Denga w Brazylii – 200 tys. zakażonych

Kategorie: 

Brazylijskie władze stwierdziły, że liczba potwierdzonych przypadków dengi potroiła się w ciągu dwóch miesięcy 2013 roku w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego.


W tym rok zachorowało 200 tys. ludzi. Epidemia obejmuje pięć stanów. Ponadto, liczba przypadków śmiertelnych zmniejszyła się o 20 procent. W marcu zeszłego roku potwierdzono 50 tys. zachorowań.


Gorączka denga - choroba wirusowa przenoszona przez komary Aedes Aegyptis. Insekty aktywnie mnożą się podczas pory deszczowej. Szczepionki przeciwko denga jeszcze nie wymyślono.
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Qbek10

Koniecznie trzeba tam wysłac

Koniecznie trzeba tam wysłac polskich POlityków! Oni z pewnością znajdą ważniejsze tematy niż denga, np legalizację związków brazylijskich sodomitów. Przy okazji w Polsce życie zacznie wracać do normy i może wreszcie ktoś weźmie się za odbudową polskiej gospodarki i zajmie sie coraz gorszą sytuacją Polaków!

Portret użytkownika Preston

     Świa­to­wa

     Świa­to­wa Or­ga­ni­za­cja Zdro­wia WHO po­in­for­mo­wa­ła, że naj­szyb­ciej roz­prze­strze­nia­ją­cą się cho­ro­bą tro­pi­kal­ną jest denga. Sza­cu­je się, że rocz­nie wi­ru­sem za­ra­ża się ok. 50 mln osób i ist­nie­je ry­zy­ko pan­de­mii.
     Denga jest już obec­na w ponad 125 kra­jach na świe­cie (ma­la­ria do­ty­ka mniej niż 100), a w ciągu 50 lat licz­ba za­ra­żeń wzro­sła 30-krot­nie.
     Dr. Raman Ve­lay­udhan z WHO po­wie­dział Reu­ter­so­wi, że rocz­nie no­tu­je się ok. 2 mln przy­pad­ków, z któ­rych 5000-6000 jest śmier­tel­nych. Or­ga­ni­za­cja sza­cu­je fak­tycz­ną za­cho­ro­wań na ok. 50 mln (nie­któ­re źró­dła po­da­ją nawet 100 mln).
     Naj­wię­cej przy­pad­ków dengi no­tu­je się w Azji, Afry­ce i Ame­ry­ce Po­łu­dnio­wej i Środ­ko­wej, ale w ze­szłym roku od­no­to­wa­no m.​in. 2000 za­ka­żeń na por­tu­gal­skiej Ma­de­rze.
 

Portret użytkownika Zenek

Niedawno była wiadomość iż

Niedawno była wiadomość iż rząd będzie wyganiał Indian z ich ojczystej ziemi pod jakąś pejsiatą inwestycję o wielomiliardowej wartości. Ale ponieważ mamy "kryzys" to łatwiej jest zamiast Indian wykupić i przesiedlić to wzorem wielowiekowej tradycji semickiej można ich wymordowąc czy WYTRUĆ. Na DENGE na przykład. Dzięki temu szatan yahwe jak i Żwawo Pedałująca do Dobroodbytu Światowa Gospodarka będa szczesliwsze z kolejnego holokaustu zbędnego angielskim lordom czy parchom ludzkiego bydła. HAIL NWO, HAIL jak mawiają oddani sprawie yewropedałczycy.

Portret użytkownika Zenek

Masoni pedałują dokkładnie w

Masoni pedałują dokkładnie w te samą strone poganiani przez te same parchy siedzące im na plecach. To jest ten bonus wynikający z piramidkowej (terrorystycznej) organizacji. Dopiero jak w wyniku "walki ideologii" NWO zniszczą wszystko w tym swoje zaplecze nagle przed nimi zostanie odkryte "pedałowo" z jakim myśleli, że walczyli przez cały okres swojej działalności a tak naprawde go budowali. I to "pedałowo" ich wchłonie jak i reszte niedobitek spierających się o "chropowatość kłamczynskiego krawężnika i to kto gdzie stoi" a nie dokąd on prowadzi. A prowadzi wszystkich na manowce ku odbudowaniu nazistowskiego raju gdzie ludzkie życie będzie mniej warte niż niewolniczy czip dawany od "panstwa" w prezencie do dożywotniego odpracowywania.
 
Wystarczy poczytać piewców NWO aby zapoznać się z jakim wynaturzeniem czy krwawymi ustawkami resztkom ludzi przyjdzie się zmierzyć w obronie swojej godności przeciwko wielbicielom szatana yahwe. I co naprawde oznacza POTOPić świat we krwii. 

Nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem