Dziwny obiekt uchwycony przez rosyjską kontrolę lotów z Jakucka

Kategorie: 

Kontrolerzy ruchu lotniczego na Syberii twierdzą, że byli zakłócani przez poruszające się z dużą prędkością UFO. Piloci podobno słyszeli dziwny jakby kobiecy obco brzmiący głos, który mówił coś niezrozumiale. Tajemniczy obiekt nagle pojawił się na ekranach śledzonych przez kontrolerów lotu lotniska w Jakucku.

 

Na ekranie radaru obiekt poruszał się z prędkością nieco ponad 9600 km/h, i szybko zmieniał kierunek. Wydarzenia rozegrały się w marcu w godzinach porannych. UFO według radaru znajdowało się na pułapie 19 800 metrów nad poziomem morza i wydawało się kolidować z częstotliwości lotniczych. Na zdjęciach umieszczane na You Tube, kontroler ruchu lotniczego wyraźnie starał się nawiązać kontakt z obiektem prosząc o identyfikację.

 

Radar pokazuje UFO szybko przemieszczające się po niebie, podczas gdy samoloty śledzone przez radar zmieniają pozycję zauważalnie wolniej.

"Ciągle słyszałem żeński głos, jak gdyby kobieta mówiła miau-miau i tak cały czas," powiedział pilot przelatującego w okolicy samolotu Aerofłotu.

Jak twierdził komunikaty rosyjskiego samolotu zostały zakłócone poprzez interferencję. Monitor kontroli ruchu lotniczego, automatycznie oznaczył obiekt, jako '00000 UFO ", ponieważ nie posiadał numeru lotu.

 

W pewnym momencie UFO odlatuje z Jakucka z dużą prędkością a następnie wraca w kierunku miasta. Nie było żadnego komentarza urzędników z lotniska w tej sprawie.

 

 

Źródło:http://www.dailymail.co.uk/news/article-1361878/Russian-flight-controllers-UFO-aliens-speak-cat-like-language.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Mpm

Cokolwiek  by to nie było,

Cokolwiek  by to nie było, nie zmienia faktu, że pojawia się coraz więcej podobnych informacji, wiec jakieś ziarnko prawdy pewnie w tym jest. Może obcy wiedzą co nas czeka w najbliższej przyszłości i sprawdzają czy jeszcze żyjemy na tej planecie, albo jak się przygotowujemy do końca cywilizacji. 

Portret użytkownika Roni Tornado

Nieźle zasuwało te UFO.

Nieźle zasuwało te UFO. Ubawiłam się z tego miau-miau. Kosmici wiedzą, że Ziemianie to prymitywne istoty, więc może spróbowali się porozumieć z tym Ziemianinem w miarę prostym językiem. Przecież wiedzą, że ludzie żyją wspólnie na tej planecie ze zwierzętami, więc sądzili, że ten pilot zrozumie.

Portret użytkownika Mały

Pewnie amerykańce testują

Pewnie amerykańce testują nowy myśliwiec i robią jaja z ruskich. A za kilka lat wyjdzie na jaw że mają taki samolot który ośiąga taką prętkość i zwrotnośc. Podobnie było z "latającym skrzydłem" gdzie ludzie myśleli że to ufo....

Klikając codziennie  Pajacyka pomagasz Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. ">http://www.pajacyk.pl==self==null]

Portret użytkownika Ktoś

A co latało,  jaki test nad

A co latało,  jaki test nad wojskami Aleksandra  Macedońskiego?
Co widział Ezechiel , jaki test i czego?
Jaki test znajduje się na malowidłach chińskich z pzred tysiecy lat ?
Jakie testy są na malowidłach naskalnych rozrzucone na całym świecie?
Co jest uwiecznione na średniowiecznych obrazach?
O czym mówią przekazy staroindyjskie / vimana/
 
Też latające skrzydło?

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem