Dziwne dźwięki niepokoją mieszkańców Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Mała wieś w Anglii jest ostatnią ofiarą dziwnych dźwięków. Jest to tajemniczy dźwięk na skraju postrzegania, który tysiące ludzi na całym świecie doprowadza do szaleństwa. Teraz mieszkańcy wioski są najnowszą społecznością, która twierdzi, że została dotknięta zjawiskiem.

 

Mieszkańcy Woodland, w hrabstwie Durham, twierdzą, że powietrze każdej nocy przenika hałas podobny do odgłosu silnika samochodu. Czasami jest tak silny, że trzęsą się łóżka w domu jednego z gospodarzy.

 

300-osobowa populacja jest ostatnim miejscem na świecie dotkniętym dziwnymi hałasami. W przeszłości występowanie tych dźwięków doprowadziło do powstania teorii spiskowych obwiniających o to UFO, eksperymenty rządowe i opuszczone szyby kopalniane.

 

Jeden z najbardziej znanych przypadków występowania dźwięku pochodzi z Bristolu z 1970 roku, gdy ponad tysiąc osób skarżyło się z tego powodu na krwawienie z nosa, bezsenność i bóle głowy.

 

Dźwięk zniknął tak samo tajemniczo, jak się pojawił i nigdy nie został wyjaśniony. Mieszkańcy Woodland, społeczności składającej się z jednej głównej ulicy, otoczony przez pola, twierdzą, że dźwięk jest stały i trwa od północy do 4 nad ranem, co noc i skutecznie ich budzi. Nie ma w pobliżu żadnych słupów energetycznych, fabryk czy kopalń. Hałasy rozpoczęły się około dwa miesiące temu i dręczą codziennie mieszkańców wsi.

Marylin Grech, powiedziała: "W niektórych obszarach domu można usłyszeć to głośniej Pochodzi to z pewnością z zewnątrz, jest jakby w powietrzu, dookoła.

 "Wibruje cały dom. Wyłączyliśmy wszystkie urządzenia korzystające z energii elektrycznej i wciąż możemy to usłyszeć, więc to nie to. Czasami nawet w łóżku czujemy jak wibruje przez nasze łóżko, tak jakby pulsuje.

 "To nie jest szum, czy dźwięk o wysokim tonie, to jest bardzo niski ton. Gdy umieszczę palce w uszach ustaje, więc wiem, że nie jest to w mojej głowie.

 

Gary Hutchinson, specjalista od ochrony środowiska w Durham County Council, powiedział:

"Mogę potwierdzić, że otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące brzęczącego dźwięk w okolicy Woodland już 1 czerwca, a teraz musimy podjąć dalsze badania przed podjęciem decyzji, jakie działania podejmiemy."

 

 

 

 

 

Źródło: http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/8566281/Tiny-village-is-latest-victim-of-the-The-hum.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pawlo

hej to wszystko moze okazac

hej to wszystko moze okazac sie prawdą  .ludzie przestaja wierzyc w przepowiednie jest ich tak wiele i wiele sie z nich  nie  spelnilo ktos wpadl na dobry sposob aby zasypac ludzi przeroznymi przepowiedniam i stajemy sie na to obojetni ,moim zdaniem powinismy byc przygotowani i miec szeroko otwarte oczy na to co sie dzieje do okola nas

Portret użytkownika ILLUMIGEN

Niby kogo od tego kryzysu

Niby kogo od tego kryzysu odciągać?, Ci którzy maja głowę na karku takie przesłanki o zagrożeniach maja sobie za nic, gdyż poważnie śledzą gospodarkę. Obawę przed zagładą czują jedynie Ci, którzy wiedzą najmniej o kryzysie  i o tym co faktycznie ma miejsce, więc ta teza nie bardzo mi osobiście pasuje. Ponadto, zastraszanie tego typu tematyka tylko spotęguje kryzys, na globie pełno złodzieji, którzy tylko czekaja na dobrą okazję, a przy tym w nic nie wierzą.

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Portret użytkownika Bananus

Hah, ale czy naprawdę trzeba

Hah, ale czy naprawdę trzeba kogokolwiek straszyć katastrofą? Chyba ludzie (o słabym duchu) boją się i tak wystarczająco, gdy popatrzą na to, co się już wyprawia Smile Natomiast straszenie oczywiście jest elementem polityki. Na szeroką skalę zaczęło się od (wymyślonego) terroryzmu, co jest tak ewidentne, że człowiekowi myślącemu ręcę załamują się i to dwukrotnie. Piękne, ustawione zagranie z WTC, otwarta droga do wojen na Bliskim Wschodzie, ostatni atak na Libię (i tu faktycznie terrorystyczny, przy czym terrorystą jest w tym przypadku NATO!), ech... jeśli zebrać to w jedną całość, to niestety chce się płakać nad własną niemocą. Dlatego tak z niecierpliwością czekam na globalne katastrofy naturalne i, z całym szacunkiem dla poczciwych obywateli USA, Kanady i Meksyku - w pierwszej kolejności zniszczenie kontynentu północnoamerykańskiego.

Portret użytkownika eVivos

Witajcie, od kilku dobrych

Witajcie, od kilku dobrych tygodni zaglądam regularnie na tą stronę. Tematy, które poruszacie dają do myślenia. Dziękuję. Odnośnie filmu z NASA, uważam, że jest to standardowe postępowanie przygotowujące obywateli (w tym przypadku pracowników) na to, jak mają zachować się w sytuacji klęski żywiołowej. Mieszkałam przez kilka lat w NYC i dostawałam pocztą co kilka miesięcy obszerną broszurę z info jak postępować w przypadku zagrożenia życia, jakie produkty mam mieć spakowane, jak przebiega droga ewakuacji w moim rejonie, że mam ustalić miejsce spotkania z rodziną, gdyby komunikacja nie była możliwa, itp. Dlatego nie doszukiwałabym się niczego nadzwyczajnego w tym filmiku. P.S. Ale torbę typu survival lepiej mieć;) na wsjej słuczaj:) Pozdrawiam.

Portret użytkownika Roni Tornado

Przeczytajcie proszę książkę

Przeczytajcie proszę książkę Jamesa Redfielda "Niebiańskie proroctwo". Ta książka naprawdę pomoże wznieść się do góry. Książka zawiera Dziewięć Wtajemniczeń. Jest jeszcze książka tego autora " 10 Wtajemniczenie" , "Tajemnica Shambhali" i "Niebiańska Wizja "

Portret użytkownika devoratus

Czarownik_Polany - dokładnie

Czarownik_Polany - dokładnie to miałem na myśli, ja też czuję pewne zmiany i "koniec świata" jest dla mnie końcem pewnej epoki. Niewykluczone, że wchodząc w obłok kosmicznej energii - otrzymujemy właśnie energetycznego "kopa", który spowoduje nasze przejście w inną gęstość.
Po prostu ewolucja i zmiana gęstości to jedno, systemy finansowe to drugie a działania sił trzecich, które chcą coś na tym ugrać to trzecie.
Od jakiegoś roku widzę wyraźnie, że częśc ludzi gwałtownie idzie "do góry" - a druga część gwałtownie się stacza. Dobrzy stają się bardzo dobrzy a źli stają się wyjątkowo paskudni - może to ma związek z tym.
Może anomalie czasu na sycylii wiążą sięz tym, że kwarc zaczyna wibrować z inną częstotliwością, w końcu jest minerałem bardzo cenionym ezoterycznie z uwagi na wibracje.
Jeszcze odnośnie anomalii - coś się dzisiaj dzieje na granicy Etiopia/Erytrea - sporo silnych wstrząsów (15) z tendencją wzrostową...
Pozdrawiam
K

IB Image
 

Portret użytkownika NEDDON

Witam, tak, dokladnie tak. Ja

Witam, tak, dokladnie tak. Ja to tez obserwuje, jedni ludzie staja sie dobrzy i ta dobroc poteguje, inni sa jakby zatraceni. Malo tego, zaobserwowalem ze ludzie ktorzy byli cale zycie zli i niedobrzy, staja sie praktycznie wredni i zaczynaja nawet siebie nienawidziec. Wydaje mi sie, ze oni o tym wiedza ale sa tak daleko wszystkim zaslepieni ze nie potrafia sie juz odnalezc. Jesli chodzi o wstrzasy na granicach Etiopi to widze ze sa coraz silniejsze. Dzisiaj byl wstrzas o sile 5.7.
Sciagnalem sobie miesiac temu ladna mapke w wymiarze 3D. Jesli ktos jest zainteresowany to prosze bardzo:

http://www.wolton.net/quake.html

Pozdrawiam:-)

jestem NIKT

Portret użytkownika Bananus

Dzięki za wypowiedź, jesteśmy

Dzięki za wypowiedź, jesteśmy jednym w myśleniu. Niesamowicie pozytywne jest to, że zmianynaziemi stało się miejscem wizyt takich ludzi. Musimy być w kontakcie (wszyscy), bo właśnie dzięki wymianie informacji możemy się szybciej wybić, czy jak to nazwałeś - iść do góry.

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Portret użytkownika Mgr_Monster

Nie ma co panikować.

Nie ma co panikować. Przynajmniej na razie. Ćwiczenia FEAM pod kryptonimem "Eagle Horizon" dotyczyły ćwiczeń zachowań, scenariuszy i akcji ratunkowych na wypadek huraganów, trzeńsien ziemi, ataków "terrorystów", itp. Zostały one zainicjowane serią katastrof naturalnych, które ostatnio nawiedziły Amerykę. Charles F. Bolden jako ich uczestnik i pracownik NASA postanowił przekazać najistotniejsze wnioski rodzinom członków NASA. Ot i cała tajemnica. Drugiego dna nie ma co się tutaj doszukiwać. Bardziej przyglądałbym się poczynanion grupy Bildenberg - stanowią dużo realniejsze zagrożenie.

Portret użytkownika ILLUMIGEN

Również i kalendarz Majów o

Również i kalendarz Majów o tym świadczy. Niektórzy twierdzą, że kalendarz Gregoriański został przesunięty o kilkaset lat i data 2012 jest nieaktualna.
Nie ma znaczenia czy ktoś dodał czy nie, wytyczne powstały w wyniku nałożenia cyklów kalendarza Majów na Gregoriański- podstawą obliczeń jest kalendarz majów, nie nasz. W kalendarzu Majów są wyznaczniki określające jeden cykl- w odniesieniu do Gregoriańskiego jest to cykl roczy. Na podstawie starożytnych cykli wyliczono datę końca kalendarza, która przypada na 2012, gdyby ktoś zechciał odjąć 12 lat, to data przypadłaby na 2000.

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Portret użytkownika devoratus

Ja powiem w ten

Ja powiem w ten sposób.
Pierwsza możliwość jest taka, że istotnie będzie katastrofa.
Druga możliwość jest taka, że żadna katastrofa nie ma się wydarzyć, a wiadomości mają jeden zasadniczy cel. Ludzie strajkujący na ulicach przeciwko kryzysowi - usłyszawszy o tym, że leci do nas Nibiru - przestają się interesować kryzysem a zaczynają myśleć czy przeżyją. Kryzys zaczyna być nieistotny, bo i tak świat ma się skończyć za 2 lata. w 2013 może się okazać, że nic się nie stało - ale gdy oczy ludzi zwrócą się ponownie ku sprawom "przyziemnym" - może się okazać, że już jest za późno, bo wszystko rozkradli i uciekli. Przepowiednie też można produkować do woli - a przy obecnej technologii można nawet powoli je "realizować" - co upewni ludzi w tym, że są prawdziwe i że zamiast myśleć że rząd kradnie - lepiej kopać schron w ogródku. w latach 60-90, pół świata budowało schrony czekając na wojnę atomową - teraz na nibiru. Strach jest podstawowym elementem spajającym społeczeństwo, skoro ludzie nie wierzą w binladenów i wiedzą, że to CIA - to może uwierzą w koniec świata ?
Na całe szczęście we wszystkich przepowiedniach Polska ma stosunkowo najlepiej Smile
Pozdrawiam Wszystkich
K

Portret użytkownika NEDDON

Moze tak, moze nie. Ale

Moze tak, moze nie. Ale wiadomo z roznych publikacji ze koniec swiata nie przyjdzie w jednej sekundzie lub godzinie. Z wszystkich ksiazek poswieconych roku 2012 wiadomo ze najgorszy ma byc rok 2011. Jesli zobaczymy co stalo sie w Japoni to mozna powiedziec, ze z punktu widzenia Japonczykow wszystko sie zaczyna spelniac. Jest to tylko JEDEN przyklad. Nie neguje ale, ze wszystko zostalo specjalnie NAKRECONE aby robic SWOJE za pomoca HAARP i podobnych. Nikt nikomu NIC nie udowodni, a KTOS osiagnie TO co chial, czyli NOWY SWIATOWY PORZADEK. Ale co z przepowiedniami EDGARA CAYCE ? Jak wytlumaczyc stare pisma w ktorych jest napisane o pewnych Cyklach ktore faktycznie sie powatarzaja ? Jak wytlumaczyc przerozne freski w piramidach i podobnych na ktorych widzimy 12-sta planete ? Czyzby indianie HOPI byli niespelna rozumu ? Ja wierze w FRACTAL TIME. Predzej czy pozniej przyjdzie ODNOWA. Mysle ze jestesmy swiadkami przejscia do innej gestosci. Pewien ale, nie jestem.

Pozdrawiam-

jestem NIKT

Portret użytkownika Boungler

Wypwiedź nie jest w żaden

Wypwiedź nie jest w żaden sposób firmowana logotypem NASA lub innych agencji pozarządowych. Taką wypowiedź bez żadnych konsekwencji może sobie nagrać każdy uzywając średniej klasy kamery. O ile brzmi ona całkiem poważnie o tyle nie wiadomo jak się do niej odnieść bo nie wiadomo co to za gość i jak ten materiał komentowany przez agencję kosmiczną.

boungler.pl - przygotowany na każdy koniec świata!

Portret użytkownika NEDDON

Witam serdecznie. Czuje ze

Witam serdecznie.

Czuje ze MUSZE napisac cos nie cos. Wczoraj w mojej bibiolece domowej, znalazlem ksiazke pod tytulem " PRZEPOWIEDNIE SAINT GERMAINA NA NOWE TYSIACLECIE " Ksiazka ta lezala sobie od 2003 roku i dopiero wczoraj ja po raz pierwszy czytalem. Ksiazka jest wstrzasajaca !!!
Chodzi mi szczegolnie o przepowiednie zawarte pomiedzy strona 101 do 114, EDGARA CAYCEA.
Czlowiek ten, prawdziwy PROROK oraz MEDIUM(18. marzec 1877 in Hopkinsville, Kentucky, USA; † 3. styczen 1945 ) przepowiada wszystko TO co czytamy na tejze stronie juz od kilku tygodni. Przepowiada zatopienie Japonii, trzesienia ziemi w Ameryce poludniowej ( wulkany) , trzesienia ziemi w Ameryce polnocnej, zniszczenie Nowego Yorku, superaktywnosc ETNY polaczona z okropnym trzesieniem na Sycyli, oraz kompletna zaglade Europy polnocnej. Zaglada Europy polnocnej bedzie trwala bardzo krotko i bardzo niespodziewanie. Polecam przeczytanie tej przepowiedni poniewaz widze, a nawet jestem 100% pewien, ze EDGAR CAYCE ma racje i przepowiedzal WSZYSTKO bardzo dokladnie. Ciekawa jest tez wzmianka o jego zyciorysie.

Pozdrawiam.

jestem NIKT

Portret użytkownika Roni Tornado

Grupa Bildenberg chce nas

Grupa Bildenberg chce nas wytłuc, przeprowadzić depopulację, próbują na wszelkie sposoby, a ludzi którzy się przebudzili i wiedzą co jest grane, wciąż jest za mało !
Czy ktoś w końcu zabije członków grupy Bildenberg ?!
Oni wyłącznie zasłużyli na śmierć i wieczne potępienie !

Portret użytkownika zoi

Na oficjalnej stronie NASA,

Na oficjalnej stronie NASA, administrator agencji, Charles F. Bolden wystąpił z bardzo dziwnym oświadczeniem. Dotyczy ono przygotowań do „niebezpieczeństwa” jakie może czekać członków „rodziny” NASA. Bolden powołuje się na niedawne ćwiczenia FEMA „Eagle Horizon”, podczas których dowiedział się o rzeczach, które dotyczą jego prywatnej osoby wraz z rodziną. Chodzi o zabezpieczenie się przed naschodzącym niebezpieczeństwem.Bolden nie wyraził tego bezpośrednio, jednakże ton wypowiedzi wskazuje na to, że istnieje jakieś realne zagrożenie dla całego świata.

Bolden namawia do zabezpieczenia się w postaci zestawów bezpieczeństwa na wypadek huraganów i trzęsień ziemi, planów ewakuacji i miejsc spotkań z rodzinami i znajomymi gdy przestaną działać środki komunikacji i łączności. Apel do „rodzin NASA” ma na celu pewność, że jeśli coś się nagle wydarzy to pracownicy agencji będą spokojni, że rodziny były odpowiednio przygotowane.

Daje do zrozumienia, że dowiedział się o tym podczas ćwiczeń FEMA i że niebezpieczeństwo jest bardzo realne, czy też nawet nieuniknione. Daje też do zrozumienia, że niebezpieczeństwo może dotyczyć obszarów poza Ziemią!
 
http://monitorpolski.wordpress.com/

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem