą samych

Ludzie dziś przechodzą samych siebie w swoich brudach. Ale nie trzeba jakiś dziwnych/dziwacznych proroków i ich biadolenia. Bóg zostawił swój testament w postaci Biblii. Ludzie nie tylko nie czytają tej księgi, ale nieczytając krytykują i opluwają.
Wszystko co Ci "prorocy" opisują jest w Biblii, zachowanie ludzi 2 Tymoteusza 3:1-5, odpływanie wód Babilonu Wielkiego (czyt. odstępczego chrześcijaństwa) opisuje ks. Objawienia. Atak Bestii na religie itp.
Królestwo Boże wyobrażone przez kamień oderwany od góry bez udziału rąk ludzkich rozwala stopy posągu. Posąg symbolizuje pochód mocarstw światowych. Oczywiście wszystko jest w księdze Daniela.
Ale po co to czytać ? Skoro sama Biblia zapowiedziała iż ustaną cuda i znaki. Więc te dzisiejsze bardziej pasują do tego iż "Szatan ukazuje się jako anioł światłości" zwodząc kogo się da. To także Biblia zapowiadała na czasy końca. A ludzie jak muchy na lep, lecą jak tylko się jakiś "cud" ukaże.
Tu nie ma co dywagować, Król Jezus wyraźnie podał w ewangeliach iż odzieli owce od kóz. I wyraźnie jest opisane co otrzymają jedni a co drudzy. Ten aspekt dobrej nowiny jest nie w smak wszystkim którzy balansują na cieńkiej linie między plugawieniem się a normalnością.
Kto wspominał o 3 wojnach ? światowych ? Biblia mówi o wojnach w liczbie mnogiej, ale też wspomina iż Ziemia nie zostanie zniszczona w sposób który uniemożliwi dalsze życie. Bóg zapowiedział iż spełni swoje słowo : Ziemia stanie się rajem !!
Jezus zapowiedział też w ew. Mateusza 24:14 iż będzie głoszona dobra nowina o jego Królestwie.
Czasy ostateczne miały też charakteryzować się normalnym trybem życia. Ew. podają iż do końca mieli się "żenić, jeść i pić i na nic nie zwrócić uwagi"
Więc znak się zapętla, mamy to wszystko w ostatnim stuleciu spełnione. Teraz tylko czekać na ujawnienie jego obecności (paruzja), bo już tu Król Jezus przebywa i wykonuje swą żmudną pracę, dzieło głoszenia o Królestwie dobiega końca ,, czasu jest naprawdę niewiele....

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika syriues

Nie tylko tego nie

Nie tylko tego nie pokazuja.Nie pokazuja zmian nawet w glebinach oceanicznych.kto wie czy tam nie dzieja sie ciekawe rzeczy jak np erupcje nowych wulkanow.To bycmoze to.Najlepiej plywac po oiceanie i czekac az sie jakas wyniurzy z glebin.I mozna ja smialo zajac i stworzyc panstwo.To jest dopiero cos

Portret użytkownika hopsiup

(Przy okazj wypowiedzi

(Przy okazj wypowiedzi @Judyty i komentarzy do tej wypowiedzi - ndz., 2013-01-20 10:01)
Rozumiem, że są sceptycy, ale jak interpretować słowa św. Pawła, jeśli nie jako związek w aspekcie duchowym pomiędzy człowiekiem a pozostałym stworzeniem i ta interpretacja takiego związku nie jest obca np. buddyzmowi:
"Bo stworzenie z upragnieniem oczekuje objawienia się synów Bożych. Stworzenie bowiem zostało poddane marności - nie z własnej chęci, ale ze względu na Tego, który je poddał - w nadziei, że również i ono zostanie wyzwolone z niewoli zepsucia, by uczestniczyć w wolności i chwale dzieci Bożych. Wiemy przecież, że całe stworzenie aż dotąd jęczy i wzdycha w bólach rodzenia." (Rz 8:19-22, bt)
Tekst pisany 2000 lat temu, tak mniej więcej i raczej nie było wtedy twierdzeń, że "obserwator wpływa na wyniki badań". No, ale zawsze można sobie pokpić. Tylko co dalej...

Portret użytkownika Prorok

MACIE WOLNĄ WOLĘ , BÓG NIE

MACIE WOLNĄ WOLĘ , BÓG NIE ZMUSZA NIKOGO DO NICZEGO !!!.
Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.
Mateusza 7:21 Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. 22 Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" 23 Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Fajny artykul pokazujacy jak

Fajny artykul pokazujacy jak malo ludzie wiedza o planecie Ziemia i tak naprawde to co teraz się dzieje ukazuje ze kampanie typu globalne ocieplenie przez CO2, spalanie ropy, loty samolotow i wiele innych bzdurnych teorii to mity. Ziemia rządzi sie swoimi prawami na ktore praktycznie nie mamy wplywu - glowne czynniki globalnej pogody to : Słońce, warunki w kosmosie(nie sa stale!), jądro Ziemi i przeplywy magmy, oraz prądy oceaniczne.
pozdrawiam Juszka

Portret użytkownika eboka

 Judyto ! Grzechy i grzechy.

 Judyto ! Grzechy i grzechy. Jakie grzechy ?  O co Królowi chodzi, może tak konkretniej coś powie. Tylu zwykłych  ludzi ( to znaczy nie politykow z górnej półki) jest wokół mnie i nie widzę żeby tak bardzo grzeszyli, większość to dobrzy ludzie.

ebo

Portret użytkownika Judyta

Ciągle jednak cierpienie jest

Ciągle jednak cierpienie jest konsekwencją waszych grzechów. Zwłaszcza grzechów tych, którzy Mi za nie nie wynagradzają.
Dlaczego? Bo na początku dałem Szatanowi pozwolenie by kąsał tyle, ile ludzie zapłacą Judaszowych srebrników, mówiąc w cudzysłowie. Grzech, to jak Judaszowe srebrniki, żertwa dla Szatana, którą on się pasie, po której nabiera sił i kąsa.
Takie ułożyłem reguły gry, a wy je wybraliście, wybierając zło. I konsekwentnie się ich trzymam, nie łamiąc waszej wolnej woli. Stąd im więcej grzeszycie, tym więcej na świecie cierpienia.
Macie jednak sposób, by było go mniej. To wszelkie sposoby zadośćuczynienia. Wszelkie modlitwy, ekspiacje, ofiarowywanie swojego cierpienia. To są wasze dukaty opłacające wasz grzech, dukaty kładzione na szalę, aby przeważyć srebrniki grzechu. Im więcej oddacie Mi swojego cierpienia, tym szala z waszymi dukatami obniży się, aż przeważy zło.
Co daje wasza ofiara? Odgradza Szatana, zamyka go jakby w psińcu, skraca jego łańcuch.
Ale nie każde cierpienie pochodzi od Szatana. Nie każde cierpienie jest dane wam z Mojej woli. Bardzo wiele cierpień, niepotrzebnych, nie chcianych przeze Mnie, sprawiacie sobie sami. Wtedy wasz grzech jest bezpośrednim sprawcą cierpienia waszego ciała.
Ono się nie rozpada, nie cofa się jego DNA do DNA australopiteka, ale także cierpi. Cierpi poprzez choroby, które są bezpośrednim skutkiem grzechu.
Bardzo dobrze wiecie, jakie to choroby. Przykładowo podam kilka. To kiła, rzeżączka, HIV, ale także rak płuc, marskość wątroby, czy zawały serca. Sami sobie odpowiedzcie jakie grzechy są sprawcami tych przykładowo wybranych chorób.
Jeszcze inne są choroby, których bezpośrednim sprawcą jest grzech człowieka. To przykładowo wszelkie raki, udary mózgu, otyłość, alergia. Tu jest winien grzech przeciwko prawom natury, grzech degradacji środowiska, grzech ingerencji w łańcuch DNA roślin i zwierząt. Te wszystkie grzechy są bezpośrednimi sprawcami cierpienia waszego ciała.
Są jednak jeszcze grzechy przeciwko miłości, które także skutkują ogromnym cierpieniem zarówno ciała jak i psychiki. To zaburzone relacje międzyludzkie. Wszelkie wojny, wszelkie próby panowania jednych nad drugimi, ale także zwykłe, małe nie czynienie drugim tego, co wynikałoby z miłości do nich.
Wszelkie zadawanie cierpienia drugim jest grzechem przeciwko miłości i jest karmieniem Szatana, który dzięki temu ma większą siłę do ataku. Im więcej cierpienia zadacie sobie nawzajem, tym więcej nieszczęść i chorób sprowadzicie na Ziemię.
Gdyby nie było ludzi pokornie przyjmujących wolę Boga, pokornie pochylających głowę przed cierpieniem, na które Bóg przyzwala w ich życiu, Ziemia już dawno przestałaby istnieć, już dawno rozpadłaby się w kataklizmach.
Wszystkim błogosławię i kocham.

Portret użytkownika Judyta

Drogi Rasta4Peace! Żaden z

Drogi Rasta4Peace!
Żaden z tych tekstów nie był skopiowany z żadnej sekciarskiej strony.
Wszystkie wklejone powyżej teksty pochodzą z książek, które napisałem w oparciu o dzienniczek Judyty. Każde zdanie w tych tekstach było samodzielnie ułożone przeze mnie, lub przez Judytę. Judyta nie ma przekazu automatycznego - pisma, czy słownego dyktatu. Wszystkie "podyktowane" zdania, pojawiają się w jej wyobraźni, jako myśli, które zapisuje w zeszycie. Po zakończeniu modlitwy mówi: "Mów Panie, bo dziecko Twoje słucha". Słyszy w myśli odpowiedź: "Dziecko Moje pisz..." i pisze.  Jeśli ktoś w tych treściach dostrzega Słowo Boże, to powinien się zastosować do Jego zaleceń, dla dobra własnego i dobra całej ludzkości. Jeśli nie, to jest mi przykro, że nie potrafiłem tego wystarczająco wyraźnie przekazać.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Maximus (Szymon Kuciel)

Portret użytkownika Judyta

"Więc seks jest darem,

"Więc seks jest darem, szczególnym darem, przeznaczonym tylko dla małżonków i danym im na całe ich życie, nie tylko do rozrodu.
I tak, jak Abel miał wspaniałe, dobre relacje z Bogiem, tak małżonkowie mają wspaniały, dobry dar intymnego współżycia ze sobą.
Ten, kto nie otrzymał tego daru, nie wszedł w relacje małżeńskie, dopóki ma czyste serce, dopóki nie zna tych odczuć, które przeżywają małżonkowie, dopóty nie jest dręczony zazdrością niszczącą wszelkie związki uczuciowe.
Gdyby Kain nie wiedział, co łączy Abla z Bogiem, gdyby nie spostrzegł tego dymu idącego wprost do Nieba, nie zazdrościłby bratu i nie zabiłby go.
Jest więc grzech masturbacji, bo o nim tutaj mówię, grzechem wyzwalającym zazdrość i chęć przeżywania podobnych odczuć w kontaktach z drugim człowiekiem. A przecież nie z każdym można zawrzeć małżeństwo. Są różne powołania, ale także różne wspólnoty, nie tylko małżeńskie.
We wszystkich innych wspólnotach, poza małżeńskimi, seks jest niedozwolony, a człowiek, który poznał odczucia płynące z masturbacji, jest głodny ich, w spotkaniach z tym, kogo kocha. Nawet wtedy, gdy sobie tego jasno nie uświadamia. Im częściej popełnia ten grzech, tym bardziej zaburzone są jego relacje z innymi ludźmi, zwłaszcza z tymi, którzy są mu najbliżsi.
Dlatego wielkim przekleństwem waszych czasów są teorie Junga, Freuda i innych psychoanalityków, wielkim przekleństwem waszych czasów jest rewolucja seksualna i seksualne rozpasanie społeczeństw. Jeśli będziecie dzieci od maleńkości nakłaniać i uczyć masturbacji, społeczeństwa takie czeka nie tylko rozpad wszelkich wspólnot, zwiększenie przestępstw, chorób, ale także Klątwa Boga.
Popatrzcie wstecz, w waszą historię.
Dopóki w państwach, społeczeństwa respektowały prawa Boże, zwłaszcza w dziedzinie szóstego przykazania, dopóty państwa te rosły w siłę, stawały się potęgą militarną i gospodarczą. Gdy jednak obywatele tychże państw zaczynali sobie pozwalać na popełnianie grzechów, gdy zaczynało się szerzyć rozpasanie seksualne, zaczynały też niszczeć przyjaźnie, podupadać rody, państwo zaczynało się chylić ku upadkowi, a w końcu kończyło się to totalnym upadkiem, niewolą pod panowaniem najeźdźcy.
Teraz się zapytacie, co robić, gdy już jesteście w szponach takiego grzechu. Jak się z niego wyzwolić, by odbudować zagrożone relacje przyjacielskie z drugimi ludźmi, by odbudować rozpadające się wspólnoty?
Już mówiłem: Modlić się. Dużo się modlić. Przebywać na dialogu z Bogiem. Jemu ofiarowywać ból niespełnienia, głód zaznania przyjemności.
I kochać, nie bać się kochać drugiego człowieka. Im bardziej będzie się go kochać, nie siebie, tylko tego drugiego, tym bardziej głód będzie maleć, zastępowany szczęściem spotkania, w którym doświadczycie spotkania z Bogiem.
To miłość jest lekarstwem na wszelki grzech. To miłość grzech zwycięża, to miłość pokonuje pokusy Szatana.
Szatan jest inteligentny, piekielnie inteligentny, o wiele bardziej inteligentny niż wy. Szatan przechytrzy was we wszystkim, we wszystkim was pokona, ale w jednej rzeczy nie poradzi sobie z wami. Szatan ma jedną, jedyną słabość, którą powinniście wykorzystać przeciwko niemu.
Szatan nie zna miłości. Nie może pojąć jak ona działa, jakie są mechanizmy jej działania. I dlatego, gdy kochacie, on nie jest was w stanie skusić. Nie jest was w stanie pokonać, gdy wystawicie przeciw niemu miłość, jako oręż. Tym orężem go pokonacie, zawsze pokonacie.
Miłujcie się wiec wzajemnie, twórzcie wspólnoty ludzi połączonych więzami miłości, braterskiej miłości. Im częściej będziecie ze sobą przebywać, im częściej będziecie się ze sobą komunikować, im częściej będziecie sobie wzajemnie pomagać, tym wyraźniej będziecie odczuwać szczęście płynące ze spotkania Boga w drugim człowieku. Szczęście to będzie was zaspokajać tak, że nie będziecie odczuwać innych potrzeb. W ten sposób pokonacie zło i Szatana, który nie będzie miał do was dostępu.
Wasze serca staną się czyste, wasze przyjaźnie staną się święte, wasze wspólnoty, jakiekolwiek wspólnoty, staną się wspólnotami ludzi świętych, do których inni będą pragnęli się dołączyć, mówiąc: Patrzcie, jak oni się miłują, tam musi być Bóg!
Nie bójcie się miłości, bo miłość od Boga pochodzi i do Boga prowadzi. Nie bójcie się przebywać ze sobą, bo to tylko Szatan pragnie waszej samotności. Człowieka samotnego łatwiej pokona, dlatego wmawia wam, że miłość to seks, że miłość może zaprowadzić do grzechu.
Miłość nigdy do grzechu nie doprowadzi, a namiętność nie jest miłością. Namiętność jest uczuciem podsycanym przez zazdrość. Pamiętajcie o tym. Pamiętajcie o Kainie i Ablu.
Wszystkim błogosławię i kocham."

Portret użytkownika Zenek

"Dopóki w państwach,

"Dopóki w państwach, społeczeństwa respektowały prawa Boże, zwłaszcza w dziedzinie szóstego przykazania" - Dopóki w państwach nie rozpleniła się judeokatosatanistyczna mafia semicka to państwa prosperitowały. Jak tylko się ta zaraza rozprzestrzeniła ze swoja kłamliwą religią i satanistycznym bozkiem zamiast pokoju kazdy wojny religijnej wypatruje. Bo semicki pierd jahwe domaga się ciągle kolejnych ofiar z krwii.
 
Takie "szaneligi" są "propagowane" tylko po to by nazistowska 4  rzesza semicka mogła łatwym kosztem zaprowadzić to swoje dyskatorskie NWO. By sie ludzie nie bronili wierząc naiwnie iż to Wola Boga. Iż to sam Jezus domaga się takiej dyktatury.
 

Portret użytkownika Pulsar

O mamo ! Co za bzdety

O mamo !
Co za bzdety !
Człowiek kilka dni poleży w łużku z chorobą i oto skutki...
Ale cóz, co weszło niech i zostanie,...
Ale następnej ulgi nie będzie,... co za dużo to nie zdrowo.

Portret użytkownika Pulsar

@eboka A cóż Tobie do mych

@eboka
A cóż Tobie do mych błędów ? Ważne że zrozumiany jest przekaz.
Mam prawo je pisać. Udowodniono że osoba szybko czytająca, odczytuje wyraz poprawnie, mimo iż może on być błędny. Mózg sam nadrabia błędy pisowni.
Skoro więc ja robię byki, to raczej czytelnik powinien sobie sam ten byk odkodować i zrozumieć.
A tak po zatym, wytykanie błedów innych świadczy o złych manierach.
Pozdrawiam
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysortografia
Dysortografia - specyficzne zaburzenie w nauce pisania, objawiające się popełnianiem błędów ortograficznych pomimo znajomości zasad pisowni i odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania. Dysortografia może być korygowana, jednak całkowite ustąpienie objawów występuje bardzo rzadko.
Jednostka chorobowa ICD-10 F81.1

Portret użytkownika Fila

Cos się tu nie zgadza bo

Cos się tu nie zgadza bo przykaznie "nie cudzołóż" jest siódmym wg II Ksiegi Mojzeszowej 20.1-17. To katolicy usuneli przykaznie drugie - "Nie czyń sobie podobizny rzezbionej czegokolwiek ... Nie bedziesz im się kłaniał i nie będziesz im słuzył..."  I aby dalej było 10 rozbili ostatnie przykazanie na 2 .

Portret użytkownika kamikaz

Znowu te powalone szanellingi

Znowu te powalone szanellingi -wytwór  chorego umysłu jakiegos człowieka który ma kompleks kurdupla i chce nadbudowac ten brak mysląc ze jest waznym przekaznikiem boskich słów podczas gdy nie ma boga osobowego ani nawet bezosobowego tylko proste prawa fizyczne których jeszcze nie znamy.Piepszone nawracanie maluczkich za pomocą strachu. Trzeba byc debilem emocjonalnym IQ = 0 zeby tego nie czuc ze wszelkie  religiopodobne naciski nakazy itp są wprowadzane ze pomocą strachu. Daj sobie juz wreszcie spokój Judyta! pliss bo ogłupisz  czsem tych co własnie z cienia strachu wychodzą na cienki lód odwagi własnego myslenia i zawrócą , ok?
 

Portret użytkownika Judyta

    30.05.2011 „Dziecko moje,

 
 
30.05.2011
„Dziecko moje, pisz. Dzisiaj będę mówił o nadchodzących kataklizmach. Zaczną się powoli nasilać i będą występować w różnych częściach świata. Będą wyglądać tak, jakby nie miały ze sobą nic wspólnego. Jakby działy się niezależnie od siebie. To będzie ostrzeżenie. To będzie wołanie do ludzi, aby się poprawili, aby zaczęli bezwzględnie przestrzegać Moich przykazań. Aby zaczęli ich przestrzegać zwłaszcza w dziedzinie poddanej miłości. Miłości do Boga i człowieka. Czyli aby nie kpili i nie walczyli z Bogiem, i aby nie popełniali grzechów przeciwko życiu i miłości człowieka.
            Nadal żądam, aby uznano Mnie za Króla. Nadal oświadczam, że w tych państwach, w których obywatele uznają Mnie w swoich sercach za Króla, nie będzie kataklizmów. Ja już nie oczekuję oficjalnych koronacji, Ja czekam na chociażby indywidualne, przez poszczególnych obywateli przyjmowanie i uznawanie Mnie za Króla. I czekam na całkowite i zupełne poddanie się Mojej woli i Moim przykazaniom. To jest minimum, jakiego żądam. Lecz gdy i to nie będzie spełnione, nie będzie już lokalnych, ostrzegawczych katastrof. Zaczną się katastrofy globalne, obejmujące całą Ziemię. Zaczną się takie kataklizmy i w tak dużej liczbie, że nie będzie możliwości niesienia sobie nawzajem pomocy.
            Jeśli ludzie nie przyjmą Mnie w swoich sercach i nie zaczną Mnie i Mojej Ewangelii słuchać, ale słuchać dokładnie, nie literalnie, to czas zniszczeń nastąpi bardzo szybko. I wtedy nie będzie już od niego odwrotu. Wtedy już będzie za późno na modlitwę o ratunek. Wtedy już będzie tylko czas na cierpienie. Wtedy już tylko ofiarowane Bogu cierpienie będzie mogło trochę złagodzić sytuację. A tego cierpienia będzie potrzeba bardzo dużo, bo bardzo dużo teraz jest popełnianych grzechów i to grzechów ciężkich, o bardzo dużej wadze. Jeszcze ciągle jest czas na poprawę, na intronizowanie Mnie, ale tego czasu jest coraz mniej i z każdym popełnionym grzechem zmniejsza się w zastraszającym tempie.
            Wszystkim błogosławię i kocham. Idź w pokoju, moja Judyto. Idź w pokoju. I pracuj. Pracuj dla rozwoju Mojego Królestwa. Ja ci błogosławię i wam wszystkim błogosławię. Idź w pokoju, moje dziecko. Idź w pokoju”.
 

Portret użytkownika skynet999

wierze że kiedys osiagniemy

wierze że kiedys osiagniemy stan świadomosci pozwalajacy nam rozmawiac z istotami rozumnymi. My jeszcze do nich nie należymy, ze względu wlaśnie na wiarę w Jezusów,Jehowa,Allah,itd.. Bardzo często wszystkie te boskie postacie jawią mi sie jako 1 i tą samą postać. Judytko nie znamy swiata otaczjacego nas a ty chcesz zrozumiec swiat duchowy mam nadzieje ze rozumiesz w ktorej niszy sie znajdujemy tu i teraz mamy poznac doznania rzeczywiste i cielesne po nich sa duchowe. 

Portret użytkownika aak

Ludzie, zmiast minusować

Ludzie, zmiast minusować takie odpwiedzi, lepiej otwórzcie oczy! Otwórzcie serca na wiare, gdybyśmy się od Boga nie odwrócili, to żyłoby się inaczej. Ale teraz już zbyt późno na ignorowanie, bo Jego wezwania są naglące! Teraz sobie minusuj, ale będziesz żałować.
Ludzie, nawracajcie się, jeszcze macie czas! Jezus chce wam okazać miłosierdzie, ale nie zrobi tego, jeśli działacie wbrew Niemu, lub tak jakby Go nie było... Będziecie żałować, módlcie się póki czas.
Ludzie małej wiary! Poczytajcie sobie w internecie różne świadectwa wiary. Poczytajcie o orędziach, o różnych cudach eucharystycznych, o świętych np Ojcu Pio, jakich cudów dokonywał za życia, co się z jego ciałem stało po śmierci, o Fatimie, orędziach Anny Argasińskiej i innych sprzed lat, uznanych przez Kościół. To wzmocni waszą początkową wiarę, pokrzepi was. Poczytajcie o palnie NWO zniszczenia Kościoła od wewnątrz by osłabić ludzi i odpowiedzcie na pytanie - czy to się aby nie realizuje teraz, na naszych oczach?
Ludzie, którzy nienawidzicie księży i obrażeni na kościół jesteście. Zdajecie sobie sprawę, że WŁAŚNIE TEGO chcieli rządzący światem? Że własnie w takiej waszej postawie pokazujecie, jakimi marionetkami jesteście!? Masoneria wyznawcy szatana, doskonale wiedzą że BÓG ISTNIEJE i że on jest PANEM i Zbawcielem. Dlatego robią wszystko, że ludzi odciągnąć od Kościoła! A wy co? Dajecie się, nie wstyd Wam?
 
Ludzie otwórzcie oczy, świat jaki znamy wali się, na naszych oczach wszytsko się rozegra, módlcie się. To ostatni czas. Módlcie się i prawdziwie nawracajcie.

Portret użytkownika Rasta4Peace

Tak! padnijmy na kolana w

Tak! padnijmy na kolana w bezwględnej miłości do istoty której w życiu nie widzieliśmy, bądźmy fanatykami wiar które od podszewki były tylko kłamstwem do manipulacji.
Nie jest ważne kogo fanatycznie wyznajesz lecz ważne jest kim jesteś dla świata i innych żyjących istot.
Zmiany będą następować żaden bożek temu nie zaradzi zmiany były kiedyś i są dzisiaj. Bardziej silna jest kolektywna świadomość ludzi na tej planecie, dlatego też wciąż nienawiść, śmierć, tragedia itd w telewizji. Nie dziw że to wszystko później odzwierciedla się na świat fizyczny który kreujemy.
 

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem