Czyste złoto płynie z kranów w Montanie

Kategorie: 

Mieszkańcy miasta Whitehall w ostatnich dniach poczuli się, jak milionerzy. Z ich kranów popłynęła woda, zawierająca złoto – podaje 6KTVM.

 

Sharon Brown, która niedawno kupiła małe mieszkanko, pierwsza zauważyła dziwne płytki w piance do mycia naczyń. Kobieta zadzwoniła do męża, który akurat przebywał w pracy, a potem małżonkowie razem zbadali niezwykłe cząstki.


Mężczyzna od razu połapał się, że żółte płatki, to prawdziwe złoto, tym bardziej, że sąsiedzi też „bili na alarm”, odkrywając szlachetne cząstki w wodzie z kranu.

„Jeśli istnieją metale ciężkie, które można zobaczyć gołym okiem, to co nas może zaskoczyć?" – pytają retorycznie mieszkańcy Whitehall.

Oficjalnie urzędnicy Whitehall poinformowali, że źródło wody pitnej otwarto w 1982 roku. Znajduje się ono siedem kilometrów od miasta. Wstępne badania wykazały, że złoto może rzekomo pochodzić z pomp, a nie z samego punktu poboru wody.


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Blackhawk83

Co do filmu - film jak film,

Co do filmu - film jak film, wyreżyserowany, dokumentem nie jest tak więc nic do tematu nie wnosi. Natomiast co do rzekomego "news'a" - ujmę to tak: Youtube to nie portal wiarygodnych  wiadomości, na dodatek dodanych przez urzytkownika który nazywa się "Mz The Thruth" Ludzie któży nazywają siebie 'Prawdą" dla mnie są lekko nawiedzeni, widzą rzeczy które chca zobaczyć i wierzą w to w co chcą wierzyć. Moim zdaniem jakość specjalnie zaniżona tak aby sprytnie dodać te błyski. Bo w dobie dzisiejszych telefonów komórkowych, aparatów i kamer, nie wiem czym ten koleś musiał by to nagrywać. Bez hejtu - ale polecam zobaczyć reklame "Sprite" "Dla tych wszystkich którzy myślą że wszystko co zobaczą w internecie jest prawdziwe". PS. Jeżeli podał byś tu linka na temat tego rzekomego "news'a" ze strony Parku Narodowego Yellowstone, to uwierzył bym bez wachania, a z Youtube to mogę sobie jedynie zobaczyć i posłuchać newsy muzyczne.

Gdzie się podziały te wszystkie "dziwne dźwięki" rzekomo słyszane na całym świecie, nagle ucichły? Nie - po prostu ludziom znudziło się robienie spreparowanych filmików o tym, bo temat zrobił się oklepany. Gdzie jest "Nibiru" które miało sie pojawić w 2012 roku i którego rzekome zdjecia z antarktydy widziałem na fimikach z youtube? Nie można wierzyć we wszystko co się widzi, trzeba używac własnego rozumu w dążeniu do prawdy, a nie karmić się śmieciami z filmików które każdy teraz może spreparować i wciskac ludziom kit. 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem