Dramatyczny film z eksplozją ukraińskiego TU-95 w regionie Amuru

Kategorie: 

Sfilmowano moment wybuchu bombowca Tu-95 w ukraińskiej bazie lotniczej w regionie Amuru (Rosja). Do zdarzenia doszło 08 czerwca 2015 roku. Film opublikowała agencja Amur ASN 24.

 

Na materiale filmowym widać, jak maszyna porusza się po pasie startowym. Samolot nie zdążył wznieść się w powietrze, ponieważ nagle doszło do eksplozji. Bombowiec zjeżdża z pasa startowego i staje w ogniu. Samolot eksplodował bez wyraźnej przyczyny zewnętrznej (?).

W sumie na pokładzie TU-95 było siedem osób. Jeden z pilotów zginął na miejscu, a 41-letni dowódca załogi doznał poparzeń 75% ciała (dwa miesiące później zmarł w szpitalu). Kontrola wykazała, że pracownik wieży wydał załodze rozkaz opuszczenia statku dopiero po 39 sekundach od zapłonu i nie wysłał na miejsce wypadku ekip ratunkowych. Zdaniem Rosjan był to wypadek. Prowadzana jest sprawa karana w tej sprawie, podaje TVNET.LV.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika niunios

Przecież to ruski TU-95 i

Przecież to ruski TU-95 i wystartował z ruskiej bazy po tej katastrofie były nawet wstrzymane loty , zreszta nie jeden inny rozbił się w lipcu koło Chabarowska . Po filmie widać że nastąpił wybuch silnika zapaliło się paliwo w skrzydle i do widzenia, niech tylko ruskie nie latają z atomówkami tym złomem bo grozi to skażeniem nawet samej rosji.

Portret użytkownika ~fala

Do artykułu wkradł się

Do artykułu wkradł się chochlik drukarski. To nie jest ukraiński samolot bo ani nie został wyprodukowany na Ukrainie ani nie jest z ukraińskiej bazy lotniczej. To rosyjski samolot z rosyjskiej bazy lotniczej w miejscowości Ukrainka w obwodzie amurskim.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem