David Rockefeller przyłapany na lotnisku w Chile

Kategorie: 

Zapewne wiele osób przeciwnych Nowemu Porządkowi Świata, marzy o okazji wygarnięcia co myśli prosto w oczy osoby uważanej za jednego z konstruktorów planu NWO, Davida Rockefellera.

<--break->

 
Do spełnienia marzeń jednego z takich przeciwników doszło w Chile gdzie starzec spędzał wakacje. Podczas transportu jego świty na lotnisku przyczepił się człowiek wykrzykujący, żeby opuszczał Chile. 
 
Protestujący wykrzyczał  w twarz Rockefellera wszystko, włacznie z tym, że przyczynia się do śmierci ludzi. Staruszek wydawał się zabawiony tą sytuacją. Cóż, życie Rockefellerów nie jest łatwe.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Jak chcecie zyc to zyjcie ale

Jak chcecie zyc to zyjcie ale nie ryzykujcie smierci i jej unikajcie. To takie proste. Nie kuscie losu libia do remontu. Aleppo wojna. Nie ma nic za darmo. Bron Boze mi skakac z wysokosci, bron boze nie leczyc sie, bron Boze nie pracowac, bron Boze nie uczyc sie. Bo fema. Poprostu brakuje 20 - 30 lat do calkowitej mozliwosci regeneracji kodu dna i ciala. Czyli wszystko po staremu ale z nadzeja. Jest na to moja zgoda. Caly czas o tym mowie tak? Wiec nie skakac nie walczyc a pracowac uczyc sie i fostosowywac prawa. Pracy zabraknie to pisze z pelna swiadomoscia. Nie bojcie sie. Caly sekret tkwi w tym, ze to ludzie Boga musza doprowadzic do niesmiertelnosci a nie Bog ludzi. Zrozumiano? Panie trump. Jesli wszystko bedzie dobrze i przestrzegac bedzie pan zasad dzieci noe tez pan bez przeszczepow bedzie zyl. To wszystko. Nie skaczcie z mostow, uwazajcie na drogach, patrzcie przed siebie i sie uda. Najpierw jednak wynocha z Aleppo. Piotr i Assad dadza sobie rade. Tam juz dosyc cierpienia. Dosyc. Potrzebne sa protesty. Nie dla wojny w Allepo. Na ulicach i na wiecach. Caly swiat musi sie zjednoczyc i krzyczec nie dla wojny w Syrii Assad jest dobry a nie zly.  Mam nadzieje, ze za to do niesmiertelnosci wy doprowadzicie mnie. Zgoda? 

Portret użytkownika Faraon

NWO zostanie wprowadzony jako

NWO zostanie wprowadzony jako wybawienie dla ludzkośći w dobie globalnego kryzysu gospodarczego i groźby światowego konfliktu militarnego.Ludzie nie będą protestować bo znowu łykną medialną papkę, wystraszą się wojny, biedy itp.  Kiedy byłem mały to straszylie mnie Babą Jagą, potem w szkole dwują, a teraz kryzysem Smile

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem