Dantejskie sceny w okolicy Calais - grupy agresywnych imigrantów atakują ciężarówki

Kategorie: 

W sieci na popularności zyskuje film nakręcony na jednej z francuskich autostrad. W materiale widać tłum imigrantów idący w przeciwną stronę do kierunku jazdy ciężarówek. Zdarzenie rejestrowała kamera, umieszczona w kabinie pojazdu.

 

Uchodźcy są cały czas w drodze i odskakują spod kół dużych aut, ale oni sami są również bardzo agresywni. Niektórzy rzucają kamieniami i przedmiotami, które mają pod ręką.


Kierowca ciężarówki bardzo emocjonalnie komentuje, co się dzieje, w języku węgierskim. W pewnym momencie puszczają mu nerwy i sam zaczyna zjeżdżać na margines w grupki wędrujących ludzi.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika achiles

"Bild": niemal połowa Niemców

"Bild": niemal połowa Niemców przeciw kolejnej kadencji Merkel

Niemal połowa Niemców jest przeciwna pozostaniu Angeli Merkel na stanowisku kanclerza na czwartą kadencję po wyborach w 2017 roku - podał w niedzielę "Bild". Głównym powodem niechęci jest polityka rządu wobec imigrantów - wynika z sondażu instytutu Emnid.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bild-niemal-polowa-niemcow-przeciw-kolejnej-kadencji-merkel/5pfe3d
 

ZA TO CO ZROBILI WCZORAJ CI UNIJNI PAJACE U STERÓW WŁADZY, PRZEKUPIAJĄC LISA 3 MILIARDAMI EURUSÓW, ZA TO BY TERAZ ZARZĄDZAŁ KURNIKIEM U SIEBIE Z terrorystami, TO WSZYSCY JAK JEDEN POWINII STANĄĆ PRZED TRYBUNAŁAMI STANU I ZOSTAĆ OSADZONYMI W PACE, NA LAT WIELE. Coś naprawdę złego wczoraj zostało postanowione w tym DILLU z turasami . Wybrali najgorszą opcję z możliwych !!!

 

Portret użytkownika MiterMan

pierwszy kraj w europie ktory

pierwszy kraj w europie ktory stwierdzil ze będa krajem islamskim do 2050r to Niemcy.... a Dlaczego ? bo wskazniki przyrostu naturalnego w krajach europejskich jest na minusie co oznacza upadek kultury w dekade.moze dwie....  aby kultura przetrwala dane panstwo musi miec wskaznik na poziomie 2.11 i to absolutne minimum co oznacza ze do rozwoju trzeba miec dwojke lub trojke dzieci...... ale tak sie nie dzieje srednia europy to 1.8  zaś sama hiszpania to 1.1  Polska-1.26 ..... islamisci maja srednia 8.1   i jak powiedzial śp. Kadafi ze sa znaki na niebie i ziemi ze europa zostanie podbita bez terrorystow broni ani miecza..... samym kutasem zmienią europe w islam...  wypowiadali sie specjalisci i tendencje wzrostową europejczykow nie da sie zmienić to tak jakbysmy skladali broń a oni tworza strefy ktore sie rozrastaja  az w koncu na przestrzeni lat bedziemi mniejszoscia i bedziemy tępieni jak w krajach afrykanskich i bliskiego wschodu....  wladze europy maja tylko nadzieje ze dzieki instrumentom socjologii zdoła przekabacić i wychować nieuchronną islamizacje europy bo innego wyjscia nie ma...   celowo zapraszają ich do siebie aby wychowywać islam jednoczesnie nie pozwalajac na upadek kultury wlasnych krajów...... nawet maja na uwadze ataki terrorystyczne lecz na poziomie regionalnym maja to w d.....   zatem  ktoś obeznany w temacie załapie w czym tkwi proces dążenia do wojny religijnej znaną w przyszlosci jako 3wojna swiatowa...... bo albo zmieszamy religie i stworzymi nową godząca doktryny albo wszyscy bedziemi latali z dywanikami po miescie modląc sie w południe.....  jedno i drugie to zlo.... lecz nikt tak naprawde nie wie ktore jest mniejsze i arena polityczna jest pelna spekulacji i niezgodnosci postępowań.... obecnie wybrana wariant ksztalcenia i wychowania imigrantow lecz wydaje mi sie ze sama religia islamka przebije wychowanie europy i będą górowały zasady dzihadu,.... moze tego teraz nie widac ale to kwestia liczebności populacji religijnej..... ogolnie mamy przesrane..... jezeli strefa schengen nie zostanie zamknieta na amen  i nie pozwoli na imigracje jednoczesnie dogadzając europejczykom w płodzeniu dzieci to jesteśmy na wyginieciu.... i nasze wnuki nie beda zyly w świecie w ktorym zyjemy teraz......  i jak myślicie ? to dobrze czy żle ?

Portret użytkownika Adamm

UWAGA WAŻNE!!!   Zakończył

UWAGA WAŻNE!!!
 
Zakończył się szczyt w Brukseli w sprawie uchodźców.
Wszystkie media w Polsce mówią o wszystkich ustaleniach tego szczytu - tylko nie o NAJWAŻNIEJSZYM.
Uchodźcy do Polski zostaną jednak wpuszczeni! I na ten temat jest cisza!

Za to piszą jakieś bzdury o porozumieniu z Turcją, oraz że Polska nie zaakceptuje KOLEJNYCH przydziałów uchodźców. Ale że zaakceptuje poprzedni przydział – o tym cisza!

Dodatkowo od października 2016 roku obowiązywać będzie BEZWIZOWY ruch Unia Europejska – Turcja co spowoduje kolejną wielką falę muzułmanów przybywających do Europy, tym razem Turków.

W mediach pokazują ten szczyt jako zwycięstwo Polski i naszego stanowiska.

Przecież to jest KPINA!!!

TO JEST ABSOLUTNA KLĘSKA!!!
 

Portret użytkownika FOL

NIkt nie zostanie wpuszczony.

NIkt nie zostanie wpuszczony. To wszytsko to strategia "gra w szachy". powiedzien NIE się nie oplaca ale nie  pwoiedzenie NIE i nie wykonanie to juz bardziej. Skoro bedzie ruch bezwizowy z turasami to  pojdą do niemiec przez poludnie Europy a nie przez Ukrainę do Polski . Nie siej paniki

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem