Dziwne odgłosy niepokoją mieszkańców hrabstwa Columbia w USA

Kategorie: 

Kolejne miejscowości w Stanach Zjednoczonych doświadczają dziwnego fenomenu dźwiękowego. Tym razem padło na społeczność z hrabstwa Columbia. Tamtejsze władze zostały zasypane telefonami z informacjami na temat dziwnych dźwięków, jakie słyszano w okolicy.

 

Odgłosy występują od dwóch tygodni, ostatnio miały miejsce we wtorek 11 grudnia około 12:17 czasu lokalnego. Według informacji z lokalnego centrum zarządzania kryzysowego niektórzy mieszkańcy donosili, że ich domy zatrzęsły się w posadach.

 

Dziwne odgłosy są tematem rozmów na portalach społecznościowych. Brakuje sensownych wyjaśnień, co do natury tego zjawiska. Są podejrzenia, że mogą to być jakieś eksplozje wykonywane przez człowieka. To najłatwiejsze wyjaśnienie, ale brakuje winnego a poza tym odgłosy słyszano w wielu miejscach w USA to by musiało oznaczać, ze w każdym wypadku mówimy o takim samym przemysłowym charakterze odgłosów. Nie wydaje się to prawdopodobne. Bardziej racjonalne jest przyjęcie, że mogą to być dźwięki wydawane przez jakieś tajne wojskowe pojazdy latające, a to, co słyszą ludzie to gromy przy przekraczaniu prędkości dźwięku.

 

Armia oczywiście tradycyjnie nie przyznaje się do winy. Z drugiej jednak strony czy grom dźwiękowy może wstrząsnąć całym domem? Inne hipotezy zakładają, że odgłosy mogą być powodowane przez emisje metanu z wnętrza Ziemi. Jest to jednak hipoteza niepoparta żadnymi dowodami. Może jednak jest to jakiś trop i należałoby przynajmniej sprawdzić, czy odglosy nie zbiegają się z umiejscowieniem łupkowych szybów wiertniczych.

 

 

Źródłohttp://www2.nbc26.tv/news/2012/dec/12/columbia-county-booms-continue-baffle-community-ar-5159387/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Paolo

Dziwne dzwięki, o których tu

Dziwne dzwięki, o których tu można przeczytać, słyszałem w okolicy mojej miejscowości Czerniewice ( pow włocławski ). Było to we wrześniu lub pazdzierniku. Pierwszego wieczoru grupy dziwnych, głuchych dzwięków słychać było w trzech różnych miejscach. Odgłosy dochodzące z trzeciego miejsca słyszała równiez córka. Następnego ranka słychać było identyczne odgłosy. Tym razem próbowałem liczyć czas między poszczególnymi uderzeniami ( kilkusekundowe ), ale nie zauważyłem żadnej regularności.

Portret użytkownika Pragnący Prawdy

Źródłem dźwięków jest

Źródłem dźwięków jest drążenie tunelów pod ziemią przez maszyny, o których nawet nam się nie śniło. Prawdopodobnie za pomocą takich tuneli można się dostać do każdego strategicznego miejsca na ziemi. Wzrost aktywności sejsmicznej to może być efekt wytwarzania korytarzy pod ziemią. Pytanie jest, kto takie tunele wytwarza?

Portret użytkownika Roni Tornado

Pragnący Prawdy, ciekawy

Pragnący Prawdy, ciekawy wątek poruszyłeś odnośnie drążenia tuneli pod ziemią nieznaną technologią. Natknęłam się  niedawno na takie informacje :
"Używane przez wojsko maszyny drążące pod ziemią tunele nie wybierają gruntu lecz topią go na miejscu. Skała jest dosłownie topiona lub proszkowana przy użyciu specjalnej kombinacji lasera i masera i pozostałości skały pod spodem zapewniają pokrycie rodzajem natychmiastowej glazury z agatu, utwardzając nim ściany."
"W USA znajduje się 131 tajnych podziemnych baz, a na całym świecie jest ich 1477." "Podziemne bazy znajdują się przeciętnie na głębokości 5 tys. stóp i są umiejscowione w strategicznych lokalizacjach."
"W USA wszystkie bazy są połączone podziemną siecią kolejową dla pociągów osiągających prędkość 2 Machów w lewitacji na wysokości 3/4 cala ponad pojedynczą szyną – ta technologia nie jest dostępna na powierzchni. Pociągi pokonują całe Stany od wybrzeża do wybrzeża w półtorej godziny"
"podziemne bazy, w dużym stopniu, zostaną wykorzystane jako więzienia i obozy pracy."
"NWO (Nowy Porządek Świata) to zasadniczo to samo, co knowania obcych. Globalny rząd to też to samo, jeden i ten sam projekt. Architekci Nowego Porządku Świata przyjmują rozkazy od Szarych."
 
 
"Społeczeństwo nie dowie się niczego, aż do samego końca, bowiem rząd nie chce rozpętania się masowej paniki. Wszystko zdarzy się po cichu, zaś rząd po prostu zniknie."
"Opinię publiczną okłamuje się bez pardonu, w kręgach władzy uważa za głupią, czy wręcz za debili"

Portret użytkownika Unclean

@SurvivorMan - drwina jet

@SurvivorMan - drwina jet zbedna. jest bronia ktorej uzywa osoba niedowarotsciowana, chcaca odwrocic uwage od tego ze nie ma argumentow,  ktorys  z filozofow powiedzial ze miara uczonego umyslu jest umiejetnosc rozpatrywania pewnej idei bez koniecznosci akceptowania jej. 
Przyznam Ci ze ja rownez mam ogromna rezerwe do tego typu rewelacji, i laduja one w mojej glowie na polce nazwanej " nieprawdopodobne teorie", ale wdzieczny jestemosobom piszacym podobne tresci, wszak nie wiadomo co z czasem okaze sie prawda, dlatego wrto poznawac rozne puntky widzenia i nie drwic z zadnego. Najslabsza czesc tej teorii to dokladna liczba tych rzekmo tajnych baz. Skoro sa tak tajne, to moze nie tylko dokladna liczba jest znana, ale rowniez polozenie? 

Portret użytkownika ciociababcia

Witam, "Inne hipotezy

Witam,
"Inne hipotezy zakładają, że odgłosy mogą być powodowane przez emisje metanu z wnętrza Ziemi".
Tak na chłopski rozum, nie ma powodów do utajniania takiego zjawiska.
Bardziej podoba mi się wersja:
Ja, sob., 2012-12-15 15:32 Armia szykuje się na projekt Blue Beam :]
 
Nie wykluczam HAARP...
 
 

Portret użytkownika Kotenina

A może jest jakiś element

A może jest jakiś element wspólny z tym:
[źródło: http://planeta-jowisz.blogspot.com/]
Jowisz. Gigant układu słonecznego ma coś do powiedzenia, jeśli chcesz słuchać. Możemy usłyszeć coś jak ryk lwa, ponieważ to brzmi podobnie. Słychać różne świsty, syknięcia. Również gwizdy. Wszystko spowodowane dynamicznymi zjawiskami zachodzącymi w magnetosferze. Jadąc autostradą przez ciemną pustynię, twoje radio może złapać dźwięki dochodzące z magnetosfery Jowisza. Fale potrafią trwać od kilku sekund do kilku minut. I stale się to powtarza. Większość z nich ma stałą częstotliwość, ale od czasu do czasu pojawiają się dźwięki o podnoszącym się, bądź opadającym tonie. Niektórzy słuchacze opisują je jako dźwięki podobne do stuku dzięcioła, albo fali uderzających o plażę. Niepokojący hałas. Ale tajemnicę pochodzenia dźwięków z Jowisza odkryła dopiero sonda Voyager 2, która przeszła przez zewnętrzną magnetosferę planety w 1979 roku. Przez długi czas nikt nie był w stanie zrozumieć pochodzenia tych dźwięków.
Tu brzmienie:
http://www.youtube.com/watch?v=e3fqE01YYWs

Wolność polega na tym, że ludzie nie boją się śmierci. Ani w ogóle niczego.

Portret użytkownika zbyszek19753

http://zmianynaziemi.pl

http://zmianynaziemi.pl /odkryto-komete-ktora-najbardziej-zbliży się do słonca-19-grudnia-2012
Naukowcy dzisiaj informują.
Na początku listopada zlokalizowano nową kometę, która ma się zbliżyć do Słońca akurat pod koniec grudnia. Powyższy film dokumentuje jej przelot obserwowany za pomocą urządzenia STEREO Behind. Na nagraniu widzimy wyraźnie, że jakiś obiekt przemierza najbliższy nam kosmos. Widoczna za nim smuga może przypominać kometarna komę, dlatego uznano, że na zdjęciach znajduje się kometa C/2012 V4.

Czy w/wym informacja ma coś wspólnego z przekazem Boga Ojca z dnia 25 maja 2011roku w którym czytamy…
Pozwoliłem, aby Anioł wykonawca Sprawiedliwego Gniewu Bożego, prowadził ku ziemi pewien obiekt, bolid, który ukryty przed wzrokiem ludzkości. Tylko nieliczni o nim wiedzą, lecz milczą. Jest to obiekt o szczególnych właściwościach; ciało ogniste o wielkiej sile magnetycznej. Przelatując obok Słońca nic mu nie zrobi, lecz spowoduje potężne zakłócenia w pracy Słońca, powodując burze magnetyczne o ogromnej sile rażenia. Wyssie ze Słońca potężną erupcję plazmy materii słonecznej, która pędzić będzie ku Ziemi.
Obiekt minie słońce i przeleci pomiędzy księżycem a Ziemią, a siła magnetyczna sprawi, że ściągnie na pewien czas Ziemię z jej orbity. Gruz kosmiczny poruszający się za tym obiektem uderzy w wiele miejsc na całej planecie. Pojawią się wielkie burze geomagnetyczne.
Morza i oceany podniosą się w swojej masie na niewiarygodną wysokość, nawet wielu kilometrów, na skutek zmiany kierunku przyciągania, spowodowanego siłą grawitacyjnego obiektu. Uderzający o ziemię gruz kosmiczny spowoduje odkorkowanie wszystkich wulkanów na świecie, w tym trzech super wulkanów, których eksplozje i erupcje, a zwłaszcza dymy i popioły, pokryją całą Ziemię i atmosferę, zaciemniając ją (Trzy Dni Ciemności). Smród siarki i liczne potoki lawy wraz z potężnymi trzęsieniami Ziemi wywoływać będą rozstępowanie się ziemi na całej planecie.
Zniszczeniu ulegnie wszystko, co powstało na skutek działania nikczemności i pychy człowieka. Demony poruszać się będą po całej ziemi w swojej rzeczywistej postaci. Każdy człowiek  będący w tym czasie na zewnątrz, skona z porażającego i przerażającego widoku jaki ujrzy, oraz z powodu wszelkich wyżej opisanych czynników zewnętrznych. Ustawię tak księżyc względem Ziemi, że gro erupcji promieniowania plazmy słonecznej rozbije się o księżyc uszkadzając go poważnie, a to co minie księżyc, otrze się o pierwszą warstwę ziemskiej atmosfery.
Ludzkość będzie ostrzeżona na kilka dni przed tymi wydarzeniami. Gdy nadejdzie stosowna chwila wszyscy chcący do końca zrealizować Wolę Bożą, schronią się w miejscach do tego przeznaczonych. Dla niektórych będą to kościoły, inni schronią się w domach modlitwy, jeszcze inni w mieszkaniach. Osoby te, które posłuchają się i wykonają to wszystko, co było dla nich mówione przez te wszystkie lata, będą trwać w tym czasie w modlitewnej ekstazie.
Gdybym chciał unicestwić ludzkość w tych wydarzeniach, to nikt by nie ocalał. Gdy nadejdzie stosowna chwila, to dam znak Hufcom Anielskim, aby pod koniec drugiego dnia ciemności rozpoczęły wiązanie demonów, pieczętując je Mocą Bożej potęgi, umieszczając w czeluści piekielnej. Pozostawię na ziemi jedynie małych kusicieli.
Pod koniec trzeciego dnia ciemności rozkażę Hufcom Anielskim, aby uporządkowały całą planetę, przetwarzając ją do konsystencji pożądanej przez Wolę Bożą. Oczyszczą oni atmosferę z wszelkiej trucizny, uporządkują ziemię i góry, uspokoją morza i oceany. Nakażę, aby ponownie rosła roślinność i zwierzęta.
Duch Święty zatrze prawie wszystkim ludziom pozostawionym na Ziemi pamięć o złu jakie się wydarzyło, odpowiednio ich oczyści, aby mogli egzystować w Jego Świętej Nowej Erze, porządkując wszystko według Woli i Myśli Bożej. Pozostała przy życiu ludzkość po poinformowaniu jej o zakończeniu się trzech dni ciemności, otrzyma pozwolenie wyjścia na zewnątrz. Nikt nie ujrzy już takiego widoku, jaki widział wchodząc do miejsca ukrycia i modlitwy, będzie on zmieniony i przemieniony, a ludzkość rozpocznie normalne życie, lecz oparte głównie o prawo Boże.
Więcej informacji; www.powrotdonatury.net.pl

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem