Czy faktycznie nadchodzi jakieś znaczące wydarzenie, które wpłynie na naszą Ziemię?

Kategorie: 

Istnieje wiele teorii na temat tego, co ziemia i ludzkość będzie doświadczać między czasem teraz aż przez następne kilka lat do 2025 roku. W zależności od tego, z kim się rozmawia lub na którą stronę internetową się wchodzi można dowiedzieć się, że jesteśmy o krok od doświadczenia jakiejś kosmicznej zmiany gęstości i świadomości lub o krok od zagłady ustalanej głównie w oparciu o starożytne przepowiednie nieistniejących już cywilizacji takich jak Majowie, Egipcjanie i Sumerowie.

 

To bardzo gorący temat w czasie kilku ostatnich lat i w większości dyskusje prowadzone są na temat teorii galaktycznego ciała różnego pochodzenia wlatującego w przestrzeń naszego Układu Słonecznego i wpływającego na Ziemię. Popularne nazwy tego ciała to Nibiru, Planeta X a ostatnio kometa Elenin (która w zależności od informacji oznaczana jest jako kometa, planetoida lub brązowy karzeł).

 

NASA, JPL i inne agencje kosmiczne na całym świecie monitorują Elenin i trzeba przyznać, że to zasługuje na uwagę. W przeciwieństwie do Planety X czy Nibiru jest to rzeczywistość i posiadamy dane z monitoringu komety Elenin. Oczywiście, jeśli Nibiru lub Planeta X istnieje nie dowiemy się prawdy o nim, ale wydaje się ciekawe, to, co ostatnio dzieje się na całym świecie od czasu, gdy Elenin wszedł do debaty publicznej.

 

Dziwne rzeczy mają miejsce w skali globalnej, i nie pozostaje nic innego jak zapytać, dlaczego. Pandemie zwierząt, nietypowe zmiany klimatu, wzrost intensywności każdego rodzaju klęsk żywiołowych, kontynentalne zmiany i zwiększenie aktywności w naszym Układzie Słonecznym, które rzutuje na każdą planetę, w tym Słońce, które z kolei ma wpływ na nas.

 

Rosnąca liczba księżycowych, planetarnych i innych koniunkcji kosmicznych wydaje się mieć wpływ na ludzi. Jednak specyficzne ustawienia planet zdarzały się zawsze. Więc dlaczego akurat teraz te zdarzenia kosmiczne mają nagle taki wpływ na naszą planetę i ludzi? Dlaczego tak się dzieje? To są pytania, które wszyscy musimy sobie zadać.

 

Nie jest tajemnicą, że rządy różnych krajów budują ogromne podziemne kompleksy umożliwiające podtrzymywanie życia w długim okresie czasu. Wielu z przedstawicieli światowej elity ma albo kupuje ogromne ilości nieruchomości na półkuli południowej, w szczególności w Ameryce Południowej, a niektórzy z nich już się tam przenieśli.

 

Wydaje się również, że istnieje ogromny wzrost publicznych deklaracji, że każdy musi dokonywać przygotowań na wypadek katastrof. Niektóre z katastrofy znajdujących się na tapecie w tej chwili to zagrożenia jądrowe, pandemie chemiczne i biologiczne, naturalne (w skali globalnej), działalność słoneczna, globalne ocieplenie, a nawet promieniowanie kosmiczne by wymienić tylko kilka.

 

Powyższy film jest bardzo zastanawiający. Czy Rosjanie naprawdę budują te rozległe podziemne schrony na wypadek katastrofy nuklearnej? Mały neutralny kraj Szwajcaria ma już na tyle podziemi, aby zapewnić schronienie dla każdego obywatela.

 

Źródło: http://truthsurvival.com/2011/06/12/something-big-is-coming-and-the-elite-know-it-but-what-exactly-is-it/

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Amadeus

Hehehe.. i w tle tej gadki,

Hehehe.. i w tle tej gadki, przez większą część filmu, pokazują wnetrza podziemnej bazy łączności z czasów ZSRR, która obecnie stanowi prywatne Muzeum Zimnej Wojny. Byłem, zwiedzałem - polecam - wrażenia są niesamowite (i wolno się pobawić AK-47.. niestety, bez amunicji ;-)). A to, że prędzej czy później, to czy coś innego nam dowali i... dobry bunkier być może się przyda.. to jest oczywiste - tak uczy nas historia. 

Portret użytkownika Katharsis

Ja nie mam takiej wiedzy, jak

Ja nie mam takiej wiedzy, jak Wy, ale chciałam się podzielić kilkoma spostrzeżeniami odnośnie czegoś, co wisi nad ziemią. Nie wiem co to jest, ale wiem tylko jedno, że tak strasznego lata jak to obecne, jeszcze nie było - mieszkam na południu Polski1. Mrówki polne budują bardzo wysokie kopce, jakby zwiększały fortyfikację od góry2. Lipy kwitły w pierwszej połowie czerwca.3. Jarzębiny były dojrzewały w połowie lipca4. W lesie (mieszkam na wsi) jest podejrzanie cicho, jak na tę porę roku. Zawsze sierpień był miesiącem bzyczenia, ćwierkania, buczenia ptaków, owadów - teraz panuje tam dziwna złowroga cisza.5. Dynie pojawiły się już pod koniec lipca. Normalnie - dojrzewają w połowie września.Wszystko jest przyspieszone, jakby o miesiąc. Z obserwacji wnioskuję, że przyroda o czymś wie, o czym my nie mamy pojęcia. Dla mnie takie anomalia nie są dobrym znakiem, od wielu lat obserwują przyrdę, bo mam też ogród i tak dziwnego lata nie pamiętam Pozdrawiam

Portret użytkownika Eliza22

Witam serdecznie, Nie

Witam serdecznie,
Nie martwcie sie, ze mała grupa jest osob bioracych udziałw dyskusji. Czyta Was wielu.
Mam nadzieje, ze Admin ze szczerymi intencjami zalozył ta strone.
Polecam rowniez Laurenca Gardnera.
 
„Zle czynisz jesli chwalisz , gorzej jesli ganisz rzecz, ktorej dobrze nie znasz "
                                                                         Leonardo da Vinci

Portret użytkownika emma57

Dużo czytam i trochę lat

Dużo czytam i trochę lat przyżyłam, a więc uprawnionym jest moje odczucie, iż z tym światem coś jest nie tak.  Jakby ktoś rolował nas bez mydła i oczekiwał, że dalej będziemy dawali się oszukiwac.  Przykład - mamy się cieszyc z powstania centrum profilaktyki onkologicznej. Jest to jakas bzdura, bo tam tylko zdiagnozują, że mamy raka. Profilaktyka polega na niedopuszczeniu do powstania choroby, a jak mamy byc zdrowi, gdy jedzenie coraz bardziej sztuczne i genetycznie zmodyfikowane.  Odrzucają medycynę holistyczną i powstają pseudospecjaliści od prawego ucha.  W rzeczywistości są coraz bardziej bezradni, co skutkuje wymyslaniem i nazywaniem kolejnych jednostek chorobowych. Czy z tego mamy się cieszyc?. Tymczasem człowiek to nie tylko ciało fizyczne, które służy do manifestowania symptomu, sygnalizującego, że zboczyliśmy w życiu z złą uliczkę. Jak oczytamy sygnał i wrócimy na właściwą ścieżkę, to sympton - choroba - sama zniknie. Fajnie jaszczurom żarło, ale my już dziękujemy za te miody. My już wiemy i nie pozwolimy dalej się wykorzystywac. Czyli Era Wodnika nastała i będzie trwała - tak jak poprzednia Era Ryb - przez ok. 2000 lat. Ja jestem Wodnik, a Devoratus jest Rakiem ?

Portret użytkownika Roni Tornado

Emma57, skoro o Reptilianach

Emma57, skoro o Reptilianach mowa. Moja mama często mi powtarza żebym częściej zwraca uwagę na kształty czaszek ludzi bo niektórzy naprawdę mają dziwne głowy. Moja mama widziała takich ludzi ale też raz widziała człowieka o całych czarnych oczach i się przeraziła, te oczy były jak studnia bez dna.

Portret użytkownika ILLUMIGEN

Ja przyglądam się ludziom od

Ja przyglądam się ludziom od bardzo dawna, u niektórych widzę gesty, kształty i zachowania wybranych gatunków zwierząt- od jaszczurki po ptaka, może to brzmi zabawnie, ale to nie fatamorgana. Myślę że jest to uwarunkowanie pozostałościami zwierzęcych wyselekcjonowanych w doborze naturalnym genów w naszym DNA, wszak drzewo genealogiczne wnioskuje pochodzenie od wspólnego przodka.

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Portret użytkownika emma57

Zszedł dyskurs na manowce, i

Zszedł dyskurs na manowce, i ja wracam do tematu przewodniego. Gdzieś czytałam o pogladach Nicka Armstronga, że w 2012 nie będzie końca świata dla nas - a tylko dla kosmitow, rezydujących na Ziemi od kilku tysięcy lat,a to mocą galaktycznego porozumienia. Obcych ras ma byc ponad 500, a u nas siedzą głównie jaszczury-reptilianie, którzy przybrali wygląd ludzi. W 2012 niebo będzie czarne od statków kosmicznych, wywożących przybyszy. Exodus już trwa. Oni nie chcą opuszczac Ziemi, bo nią rządzili (rody Rothschildow, Bushów, Rockefellerów i in.) Odsyłanych do domów, zastępują klonami, co widac po zmienionym i głupawym zachowaniu klona. Ostatnio tak "zmieniła sie" Hilary Clinton, Donald Ramsfeld, czy stary Buch. Uwolniona spod jarzma ludzkośc odetchnie pełną piersią i rozszerzy percepcję, zacznie postrzegac czwarty wymiar. Fajnie, co.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem