Dziwne światła nad Wielką Brytanią okazały się obłokiem NLC

Kategorie: 

Oto kolejny przykład obserwacji obłoków NLC, tym razem z Anglii. Zaskoczeni świadkowie kolejnych obserwacji uznają to za niezwykłe, że część nieba świeci tak jasno jeszcze na długo po zachodzie Słońca. Wcześniej niewiele osób widziało coś takiego, a teraz NLC stały się powszechne.

 

Nie wiadomo co powoduje powstawanie tych chmur piętra wysokiego. Ludzkosć zna je dopiero od końca XIX wieku i do końca nie wyjaśniono przyczyn ich powstawania. W tym roku doszło do rekordowej ilości obserwacji obłoków tego typu i to powoduje, że zaczynają się pytania o przyczyny tak częstych obserwacji w tym roku w porównaniu do lat ubiegłych.

Źródło: twitter

Naukowcy twierdzą, że nie ma w tym nic dziwnego i jest to zwyłe zjawisko optyczne. Jednak wiele osób czuje się nieswojo widząc takie pokazy jak ten z Anglii. Oczywiście tych przypadków wystąpienia obłoków NLC jest więcej i praktycznie każdego dnia dochodzi do kolejnych obserwacji w bardzo różnych miejscach świata. WYgląda na to, że NLC stały sie już zjawiskiem globalnym i powszechnym, a nie tylko ciekawostką dostepną dla wybranych.

Źródło: twitter

Źródło: twitter

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika medyceusz

Witam w polskim miesieczniku

Witam w polskim miesieczniku Nexus byl artykul na temat chemitrails i  napisano tam  ze jest to program zapobiegawczy gwaltownym zmianom na ziemii. Nawet tworcy (czyt elity rzadzacych) tego programu nie wierza w jego 100% skutecznosc i jak sami przyznaja jest kontrowersyjny.
Natomiast wiadomo ze:
aktywnosc sloneczna jest zachwiana i slabnie (wiecej plam niz rozblyskow)
magnetyzm ziemski ustawicznie slabnie
programow lotow zalogowych w kosmos brak
nasz glob jest notabene narazony na promieniowanie kosmiczne (czyt galaktyczne) bardziej niz kiedykolwiek
dziury ozonowe ogromne ze przestano o nich mowic
W Australii opalanie sie grozi zlapaniem raka skory
Gdy to polaczyc z teoria pewnego profesora o tworzeniu sie oblokow ziemskich pod wplywem aktywnosci slonecznej naszego slonca mozna pomyslec ze powinnismy sie spodziewac wiecej takich anomalii a to z powodu chocby zwiekszonej dawki ultrafioletu atakujacego nasze chmury czy innych form ich energii ze srodka naszej galaktyki.
A propo czemu tak wszyscy zapomnieli o przejsciu ziemii i ukladu slonecznego przez srodek galaktyki przeciesz konsekwencje tego faktu moga sie ciagnac przez stulecia a nie od razu ziemia i slonce to nie latarynka na baterie ze pstryk i juz jest.
A teraz pofantazjuje:
wedlug mnie te  chmury wysokosciowe sa paskudnie czarne i beda czarniejsze az calkowicie pzeslonia swiatlo sloneczne i moze sie sprawdzic proroctwo ze przeslonia swiatlo na trzy dni
wybuch w  Yellow Stone calkowicie oddzielne zagrozenie wtedy nie tylko swiatlo bedzie odciete ale liczne burze elektrostatyczno magnetyczne uderza w elektronike. Realne za naszego zycia
uderzenie asteroidy w Ksiezyc  w tym Ksiezyc przy wielkim szczesciu bedzie sluzyl jako tarcza i swoja grawitacja pierwszy przejmie taki duzy obiekt a odlamki beda wirowac wokol Ziemii i spadac wokol na ziemie miesiacami 
 
 
 
 sorry za bledy mam poganska klawiature
 

Portret użytkownika Abbasadore

Właśnie się dziwiłem ostatnio

Właśnie się dziwiłem ostatnio jak wracałem samolotem z UK dlaczego o tak późnej porze jest jeszcze widno za oknem, a widziałem identyczne chmury...Jak myślicie co jest tego przyczyną? Zanieczyszczenia wysokiej partii stratosfery, słabsze/silniejsze promieniowanie czy słabsze pole magnetyczne Ziemi??

Portret użytkownika kolo21

Zawsze jak jest o Chemtrails

Zawsze jak jest o Chemtrails to trolli od zatrzęsienia.Jak jak widzę jakiś naciągany materiał to najwyżej napiszę co o tym myślę i nie drażnię się z innymi wyśmiewając ich punkt zapatrywania się na dany temat.Czemu admin nie banuję trolli????

kolo21

Portret użytkownika pako1205

Widać,jak na dłoni,jaka ilość

Widać,jak na dłoni,jaka ilość chemii została rozpylona do atmosfery,przez opryski,smugi chemiczne "chemtrail",przez samoloty na dużym pułapie.Rozpylając te toksyczne związki,doprowadzają do anomalii pogodowych na całym świecie,co można obecnie zauważyć w Polsce,jak i całej Europie.Tak właśnie to wygląda z orbity.

Portret użytkownika Wojox

Mówi o takich zmianach

Mówi o takich zmianach pogodowych które powodują wzmożony trolling na stronkach i zanik mentalnych właściwości niektórych osobników z brakiem intuicji włącznie. Niestety to nieuleczalne, jeśli pacjent sam nie podda się osobistej samonaprawie...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem