Dziwne odgłosy niepokoją mieszkańców hrabstwa Columbia w USA

Kategorie: 

Kolejne miejscowości w Stanach Zjednoczonych doświadczają dziwnego fenomenu dźwiękowego. Tym razem padło na społeczność z hrabstwa Columbia. Tamtejsze władze zostały zasypane telefonami z informacjami na temat dziwnych dźwięków, jakie słyszano w okolicy.

 

Odgłosy występują od dwóch tygodni, ostatnio miały miejsce we wtorek 11 grudnia około 12:17 czasu lokalnego. Według informacji z lokalnego centrum zarządzania kryzysowego niektórzy mieszkańcy donosili, że ich domy zatrzęsły się w posadach.

 

Dziwne odgłosy są tematem rozmów na portalach społecznościowych. Brakuje sensownych wyjaśnień, co do natury tego zjawiska. Są podejrzenia, że mogą to być jakieś eksplozje wykonywane przez człowieka. To najłatwiejsze wyjaśnienie, ale brakuje winnego a poza tym odgłosy słyszano w wielu miejscach w USA to by musiało oznaczać, ze w każdym wypadku mówimy o takim samym przemysłowym charakterze odgłosów. Nie wydaje się to prawdopodobne. Bardziej racjonalne jest przyjęcie, że mogą to być dźwięki wydawane przez jakieś tajne wojskowe pojazdy latające, a to, co słyszą ludzie to gromy przy przekraczaniu prędkości dźwięku.

 

Armia oczywiście tradycyjnie nie przyznaje się do winy. Z drugiej jednak strony czy grom dźwiękowy może wstrząsnąć całym domem? Inne hipotezy zakładają, że odgłosy mogą być powodowane przez emisje metanu z wnętrza Ziemi. Jest to jednak hipoteza niepoparta żadnymi dowodami. Może jednak jest to jakiś trop i należałoby przynajmniej sprawdzić, czy odglosy nie zbiegają się z umiejscowieniem łupkowych szybów wiertniczych.

 

 

Źródłohttp://www2.nbc26.tv/news/2012/dec/12/columbia-county-booms-continue-baffle-community-ar-5159387/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Paolo

Dziwne dzwięki, o których tu

Dziwne dzwięki, o których tu można przeczytać, słyszałem w okolicy mojej miejscowości Czerniewice ( pow włocławski ). Było to we wrześniu lub pazdzierniku. Pierwszego wieczoru grupy dziwnych, głuchych dzwięków słychać było w trzech różnych miejscach. Odgłosy dochodzące z trzeciego miejsca słyszała równiez córka. Następnego ranka słychać było identyczne odgłosy. Tym razem próbowałem liczyć czas między poszczególnymi uderzeniami ( kilkusekundowe ), ale nie zauważyłem żadnej regularności.

Portret użytkownika Pragnący Prawdy

Źródłem dźwięków jest

Źródłem dźwięków jest drążenie tunelów pod ziemią przez maszyny, o których nawet nam się nie śniło. Prawdopodobnie za pomocą takich tuneli można się dostać do każdego strategicznego miejsca na ziemi. Wzrost aktywności sejsmicznej to może być efekt wytwarzania korytarzy pod ziemią. Pytanie jest, kto takie tunele wytwarza?

Portret użytkownika Roni Tornado

Pragnący Prawdy, ciekawy

Pragnący Prawdy, ciekawy wątek poruszyłeś odnośnie drążenia tuneli pod ziemią nieznaną technologią. Natknęłam się  niedawno na takie informacje :
"Używane przez wojsko maszyny drążące pod ziemią tunele nie wybierają gruntu lecz topią go na miejscu. Skała jest dosłownie topiona lub proszkowana przy użyciu specjalnej kombinacji lasera i masera i pozostałości skały pod spodem zapewniają pokrycie rodzajem natychmiastowej glazury z agatu, utwardzając nim ściany."
"W USA znajduje się 131 tajnych podziemnych baz, a na całym świecie jest ich 1477." "Podziemne bazy znajdują się przeciętnie na głębokości 5 tys. stóp i są umiejscowione w strategicznych lokalizacjach."
"W USA wszystkie bazy są połączone podziemną siecią kolejową dla pociągów osiągających prędkość 2 Machów w lewitacji na wysokości 3/4 cala ponad pojedynczą szyną – ta technologia nie jest dostępna na powierzchni. Pociągi pokonują całe Stany od wybrzeża do wybrzeża w półtorej godziny"
"podziemne bazy, w dużym stopniu, zostaną wykorzystane jako więzienia i obozy pracy."
"NWO (Nowy Porządek Świata) to zasadniczo to samo, co knowania obcych. Globalny rząd to też to samo, jeden i ten sam projekt. Architekci Nowego Porządku Świata przyjmują rozkazy od Szarych."
 
 
"Społeczeństwo nie dowie się niczego, aż do samego końca, bowiem rząd nie chce rozpętania się masowej paniki. Wszystko zdarzy się po cichu, zaś rząd po prostu zniknie."
"Opinię publiczną okłamuje się bez pardonu, w kręgach władzy uważa za głupią, czy wręcz za debili"

Portret użytkownika Unclean

@SurvivorMan - drwina jet

@SurvivorMan - drwina jet zbedna. jest bronia ktorej uzywa osoba niedowarotsciowana, chcaca odwrocic uwage od tego ze nie ma argumentow,  ktorys  z filozofow powiedzial ze miara uczonego umyslu jest umiejetnosc rozpatrywania pewnej idei bez koniecznosci akceptowania jej. 
Przyznam Ci ze ja rownez mam ogromna rezerwe do tego typu rewelacji, i laduja one w mojej glowie na polce nazwanej " nieprawdopodobne teorie", ale wdzieczny jestemosobom piszacym podobne tresci, wszak nie wiadomo co z czasem okaze sie prawda, dlatego wrto poznawac rozne puntky widzenia i nie drwic z zadnego. Najslabsza czesc tej teorii to dokladna liczba tych rzekmo tajnych baz. Skoro sa tak tajne, to moze nie tylko dokladna liczba jest znana, ale rowniez polozenie? 

Portret użytkownika ciociababcia

Witam, "Inne hipotezy

Witam,
"Inne hipotezy zakładają, że odgłosy mogą być powodowane przez emisje metanu z wnętrza Ziemi".
Tak na chłopski rozum, nie ma powodów do utajniania takiego zjawiska.
Bardziej podoba mi się wersja:
Ja, sob., 2012-12-15 15:32 Armia szykuje się na projekt Blue Beam :]
 
Nie wykluczam HAARP...
 
 

Portret użytkownika Kotenina

A może jest jakiś element

A może jest jakiś element wspólny z tym:
[źródło: http://planeta-jowisz.blogspot.com/]
Jowisz. Gigant układu słonecznego ma coś do powiedzenia, jeśli chcesz słuchać. Możemy usłyszeć coś jak ryk lwa, ponieważ to brzmi podobnie. Słychać różne świsty, syknięcia. Również gwizdy. Wszystko spowodowane dynamicznymi zjawiskami zachodzącymi w magnetosferze. Jadąc autostradą przez ciemną pustynię, twoje radio może złapać dźwięki dochodzące z magnetosfery Jowisza. Fale potrafią trwać od kilku sekund do kilku minut. I stale się to powtarza. Większość z nich ma stałą częstotliwość, ale od czasu do czasu pojawiają się dźwięki o podnoszącym się, bądź opadającym tonie. Niektórzy słuchacze opisują je jako dźwięki podobne do stuku dzięcioła, albo fali uderzających o plażę. Niepokojący hałas. Ale tajemnicę pochodzenia dźwięków z Jowisza odkryła dopiero sonda Voyager 2, która przeszła przez zewnętrzną magnetosferę planety w 1979 roku. Przez długi czas nikt nie był w stanie zrozumieć pochodzenia tych dźwięków.
Tu brzmienie:
http://www.youtube.com/watch?v=e3fqE01YYWs

Wolność polega na tym, że ludzie nie boją się śmierci. Ani w ogóle niczego.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem