Dziwne dźwięki zarejestrowane na Tasmanii

Kategorie: 

Od dłuższego już czasu pod różnymi szerokościami geograficznymi słyszalne są nieznanego pochodzenia odgłosy. Bywają nazywane trąbami apokalipsy albo trzęsieniami powietrznymi, bo dźwięk wydaje się pochodzić z góry.

 

Tak go przynajmniej opisują świadkowie. Niektórzy twierdzą, że słychać go z wszystkich stron jednocześnie. Naukowcy sugerują, że to odgłos pasów Van Allena, fale akustyczno grawitacyjne emitowane z jądra Ziemi albo efekty działalności Słońca. Tak czy inaczej nie negują tego, że dźwięki istnieją. Różnią się tylko, co do oceny.

Powyższe nagranie przedstawia kolejny przykład tego fenomenu dźwiękowego. Trwa ono 5 minut i jest jednym z lepszych dowodów w sprawie dźwięków z ostatnich dni. Film nakręcono na Tasmanii, czyli okolicach Australii. To tylko potwierdza globalność zjawiska.

 

Poza tym świadek twierdzi, że początkowo myślał, że to samolot lub ciężarówka ale odgłos trwał przez cztery godziny i zrozumiał, że to coś innego. Nagrania dokonano stosunkowo niedawno bo 15 marca o 18:00 czasu lokalnego.

 

Przy okazji przypominamy materiał Polsatu oparty w dużej części na dokumentacji na temat dźiwnych dźwięków zebranej na portalu zmianynaziemi.pl.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika ZGG

To są wojny  prowadzone na

To są wojny  prowadzone na wyższych wymiarach. Słyszałem te przerażające dzwięki dawno temu w snach.I pojazdy dziwne bardziej symbole niż pojazdy. A teraz to się sprawdza. Zanim nie wyczyszczą wyższych  światów to niema sensu  zmianiać na poziomie fizycznym, bo wszystko bardzo szybko powróciłoby z powrotem.

Portret użytkownika Tomasz niedowiarek

Ja tam jestem z tych ludzi,

Ja tam jestem z tych ludzi, co jak nie zobaczy na własne oczy, to nie uwierzy.Więc moje pytanie. Czy ktoś słyszał te dźwięki na własne uszy? Bo ja nie..Dla mnie bujda, i bez problemu mogę takie dźięki stworzyć na syntezatorze i puścić na nagłośnieniu ok.  5000wat ponieważ nagłaśniam imprezy plenerowe. Czy będzie podobne zjawisko? Tylko na mniejszą skalę Biggrin

Portret użytkownika LaVra

Powiem tak, ja nie słyszałam

Powiem tak, ja nie słyszałam o tym wcześniej, dopiero gdy wczoraj w niedziele 18 martca 2012 około północy położyłam sie spać przy otwartym oknie nie mogłam uwierzyć w to co słysze. Dźwięk był przeraqżający filmiki zamieszczane na yt tego nie oddaja, w panice obudziłam mojego chłopaka i ten był zdziwiony że o tym nie słyszalam. Nigdy nie interresowałam się podobnymi bzdurami zamieszczanymi w internecie w wizję końca świata też nie wierze. Ale to co usłyszałam wczoraj w nocy mnie przeraziło. Nie dziwię się, że ktoś to porównał do jakiś trąb, dżwięk był tak wyrażny, że zagłuszył fale radiowe w moim pokoju. przez jakieś 10 minut było słychać tylko to, nic więcej jakby jedną pustkę. Jak by ten dźwięk pochłonoł wszystkioe inne, nigdy niczego się tak nie bałam jak właśnie tego. Z natury nie panikuję, czytając wasze wypowiedzi, sama zasatanawiam się czy to co pisze ma sens, ale nie ma co rozmawiać na ten temat jeśli się tego nie słyszało. MIeszkam w Będzinie, zaraz koło mnie jest elektrownia Łagisza i wiem doskonale jaki hałas ona wywołuje. Więc mogę być pewna, że to nie to. Mało tego rano przed pracą rozmawiałam na ten temat z mamą, ona rówinierz słyszała ten dziwny dżwięk tyle, że około 3 w nocy dnia dzisiejszego. Tyle że mówiła, że nie był już tak wyraźny. Ja po tym co usłyuszałąm od razu zamknełam okno. Wtulona w mojegop chłopaka wkońcu usnełam. Ale oboje byliśmy przerażeni. Wiec  powiem tyle jeśli nie słysząłeś tego to na prawdę radzę się nie wypowiadać. 

Portret użytkownika nn

Do daty 2012-01-22 Warszawa

Do daty 2012-01-22 Warszawa należy dodać datę 2012-03-18 Warszawa (późny wieczór). Dźwięk był niemiły, taki sam jak na tym filmiku. Nie był to samolot, mieszkam  niedaleko lotniska, potrafię rozpoznać dźwięk samolotu który leci nad moim osiedlem, to z pewnością nie miało nic z tym wspólnego. Dźwięk był przerażający, dało się go słyszeć krótko, ale dość głośno, cisza w mieście późno wieczorem w mieście pozwoliła na wychwycenie mocnego dźwięku.

Portret użytkownika Apofhis 2012

Słyszałem kiedyś wypowiedź

Słyszałem kiedyś wypowiedź pewnego zakonnika, który mówił, że wojny były zawsze, zarazy też, a znaki czasu dokonują się w sercu człowieka. Chrystus jednak powiedział: "Gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że to, co ma się stać, bliskie jest. (...) Nim przeminie to pokolenie, to wszystko się stanie. (...) Gdy się te rzeczy zaczną dziać, podnieście głowy: Zbliża się wasze wybawienie!

Portret użytkownika Gosia1399

Dla mnie te dźwięki pochodzą

Dla mnie te dźwięki pochodzą z powierzchni ziemi i powietrza. Sądzę, że jakis nośnik przenosi na duże odległości np. dźwięk lecącego samolotu czy inne. Być może tym nośnikiem sa zanieczyszczenia powietrza (chemtrails?).Mieszkam ok. 2km. od stacji PKP, a niedaleko domu przebiegają tory kolejowe. Zdarza się, że słychać wszystkie zapowiedzi pociągów tak wyraźnie jakbym była na peronie. To zjawisko występuje rzadko, bo zazwyczaj po prostu nic nie słychać.

Portret użytkownika NIKT

Dobrze Cie rozumiem. Tutaj

Dobrze Cie rozumiem. Tutaj jednak chodzi o calkiem cos innego. Dzwieki te sa dlugotrwale, jedostajne, niekiedy pulsujace i czesto trwaja po kilka godzin. Czesto nie daja spac przez cala noc. Osobiscie twierdze ze jest to jakies polaczenie zwalniajacego sie obrotu jadra ziemskiego z gorna warstwa atmosfery ( magnetosfera + magnetyzm ziemski ). Nie wykluczam pewnej ( nieznanej nam ) energi plynacej z kosmosu ( mam na mysli chmure fotonowa a takze dzialanie Slonca na caly nasz uklad sloneczny).PS: Mysle ze wszystkie pekniecia ziemskie, rozsuwanie sie ziemi, obsuwanie sie jej, aktywnosc wulkaniczna i podobne, przemawiaja za tym, ze COS ma bardzo duzy wplyw na jadro ziemskie.

Portret użytkownika kajoka

To oczywiście tylko mała

To oczywiście tylko mała teoria .Też słyszałam kilkakrotnie ten dźwięk.Jes fatalny i faktycznie bardzo źle pływa na samopoczucie.Być może ktoś próbuje skontktować się z ziemianami ?  wysłalismy płytke to nam odpowidają....

Portret użytkownika Andrzej1

Należy spojrzeć na problem

Należy spojrzeć na problem szerzej. Po pierwsze cześć dźwięków jest "fake" część jest prawdziwa. To że stało się modne podrabianie tych oryginałów to fakt. Te nie podrobione mają charakterystyczne widmo, o którym pisałem wcześniej. Nie sposób wygenerować ich przez jakiekolwiek głośniki i sprzęt w "zaciszu domowym". Wszyscy są ciekawi co oznaczają, w skrócie wielką zmianę lub przemianę. Co je generuje?, co jest źródłem? W każdym przypadku jest inaczej. Czasami jest jedno źródło a czasami kilka. Nie jest to ziemia, raczej to co "z niej wyszło, wychodzi" lub to co "wisi". Wiem, że dla trzeźwo myślących jest to absurd, bo nie widać. Nauczyłem się już w życiu, że nie wszystko mogę widzieć. Są osoby które widzą bez problemu aurę ciało eteryczne itd.., ja nie widzę tego. Widać to częściowo przy zastosowaniu np. odpowiedniej fotografii. Nie widać czakr ale one są, widać je jako punkty przy zastosowaniu odpowiedniego sprzętu umożliwiającego oglądanie widm częstotliwości. Obecnie nie dysponujemy odpowiednim sprzętem technicznym aby móc jednoznacznie "zmierzyć" to zjawisko. Czy to się komuś podoba, czy wieży czy też nie dźwięki są zjawiskiem ubocznym procesu zmian. W tym procesie bierze udział mnóstwo "rzeczy" wraz z ziemią. Mamy do wyboru dwie drogi. Jedna to zaakceptowanie zmian rozwijanie siebie, zdobywanie wiedzy w zgodzie z duchem (połączenie nauki i ducha-> to da nam całkowite poznanie), podążanie ze zmianami, druga to sprzeciw i unicestwienie. Wybór pozostawiam czytelnikom.

Portret użytkownika Roni Tornado

Wcześniej jak nie miałam

Wcześniej jak nie miałam okazji usłyszeć nic dziwnego, to raczej sceptycznie do tego tematu podchodziłam. Od niedawna w mojej okolicy pojawił się jakiś dziwny dzwięk. Zauważyłam, że występuje on co jakiś czas, i słychać go około godz. 1 w nocy. Dzwięku się nie boję ale wzbudza on we mnie zaciekawienie zkąd on dobiega.A tutaj nagrany przez kolegę ze ZnZ, ten sam dzwięk co słyszałam :http://www.youtube.com/watch?v=Z2ymr0NFVr4A ci ludzie co twierdzą, że te dzwięki co słyszeli, przypominają im "biblijne trąby", to moim zdaniem za dużo naczytali się Biblii i nasłychali się opowieści w kościele. Zalecam takim własne, samodzielne myślenie. 

 
 

Portret użytkownika tropheus

powitac---  jezeli te dwieki

powitac---  jezeli te dwieki to podpucha to po jaka cholere naukowcy wypowiadaja sie na ten temat?.Mniemam ze maja narzedzia aby zweryfikowac orginalnosc tyvh dzwiekow a nie  jak wiekszosc z nas z sluchu Smile Mowia cos o pasie van halena czy innym wytlumaczeniu Smile .Wiec jak to jest oni potwierdzaja ,a wy najwieksi obroncy naukowcow teraz podwazacie ich wypowiedzi ,a przeciez do tej pory to bylo specjalnoscia uzytkownikow ZnZ Smile podwazanie slow jajoglowych oplacanych za korporacyjne pieniadze .Wniosek ?  Smile Czy aby na pewno krytykom tej strony zalezy na rozwiazaniu zagadki czy oczernianiu ludzi tu piszacych o czym czego jeszcze nie wszyscy pojac nie mozecie pozdrawiam Smile

Portret użytkownika admin

@Panie i Panowie sceptycy,

@Panie i Panowie sceptycy, naprawde jesteście męczący. Mi się nawet tego czytać nie chce, mam ciekawsze rzeczy. Najlepiej idźcie na onet i ostrzegajcie ludzi przed ZnZ.Masujecie sie wzajemnie wyobrażając sobie swój blask żerując na naszej społeczności. W większości macie też jakąś chorą potrzebę apostolstwa porównywalną z przegiętymi w stronę cytatów z Biblii na każdą okazję.Jeśli tak lubicie sceptyczną "ewangelizacje" to sobie załóżcie strone WWW, ubierzcie czapeczke i puszczajcie tam swoje filmiki udowadniające, że wy i tylko wy macie racje a reszta to ciemny tłum. Jeśli będziecie tu przeginać i wdawać się w pyskówki to moderatorzy będą interweniować. 

Portret użytkownika gash

  No to ustosunkuj się panie

 No to ustosunkuj się panie celebryto z zakłamanego, sterowanego polsatu do materiału http://www.youtube.com/watch?v=XDFNM86I2-U. Napisz wprost, że to są insynuacje, że to nie jest prawda.  Pokazujesz ludziom to co chcą zobaczyć a nie cały obraz sytuacji. Potem trafia to do mediów i nawet od rodziny słyszę, ze są jakieś dziwne dźwięki bo zmianynaziemi pokazali w Polsacie. Pokazujesz jakieś filmiki, nie sprawdzasz ich, nie analizujesz, tylko piszesz sensacyjne teksty, które powstają poprzez zmieszanie filmów youtube z Twoją wyobraźnią! Siejesz Pan Panie Adminie zamęt i co gorsza ten zamęt się szerzy jak pożar. Nie ważne co ta społeczność o mnie tutaj uważa, ale ja będę tutaj pokazywać drugą stronę medalu, żeby wszystko nie stało się paranoją! Wiem tylko jedno - że ludzie ostrożnie podchodzący do każdych rewelacji znajdą w komentarzach moje wypowiedzi i sobie wyrobią odpowiednie zdanie na temat ZnZ niezależnie od tego ile mam minusów i jak kto po mnie jedzie Smile

Portret użytkownika antyilluminat

Wulkany się budzą, delfiny

Wulkany się budzą, delfiny wariują, rekinom nagle się zachciało żyć w stadzie, ptaki spadają martwe, jakieś dzwięki (jakby trąb) na całym Świecie, zmasowana obserwacja UFO, destabilizacja polityczna prawie na całym globie, słoneczko wyrzuca coraz więcej plazmy z siebie... Coś się dzieje z "matką" ziemią i "ojcem" słoneczkiem... Moim skromnym zdaniem, "matka i ojciec" coś szykują dla swoich niesfornych dzieci...

Portret użytkownika Arletta

gash, daj spokój, ta

gash, daj spokój, ta piaskownica nie jest warta energii, bo tylko ją (energię, siłę) tu tracimy.Jeżeli dzieci w piaskownicy lubią bawić się w wystawianie minusów za zdrowe podejście do życia, to widocznie trzeba zmienić piaskownicę... Mój rekord to 11 otrzymanych minusów, tylko za oczywistości, które każdy normalny wie... Dziś już olewam i cedzę wiedzę przez sito, wyciągam tylko wartościowe wnioski... Nie naprawisz ludziom myślenia - chcą sensacji, żywią się nią, to jej nie odbieraj, bo ich życie znowu stanie się pozbawione celu i atrakcji... Pozdrawiam. Ps. Miło wiedzieć, że zdarzają się tu naprawdę logicznie myślący Smile Adminie, czekam na poważne newsy ze zmian na Ziemi, a tych nam nie brakuje i bez sztucznego tłoku i absurdalnych kłamstw. Zapewniam, że rzetelne prowadzenie portalu z zachowaniem szacunku dla czytelników, zachęci więcej osób do odwiedzania portalu, niż po wielokroć powtarzane bajki, nieraz mocno przeterminowane, do tego potraktowane jakby google translatorem, bez sensu stylistycznego i gramatyki... Więcej szacunku = więcej gości. Chyba, że cel jest przeciwny?

Portret użytkownika normalny?!

Gdzie można jeszcze znaleźć

Gdzie można jeszcze znaleźć taki egzemplarz kobiety - bo zacząłem odnosić wrażenie,że wyginęły na rzecz wszechobecnych solarek i blacharek ?! :)Przepraszam za szczerość,ale naprawdę jestem zdesperowanym facetem szukającym tej ostatniej miłości i sprawiasz wrażenie ideału swoimi wypowiedziami "Arletta" - jeżeli jesteś już związana,to może masz siostrę z równie otwartym i jednocześnie "zdrowym" umysłem ?!  ;)Pozdrawiam serdecznie !!! Smile

Portret użytkownika fakebuster

Tak, w tym materiale ktoś się

Tak, w tym materiale ktoś się postarał i odwalił kawał dobrej roboty, pokazał że dźwięki w kilku topowych filmach były podłożone (a wg mnie większość filmów z dźwiękami to fałszywki) ale jestem w tej komfortowej sytuacji że sam słyszałem niezidentyfikowane dźwięki i teraz łatwiej mi przyjąć że są inni, chociaż może nieliczni, którzy też coś słyszeli. I podobnie jak Flesz7 czekam spokojnie na odpowiedzi, skąd się biorą te dźwięki.

Portret użytkownika xxxl

i znowu nas strasza mi juz

i znowu nas strasza mi juz sie odechcialo tego czytac ja jestem ciemna ale mysle tak ziemia jest jedna to te dzwieki powinni slyszec wszyscy ja tam nic nie slyszalam to jakby jakies nagranie slysze tam wycie psa jakies granie na instrumecie glupota traby apokalipsy hahaha sami sa trabami

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
  _____  _____  _____  _______ 
/ ____| / ____| / ____| |__ __|
| (___ | | __ | | __ | |
\___ \ | | |_ | | | |_ | | |
____) | | |__| | | |__| | | |
|_____/ \_____| \_____| |_|

Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII