Dziwne zjawisko zarejestrowane na niemieckiej stacji arktycznej

Kategorie: 

Wielu pasjonatów i zwolenników teorii o rychłym katakliźmie na Ziemi spowodowanym przez przelatujące ciało niebieskie wielkich rozmiarów prowadzi obserwacje za pomocą dostępnych kamer internetowych znajdujących się w obszarach podbiegunowych.

 

To własnie tam miało być możliwe obserwowanie mitycznej Nibiru. Czasami jednak udaje się zaobserwować inne dziwactwa takie jak na załączonym filmie. Jest to obraz z niemieckiej stacji arktycznej o nazwie Neumayer Station.

 

Na nagraniu widać bardzo dziwne światła, które mogą być złudzeniem optycznym spowodowanym blaskiem świateł pojazdów gąsienicowych. Niektórzy doszukują się w tym czegoś więcej. Ocenę co tutaj tak naprawdę widać pozostawiam czytelnikom i klasyfikuje to jako ciekawostkę.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Obrońca Ziemi

Widziałem to video już kilka

Widziałem to video już kilka dni temu. Nie ma tam nic mrożącego krew w żyłach - kulisty cień według wyjaśnień jednej z niemieckich stron (nie pytajcie jakiej bo nie mam zanotowane) : to pokrowiec kamery, który podniesiony wiatrem rzuca taki właśnie cień.Całkiem logiczne, na pewno logiczniejsze i prawdopodobniejsze od przelotu obcego ciała niebieskiego. Dla mnie sprawa wyjaśniona - zresztą i bez takiego wyjaśnienia nie ma w tym filmiku żadnej sensacji. Takie efekty świetlne może zrobić każdy i wrzucić do siecie jako zagadkowe wydarzenie nie mające wyjaśnienia. 

---
Miłego pobytu na Planecie Ziemi
 

Portret użytkownika fifi

@Andrzej1 i reszta, jestescie

@Andrzej1 i reszta, jestescie smieszni jesli nic nie widzicie na tym nagraniu http://www.youtube.com/watch?v=RSo4wynW6vM Przewijamy do 4:11, naszym oczom ukazuje sie ksiezyc? Takie jest pierwsze skojarzenie, gdyz obiekt jest nawet podobny.4:23 pewnie myslicie ze to slonce? Jestescie w bledzie. To prawdopodobnie ksiezyc, tylko przez jakosc kamery, posiada wieksza jasnosc. Prawdopodobnie przez blooming. To nie moglo byc slonce, gdyz wschodzi w 4:36, bo kamerka przestawia sie z trybu nocnego. 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem