Dwaj Brazylijczycy twierdzą, że odkryli sekret wytwarzania darmowej energii

Kategorie: 

Nilson Barbosa i Cleriston Lea opracowali specjalne urządzenie, które ich zdaniem potrafi wytwarzać darmową energię. W zeszłym roku wynalazek ten został opatentowany, a w najbliższym czasie rozpocznie się jego sprzedaż online.

 

Urządzenie o którym mowa nosi nazwę Earth Electron Captor Generator, a jak głosi sam patent, ziemska energia jest energią elektromagnetyczną, która może być natychmiast pozyskana do wykonywania pracy przez pole elektromagnetyczne. Wynalazek wymaga niewielkiej ilości mocy początkowej dla zainicjowania ruchu sensora, który następnie produkuje nadmierne ilości energii (tzw. over-unity).

 

Według twórców, urządzenie wymaga około 2% mocy początkowej w porównaniu do energii, którą można następnie uzyskać. Obecnie udało im się stworzyć generatory o różnej wielkości - najmniejsze z nich wytwarzają 12.1 kilowatów energii z obciążeniem 6 kilowatów i wymagają jedynie 21 watów energii początkowej. Barbosa i Lea twierdzą, że może on zostać wykorzystany do zasilania domu lub samochodu.

 

Urządzenie to początkowo było sprzedawane jedynie w brazylijskim mieście Imperatriz, jednak z czasem powinna ruszyć również sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Cena generatora plasuje się od 5 500 dolarów wzwyż.

 

 

Źródło: http://www.earth-heal.com/news/news/112-inventions/1472-brazil-free-energy-device.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Kpina

Przeczytałem i nie wiem, czy

Przeczytałem i nie wiem, czy to miało być śmieszne? Czy ci brazylijczyczy szukają głupszych od siebie Język Darmowa energia za 5500dolarów czyli ok 20 tys zł. Rocznie za energię płace coś koło 1 tys zł, czyli kupując urządzenie zapłacę za dwadzieścia lat używania normalnej energii z elektrowni. Czy mozna prosić tych "wynalazców" żeby sobie ten patent włożyli w... buty?

Portret użytkownika r.abin

Niby racja - ale sprzęt 12kW

Niby racja - ale sprzęt 12kW (w ciągu doby) - produkuje blisko 300kWh. To jest ok 150 zł - i amortyzacja w 134 dni. Nawet sprzedając po 0,20zł/kWh - zwróci się w niecały rok. Tylko (jeśli to prawda) - to Siły Wyższe nie pozwolą. Andrea Rossi (za E-Cata) - liczył podobnie (i się przeliczył). Wcześniej prof Bołotow (z asystentem Mordkowiczem) - oprócz energii, jeszcze kamienie szlachetne mieli produkować. Bóg (po bezcelowości potopu) - nie ingeruje w ludzką działalność - ale (pośrednie) czynniki wyższe - owszem. 

Portret użytkownika SPECJALISTA

A co powiesz na pompy

A co powiesz na pompy ciepła żeby bardziej to zoobrazować, głębiej masz geotermy energia juz jest wiec ty tylko ją wykorzystujesz.

Ile energi kosztuje Cie rozpalenie ogniska, napewno mniej niz daje proste zasady.

Trzeba korzystać z energi ukryej w ziemi.

 

 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem