Egzekucja lidera neobanderowców z zachodniej Ukrainy

Kategorie: 

Wczoraj późnym wieczorem dokonano egzekucji przywódcy neobanderowców z zachodniej Ukrainy, Ołeksandra Muzyczko. Nieznani sprawcy wywlekli go z restauracji w Równem, po czym został rozstrzelany.

 

Ołeksandr Muzyczko, pseudonim Saszka Biały, był liderem nacjonalistycznej organizacji Prawy Sektor. Był to działacz UNA-UNSO (Ukraińskie Zgromadzenie Narodowe-Ukraińska Samoobrona Narodowa) bojówki neobanderowców. Wsławił się tym, że uformował oddział ochotników i pojechał do Czeczenii, aby walczyć z Rosjanami. Był on nawet osobistym ochroniarzem prezydenta Czeczenii, Dżochara Dudajewa.

 

Gdy tylko zaczęła się rewolucja na Ukrainie Saszka Biały chwycił za broń i zaczął organizować uzbrojonych ludzi na zachodniej Ukrainie. Wiadomo, że wielu z nich uczestniczyło potem w walkach w Kijowie. Ostatnio informowano, że jego oddziały pojawiały się też w Doniecku. Sam Sasza Biały poczuł się bardzo silny i przechadzał się nawet w urzędach z nieodłącznym kałasznikowem.

 

Tacy ludzie jak on potrzebni są gdy leje się krew, ale potem stają się zbędnym balastem. Nowe władze w Kijowie dobrze to rozumiały i polecono jego aresztowanie. Dokładnie 13 marca ostrzegał na swoim profilu na FB, że ma informacje, iż ukraińskie władze podjęły decyzję o jego likwidacji. Twierdził, że to sposób w jaki władza chce się pozbyć politycznej konkurencji.

 

Wczorajsza egzekucja z pewnością była z tym związana, ale nie można być tego w 100% pewnym, ponieważ mogą za tym stać zarówno Rosjanie jak i agenci MOSSADu, bo i takie niepotwierdzone doniesienia pojawiają się w kontekście tego zabójstwa politycznego.

 

W jednym ze swoich ostatnich wpisów na Facebook Ołeksandr Muzyczko stwierdził, że nie boi się śmierci i nie podda się żywy. Napisał też wtedy, że po jego śmierci jego miejsce zajmą inni patrioci, którzy będą kontynuować walkę. Czas pokaże czy będzie tak w rzeczywistości.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika janprester

Za śmierć tego

Za śmierć tego bohatyra-striłca poleci sporo głów z górnej półki Majdanu.Tego ukraińcy spod tryzuba Bandery nie podarują a pop z Majdanu im pobłogosławi...amen !!!                                                   Jan

Portret użytkownika janprester

Odstrzelili głównego

Odstrzelili głównego banderowca,który zorganizował zbrojny atak na milicjantów i on zorganizował tą masakrę -dlatego żeby to zamknąć -musieli go mocodawcy delikatnie usunąć ale że się chciał bronić bo miał ze sobą maszingwera to dali mu w czapę -choć w to trudno uwierzyć- jak można zlikwidować tak zasłużonego ,,striłca bohatyra " jednego z głównych czcicieli ,,Bandery " dzięki któremu dzierżą władzę i sa PANAMI UKRAINY.Jeśli to byłaby prawda to biada wszystkim tymco maczali palce w tej egzekucji.Tego prawdziwi Ukraińcy spadkobiercy Bandery nie podarują.!!!

Portret użytkownika Anit

Proponowal bym, by autor

Proponowal bym, by autor troche wiecej napisal o przeszlosci tego czlowieka, bo koles wcale nie byl aniolkiem walczacym o lepsze jutro.
Zal gdy ludzie gina, ale ten typ to faszysta, ktory walczyl wszedzie gdzie sie dalo, zarowno przeciwko rosji jak i ameryce...
Rewolucja rewolucja, ale warto by bylo znac chociaz troche przeslosc ludzi ktorzy twierdza ze walcza o "wolnosc" swojego kraju

Portret użytkownika darek1

Jakiś miesiąc temu mignęła

Jakiś miesiąc temu mignęła informacja o tym gościu jak tłukł tego prokuratora na TVN 24 oczywiście w późnych godzinach nocnych żeby nikt nie widział, ale w razie czego było puszczone. Wtedy pomyślałem sobie, że ten świr to antyreklama nowego rządu i coś muszą z tym zrobić. I dzisiaj kamień spadł mi z serca. Niestety usunięcie lidera prawego sektora może oznaczać wojenkę domową, a to niechybnie pcha Ukrainę w objęcia rasPutinka.

Portret użytkownika janprester

Odstrzelili głównego

Odstrzelili głównego banderowca,który zorganizował zbrojny atak na milicjantów i on zorganizował tą masakrę -dlatego żeby to zamknąć -musieli go mocodawcy delikatnie usunąć ale że się chciał bronić bo miał ze sobą maszingwera to dali mu w czapę -choć w to trudno uwierzyć- jak można zlikwidować tak zasłużonego ,,striłca bohatyra " jednego z głównych czcicieli ,,Bandery " dzięki któremu dzierżą władzę i sa PANAMI UKRAINY.Jeśli to byłaby prawda to biada wszystkim tymco maczali palce w tej egzekucji.Tego prawdziwi Ukraińcy spadkobiercy Bandery nie podarują.!!!

Portret użytkownika Nostra Damus

Prawy Sektor. który

Prawy Sektor. który przerodził się w "partię" wezwał ministra spraw wewnętrznych (Arsen Awakow) do dymisji i żąda aresztowania wszystkich uwikłanych w śmierć swojego przewodniego terrorysty.
Podobno zlikwidowanie tego półglówka zaleciło CIA, ponieważ ten idiota kompromitował obecny nierząd, a tym samym tych wszystkich zasrańców, którzy go wspierają.
Teraz zacznie się czystka w czystce.
Kochane CIA, nie zaapomnijcie tych polityków, którzy tą całą imprezę sprowokowali.
Ale wtedy musielibyście się sami zlikwidować...
Poproście Putina, on wam pomoże. Mordercy.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Portret użytkownika OLI

WSZELKIE NIESZCZĘŚCIA NA TEJ

WSZELKIE NIESZCZĘŚCIA NA TEJ BIEDNEJ ZIEMI BYŁO WYNALEZIENIE PIENIĄDZA I RELIGIL PO 3WŚ BĘDZIE TYLKO WYMIANA TOWAROWA A JEDYNYM BOGIEM BĘDZIE SŁOŃCE. CI KTÓRZY OCALEJĄ  BĘDĄ ŻYLI  DŁUGO I SZCZĘŚLIWI W ZGODZIE I MIŁOSIERDZIU.///

Portret użytkownika olo manolo

Walka o wladze i usuniecie

Walka o wladze i usuniecie kogos kto stal sie niewygodny na wielu plaszczyznach dla zbyt wielu ludzi.

Wydalo sie facetowi ze moze wszystko i sie przeliczyl.

Nie wazne kto to zrobil, wazne kto wydal zlecenie i z czyjej inspiracji.

Mala szansa zeby jakiekolwiek media podaly prawdziwa wersje wydarzen, a co dopiero prawidlowa interpretacje. Zaloze sie ze nawet bezposredni swiadkowie podaja ze 2-3 wersje.

Powodzenia w dociekaniu prawdy w tym syfie ktory teraz tam jest. W krajach w miare stabilnych to jest trudne a co dopiero w krajobrazie porewolucyjnym.

Portret użytkownika achiles38

A może nowa władza pozbywa

A może nowa władza pozbywa się świadków, którzy wiedza kto tak naprawdę za snajperami stał, na majdanie i czyje to było zlecenie? Choć to naprawdę bestia była, a nie człowiek, to jednak potencjalny świadek.

Portret użytkownika OLI

PUTIN TO START LIS. TARAZ

PUTIN TO START LIS. TARAZ SKŁÓCA UKRAINCÓW POTEM UKRAJNCÓW Z POLAKAMI, NASTEPNIE DOGADA SIĘ Z UKRAINĄ ŻE POMOŻE PRZYŁĄCZYĆ KRESY WSCHODNIE UKRAINIE A RESZTE POLSKI ZABIERĄ NIEMCY. I TAK W BIAŁYCH REKAWICZKACH SPISZĄ POROZUMIENIE W BYŁEJ WARSZAWIE POMIĘDZY ROSJĄ , UKRAINĄ, ZACHODEM I USA O NOWYM PODZIALE EUROPY,.////

Portret użytkownika heheh

Rewolucja zjada powoli swoje

Rewolucja zjada powoli swoje dzieci. Nie ważne, kto to zrobił, służby ukraińskie, mafia, GRU, inna lotna brygada, można o to oskarżyć każdego, szczególnie Rosjan. Ważna jest jedna rzecz, wściekłe zwierzę należy uśpić, bo albo zagraża otoczeniu, albo zarazi zdrowe osobniki. Profilaktyczne leczenie ołowiem czeka pewnie jeszcze innych "bohaterów" majdanu.   

Portret użytkownika Mojeimię44

Niósł wilk razy kilka,

Niósł wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Jednak również dobrze zabić go mogli ci którym zależy na tym żeby zrobić z niego męczennika i żeby na jego "męczarni za kraj" zdobyć kolejnych chętnych do prawego sektora. Takie rzeczy to MOSAD bardzo często wykonuje.

Portret użytkownika assss

Historia lubi się powtarzać.

Historia lubi się powtarzać.
Gdy Lenin robił rewolucję w Rosji pomagali mu anarchiści, było to ugrupowanie radykalne.
Po objęciu władzy Lenin kazał wszystkich znaczących anarchistów wymordować I TU JEST PODOBNIE !!!

Portret użytkownika Bolek

Nie wiem czy rozumiecie co

Nie wiem czy rozumiecie co się dzieje na tym filmie. Ten facet ciężko obraża, wyzywa, grozi i narusza nietykalność osobistą prokuratora rejonowego czyli wysokiego urzędnika wymiaru sprawiedliwości.

Szczerze podziwiam opanowanie i pasywność tego prawnika. A wyrok na bandziora zapadł już wtedy. Takich świrów po prostu się likwiduje pod byle pretekstem. Jakby mnie tak potraktował przy świadkach i kamerze ktokolwiek to też by długo nie pożył bo takiej zniewagi nie podaruje nikt kto ma jaja.

Teraz widzicie kogo popiera Tusk z kolegami, a także Kaczyński i oczywiście USA wraz ze wszystkimi europrzydupasami. Powinno się ten materiał pokazywać 10x dziennie w mediach głównego ścieku. Czy tak będzie?

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem