Duńska gazeta, która opublikowała karykatury Proroka Mahometa, wzmacnia ochronę

Kategorie: 

Duński dziennik Jyllands - Posten, który w 2005 roku opublikował karykatury Proroka Mahometa, wzmacnia ochronę. Decyzje taką podjęto po dzisiejszym ataku terrorystycznym w Paryżu.


„Zwiększono nadzór dotyczący dostępności i bezpieczeństwa w siedzibie firmy w Kopenhadze i Visby" - powiedział szef Jyllands - Posten.

Według innej gazety Berlingske, w liście do pracowników redakcji Jyllands - Posten napisano m.in.:

„Ściśle monitorujemy sytuację w związku z atakiem na redakcję Charlie Hebdo w Paryżu".

Charlie Hebdo w 2006 roku opublikowała karykatury w Jyllands - Posten, które wzbudziły spore kontrowersje wśród muzułmanów.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

  GLADIO, GLADIO, GLADIO

 
GLADIO, GLADIO, GLADIO
 
to ci bandyci strzelali
 
a paru arabów odstrzelą dla publiki
 
bo przecież "goje to tępe bydło"
 
i się nie domyślą iż za tą strzelaniną stoją żydzi.
 
A nawet jak to ich NAZI zawrzeszczy wrzaskiem
 
o "religijną wolność do mordowania gojów".
 
Wolność do czynienia holokaustów w imię czczenia
 
żydowskiego urojenia zwanego yahwe.
 
 
(zreszą ta strzelanina a ta od Brevika są takie same w wykonaniu)
 

Portret użytkownika brutal

to nazywa się bronic

to nazywa się bronic wizerunku swojego boga i religii,ci co zgineli nie byli przypadkowi wiedzieli co robią ! boga katolików mozna obrażać na różne sposoby i nikt dupy nie ruszy podobnie jak z podniesieniem wieku emerytalnego ,jak przyjdzie co do czego pozażynają nas jak owce nawet się niezoriętujemy oco chodzi wszelkie ochrony nie mają szans to tak jak ze złodziejem to on pilnuje policjanta a nie odwrotnie !pozdrawiam

Portret użytkownika Reaper

magister i ty 777r to jedna i

magister i ty 777r to jedna i ta sama osoba, a przynajmniej macie takie same podejscie do tematu.. Pełni nienawiści do ludzi o innych poglądach.. Tu gadacie o miłosierdziu maryji.. by jednocześnie pisać o tym że homoseksualisci są obrzydliwymi zboczeńcami.. Więc gdzie ta wasza "miłość" bliźniego? Katofaszysci.. Kto nie znami, ten przeciwko nam.. charis magister i 777r jestescie siebie warci, spamerzy i trolle.. Siejący ferment wśród normalnych użytkowników ZnZ.. Pałajacy nienawiścia do innych.. Pod przykrywką "modlitwy za duszę" zboczeńców.. Sączycie jad którym próbujecie zatruć resztę ludzi.. Precz ze słowiańskiej ziemi katoliccy poganie.. Tutaj rządzi Świętowit. Słowiański Bóg - więc won do watykanu, tam jest miejsce pogan..
 
 
Maryji Dziewicy i jej niepokalanego serca? 
Maria nie została poczęta w “niepokalany sposób” – nie ma żadnych biblijnych podstaw do tego, aby uważać, iż narodziny Marii były czymś innym niż zwykłe narodziny ludzkiej istoty. Maria była dziewicą, kiedy narodził się Jezus (Ew. Łukasza 1:34-38), lecz idea „wiecznego dziewictwa” Marii jest niebiblijna. Ewangelia św. Mateusza 1:25, mówiąc o Józefie, podaje „lecz nie zbliżał się do Niej, AŻ porodziła Syna, któremu nadał imię Jezus.” Słowo „aż” jasno wskazuje na seksualne zbliżenie Józefa i Marii po tym, jak narodził się Jezus. Jezus miał czterech „pół-braci”: Jakuba, Józefa, Szymona i Judasza (Ew. Mateusza 13:55). Jezus miał również „pół-siostry”, lecz nie znamy ich imion czy liczby (Ew. Mateusza 13:55-56). Bóg ubłogosławił Marię, dając jej kilkoro dzieci, co w tamtej kulturze było jasnym wyznacznikiem, błogosławieństwa Bożego, spoczywającego na kobiecie.

 
No nie żeby Słowianin znał lepiej biblie niz katolik? Haha.. toć to kpina jest.

Sprawiedliwość bez wyższych celów to zwykła rzeź, ale rzeź w imię wyższych celów - to sprawiedliwość.
 

Portret użytkownika 777

Dziwne tak jak myślałem, że

Dziwne tak jak myślałem, że odrazu znajdą "sprawców", już się dowody znalazły ! Zawsze mogą kogoś wybrać i zastrzelić z grupy islamskiej, tak dla publiki by wiedziała że elity są niezawodne w swoim działaniu... tak działa masoneria francuska, już zaraz będzie sukces odtrąbiony , republika zostanie uratowana przez dzielnych rzadzących ! tak jak u nas już niedługo wprowadzić chcą ustawę dla homoseksualistycznych odmieńców co sobie wpychają członki w tylnią część pośladków, tam gdzie kał wychodzi... są tak upośledzeni umysłowo, że myślą że tam dzieci wyjdą jak wprowadzą członka ! Zboczeńcy sądzą że kupa jest do zapłodnienia ! Za to całe towarzystwo trzeba się modlić bo jak widać demoniczne istoty są w posiadaniu tych ciał które głoszą że homo zboczenie to normalność... ! Miłosierdzie Boskie tylko uratować może europę, a my powinniśmy się modlić za nich do Maryji Dziewicy i jej niepokalanego serca !

Portret użytkownika NoManson

Faciu a muslimy

Faciu
a muslimy muzułpatorskie co robią ?
dla przykładu zabijają dziennikarzy bo wiedzą że mówią o nich prawdę sam żeś mason.. to oni są jak masoni poza tym boją się krzyża jak ognia. i bzdurne teorie życia wysówają UE i muzułpatorzy są siebie warci, mówiąc UE nie mam na myśli ludzi przymusowo w nim uczestniczących bo masonia tak sobie zarzyczyła.

Portret użytkownika achiles

"Puszkow: źródło terroryzmu

"Puszkow: źródło terroryzmu powodem do współpracy.
Szef komitetu ds. międzynarodowych Dumy Państwowej, Aleksiej Puszkow, uważa, że ataki terrorystyczne, które miały miejsce we Francji i w Rosji, są podstawą do tego, aby współpracować i nie być w konflikcie.
„Ataki terrorystyczne we Francji i w Rosji pochodzą z jednego źródła. Jest to jeszcze jedna przyczyna, aby współpracować, a nie być w konflikcie” – napisał deputowany na Twitterze.
Wczoraj rano, 7 stycznia, trzech napastników wdarło się do budynku, w którym mieści się redakcja Charlie Hebdo, i otworzyło ogień w kierunku znajdujących się tam ludzi. Sprawcom udało się uciec samochodem z miejsca zdarzenia. W wyniku ataku zginęło 12 osób, a rannych zostało 11."
Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2015_01_08/Puszkow-zrodlo-terroryzmu-powodem-do-wspolpracy-5719/

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem