Dolce & Gabbana zaprezentował kolekcję sukienek i muzułmańskich wdzianek

Kategorie: 

Włoscy projektanci mody Stefano Gabbana i Domenico Dolce, twórcy marki Dolce & Gabbana, zaprezentowali nową kolekcję Abaya, zorientowaną na nabywców muzułmańskich na Bliskim Wschodzie, pisze RFI.

 
W kolekcji włoskich projektantów w przeważającej mierze dominuje czarny kolor. Oprócz islamskiego stroju (Abaya) Dolce & Gabbana prezentowali buty i dodatki - chusty i okulary.

 

Według agencji Reuters, muzułmańscy klienci wydali na odzież i obuwie w 2013 roku do około 266 mln dolarów. W 2019 roku kwota ta może wzrosnąć do 484 mln dolarów.

 

Tolerancyjni i zarazem, wydaje się, egoistyczni Europejczycy realizują swoje partykularne interesy wbrew temu, co dzieje się ostatnio w miastach Europy Zachodniej i na Bliskim Wschodzie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika POLON

              Alarm do Uni

              Alarm do Uni Europejskiej !
 
 
Tak patrze na to wszystko co sie dzieje w Europie a zwlaszcza w w Naszej Uni Europejskiej i az jestem zdziwiony ze jeszcze nikt nie wspomnial o tym ze natychmiast trzeba wezwac kraje UE do debaty na temat dlaczego Niemcy sprowadzili syryjczykow , co za tym sie kryje. Dlaczego trwa zmowa mediow aby zachowania syryjczykow ukrywac , wybielac !  CO TO JEST .JAKI JEST TEGO CEL !  KTO ZA TYM STOI . 
Mysle ze kraje UE powinny wprowadzic na forum glosowanie nad usunieciem z UE niemiec. Co by bylo gdyby to Polska sprowadzila tych islamistow do Europy ? WYRZUCIC NIEMCY Z UNI EUROPEJSKIEJ I ZWIEKSZYC NADZOR NAD NIMI AMERYKANOW.                                                  
 

Portret użytkownika MARGO

Prawda jest taka, że za

Prawda jest taka, że za modą... niczym owieczki za przewodniekiem..., podążają osoby, które nie potrafią..., lub którym się nie chce stworzyć własnego stylu lub... takowego zupełnie nie posiadają...
 
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 85r

Uwaga pisowskie 1000 zł. na

Uwaga pisowskie 1000 zł. na dziecko przez pierwsze 60 tygodni i 500 zł. przez kolejne lata będzie lepem na imigrantów z krajów 3 świata, którzy bardzo często imigrują po zasiłki.

W NIEMCZECH ZASIŁEK WYNOSI 750 ZŁOTYCH !!! Po uwzględnieniu różnicy cen jedzenia, paliw i mieszkania wyjdzie na to, że Polski zasiłek będzie miał taką samą wartość nabywczą jak niemiecki. Także jak widać może nas czekać wariant Szwedzki, Angielski i Francuski.
Powinniśmy domagać się od PISU, żeby zasiłek prawnie przysługiwał dopiero Polakom, którzy od 10 lat mieszkają w Polsce. W ten sposób unikniemy imigracji zarobkowej, a tym samym kolonizacji naszego kraju za nasze pieniądze.

 

Portret użytkownika czarny kot

Na początku od razu zaznaczę,

Na początku od razu zaznaczę, że nie głosowałem na PIS, ale jestem patriotą i wiem, że obecny rząd może okazać się wybawieniem dla mojej Ojczyzny - któż inny mógłby powstrzymać islamską nawałę przed wkroczeniem do Polski? Chyba tylko Korwin, ale niestety brakło te 0.24%, zresztą i tak z 15 posłami nie zrobi się za wiele.
I wybaczcie, że dalsza część wpisu będzie trochę nie na temat, ale dzieje się coś niesamowitego. Jeszcze 2-3 lata temu, jak ktoś twierdził coś tak oczywistego jak fakt, że PO sprzedaje Polskę, każdy pukał się w czoło. Dziś komentarze nazwijmy zbiorczo "patriotyczne" na Interii, Onecie i podobnych portalach mają oceny po 2000+/100-. 99% Polaków rozumie, że islamska imigracja mogłaby nas zniszczyć. I nie jest to jakaś nagła myśl, ale obserwacja wpisów i ich ocen. Można rzec - czysta statystyka. Mało tego - co i rusz komentujący atakują Rotszyldów, Sorosów i podobne gadziny - czyżby nagle wszyscy zrozumieli, że NWO to nie fikcja? Tyle lat ludzie kpili, nazywając to "teoriami spiskowymi jakichś świrów". To co się stało w przeciągu ostatnich 3 miesięcy to dla mnie CUD po prostu. Nie wierzę, żeby było aż tylu płatnych trolli PIS. Płatni trolle atakują wyłącznie PO, nie rząd światowy Bilderbergów. I kij z sondażami, one mają się do rzeczywistości jak piernik do wiatraka.
Czy ktoś wyjaśni mi, jak to w ogóle możliwe? Jeszcze niedawno myślałem, że nie ma już dla nas nadziei. Teraz jestem po prostu w szoku! Codziennie odpalam kompa, żeby sprawdzić czy nadal to samo ludzie piszą i nadal mają takie poparcie - bez zmian. Od 2-3 tygodni przecieram oczy ze zdumienia. Różne rzeczy o tym 2012 ludzie pisali. A tutaj nic nie znaczący przełom 2015/2016 i nagle taki wzrost świadomości całego narodu!

Portret użytkownika bb26

To wcale nie jest moim

To wcale nie jest moim zdaniem skierowane na wschod, a wlasnie dla Europejskich kobiet. Po ostatnich wydarzeniach lada dzien kobiety beda zakladaly chusty na glowe, i sie nie zdziwie jak to bedzie z zalecen rzadzacych, a i zreszta same zaloza dla bezpieczenstwa. To tylko kwestia czasu. 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem