Dwaj Brazylijczycy twierdzą, że odkryli sekret wytwarzania darmowej energii

Kategorie: 

Nilson Barbosa i Cleriston Lea opracowali specjalne urządzenie, które ich zdaniem potrafi wytwarzać darmową energię. W zeszłym roku wynalazek ten został opatentowany, a w najbliższym czasie rozpocznie się jego sprzedaż online.

 

Urządzenie o którym mowa nosi nazwę Earth Electron Captor Generator, a jak głosi sam patent, ziemska energia jest energią elektromagnetyczną, która może być natychmiast pozyskana do wykonywania pracy przez pole elektromagnetyczne. Wynalazek wymaga niewielkiej ilości mocy początkowej dla zainicjowania ruchu sensora, który następnie produkuje nadmierne ilości energii (tzw. over-unity).

 

Według twórców, urządzenie wymaga około 2% mocy początkowej w porównaniu do energii, którą można następnie uzyskać. Obecnie udało im się stworzyć generatory o różnej wielkości - najmniejsze z nich wytwarzają 12.1 kilowatów energii z obciążeniem 6 kilowatów i wymagają jedynie 21 watów energii początkowej. Barbosa i Lea twierdzą, że może on zostać wykorzystany do zasilania domu lub samochodu.

 

Urządzenie to początkowo było sprzedawane jedynie w brazylijskim mieście Imperatriz, jednak z czasem powinna ruszyć również sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Cena generatora plasuje się od 5 500 dolarów wzwyż.

 

 

Źródło: http://www.earth-heal.com/news/news/112-inventions/1472-brazil-free-energy-device.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Kpina

Przeczytałem i nie wiem, czy

Przeczytałem i nie wiem, czy to miało być śmieszne? Czy ci brazylijczyczy szukają głupszych od siebie Język Darmowa energia za 5500dolarów czyli ok 20 tys zł. Rocznie za energię płace coś koło 1 tys zł, czyli kupując urządzenie zapłacę za dwadzieścia lat używania normalnej energii z elektrowni. Czy mozna prosić tych "wynalazców" żeby sobie ten patent włożyli w... buty?

Portret użytkownika r.abin

Niby racja - ale sprzęt 12kW

Niby racja - ale sprzęt 12kW (w ciągu doby) - produkuje blisko 300kWh. To jest ok 150 zł - i amortyzacja w 134 dni. Nawet sprzedając po 0,20zł/kWh - zwróci się w niecały rok. Tylko (jeśli to prawda) - to Siły Wyższe nie pozwolą. Andrea Rossi (za E-Cata) - liczył podobnie (i się przeliczył). Wcześniej prof Bołotow (z asystentem Mordkowiczem) - oprócz energii, jeszcze kamienie szlachetne mieli produkować. Bóg (po bezcelowości potopu) - nie ingeruje w ludzką działalność - ale (pośrednie) czynniki wyższe - owszem. 

Portret użytkownika SPECJALISTA

A co powiesz na pompy

A co powiesz na pompy ciepła żeby bardziej to zoobrazować, głębiej masz geotermy energia juz jest wiec ty tylko ją wykorzystujesz.

Ile energi kosztuje Cie rozpalenie ogniska, napewno mniej niz daje proste zasady.

Trzeba korzystać z energi ukryej w ziemi.

 

 

Portret użytkownika Skoti

~Anon [przed kwadransem]Zgłoś

~Anon [przed kwadransem]Zgłoś do moderacji

Cztery dni po zaginieciu MH370 patent zostal zatwierdzony przez Biuro Pantentow 4 z 5 patentowanych byli z chinskimi pracownikami z Freescale Semiconductor z Austin, Texas Patent byl podzielony na 20% zysku dla kazdego. Peidong Wang, Suzohu, Chinczyk (20%) Zhijun Chen, Suzohu, Chinczyk (20%) Zhihong Cheng, Suzohu, Chinczyk (20%) Li Ying, Suzhou, Chinczyk (20%) Freescale Semiconductor (20%) W przypadku smierci jeden z powyzej wymienionych osob, pozostale dostawaly jego podzielona stawke po warunkiem ze ta osoba nie spisala inaczej w testamecie. Jezeli 4 z 5 osoby gina, 100% zysku idzie do ostatniej osoby ktora zyje. Ostatni zyjacy z tych osob jest Freescale Semiconductor. Freescale Semiconductor nalezy do Jacob Rothschild'a poprzez firme Blackstone. Oto motyw dla zaginonego samolotu bo wszyscy czterej chinczycy byli na pokladzie

+ odpowiedz

o jest dobre

Portret użytkownika Azzaro

Co za smęty... te informacje

Co za smęty... te informacje podawała NTV już dwa miesiące temu. Ludzie wbijcie sobie do głowy że te urządzenia są i działają, w Polsce jest kilkunaście osób które nad tym siedzą. Można też kupić generatory gotowe, choć są kosztowne, i robi je Polski producent. To co zrobili chłopcy z Brazyli ...to zwykły MEG i nic więcej. Ale już o aresztowaniu jednego z  nich nikt nie wspomniał, jak i o problemach jakie ich spotykają. Nie jeden zaraz powie o prawach fizyki i zasadzie zachowania energii, tylko że te zasady można sobie wsadzić w d....  Pokłony dla Tesli i mu podobnych, a nie debilnych doktorków.

Portret użytkownika maximus

Azzaro napisał: Co za

Azzaro wrote:

Co za smęty... te informacje podawała NTV już dwa miesiące temu. Ludzie wbijcie sobie do głowy że te urządzenia są i działają, w Polsce jest kilkunaście osób które nad tym siedzą. Można też kupić generatory gotowe, choć są kosztowne, i robi je Polski producent. To co zrobili chłopcy z Brazyli ...to zwykły MEG i nic więcej. Ale już o aresztowaniu jednego z  nich nikt nie wspomniał, jak i o problemach jakie ich spotykają. Nie jeden zaraz powie o prawach fizyki i zasadzie zachowania energii, tylko że te zasady można sobie wsadzić w d....  Pokłony dla Tesli i mu podobnych, a nie debilnych doktorków.

Jeżeli masz możliwośc podaj dane kontaktowe gdzie działający sprzęt można kupić lub chociaż oglądnąć

Portret użytkownika pleban

a ja tak czasami mysle ze ta

a ja tak czasami mysle ze ta darmowa energia jest caly czas na wyciagnieciu reki  tylko my ludzie trzymamy sie wyuczonych zasad i elektrycznosci takom jakom znamy nikt nie wymyslil urzadzenia pobierajacego energie dajacego ja besposrednio do danego urzadzenia bez  zadnej kablandi itp bo energia to nie tylko prond

Portret użytkownika jvk_2012

Dalszy Ciąg Zmian Na

Dalszy Ciąg Zmian Na Lepsze!
W ostatnich tygodniach na całej Ziemi nastąpiły wydarzenia, których nikt się nie spodziewał, a przede wszystkim nie ośmielał się nawet przypuszczać w swych najśmielszych przypuszczeniach.
Nie wiadomo w jaki sposób, ale dla chcącego nie ma nic trudnego, prezydent Putin dowiedział się swymi najbardziej kanałowymi kanaliami – przepraszam, kanałami, o szczytnej i jakże przyszłościowej inicjatywie utworzenia Jedności Słowiańskiej. Zdruzgocony tak odważnym i śmiałym planem, który został jednogłośnie poparty przez zdecydowaną większość zależnych państw tej i tamtej Europy, które to w końcu zapragnęły prawdziwej i upragnionej wolności pod przewodnictwem zawsze wspaniałej Rzeczypospolitej, nie miał innego wyjścia jak nie tylko pogodzić się z myślą o utworzeniu nowego ładu na świecie, ale sam pokornie prosił o dołączenie Rosji do nowego składu Państw Słowiańskich.
W zamian zaoferował się, że na koszt swojego kraju zajmie się naszym nie-rządem. Zapewniał gorąco, że chłodnych miejsc jest u niego bez liku i w dodatku są należycie odosobnione, aby całą ta zgraja mieszaczy z naszej Ojczyzny należycie „odpoczęła” i miała okazję do przemyślenia wszystkich swych niecnych i bardzo niecnych czynów, także w bardzo licznych chwilach czynnego odpoczynku polegającego na odśnieżaniu i lepieniu bałwanków – 100 dziennie na każdego. Nie wiedział dlaczego akurat bałwanków, ale tak jakoś mu się skojarzyło z tymi, nad którymi miał roztoczyć swą sławną rosyjską opiekę.
W ramach rekompensaty dla Polski za wiele krzywd popełnionych w przeszłości postanowił bezpłatnie dostarczać surowce energetyczne tak długo, jak długo to będzie konieczne w opinii nowego polskiego i prawdziwego rządu.
Jako że okazało się ponad wszelką wątpliwość, że naukowcy z pamiętnego lotu MH-370, nie zostali porwani, jedynie zapragnęli, aby ich wynalazki ujrzały w końcu światło dzienne i zaczęły być produkowane w jakimś sensownym kraju, zasługującym na ich pełne zaufanie. Udostępnili więc swoje patenty bez patentów, czyli całkiem grrratis, to znaczy za nic, czyli bez kosztów, inaczej za darmochę.
I właśnie nie gdzie indziej jak w FSO i FSM planowane jest uruchomienie produkcji samochodów najnowszej generacji, napędzanych energią elektromagnetyczną Ziemi.
Rekrutacja ruszyła pełną parą, a raczej pełną Voltą i szybko skompletowano załogi obu fabryk, których pracownicy będą pracować na 3 zmiany, a każda zmiana trwać będzie 4 godziny. Pracownikom zapewnia się wiele dodatkowych dodatków dodanych do dochodów dziennie.
A oto skrywana już od pewnego czasu pewna tajemnica, która pewnie już przestanie być niepewna. (Jakoś mi tutaj stylem Bacy poleciało, wybacz Baca, o pardon - Hrabio, czy jakoś tam.)
Czyli będą produkowane następujące modela o niewiele znaczących nazwach:
Żuczek – Elektruczek
Tarpanek – Kilowatek
Polonezuś – Cewkoncjuś
Syreneczka – Torpedeczka
Warszaweczka – Batereczka
Sanuś - Oporuś
Star-tek - Torpe-dek
Jelczuniątko - Elektrunitko
A wersja nazw na rynki zagraniczne, żeby np. Chińczycy nie połamali sobie języków, czy też inne nacje to odpowiednio:
ZZZ-E
T-K
P-C
S-T
W-B
S-O
S-t-T-d
J-E
Zapowiedziano też odbudowanie na początek takich potęg polskiego przemysłu jak Ursus i Stocznia Gdańska. Ursus będzie produkował te swoje Ursuniątka o nazwie:
Ursożec - Prądożrec
A stocznia okręty o nazwie…, o nazwie… A sami sobie je nazwijcie jak chcecie, bo ja wiem, ale nie powiem.
To na razie tyle. Jak będę mógł, to jeszcze może coś napiszę.

Portret użytkownika olo manolo

Oczywiscie ze nie jest

Oczywiscie ze nie jest darmowa.

Zmienia sie tylko zrodlo energii na darmowe.

Za urzadzenia, prace ludzi ktorzy je wymyslili i zbudowali oraz beda serwisowac itd. wciaz trzeba zaplacic.

Mysle jednak ze ta energia bedzie duzo tansza, przy czym nie biore pod uwage podatkow jakie beda na nia nalozone.

Jesli to wszystko jest prawda.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem