Czy faktycznie nadchodzi jakieś znaczące wydarzenie, które wpłynie na naszą Ziemię?

Kategorie: 

Istnieje wiele teorii na temat tego, co ziemia i ludzkość będzie doświadczać między czasem teraz aż przez następne kilka lat do 2025 roku. W zależności od tego, z kim się rozmawia lub na którą stronę internetową się wchodzi można dowiedzieć się, że jesteśmy o krok od doświadczenia jakiejś kosmicznej zmiany gęstości i świadomości lub o krok od zagłady ustalanej głównie w oparciu o starożytne przepowiednie nieistniejących już cywilizacji takich jak Majowie, Egipcjanie i Sumerowie.

 

To bardzo gorący temat w czasie kilku ostatnich lat i w większości dyskusje prowadzone są na temat teorii galaktycznego ciała różnego pochodzenia wlatującego w przestrzeń naszego Układu Słonecznego i wpływającego na Ziemię. Popularne nazwy tego ciała to Nibiru, Planeta X a ostatnio kometa Elenin (która w zależności od informacji oznaczana jest jako kometa, planetoida lub brązowy karzeł).

 

NASA, JPL i inne agencje kosmiczne na całym świecie monitorują Elenin i trzeba przyznać, że to zasługuje na uwagę. W przeciwieństwie do Planety X czy Nibiru jest to rzeczywistość i posiadamy dane z monitoringu komety Elenin. Oczywiście, jeśli Nibiru lub Planeta X istnieje nie dowiemy się prawdy o nim, ale wydaje się ciekawe, to, co ostatnio dzieje się na całym świecie od czasu, gdy Elenin wszedł do debaty publicznej.

 

Dziwne rzeczy mają miejsce w skali globalnej, i nie pozostaje nic innego jak zapytać, dlaczego. Pandemie zwierząt, nietypowe zmiany klimatu, wzrost intensywności każdego rodzaju klęsk żywiołowych, kontynentalne zmiany i zwiększenie aktywności w naszym Układzie Słonecznym, które rzutuje na każdą planetę, w tym Słońce, które z kolei ma wpływ na nas.

 

Rosnąca liczba księżycowych, planetarnych i innych koniunkcji kosmicznych wydaje się mieć wpływ na ludzi. Jednak specyficzne ustawienia planet zdarzały się zawsze. Więc dlaczego akurat teraz te zdarzenia kosmiczne mają nagle taki wpływ na naszą planetę i ludzi? Dlaczego tak się dzieje? To są pytania, które wszyscy musimy sobie zadać.

 

Nie jest tajemnicą, że rządy różnych krajów budują ogromne podziemne kompleksy umożliwiające podtrzymywanie życia w długim okresie czasu. Wielu z przedstawicieli światowej elity ma albo kupuje ogromne ilości nieruchomości na półkuli południowej, w szczególności w Ameryce Południowej, a niektórzy z nich już się tam przenieśli.

 

Wydaje się również, że istnieje ogromny wzrost publicznych deklaracji, że każdy musi dokonywać przygotowań na wypadek katastrof. Niektóre z katastrofy znajdujących się na tapecie w tej chwili to zagrożenia jądrowe, pandemie chemiczne i biologiczne, naturalne (w skali globalnej), działalność słoneczna, globalne ocieplenie, a nawet promieniowanie kosmiczne by wymienić tylko kilka.

 

Powyższy film jest bardzo zastanawiający. Czy Rosjanie naprawdę budują te rozległe podziemne schrony na wypadek katastrofy nuklearnej? Mały neutralny kraj Szwajcaria ma już na tyle podziemi, aby zapewnić schronienie dla każdego obywatela.

 

Źródło: http://truthsurvival.com/2011/06/12/something-big-is-coming-and-the-elite-know-it-but-what-exactly-is-it/

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Amadeus

Hehehe.. i w tle tej gadki,

Hehehe.. i w tle tej gadki, przez większą część filmu, pokazują wnetrza podziemnej bazy łączności z czasów ZSRR, która obecnie stanowi prywatne Muzeum Zimnej Wojny. Byłem, zwiedzałem - polecam - wrażenia są niesamowite (i wolno się pobawić AK-47.. niestety, bez amunicji ;-)). A to, że prędzej czy później, to czy coś innego nam dowali i... dobry bunkier być może się przyda.. to jest oczywiste - tak uczy nas historia. 

Portret użytkownika Katharsis

Ja nie mam takiej wiedzy, jak

Ja nie mam takiej wiedzy, jak Wy, ale chciałam się podzielić kilkoma spostrzeżeniami odnośnie czegoś, co wisi nad ziemią. Nie wiem co to jest, ale wiem tylko jedno, że tak strasznego lata jak to obecne, jeszcze nie było - mieszkam na południu Polski1. Mrówki polne budują bardzo wysokie kopce, jakby zwiększały fortyfikację od góry2. Lipy kwitły w pierwszej połowie czerwca.3. Jarzębiny były dojrzewały w połowie lipca4. W lesie (mieszkam na wsi) jest podejrzanie cicho, jak na tę porę roku. Zawsze sierpień był miesiącem bzyczenia, ćwierkania, buczenia ptaków, owadów - teraz panuje tam dziwna złowroga cisza.5. Dynie pojawiły się już pod koniec lipca. Normalnie - dojrzewają w połowie września.Wszystko jest przyspieszone, jakby o miesiąc. Z obserwacji wnioskuję, że przyroda o czymś wie, o czym my nie mamy pojęcia. Dla mnie takie anomalia nie są dobrym znakiem, od wielu lat obserwują przyrdę, bo mam też ogród i tak dziwnego lata nie pamiętam Pozdrawiam

Portret użytkownika Eliza22

Witam serdecznie, Nie

Witam serdecznie,
Nie martwcie sie, ze mała grupa jest osob bioracych udziałw dyskusji. Czyta Was wielu.
Mam nadzieje, ze Admin ze szczerymi intencjami zalozył ta strone.
Polecam rowniez Laurenca Gardnera.
 
„Zle czynisz jesli chwalisz , gorzej jesli ganisz rzecz, ktorej dobrze nie znasz "
                                                                         Leonardo da Vinci

Portret użytkownika emma57

Dużo czytam i trochę lat

Dużo czytam i trochę lat przyżyłam, a więc uprawnionym jest moje odczucie, iż z tym światem coś jest nie tak.  Jakby ktoś rolował nas bez mydła i oczekiwał, że dalej będziemy dawali się oszukiwac.  Przykład - mamy się cieszyc z powstania centrum profilaktyki onkologicznej. Jest to jakas bzdura, bo tam tylko zdiagnozują, że mamy raka. Profilaktyka polega na niedopuszczeniu do powstania choroby, a jak mamy byc zdrowi, gdy jedzenie coraz bardziej sztuczne i genetycznie zmodyfikowane.  Odrzucają medycynę holistyczną i powstają pseudospecjaliści od prawego ucha.  W rzeczywistości są coraz bardziej bezradni, co skutkuje wymyslaniem i nazywaniem kolejnych jednostek chorobowych. Czy z tego mamy się cieszyc?. Tymczasem człowiek to nie tylko ciało fizyczne, które służy do manifestowania symptomu, sygnalizującego, że zboczyliśmy w życiu z złą uliczkę. Jak oczytamy sygnał i wrócimy na właściwą ścieżkę, to sympton - choroba - sama zniknie. Fajnie jaszczurom żarło, ale my już dziękujemy za te miody. My już wiemy i nie pozwolimy dalej się wykorzystywac. Czyli Era Wodnika nastała i będzie trwała - tak jak poprzednia Era Ryb - przez ok. 2000 lat. Ja jestem Wodnik, a Devoratus jest Rakiem ?

Portret użytkownika Roni Tornado

Emma57, skoro o Reptilianach

Emma57, skoro o Reptilianach mowa. Moja mama często mi powtarza żebym częściej zwraca uwagę na kształty czaszek ludzi bo niektórzy naprawdę mają dziwne głowy. Moja mama widziała takich ludzi ale też raz widziała człowieka o całych czarnych oczach i się przeraziła, te oczy były jak studnia bez dna.

Portret użytkownika ILLUMIGEN

Ja przyglądam się ludziom od

Ja przyglądam się ludziom od bardzo dawna, u niektórych widzę gesty, kształty i zachowania wybranych gatunków zwierząt- od jaszczurki po ptaka, może to brzmi zabawnie, ale to nie fatamorgana. Myślę że jest to uwarunkowanie pozostałościami zwierzęcych wyselekcjonowanych w doborze naturalnym genów w naszym DNA, wszak drzewo genealogiczne wnioskuje pochodzenie od wspólnego przodka.

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Portret użytkownika emma57

Zszedł dyskurs na manowce, i

Zszedł dyskurs na manowce, i ja wracam do tematu przewodniego. Gdzieś czytałam o pogladach Nicka Armstronga, że w 2012 nie będzie końca świata dla nas - a tylko dla kosmitow, rezydujących na Ziemi od kilku tysięcy lat,a to mocą galaktycznego porozumienia. Obcych ras ma byc ponad 500, a u nas siedzą głównie jaszczury-reptilianie, którzy przybrali wygląd ludzi. W 2012 niebo będzie czarne od statków kosmicznych, wywożących przybyszy. Exodus już trwa. Oni nie chcą opuszczac Ziemi, bo nią rządzili (rody Rothschildow, Bushów, Rockefellerów i in.) Odsyłanych do domów, zastępują klonami, co widac po zmienionym i głupawym zachowaniu klona. Ostatnio tak "zmieniła sie" Hilary Clinton, Donald Ramsfeld, czy stary Buch. Uwolniona spod jarzma ludzkośc odetchnie pełną piersią i rozszerzy percepcję, zacznie postrzegac czwarty wymiar. Fajnie, co.

Portret użytkownika NEDDON

Dobry wieczor Emma57. Teraz

Dobry wieczor Emma57. Teraz zostalem totalnie zaskoczony. Wyobraz sobie, ze mam dwie ksiazki na ten wlasnie temat. Obie sa napisane przez Dawida Ickea. Sa ciekawe, maja juz kilka lat, ale jakos ( pomimo ze bardzo mnie wciagnely) doszedlem do wniosku ( okolo miesiac temu) ze sa to bzdury. Ale zaciekawil mnie Twoj Post poniewaz temat ten odzyl w gronie moich przyjaciol. Widze ze coraz wiecej ludzi zaczyna w to wierzyc. Spotkalem sie ale z teza, ze to MY bedziemy wywozeni statkami kosmicznymi aby uratowac NAS przed czekajaca ZIEMIE apokalipse. Jaszczury maja tutaj zostac aby poniesc kleske za to ze NAS zniewolili. Ciekawe. Pozdrawiam Cie.

 

jestem NIKT

Portret użytkownika czaber

na swiadectwo jak nie wiesz o

na swiadectwo jak nie wiesz o co chodzi to wez sie kurde dowiedz. 
Admin moze zrobic dawanie plusow i minusow za komentarze i np po 20 minusach odpowiedz jest ukrywana i nie kłuje w gały a jak ktos chce to sobie odkryje? na wupe chyba tak jest i jest ok.
A propos wlasciwej dyskusji, podoba mi sie Wasza teoria "zmian" -  ze dzieki takim rozmyslaniom jakie tutaj poruszamy ludzie zrozumieją jak przeciwstawić się tyrani durnych rządów. 
Jak to mozliwe ze budujemy zderzacz za chyba 8 miliardow euro zamiast przeznaczyc to choćby na walkę z ubostwem i edukację 3. świata?
Dlaczego alkohol i tytoń, które zajmują znakomitą część wykresu przyczyn śmierci są promowane w naszym społeczeństwie na każdym kroku przez ludzi z każdej warstwy społecznej, a marihuana która oprócz tego że jest lekiem na całe zło i z której łodyg  można zrobić kilkadziesiąt różnych bardzo przydatnych produktów jest tak bardzo zakazana? (wiem wiem z maryhy gangsterzy czerpią zyski dla swojej działalności itd)
 
Czekam na demonstracje takie jak w Grecji, będe w pierwszym  rzędzie, pzdr
 
 

to smoke or not to be

Portret użytkownika ILLUMIGEN

naswiadectwo daruj juz sobie

naswiadectwo daruj juz sobie te wpisy na temat Biblii i tym podobne, nie wnosisz nic korzystnego, nie potrafisz argumentowac swoich przekonan, a kopiowac i cytowac kazdy potrafi. Ta Pani w przeciwienstwie do Ciebie o Biblii wyrazila się dość łagodnie mówiąc fantasy i tak poniekąd jest, gdyż wiele prawd zostało obleczonych barwnymi słowami ku podniesieniu rangi zjawiska. Parafraza, oksymorągi, układy paralerne, hiperbolizacja- to wszystko zawarte jest w Bibli, poczytaj o tych terminach naswiadectwo, a lepiej zrobisz jak odłozysz tę księgę i poczekasz aż dojrzeje umysł do rzeczy wielkich

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Portret użytkownika mira 69

 Biblia jest składanką wielu

 Biblia jest składanką wielu tekstów ,które niestety zostały pozmieniane na użytek kleru .zrobiono coś takiego ,że usunięto fragmenty niewygodne dla katolicyzmu np.reinkarnację .katolicyzm wypaczył naukę Chrystusa . Natomiast biblię Ś.Jeh. napisał spirytysta Greber .pozmieniał teksty już sfałszowane. Tylko mało kto z nich o tym wie.tak wygodniej...     Ale nie musimy się opluwać,co?  wystarczy ignorować takie wpisy.lubicie się nakręcać ,a to takie prymitywne!

Portret użytkownika devoratus

Drogi przyjacielu "na

Drogi przyjacielu "na świadectwo" - czy nie sądzisz, że dużo ważniejsze jest to byśmy wspólnie zaczęli zmieniać świat poprzez czynienie dobra - zamiast marnować czas na spieranie się, która religia jest jedyna i słuszna ?
 
Kiedy świat stanie się już wspaniałym miejscem pełnym miłości i radości - wtedy możemy zastanowić się kto z nas ma rację - ale póki co jest zbyt wiele do zrobienia, byśmy tracili czas na spory merytoryczne.
 
Nauczmy się tak rozmawiac, by szybko wyciągać trafne wnioski i zachęcać ludzi do czynu - zamiast ich od niego odrzucać. Generalnie chcesz dobrze, lecz działasz w ten sposób, że ludzie zaczynają się domagać usunięcia Ciebie - przy okazji "wylewając Boga z kąpielą". Jeśli uważnie poczytasz posty na forum, to zauważysz, że większość z nas pisze, że mają dość agresji i nienawiści, że czekają z nadzieją na to, że nadejdą lepsze czasy, pełne miłości i zrozumienia. Czy nie podpisujesz się pod tymi słowami ? Kierunek jest wspólne - tylko prawa noga kłóci się z lewą co do tego, która ma ruszyć pierwsza - a człowiek stoi w miejscu zamiast iść do przodu.
 
Cieszy mnie to, że zacząłeś używać swoich własnych słów - to znaczy, że otworzyłeś się na argumenty Smile
 
Wyrazy podziwu dla Admina, za stoicki spokój i sprawiedliwość :) 
 
Pozdrawiam serdecznie
Dev

IB Image
 

Portret użytkownika Roni Tornado

Za wiarę się nie usuwa, jest

Za wiarę się nie usuwa, jest wolność wyznania, nikt nikomu nie może narzucać własnego wyznania !
Za narzucanie na siłę swojej wiary innym, wmawianiu ludziom, że nie znają prawdy i nie chcą jej zaakceptować, powinno się zbanować. Ban dla Na świadectwo !  Też uważam, że to jest SPAM.

Portret użytkownika Roni Tornado

Wiem, Illumigen, niektórzy

Wiem, Illumigen, niektórzy swoimi słowami mogą wytrącić z równowagi. Człowiek w tedy chodzi rozdrażniony i "kąsa" za nawet błahostki.
Skomplikowanie nie piszesz. Odbiór treści pewnie zależy od inteligencji.

Portret użytkownika na świadectwo

szanowny panie adminie prosze

szanowny panie adminie prosze o sprawiedliwosc jesli ja za swoja wiare mam byc usuwany to niech inni za swoje religie wschodu i new age tezs beda usunieci - nie mozecie zniesc prawdy dlatego chcecie mnie usunac , tzw antychryst tez nie bedzie mogl jej zniesc dlatego z pomoca bezboznych bedzie mordowal i przesladowal prawdziwych chrzescijan - Księga Daniela 7:23-25 , - OBJAWIENIE JANA 13:7
 

, warto zacytowac tez króla Salomona : "Mowa szczera trwa wiecznie, lecz fałszywa tylko chwilę " KSIĘGA PRZYSŁÓW SALOMONA 12:19

Portret użytkownika Pulsar

"Na świadectwo" - Czy Ty

"Na świadectwo" - Czy Ty czasami nie jesteś Świadkiem Jehowy ?

Bo skoro nim jesteś to polecałbym mniej emocji religijnej w komentarzach, które udzielasz. Waszak biblia mówi:

(Przysłów 10:19) W obfitości słów na pewno nie obejdzie się bez
występku, lecz kto trzyma w ryzach swe wargi, postępuje roztropnie.


(Kaznodziei 5:2) Nie śpiesz się, jeśli chodzi o twe usta, a serce twe
niech pochopnie nie wypowiada słowa przed prawdziwym Bogiem. Albowiem
prawdziwy Bóg jest w niebiosach, lecz ty jesteś na ziemi. Dlatego słów
twoich niech będzie niewiele.


(Kaznodziei 10:14) A głupiec wypowiada wiele słów. Człowiek nie wie, co będzie; a co będzie po nim, któż może mu powiedzieć?

Sam jestem Świadkiem Jehowy i też kiedyś byłem taki rozgorączkowany jak
Ty, ale zrozumiałem że nie tędy droga. Pamiętaj iż z "niewolnika nie
zrobisz robotnika" - wiec nie możesz na siłę kogoś przekonywać. Zauważ iż jest to strona o tematyce obserwacji zmian na ziemi tworzona przez zapaleńców i milośników tego tematu, więc raczej korzystajmy z ich dorobku na zasadzie urzyczenia, niż byśmy mieli sami wprowadzać zamęt w jej tworzeniu, co z pewnością nikomu nie wyjdzie na dobre. Uważam iż tym ludziom nalezy się szacunek za to co robią, gdyż dostarczają nam namacalnych dowodów spełniania się proroctw biblijnych, dlatego lepiej
dyskretnie czasami wtrącić werset biblijny z komentarzem niż uprawiać
wielosłowie bo wtedy więcej osób zrazisz niż zyskasz.

Pozdrawiam.
Moje GG 9143199
 

Portret użytkownika admin

Proszę pisać na temat.

Proszę pisać na temat. Rozumiem, że wszystko się niektórym kojarzy z biblią ale bez przesady. Poza tym przeświadczenie o wyższości swojej religii i poglądów nad religią i poglądami innych jest niepoparte żadnymi sensownymi argumentami. Nikt tutaj nie będzie usuwany ze względu na poglądy, koniec kropka.
 
Jak rozumiem spory tytaj dotyczą też Dana Browna. Mam swoje zdanie na ten temat. Należy pamiętać, że jego książki to fikcja taka sama jak Gwiezdne Wojny. Podniesienie fikcji do rangi prawdy objawionej jest śmieszne. Z drugiej strony należy pamiętać o tym, że chrześcijaństwo obrosło różnymi nieporozumieniami przez wieki. Niewielu wie o tym, że celibat wprowadzono dopiero w X wieku. Takich rzeczy jest więcej. Zamieszanie wokół chrześcijaństwa jest poza tym na rękę wyznawcom Judaizmu, którzy od zawsze próbowali deprecjonować osobę Jezusa. Podejrzewam, że pan Brown też jest wyznawcą Judaizmu albo ma silne relacje z wierzącymi w tą religię.

Portret użytkownika ILLUMIGEN

Z całym szacunkiem Adminie-

Z całym szacunkiem Adminie- fresk Da Vinciego jest faktem realnym, siedząca obok Chrystusa postać kobiety również, etymologia słów sang real, pochodzenie Chrystusa o którym on sam zaświadczył, pojmanie templariuszy 13 piątek 1307 roku. Leonardo studiował Biblię, byłoby niezręcznie podważać jego autorytet w tej kwestii z racji na jego wpływy i rozwój umysłowy a także na inne fakty- jak zwoje znad morza martwego czy zwoje Koptyjskie, które również świadczą prawdę historyczną. Fikcją w tej powieści jest cała akcja która odbywa się wokół realnych faktów wyżej wymienionych.Pozdrawiam serdecznie.

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem