Donald Trump ostrzega przed globalistami dążącymi do ustanowienia rządu światowego

Kategorie: 

Rozstrzygnięcie w amerykańskich wyborach prezydenckich jest coraz bliżej i rośnie poziom emocji towarzyszących temu wydarzeniu. Obecna sytuacja międzynarodowa powoduje, że to kto będzie przyszłym prezydentem USA jest kluczowe do zachowania pokoju na świecie. Otwarcie mówi o tym Donald Trump, którego wybór wydaje się obecnie ostatnią nadzieją na uniknięcie III wojny światowej.

 

Kandydat Partii Republikańskiej, nie jest popierany przez wszystkich jej polityków, co jest swoistym kuriozum i wskazuje na to co odbywa się obecnie w Stanach Zjednoczonych, a gra jest toczona o wielką stawkę, którą jest kontrola nad światem. Trump w swoim wystąpieniu, które przytaczamy poniżej, jasno zarysował co się obecnie odbywa i dlaczego te wybory są kluczowe dla losów naszej cywilizacji.

 

Podczas wspomnianego przemówienia padło wiele ostrzeżeń dla narodu amerykańskiego. Polityk miliarder narzekał na to, że władza globalistów jest tak wielka, ze wszystkich, którzy podważają ich wpływy natychmiast obrzuca się wyzwiskami robiąc z nich homofobów, rasistów seksistów i osoby moralnie nieukształtowane.

Trump uważa, że waszyngtońskie elity nie cofną się przed niczym, aby utrzymać władzę i kontrolę. Może to sugerować, że wynik tych wyborów jest już rozstrzygnięty na jego niekorzyść. To byłby zresztą nie pierwszy raz gdy podważa uczciwość amerykańskich wyborów.

Donald Trump ostrzegł słusznie amerykańską i światową opinię publiczną, że nadchodzi czas rozliczeń. Liczni komentatorzy odebrali tak ostrą przemową republikańskiego kandydata jako wymierzoną w tak zwany New World Order, czyli Nowy Porządek Świata, który jest budowany konsekwentnie od lat.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Obejrzyj sobie Pawlaka w "

Obejrzyj sobie Pawlaka w " Nocnej zmianie." Jak ta miernota została premierem.

Czy ktoś go do tego zmuszał ? Czy zrobił to z pobudek patriotycznych ? " Wszysstko jeest pood konntrrollą" mówił do dziennikarzy drżącym głosem nowy premier.

Pod czyją kontrolą Pawlak ? Bo na pewno nie pod Twoją. 

Wystarczy spojrzeć na jego jasny garnitur. Jak się ta łajza ubrała do sejmu.

Wybierają takich "orłów". Dają im władzę. A w zamian za to żądają posłuszeństwa. A te gnidy są w pełni tego świadome. Sprzedają swoją godność za lepsze życie. Tacy z nich politycy.

A teraz mówią, że ktoś ich przymuszał, ale oni i tak działali ideowo i patriotycznie. Kreują się na bohaterów. Razem z tym, siłą od pługa oderwanym, Kalinowskim.

Śmiechu warte.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Boskop Man

Wybory w najwspanialszym,

Wybory w najwspanialszym, najbardziej demokratycznym kraju na świecie już 8 listopada.

A więc kto wygra ? Słaniająca się na nogach syjonistyczna kukła, Killary Clinton, czy żydowski dupowłaz z pokręconym ego, patologiczny kłamca i manipulator Donald Trup ?

Odpowiedź jest prosta. Wygrają jak zwykle ONI !

Starannie zaplanowany cyrk dla motłochu znowu się udał. I przyznać trzeba, że umieją to robić. Oscar za scenariusz. Oscar za reżyserię. Oscar za pierwszoplanowe role dla głównych kandydatów oraz za drugoplanową dla mającego polskie korzenie Bernie Sandersa. Tak radykalnie zmienić poglądy w trakcie tej samej kampanii nie każdy potrafi. Radek Sikorski zmienił je także i owszem. Ale potrzebował na to trochę więcej czasu.

A Jeb Bush dostaje ode mnie Złotą Malinę. Był beznadziejny. Ale wybaczmy mu, jeśli chcemy aby i nam wybaczono. Pamiętajcie, że chów wsobny robi swoje.

Ale jutro stanie się coś znacznie gorszego. Tusk spełnił swoją misję, jak się ten rudy samochwał sam o tym wyraził, i zostanie podpisana w Brukseli umowa CETA.

To milowy krok w kierunku NWO. To władza korporacji nad rządami. To utrata suwerenności narodowych państw. To zgoda rządów na depopulację własnego narodu.

CETA to wszystko najgorsze co mogło nas spotkać. Na naszą i następnych pokoleń zgubę.

A sprzedali swą duszę diabłu wszyscy, z Orbanem włącznie. 

Miałeś, chamie, złoty róg,

miałeś, chamie, czapkę z piór:

czapkę wicher niesie,

róg huka po lesie,

ostał ci się ino sznur,

ostał ci się ino sznur.

Wierzycie komuś jeszcze ?

Prawda ma tylko jedną twarz, a kłamstwo ma ich wiele.

Portret użytkownika Antyparch

Witam.

Witam.

Film zmontowany na przemówienie Kenedy'ego przed zamachem. Ale idąc dalej, gdyby taką "nadobną" postać, politycznie poprawną dla ludu, spektakularnie zastrzelić, czy dla kamuflażu jakiś wybuch zorganizować, to elyty mają gotowy powód do wprowadzenia Stanu Wojennego w Ameryce. I myślę, że o to chodzi. Póki co podburzają naród "małymi" zamachami. Atmosfera rozgrzewkowa. I za chwilę sru wydarzenie zapalne! Media wszystko ładnie ubiorą w słowa, wojsko wprowadzi swój porządek i mamy autostradę do NWO. Najważniejsze z tego przemówienia to te tryliony dolarów i zero skrupółów. Do odpalenia wojenki to byłby fajny zapalnik , nie?

2765

Portret użytkownika N1KT

Gówno nie NWO - wpierdalasz

Gówno nie NWO - wpierdalasz grzyby leśne które mają przekroczone normy skażeniowe 560 tysięcy razy. Pijesz mleko które ma 200Bq na 1L, Jesz mięso które ma od 220-300Bq na 1kg, Herbata dużo więcej. Co to znaczy ? to że jak wpierdolisz kilogram mięsa to w twoim organizmie co każdą jedną sekundę dostajesz od tego mięsa od 220 do 300 strzałów promieniowania ze skażenia które w nim się znajdowało, ostatecznie masz po jakimś czasie mutację komórek które milionami dzielą się w tobie bo się starzejesz a skażenie uniemożliwia poprawny podział komórek i zamiast normalnej budowy robi się RAK - obojętnie gdzie może być nawet w mózgu, oczach, płucach, jelitach, najczęściej szpik kostny białaczka i płuca, tarczyca, krtań - kurwa apokalipsa - masakra - brak słów jaki ciemnogród mimo 21 wieku ! ! !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Pao1

Odoszę wrażenie, że to tylko

Odoszę wrażenie, że to tylko "kontrolowana opozycja"... obym się mylił.

Wydaje mi się, że On mówi to tylko po to, by przygotować na to ludzi i "uspokoić", znaczy uśpić czujność innych mocarstw, by za chwilę wbić im nóż w plecy.

Być może robi to także, dając zielone światło Chinom, tzn. że jest niby pro-rosyjski, a obczytałem trochę, że ryżole już gotują się do ataku i jeśli terrorUSy sobie niby odpuszczą, to Chińczycy będą chciały przeprowadzić ekspansję terytorialną...

Ale być może się mylę... chciałbym się mylić...

 

 

 

Portret użytkownika berek

Trump to człowiek korporacji

Trump to człowiek korporacji i świata finansów a oni dążą do władzy poprzez system rezerwy finansowej i emisji długu. Mówi otwartym tekstem to czego chcą słuchać ludzie i dobrze gra swoją rolę. Jest katalizatorem ludzkiego gniewu i frustracji i skieruje go we właściwą dla elit stronę całkiem jak w rewolucji francuskiej 1789r. Nie ma jeszcze władzy, nie ma porządnej ochrony a jego samolot i jego samego można zdmuchnąć w mgnieniu oka. To jest gra i czas gniewu. Czas zbuntowanych tytanów Ayn Rand. Długo nas gotowali, jak żaby. Nadchodzą żniwa. Przygotujcie się duchowo na próbę waszej wiary bo nic nie jesteśmy w stanie zrobić by temu przeciwdziałać ani się zabezpieczyć materialnie w satysfakcjonujący sposób, no może 1% ;-). Powodzenia. Każdy będzie go potrzebował.

Amor Patriae Nostra Lex.

Portret użytkownika berek

Dziel i rządź, tak. Na mój

Dziel i rządź, tak. Na mój prosty, chłopski rozum dopuszczą go do stołka a potem zrobią gigant bajzel na całym świecie i zwalą na niego. A ludzie zbaranieją i będą szukać nowej przystani.Ordo ab Chao. Ciągle o tym mówią od lat, Reagan, Bush, ostatnio min.finans. Niemiec Wolfgang Schauble - "potrzebujemy tylko wielkiego kryzysu", "co jeśli będzie wielki kryzys" "nowe możliwości" itd. itp. Bydlaki.      

Amor Patriae Nostra Lex.

Portret użytkownika N1KT

Już popełnili - sądzili że

Już popełnili - sądzili że będą żyć wiecznie...
Jak by młodych i mądrzejszych nie było w usa - wybierają pomiędzy starą psychiczną ledwie trzymającą się na nogach klintonową, a bogatym starym co niby dobrze gada (ale trzyma wszystkich w garści) ale tak naprawdę to każdy sobie zadał pytanie - po co mu ta władza na starość, skoro ma tyle forsy ? Patriota ameryki - neah... zresztą nie wiem ^__^

Portret użytkownika Akamai

Wilku, Ciebie ta Fukushima

Wilku, Ciebie ta Fukushima kiedyś wykończy.

A jeśli to wszystko nieprawda. Jeśli to tylko medialna zmyłka.

"Żyjemy w wirtualnej rzeczywistości stworzonej przez media", powiedział kiedyś były szef FED Alan Greenspan. To wredna, syjonistyczna kanalia.

Czy myślisz, że oni są odporni na promieniowanie ? 

Czy zdecydowaliby się na taki samobójczy ruch ?

Wybacz, ale coś mi tu nie gra.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Eva11

wlasnie ......przeciez za

wlasnie ......przeciez za plotem mielismy fukohime !

i co teraz tam zadomowili sie gatunki ,ktore omal  nie wyginely w europie...

zyja sobie stada zwierzat ,ktore sie powiekszaja z roku na rok i nikt nie publikuje zdjec mutantow czy jakichs dziwadel poczarnobylskich ...

wszystko sie odradza,poniewaz to teraz strefa zamknieta ....a durny czlowiek i tak chce kase na tym bic i plnuja zbudowac park ,aby oladac jak na s-f koszmarnych filmach w zamknietych wagonikach ....

sami niszcza przyrode i chca nas oddzielic od wszystkiego...

swiat umiera,ale nie tylko od fukohimy ,ktorejs z kolei...umiera ,bo czlowiek go zabija 

oceany od ton smieci ,broni sejsmicznych ,rozpylania chemistrialsow z pokladow statkow ...

lasy od chemi i wycinki,wody od odpadow i ziemia rowniez i to nie sa wypadki jak awarie elektrowni ,a swiadome dzialania ...

 

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem