Dżihadyści z Izraela zmierzają do Syrii

Kategorie: 

We wspólnej operacji służb bezpieczeństwa Szin Bet i izraelskiej policji w północnej części państwa żydowskiego schwytały członków komórki terrorystycznej ISIS. Sześciu młodych mężczyzn, stacjonujących w mieście Dzhaldzhulia niedaleko Kfar Saba, planowało udać się do Syrii, aby dołączyć do dżihadu, podaje 7kanal.co.il.

 

Na ślad terrorystów natrafiono na północnej granicy Izraela po zatrzymaniu mieszkańca Dzhaldzhulii - 23-letniego Ahmeda Salah Neda, który próbował przedostać się do Syrii. Po tym zdarzeniu służby szybko zidentyfikowały kolejnych współtowarzyszy w ich rodzinnym mieście.


Jeszcze tej samej nocy aresztowano dwóch braci z Dzhaldzhulii - 26-letniego Jihada Nadela i 22-letniego Yusufa Achaba Nadel Hagleya. Obaj są zwolennikami ISIS, a starszy walczył nawet w Syrii w latach 2013 -2014, po czym wrócił do Izraela, gdzie został uwięziony i siedział w areszcie do listopada 2014 roku.


Islamiści przekraczali granice, korzystając z paralotni, obawiając się restrykcji ze strony izraelskich służb przy tradycyjnym sposobie pokonywania przejść.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika eva11

Koniec swiata  zaczął

Koniec swiata  zaczął sie,kiedy człowiek postanowil stworzyć świat!
Kazdy dzien od czasów przynajmniej powojennych to masa toksyn,trucizn!
Nie ma lepszego i gorszego smiecia na ziemi,wszystko to trucizny....
Tysiace fabryk,toksyczna woda w kranie,toksyczne leki,napromieniowana żywność!
Anteny,odbiorniki,chemtrails, mikrofale-czy mozna byc jeszcze bardziej otrutym?
Ale strach i ciągłe obawy to jedynie kolejna toksyna do calej masy.....
Chyba za wolno im to idzie?nie sadzicie?
Wojny,wirusy,toksyczne zarcie,szczepienia,wszystko razem i nie ma efektów lub nie wiemy o nich....
Ale teraz dodali do tego-strach,nienawisc,zemstę i chęć zabijania czy chcą kolejny test przeprowadzić?

Portret użytkownika Zenek :)

"Islamiści przekraczali

"Islamiści przekraczali granice, korzystając z paralotni, obawiając się restrykcji ze strony izraelskich służb przy tradycyjnym sposobie pokonywania przejść."

-- ha ha ha, news" dla idiotów by się śliniły wierząc iż główny sponsor bliskowschodniego terroryzmu -iSSrael - "walczy" ze swoimi WYCHOWANKAMI.

W necie jest pełno zdjęć jak ISIS jest zwyczajnie PRZEPUSZCZANE przez żydowską granicę........ Ci też mogli się udać na wakacje do Raichu....... bez ZDRADZAJĄCYCH ICH ZAMIARY lotni.......

Portret użytkownika eva11

szesciu mlodych meszczyzn-co

szesciu mlodych meszczyzn-co to za brednie?szesc osob,a w tytule jakby armia dzihadzistwo sie tam szykowala!
zreszta znajac te izraelskie zapedy to pewnie mieli po dwie proce w kieszeniach.........
czy ktos jeszcze widzi jaka parodia sie rozkreca na swiecie?czy tylko mi sie wydaje jakby ludzie postradali rozumy?epidemia jakas......

Portret użytkownika Koper

   Armia muzułmańska zwana

   Armia muzułmańska zwana ISIS posiada na wyposażeniu : amerykańskie umundurowanie, amerykańskie uzbrojenie takie jak pistolety karabiny wyrzutnie i amunicję, oraz japońsie samochody terenowe zasponsorowane również przez Amerykę. Równocześnie Ameryka oznajmia ludziom że walczy z terrorystami z ISIS.
   Ponadto Ameryka sponsoruje przeprawy muzułmanów do Europy, przy dużym poparciu polityków Europy, a medialny sprzeciw tej operacji jest niemal zakazany jak temat tabu. Należy cofnąć się w czasie i przypomnieć sobie że dwie wojny światowe w których jednym z największym poszkodowanym była Polska również nie były dziełem przypadku i również były realizowane i finansowane przez Amerykę, zgodnie zresztą z planem trzech wojen Alberta Pike. Dlatego też należy pamiętać że to co się obecnie dzieje czyli uchodźcy, zamachy i zastraszanie ludzi, film o Smoleńsku i stara "nowa" władza, również nie jest dziełem przypadku, lecz jest to realizacja kolejnego etapu planu i preludium do 3 wojny między Europą a Rosją która według Ameryki najlepiej jak odbędzie się gdzie.. ? Oczywiście w Polsce. Jak to mówią - do trzech razy sztuka. Dwa razy się im udało, ale tak się składa że trzeci raz już się im nie uda. Z drugiej strony można też współczuć tym psychopatom, ponieważ będzie dla nich już za późno gdy uświadomią sobie że istnienie piekła to nie jest bajka sc-fi. Konfikt globalny oczywiście nastąpi co przeczuwa każdy człowiek ponieważ mocarstwa mają jeszcze armie i uzbrojenie ale są już bankrutami, a 90 % majątku świata skumulowane jest w rękach kilku rodzin na świecie. Katastrofy bardziej lub mniej naturalne również się wydarzą co spowoduje przepowiadane zalanie ziemi ogniem zapewne przez "noc komety". Jednak Polska paradoksalnie ucierpi najmniej w porównaniu do wielu krajów, z których niektóre dosłownie znikną z powierzchni ziemi. A później kontynuacja wojny będzie niemożliwa przez wydarzenia nadnaturalne. Wtedy jak to oznajmił święty ojciec Klimuszko Polska odrodzi się jako kraj z którego dobroć i mądrość rozleje się na cały świat, a nauka naszego języka będzie na całym świecie.
  To może być też powodem dla którego Polacy są tak źle traktowani na zachodzie, ponieważ z Polski ma wyjść iskra, Polacy są mądrzy i mają potencjał. Dlatego Niemcy chcą zamknąć strefę Schengen i granicę z Polską, ponieważ zamiast pracowitych Polaków wolą mieć uchodźców którym będą dawać zasiłki za nic nie robienie.
Ojciec Klimuszko przestrzegał również aby w odpowiednim czasie Polacy zdążyli wrócić do kraju gdzie będzie bezpieczniej.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem