Dziwne zjawisko zarejestrowane na niemieckiej stacji arktycznej

Kategorie: 

Wielu pasjonatów i zwolenników teorii o rychłym katakliźmie na Ziemi spowodowanym przez przelatujące ciało niebieskie wielkich rozmiarów prowadzi obserwacje za pomocą dostępnych kamer internetowych znajdujących się w obszarach podbiegunowych.

 

To własnie tam miało być możliwe obserwowanie mitycznej Nibiru. Czasami jednak udaje się zaobserwować inne dziwactwa takie jak na załączonym filmie. Jest to obraz z niemieckiej stacji arktycznej o nazwie Neumayer Station.

 

Na nagraniu widać bardzo dziwne światła, które mogą być złudzeniem optycznym spowodowanym blaskiem świateł pojazdów gąsienicowych. Niektórzy doszukują się w tym czegoś więcej. Ocenę co tutaj tak naprawdę widać pozostawiam czytelnikom i klasyfikuje to jako ciekawostkę.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Obrońca Ziemi

Widziałem to video już kilka

Widziałem to video już kilka dni temu. Nie ma tam nic mrożącego krew w żyłach - kulisty cień według wyjaśnień jednej z niemieckich stron (nie pytajcie jakiej bo nie mam zanotowane) : to pokrowiec kamery, który podniesiony wiatrem rzuca taki właśnie cień.Całkiem logiczne, na pewno logiczniejsze i prawdopodobniejsze od przelotu obcego ciała niebieskiego. Dla mnie sprawa wyjaśniona - zresztą i bez takiego wyjaśnienia nie ma w tym filmiku żadnej sensacji. Takie efekty świetlne może zrobić każdy i wrzucić do siecie jako zagadkowe wydarzenie nie mające wyjaśnienia. 

---
Miłego pobytu na Planecie Ziemi
 

Portret użytkownika fifi

@Andrzej1 i reszta, jestescie

@Andrzej1 i reszta, jestescie smieszni jesli nic nie widzicie na tym nagraniu http://www.youtube.com/watch?v=RSo4wynW6vM Przewijamy do 4:11, naszym oczom ukazuje sie ksiezyc? Takie jest pierwsze skojarzenie, gdyz obiekt jest nawet podobny.4:23 pewnie myslicie ze to slonce? Jestescie w bledzie. To prawdopodobnie ksiezyc, tylko przez jakosc kamery, posiada wieksza jasnosc. Prawdopodobnie przez blooming. To nie moglo byc slonce, gdyz wschodzi w 4:36, bo kamerka przestawia sie z trybu nocnego. 

Portret użytkownika majkool

Na tym wideo osoba nie

Na tym wideo osoba nie zbadała czym jest ten kulisty cień tylko od razu przyjęła, że to jakaś nisko przelatująca planetka, a z tego co sprwadzałem jest to zwyczajny cień kopuły kamery, która stoi tam i monitoruje całą stację.Co do tych rozpbłysków i świetlistych mas kulistych to nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że jakiś laser w danym czasie trafia akurat wiązką w optykę kamery i stąd te dziwactwa.Wątpie, aby to były jakieś skupiska energii w kształcie kuli, rozbłysków czy też kwadratów. Poza tym z moich obserwacji wynika, że te rozbłyski są codziennie nocą i przeważnie zaczynają się od połowy stacji.Warto byloby dodawać linki do tych kamer w newsach, wtedy każdy sam może zbadać sobię sprawe.http://www.awi.de/NM_WebCam/pictoflastT.html

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem