Dolce & Gabbana zaprezentował kolekcję sukienek i muzułmańskich wdzianek

Kategorie: 

Włoscy projektanci mody Stefano Gabbana i Domenico Dolce, twórcy marki Dolce & Gabbana, zaprezentowali nową kolekcję Abaya, zorientowaną na nabywców muzułmańskich na Bliskim Wschodzie, pisze RFI.

 
W kolekcji włoskich projektantów w przeważającej mierze dominuje czarny kolor. Oprócz islamskiego stroju (Abaya) Dolce & Gabbana prezentowali buty i dodatki - chusty i okulary.

 

Według agencji Reuters, muzułmańscy klienci wydali na odzież i obuwie w 2013 roku do około 266 mln dolarów. W 2019 roku kwota ta może wzrosnąć do 484 mln dolarów.

 

Tolerancyjni i zarazem, wydaje się, egoistyczni Europejczycy realizują swoje partykularne interesy wbrew temu, co dzieje się ostatnio w miastach Europy Zachodniej i na Bliskim Wschodzie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika POLON

              Alarm do Uni

              Alarm do Uni Europejskiej !
 
 
Tak patrze na to wszystko co sie dzieje w Europie a zwlaszcza w w Naszej Uni Europejskiej i az jestem zdziwiony ze jeszcze nikt nie wspomnial o tym ze natychmiast trzeba wezwac kraje UE do debaty na temat dlaczego Niemcy sprowadzili syryjczykow , co za tym sie kryje. Dlaczego trwa zmowa mediow aby zachowania syryjczykow ukrywac , wybielac !  CO TO JEST .JAKI JEST TEGO CEL !  KTO ZA TYM STOI . 
Mysle ze kraje UE powinny wprowadzic na forum glosowanie nad usunieciem z UE niemiec. Co by bylo gdyby to Polska sprowadzila tych islamistow do Europy ? WYRZUCIC NIEMCY Z UNI EUROPEJSKIEJ I ZWIEKSZYC NADZOR NAD NIMI AMERYKANOW.                                                  
 

Portret użytkownika MARGO

Prawda jest taka, że za

Prawda jest taka, że za modą... niczym owieczki za przewodniekiem..., podążają osoby, które nie potrafią..., lub którym się nie chce stworzyć własnego stylu lub... takowego zupełnie nie posiadają...
 
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 85r

Uwaga pisowskie 1000 zł. na

Uwaga pisowskie 1000 zł. na dziecko przez pierwsze 60 tygodni i 500 zł. przez kolejne lata będzie lepem na imigrantów z krajów 3 świata, którzy bardzo często imigrują po zasiłki.

W NIEMCZECH ZASIŁEK WYNOSI 750 ZŁOTYCH !!! Po uwzględnieniu różnicy cen jedzenia, paliw i mieszkania wyjdzie na to, że Polski zasiłek będzie miał taką samą wartość nabywczą jak niemiecki. Także jak widać może nas czekać wariant Szwedzki, Angielski i Francuski.
Powinniśmy domagać się od PISU, żeby zasiłek prawnie przysługiwał dopiero Polakom, którzy od 10 lat mieszkają w Polsce. W ten sposób unikniemy imigracji zarobkowej, a tym samym kolonizacji naszego kraju za nasze pieniądze.

 

Portret użytkownika czarny kot

Na początku od razu zaznaczę,

Na początku od razu zaznaczę, że nie głosowałem na PIS, ale jestem patriotą i wiem, że obecny rząd może okazać się wybawieniem dla mojej Ojczyzny - któż inny mógłby powstrzymać islamską nawałę przed wkroczeniem do Polski? Chyba tylko Korwin, ale niestety brakło te 0.24%, zresztą i tak z 15 posłami nie zrobi się za wiele.
I wybaczcie, że dalsza część wpisu będzie trochę nie na temat, ale dzieje się coś niesamowitego. Jeszcze 2-3 lata temu, jak ktoś twierdził coś tak oczywistego jak fakt, że PO sprzedaje Polskę, każdy pukał się w czoło. Dziś komentarze nazwijmy zbiorczo "patriotyczne" na Interii, Onecie i podobnych portalach mają oceny po 2000+/100-. 99% Polaków rozumie, że islamska imigracja mogłaby nas zniszczyć. I nie jest to jakaś nagła myśl, ale obserwacja wpisów i ich ocen. Można rzec - czysta statystyka. Mało tego - co i rusz komentujący atakują Rotszyldów, Sorosów i podobne gadziny - czyżby nagle wszyscy zrozumieli, że NWO to nie fikcja? Tyle lat ludzie kpili, nazywając to "teoriami spiskowymi jakichś świrów". To co się stało w przeciągu ostatnich 3 miesięcy to dla mnie CUD po prostu. Nie wierzę, żeby było aż tylu płatnych trolli PIS. Płatni trolle atakują wyłącznie PO, nie rząd światowy Bilderbergów. I kij z sondażami, one mają się do rzeczywistości jak piernik do wiatraka.
Czy ktoś wyjaśni mi, jak to w ogóle możliwe? Jeszcze niedawno myślałem, że nie ma już dla nas nadziei. Teraz jestem po prostu w szoku! Codziennie odpalam kompa, żeby sprawdzić czy nadal to samo ludzie piszą i nadal mają takie poparcie - bez zmian. Od 2-3 tygodni przecieram oczy ze zdumienia. Różne rzeczy o tym 2012 ludzie pisali. A tutaj nic nie znaczący przełom 2015/2016 i nagle taki wzrost świadomości całego narodu!

Portret użytkownika bb26

To wcale nie jest moim

To wcale nie jest moim zdaniem skierowane na wschod, a wlasnie dla Europejskich kobiet. Po ostatnich wydarzeniach lada dzien kobiety beda zakladaly chusty na glowe, i sie nie zdziwie jak to bedzie z zalecen rzadzacych, a i zreszta same zaloza dla bezpieczenstwa. To tylko kwestia czasu. 

Portret użytkownika ben

Ja pier---le co się tak

Ja pier---le co się tak podniecacie  tym muslinowskim bydłem jak oni nas tak my ich ,niektóre  ścierwa  pragną na tym zarobić oby się nie dorobili ściociała  europa  dziw bierze że Włoskie pachołki nie mają jeszcze  dosyć. Cóż to koniec  Europy którą znamy popatrzcie jak  zwolennicy złodziejskiej mafi PO  wychodzą na ulice  pajace nie mają pojęcia jak bardzo zostali ogłupieni przez ścierwo media i pseudo dziennikarzy i trwają w tym letargu  szkoda słów. Jak  sprzedawano Polskie  media to debile  nie  wychodzili na ulice  ,tu nie dopatrzyli się  niczego złego no można po-ogladać wspaniałe stulecie można bić pokłony wybawcy narodu Panu BOLKOWI ich nowy lider Petru wspaniały kuźwa jaka tępota w tym narodzie .Szkoda słów ludziska  niech założą Merkelce burke a naszych PeOlityków zdrajców narodu Polskiego razem z Donkiem wspaniałym postawić przed sądem za zdrade narodu Polskiego. Druga sprawa  to my POLACY  to my jesteśmy suwerenem  to nas powinno się pytać czy chcemy w naszym kraju bydło muslinowskie i jeszcze hitlerowskie  niemcy mają czelność mówić nam co mamy robić jakie podejmować decyzje .Kuźwa o zgrozo!
A -nie jestem zwolennikiem Pisu!

Portret użytkownika XaX

Europa i reszta z pozoru

Europa i reszta z pozoru cywilzowanego świata zwariowała na punkcie islamu i robią wszystko aby go upowszechnić na świecie nawet kosztem zamachów ...  To wszystko pierdyknie i to niedługo, okres pokoju się skończył choć i tak wyjątkowo dlugi a wojna wybuchnie za naszego życia przynajmniej za życia osób w do 60 lat. Ja  i moje pokolenie mogą niestety doczekać okropieństw wojny religijnej ...

Portret użytkownika charis

Wg koranu można bić kobiety :

Wg koranu można bić kobiety : koran sura 4:34b : " I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. "
 
natomiast jedyna natchniona księga - Biblia ma całkowicie odwrotne nauczanie od islamu : " Mężowie, miłujcie żony swoje i nie bądźcie dla nich przykrymi " - list apostoła Pawła do Kolosan 3:19 Biblia Warszawska
 
" Mężowie, miłujcie wasze żony i nie bądźcie surowi wobec nich." - Uwspółcześniona Biblia Gdańska
 
Mężowie, miłujcie swoje żony, jak i Chrystus umiłował kościół i wydał za niego samego siebie" - list do Efezjan 5:25 UBG 
 
Podobnie wy, mężowie, żyjcie z nimi umiejętnie, okazując im szacunek jako słabszemu naczyniu kobiecemu i jako tym, które współdziedziczą łaskę życia, aby wasze modlitwy nie doznały przeszkód." - 1 list apostoła Piotra 3:7 UBG 
 
http://mieczducha888.blogspot.com/2015/09/neron-tym-razem-podpali-swiat-imigranci.html - nauka Chrystusa a Mahometa to dwa kompletnie różne światy
 
,
 

Portret użytkownika Aaa

Podrzędną i podległą rolę

Podrzędną i podległą rolę kobiety w społeczeństwie i rodzinie widać wyraźnie w całym Nowym Testamencie (Listy Pawła do Efezjan 5:22; do Koryntian I 11:3 i I 11:9; List Św. Piotra I 3:1). Znajdujemy tam też pouczające zalecenia dla kobiet. Mianowicie kobiety nie powinny zabierać głosu w kościele (Listy Pawła do Koryntian I 14:34-35). Nie powinny też mieć żadnej władzy nad mężczyznami, być posłuszne i siedzieć cicho (Tymoteusz 2:11-12). Wspomnę o "doktorach kościoła" uważających kobiety za wcielenie szatana, ale to już sami sobie poszukajcie
 
Koran jest jedyną Księgą spośród Ksiąg objawionych świata, w której kobiety są przytaczane w jednym rzędzie z mężczyznami, oboje są opisywani jako będący przyjaciółmi i partnerami w wierze.
Poniższe wersety są zaledwie kilkoma godnymi uwagi przykładami
9: 71-72
33: 35
4: 1
4: 31-32
30: 21
 
Islam jako jedyny stawia opór przed NWO, ale o tym coś się nie mówi. Nagonka trwa w najlepsze. Wszystkie prowokacje są dziełem tzw. cywilizacji zachodniej, to ona ponosi odpowiedzialność za zło tego świata, nie Islam. Najpierw wyprawy krzyżowe, potem kolonizacja 
Posłuchajcie co ma do powiedzenia dr Matthias Rath
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika debaucher

No proszę,co za

No proszę,co za łaskawcy:))
Kochać swoje żony i okazywać im szacunek...Jak ten mizogin Szaweł na to wpadł! I nawet mu żadna żyłka nie jebła!!
Naprawdę jestem pod wrażeniem...

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika iwona marek

Przed miesiacem chcialam

Przed miesiacem chcialam tutaj napisac cos na ten temat ale sie odmyslilam,ale teraz wam napisze a mianowicie ze zastanawialam sie na poczatku 2015 roku dlaczego tak obrzydliwa moda na brody dla panow wyszla no ale puzniej to joz bylo wiadome dlaczego,no chcialam wam wtedy napisac ze ciekawa jestem kiedy dla pan wejda chustki na gowe w mode.
No coz ubiegli mnie.

Portret użytkownika tubylec

Zainspirowany kiedyś wykładem

Zainspirowany kiedyś wykładem Trehlebova postanowiłem zapuścić długie włosy i brodę Smile .. wytrzymałem 3 miesiące, do pierwszego marcowego słońca, bo jak mi przygrzało to pomyślałem że całego sezonu tak nie wytrzymam .. po za tym, wszystkie kobiety jakie znam, nawet znajome ekspedientki w sklepach powiedziały mi, mniej klub bardziej dyplomatycznie, że tak jest gorzej Smile Nie wiem jak niektórzy wytrzymują z brodą, ja jeszcze chodzę dużo po lesie więc nie wyobrażam sobie pętających się pod tą brodą kleszczy i wpleszczy w sezonie, chyba bym dostał parkinsona od tego łaskotania. No i nie wyobrażam sobie nie golić się między nogami bo włosy między zębami podczas orala to też nic przyjemnego, dekoncentruje mnie to i wk..wia. Jeszcze wspomnę że długa broda to tak jak druga głowa do mycia, godzina jak nie więcej z każdego dnia schodzi na samą pielęgnację łba .. tyle z mojej praktyki.

Portret użytkownika Robaczkowa

     Ta moda na pogrubianie

     Ta moda na pogrubianie brwi chyba nie ma nic wspólnego z islamem. Ona zaczęła się wcześniej zaraz po ukazaniu się znanego filmu ,,Frida" z Salmą Hayek, książki i wielu wzmianek w gazetach o znanej kontrowersyjnej artystce z Meksyku. W jakimś okresie wszędzie ukazywały się jej zdjęcia. Film dostał kilka oskarów. Ta malarka miała bardzo charakterystyczne szerokie i połączone ze sobą nad nosem brwi.
   Wtedy firmy zajmujące się kosmetykami zaczęły sprzedawać takie specjalne szablony do rysowania sobie brwi, aby każdy niezależnie od owłosienia mógł mieć szerokie i ,,regularne".
  Filmy mają wielką  moc.

Portret użytkownika Robaczkowa

   Jeżeli już piszemy o

   Jeżeli już piszemy o włosach to muszeM tu napisać, że mimo tego, że Wałęsa nigdy nie był mi bliski to zawsze ceniłam jego żonę za to, że ,,miała jajniki" - potrafiła pojechać na międzynarodowe spotkanie pierwszych dam z bujnym owłosieniem na nogach. I to jest piękne! Nie dała sobie zrobić wody z mózgu kolorowym magazynom i nie napędzała kasy producentom golarek, pianek i wosków. Dawała dobry przykład (przez jakiś czas).
  Ja niestety nie jestem taka odważna, ja się ... niestety depiluję ... !

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem