Dziwne dźwięki niepokoją mieszkańców Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Mała wieś w Anglii jest ostatnią ofiarą dziwnych dźwięków. Jest to tajemniczy dźwięk na skraju postrzegania, który tysiące ludzi na całym świecie doprowadza do szaleństwa. Teraz mieszkańcy wioski są najnowszą społecznością, która twierdzi, że została dotknięta zjawiskiem.

 

Mieszkańcy Woodland, w hrabstwie Durham, twierdzą, że powietrze każdej nocy przenika hałas podobny do odgłosu silnika samochodu. Czasami jest tak silny, że trzęsą się łóżka w domu jednego z gospodarzy.

 

300-osobowa populacja jest ostatnim miejscem na świecie dotkniętym dziwnymi hałasami. W przeszłości występowanie tych dźwięków doprowadziło do powstania teorii spiskowych obwiniających o to UFO, eksperymenty rządowe i opuszczone szyby kopalniane.

 

Jeden z najbardziej znanych przypadków występowania dźwięku pochodzi z Bristolu z 1970 roku, gdy ponad tysiąc osób skarżyło się z tego powodu na krwawienie z nosa, bezsenność i bóle głowy.

 

Dźwięk zniknął tak samo tajemniczo, jak się pojawił i nigdy nie został wyjaśniony. Mieszkańcy Woodland, społeczności składającej się z jednej głównej ulicy, otoczony przez pola, twierdzą, że dźwięk jest stały i trwa od północy do 4 nad ranem, co noc i skutecznie ich budzi. Nie ma w pobliżu żadnych słupów energetycznych, fabryk czy kopalń. Hałasy rozpoczęły się około dwa miesiące temu i dręczą codziennie mieszkańców wsi.

Marylin Grech, powiedziała: "W niektórych obszarach domu można usłyszeć to głośniej Pochodzi to z pewnością z zewnątrz, jest jakby w powietrzu, dookoła.

 "Wibruje cały dom. Wyłączyliśmy wszystkie urządzenia korzystające z energii elektrycznej i wciąż możemy to usłyszeć, więc to nie to. Czasami nawet w łóżku czujemy jak wibruje przez nasze łóżko, tak jakby pulsuje.

 "To nie jest szum, czy dźwięk o wysokim tonie, to jest bardzo niski ton. Gdy umieszczę palce w uszach ustaje, więc wiem, że nie jest to w mojej głowie.

 

Gary Hutchinson, specjalista od ochrony środowiska w Durham County Council, powiedział:

"Mogę potwierdzić, że otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące brzęczącego dźwięk w okolicy Woodland już 1 czerwca, a teraz musimy podjąć dalsze badania przed podjęciem decyzji, jakie działania podejmiemy."

 

 

 

 

 

Źródło: http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/8566281/Tiny-village-is-latest-victim-of-the-The-hum.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pawlo

hej to wszystko moze okazac

hej to wszystko moze okazac sie prawdą  .ludzie przestaja wierzyc w przepowiednie jest ich tak wiele i wiele sie z nich  nie  spelnilo ktos wpadl na dobry sposob aby zasypac ludzi przeroznymi przepowiedniam i stajemy sie na to obojetni ,moim zdaniem powinismy byc przygotowani i miec szeroko otwarte oczy na to co sie dzieje do okola nas

Portret użytkownika ILLUMIGEN

Niby kogo od tego kryzysu

Niby kogo od tego kryzysu odciągać?, Ci którzy maja głowę na karku takie przesłanki o zagrożeniach maja sobie za nic, gdyż poważnie śledzą gospodarkę. Obawę przed zagładą czują jedynie Ci, którzy wiedzą najmniej o kryzysie  i o tym co faktycznie ma miejsce, więc ta teza nie bardzo mi osobiście pasuje. Ponadto, zastraszanie tego typu tematyka tylko spotęguje kryzys, na globie pełno złodzieji, którzy tylko czekaja na dobrą okazję, a przy tym w nic nie wierzą.

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Portret użytkownika Bananus

Hah, ale czy naprawdę trzeba

Hah, ale czy naprawdę trzeba kogokolwiek straszyć katastrofą? Chyba ludzie (o słabym duchu) boją się i tak wystarczająco, gdy popatrzą na to, co się już wyprawia Smile Natomiast straszenie oczywiście jest elementem polityki. Na szeroką skalę zaczęło się od (wymyślonego) terroryzmu, co jest tak ewidentne, że człowiekowi myślącemu ręcę załamują się i to dwukrotnie. Piękne, ustawione zagranie z WTC, otwarta droga do wojen na Bliskim Wschodzie, ostatni atak na Libię (i tu faktycznie terrorystyczny, przy czym terrorystą jest w tym przypadku NATO!), ech... jeśli zebrać to w jedną całość, to niestety chce się płakać nad własną niemocą. Dlatego tak z niecierpliwością czekam na globalne katastrofy naturalne i, z całym szacunkiem dla poczciwych obywateli USA, Kanady i Meksyku - w pierwszej kolejności zniszczenie kontynentu północnoamerykańskiego.

Portret użytkownika eVivos

Witajcie, od kilku dobrych

Witajcie, od kilku dobrych tygodni zaglądam regularnie na tą stronę. Tematy, które poruszacie dają do myślenia. Dziękuję. Odnośnie filmu z NASA, uważam, że jest to standardowe postępowanie przygotowujące obywateli (w tym przypadku pracowników) na to, jak mają zachować się w sytuacji klęski żywiołowej. Mieszkałam przez kilka lat w NYC i dostawałam pocztą co kilka miesięcy obszerną broszurę z info jak postępować w przypadku zagrożenia życia, jakie produkty mam mieć spakowane, jak przebiega droga ewakuacji w moim rejonie, że mam ustalić miejsce spotkania z rodziną, gdyby komunikacja nie była możliwa, itp. Dlatego nie doszukiwałabym się niczego nadzwyczajnego w tym filmiku. P.S. Ale torbę typu survival lepiej mieć;) na wsjej słuczaj:) Pozdrawiam.

Portret użytkownika Roni Tornado

Przeczytajcie proszę książkę

Przeczytajcie proszę książkę Jamesa Redfielda "Niebiańskie proroctwo". Ta książka naprawdę pomoże wznieść się do góry. Książka zawiera Dziewięć Wtajemniczeń. Jest jeszcze książka tego autora " 10 Wtajemniczenie" , "Tajemnica Shambhali" i "Niebiańska Wizja "

Portret użytkownika devoratus

Czarownik_Polany - dokładnie

Czarownik_Polany - dokładnie to miałem na myśli, ja też czuję pewne zmiany i "koniec świata" jest dla mnie końcem pewnej epoki. Niewykluczone, że wchodząc w obłok kosmicznej energii - otrzymujemy właśnie energetycznego "kopa", który spowoduje nasze przejście w inną gęstość.
Po prostu ewolucja i zmiana gęstości to jedno, systemy finansowe to drugie a działania sił trzecich, które chcą coś na tym ugrać to trzecie.
Od jakiegoś roku widzę wyraźnie, że częśc ludzi gwałtownie idzie "do góry" - a druga część gwałtownie się stacza. Dobrzy stają się bardzo dobrzy a źli stają się wyjątkowo paskudni - może to ma związek z tym.
Może anomalie czasu na sycylii wiążą sięz tym, że kwarc zaczyna wibrować z inną częstotliwością, w końcu jest minerałem bardzo cenionym ezoterycznie z uwagi na wibracje.
Jeszcze odnośnie anomalii - coś się dzisiaj dzieje na granicy Etiopia/Erytrea - sporo silnych wstrząsów (15) z tendencją wzrostową...
Pozdrawiam
K

 

 

Portret użytkownika NEDDON

Witam, tak, dokladnie tak. Ja

Witam, tak, dokladnie tak. Ja to tez obserwuje, jedni ludzie staja sie dobrzy i ta dobroc poteguje, inni sa jakby zatraceni. Malo tego, zaobserwowalem ze ludzie ktorzy byli cale zycie zli i niedobrzy, staja sie praktycznie wredni i zaczynaja nawet siebie nienawidziec. Wydaje mi sie, ze oni o tym wiedza ale sa tak daleko wszystkim zaslepieni ze nie potrafia sie juz odnalezc. Jesli chodzi o wstrzasy na granicach Etiopi to widze ze sa coraz silniejsze. Dzisiaj byl wstrzas o sile 5.7.
Sciagnalem sobie miesiac temu ladna mapke w wymiarze 3D. Jesli ktos jest zainteresowany to prosze bardzo:

http://www.wolton.net/quake.html

Pozdrawiam:-)

jestem NIKT

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem