Dudniące odgłosy ziemi zarejestrowano w 7 stanach USA i w Rosji

Kategorie: 

Wczoraj donosiliśmy, że głośne gromy niewiadomego pochodzenia mocno wystraszyły mieszkańców Arizony. Okazuje się, że podobne zjawiska dźwiękowe słyszeli mieszkańcy między innymi Teksasu, Alabamy i Georgii. Setki telefonów było też ze stanu Oklahoma.

 

Świadkowie niekiedy nazywają to zjawisko grzechotem, lub trzaskiem Ziemi. Jakkolwiek to nie nazywać fenomen ten wystąpił w zbyt wielu miejscach na raz, aby to zignorować. Media amerykańskie o dziwo chętnie podejmują temat, ale nie dochodzą do konkretnych konkluzji. Ich aktywność sprowadza się do wykluczania kolejnych teoretycznie racjonalnych propozycji rozwiązania tej zagadki.

Ludzie jednak żądają odpowiedzi, zwłaszcza, ze poziom psychozy społecznej przed nadchodząca za mniej niż dwa tygodnie datą rzekomego końca świata sięga już poziomów maksymalnych.

 

Zresztą szokująco podobnie do amerykańskich brzmią również doniesienia z Rosji, z Niżnego Nowogrodu (Нижний Новгород). Tam część mieszkańców miasta twierdzi, że słyszało ogromnie głośny hałas, jak ryk startującego samolotu. Lokalne władze zostały zawalone telefonami z pytaniami, co to było. Brzmi to zaskakująco podobnie do opowieści z USA. Czy oznacza to, że mamy do czynienia z jakimś globalnym zjawiskiem akustycznym powodowanym przez niezrozumiałe dla ludzkości zmiany we wnętrzu Ziemi?

 

http://nnov.kp.ru/online/news/1314311/

http://www.newscom.md/rus/zvukovie-raskati-i-drozhanie-zemli-registriruetsya-teper_-v-7-shtatah-ameriki.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika koniec

dzis rano na czeskim kanale

dzis rano na czeskim kanale ogladalem wiadomosci mieszkam blisko czech i troche znam ich jezyk, to co zobaczylem mnie przerazilo, czesi odkryli i opublikowali dziwny obiekt w naszej galaktyce ktory porusza sie z olbrzymia predkoscia i jest gdzies na wysokosci Jowisza, jest to obiekt wielkoscia porownywalna do naszego ksiezyca, i leci on wprost na naszego naturalnego satelite, co za tym idzie gdy braknie ksiezyca ? ziemia nie bedzie w stanie utrzymac sie bez niego na dotychcasowej orbicie i zacznie sie oddalac od slonca i bladzic po galaktyce az wkoncu zastygnie i wyginie na niej wszystko tak jak na marsie..

Portret użytkownika Wiesia

Matko co za bzdury....ten

Matko co za bzdury....ten artykuł jest przepisany z kwietnia z innych tego typu portali i "świetnych bardzo rzetelnych informacji"...i podany jako news...tyklo po to by zwiększyć sobie poczytnośc przed ową straszną datą:))) smiech...po tym własnie dniu ja i mój narzeczony bedziemy jedynie słyszec dudnienie w głowie z powodu kaca po jego urodzinach....NIKT, POWTARZAM, NIKT  nie zna daty..ani Majowie ani srajowie...konca świata...nawet Jezus nie znał...jedynie Bóg...a On na pewno nie pozwoliłby poznać swoje plany z takim wyprzedzeniem...bowiem chodzi o to, by prowadzic dobre zycie w zgodzie z nim...i wtedy można olac wszystkie przepowiednie, bo cokolwiek się stanie, koniec świata czy wypadek...Ty będziesz przygotowany na spotkanie z nim....Tyle. A takie strony jak ta zawalające byle gównem sieć...powinny płacić za czas poświęcony na choćby obejrzenie pięknych fot rodem ze Skarbnicy;)))

Portret użytkownika Donica

Im bliżej 21 grudnia, tym

Im bliżej 21 grudnia, tym więcej tutaj agresywnych postów, kłótni, sporów... Jedni drugich od idiotów wyzywają, błędy sobie wytykają i nawzajem się z siebie nabijają. I jedni i drudzy tak naprawdę już się niecierpliwią. Może wobec tego lepiej wziąć sobie kilka głębszych... wdechów i spokojnie poczekać? To tylko kilka dni. Będzie koniec, to się wszyscy spotkamy po drugiej stronie i pierwsi drugim powiedzą "a nie mówiłem". Nie będzie końca, to się wszyscy znów spotkamy tutaj i drudzy pierwszym powiedzą "a nie mówiłem". Po co ta złość? Po co te nerwy? Po co to napięcie? Po co te kłótnie wszystkie?
Jak się niektórzy ludzie nie ogarną i nie zaczną panować nad emocjami, to może nie w tym roku, ale za lat kilka apokalipsa społeczna nas dopadnie i tak.

Portret użytkownika Java33

A może 12.12.'12 ? To też

A może 12.12.'12 ? To też piękna data? zróbmy próbny alarm...
A tak poważnie pomyślmy co się działo na Titanicu, kiedy tonął. Silniejsi tratowali słabszych, bogatsi przekupywali,nie dopuszczając biedniejszych do łodzi, haos i bałagan!  Nie liczono się, że dzieci.. kobiety... starsi...
To nie Atlantyda, gdzie zorganizowano ewakuację mieszkańców ginącego lądu na inne, bezpieczne miejsca na Ziemi. Jak mowią wizjonerzy - odbylo się to w trzech etapach.
I na pocieszenie: nasz kontynent jest względnie bezpieczny /patrz: ojciec Klimuszko,Cayce i inni/. To  Statua W. i NY mają być pod wodą. Tylko co Euroazja zrobi z taką masą przybyszów. Czy będziemy serdecznie gościnni???

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Portret użytkownika Ja

A jaka jest data tego

A jaka jest data tego nagrania? ważne to ponieważ chciałbym wiedzieć ile czasu od nagrania nic sie nie wydarzyło bo żyjemy :] Co do istot z innych wymiarów, to byłbym ostrozny z jakimikolwiek komentarzami :] bo nie wszystko jest tym czym sie może wydawać lub co moze "zobaczyć" mózg...

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika zwolennik rządu światowego

Na wstępie pisze 12 września

Na wstępie pisze 12 września 1997 roku.
Takich "odkrywczych" tekstów, to na pęczki było w filmach sci-fi z Archiwum X na czele. Facet niew był zbyt oryginalny, ale na antenie zaistniał Smile Dalszy komentarz jest zbędny. 

Portret użytkownika Rasta4Peace

"ważne to ponieważ chciałbym

"ważne to ponieważ chciałbym wiedzieć ile czasu od nagrania nic sie nie wydarzyło bo żyjemy"
Czy do depopulacji nie należy powolne trucie społeczeństw?
@Pulsar tak samo to niewiadomo czy to sciema jak czy to prawda, co do dokłądnej daty musicie panowie poszukac odrazu angielską wersje kiedyś ten filmik sam przetłumaczyłem lecz usunełem.. troszke na sianie paniki wygląda mi to nagranie a tego nigdy nie lubiałem robić, w tym przypadku się podzieliłem z czystej ciekawości na wasze komentarze.
 

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem