Czescy Żydzi protestują przeciwko wizycie Putina w Auschwitz

Kategorie: 

Społeczność żydowska Czech jest przeciwna decyzji prezydenta Milosza Zemana, który zaprosił swojego rosyjskiego odpowiednika Władimira Putina na obchody 70. rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz. Uroczystości odbędą się w styczniu 2015 – podaje Bloomberg.

 

Żydzi uważają tę wizytę za „nieodpowiednią”.

Rosja, jak napisano w oświadczeniu, „nie przestrzega traktatów międzynarodowych, zachowuje się agresywnie i wykorzystuje swoją siłę, aby zajmować terytorium sąsiedniego państwa. Tym samym, udział Putina w uroczystości nie będzie prawidłowy”.

Milosz Zeman zaprosił rosyjskiego przywódcę Władimira Putina i głowy państw z innych krajów, które walczyły z nazizmem, w tym USA, Francji i Wielkiej Brytanii. Przygotowania do obchodów prowadzą wiodące organizacje żydowskie w Pradze. Czeski prezydent był ostatnio mocno krytykowany za wspieranie Rosji. Odmówił potępienia aneksji Krymu przez ten kraj i obciążył Kijów winą za wywołanie wojny na wschodzie Ukrainy.


Obóz koncentracyjny Auschwitz (niemiecka nazwa - Auschwitz) znajdował się na terytorium Polski okupowanej przez hitlerowskie Niemcy. Obóz istniał w latach 1940 - 45. Według oficjalnych szacunków, zginęło tam około 1,4 miliona ludzi, z czego około 1,1 mln stanowili Żydzi.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

  " DZIŚ ROCZNICA UKRAIŃSKIEJ

 
"
DZIŚ ROCZNICA UKRAIŃSKIEJ ZBRODNI „KRWAWA WIGILIA ” SS-Kampfgruppe Jagdkommando
 
 
W trakcie trwającej dwie godziny Krwawej Wigilii zginęło w sumie 56 osób, w tym 19 dzieci i 21 kobiet. Wielu Polaków odniosło ranny, a wioska została w dużej części zniszczona. Spalono remizę i dom ludowy oraz 32 gospodarstwa.
 
Była to jedna z najkrwawszych zbrodni SS na ludności cywilnej w Małopolsce. Tymczasem, w oficjalnym raporcie na temat tragicznego wydarzenia, można było przeczytać o „potyczce ogniowej jednostki SS z silną bandą sowiecką”. „Zastrzelono około 70 bandytów” – raportowano.
"
 
Całość
https://miziaforum.wordpress.com/2014/12/23/dzis-rocznica-ukrainskiej-zbrodni-krwawa-wigilia-ss-kampfgruppe-jagdkommando/
 
Dziś "tradycje" tej jednostki przejął i kontynnuje neonazistowski  pułk Azow ....(finansowany przez żyda kołomyjskiego)...
 
bo TRADYCJA zobowiązuje do czynienia gojom holokaustów.
 

Portret użytkownika OgoPogo

Tak ponad 2000 lat temu

Tak ponad 2000 lat temu pojawił się P.Jesus pośród tej zdeprawowanej plemiennej materii.Chciał im P.Jesus pokazać ich niegodziwości,oszustwa ,kłamstwa,pychę,agresję.Niestety talmudyzm zwyciężył.Nie pomogła ofiara P.Jezusa za grzechy ziomali.Ziomali ,którzy do dzisiaj walczą z religią Jesusa,z Chrześcijaństwem,które obnaża ich, ziomali plemiennych prawdziwe oblicze.Nie przypominam sobie aby wśród nich talmudycznych spiskowców był jakiś święty,uzdrowiciel lub też inny ziomal czyniący dobro.To jest właśnie świadectwo o nich o ich prawdziwych twarzach.

Portret użytkownika OgoPogo

Zapewne wielu z Was pamięta

Zapewne wielu z Was pamięta jak przez 40 lat wodził Jahwe plemię ,które wybrał po Synaju.40 lat łazili tam i z powrotem.Jahwe szwendajac ich po pustyni chciał ich oczyścić ,uduchowić,nauczyć pokory,szacunku,pouczyć o takich wartościach jak humanitaryzm,przyjażń,wspólczucie itp.Dał Mojżeszowi Tablice z dekalogiem ,żeby wtłukł był do łbów swoim zdemoralizowanym ziomalom co jest najważniejsze na tym padole.Jednak po 40-stu latach nauki plemię okazało się odporne na dedykowaną im wiedzę.Tak przywlókł ich wszystkich Jahwe na górę z której widac było obiecaną im ziemię i rzekł do Mojżesza.Widzisz Mojżeszu twoi ziomale okazali się odporni na to co im chcę przekazać,nauczyć.Knują ,spiskują pośród swoich kapłanów przeciwko mnie i tobie Mojżeszu.Przeto powiedz tym Cymbałom ,że takiego wała dostaną ten obiecany kawałek ziemi.Za swe nieposłszeństwo wobec mnie mogą się przyjrzeć temu co stracili.Ty Mojżeszu spoczniesz tutaj jako świadectwo upadku twojego plemienia.Taka jest prawda znana wśród nas potomków hiperborejczyków.Cóż pozostało plemiennej starszyżnie? Ano opracowanie nowej wersji historii o ziemi obiecanej ,podarowanej o ich wyborze w najbardziej demokratycznych wyborach w historii na lud wybrany.O ich wyjątkowych cechach ,sprawowaniu władzy nad wszystkimi i wszystkim.Talmudyczny cielec zaczął działalność.Współczesne efekty to Frankfunter Schule,i Holokaust Gmbh.

Portret użytkownika Taki Jeden

i tu by się to nie

i tu by się to nie zgadzało,że gdy Bóg pokazał Mojrzeszowi ziemię na kturej mieli się osiedlić,to żeby to zrobić... musieli wyrżnąć mieszkających tam tubylców.Nowe niby oczyszczone pokolenie miało zaczynać od ciężkiego grzechu? Grzebali przy tych wersach pewnie ta sama kasta,która kultywuje rytualny ubój.

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Oburzenie niejakiego Zenona2

Oburzenie niejakiego Zenona2 jest wzruszające... Opowiada on, iż informacje o obozach otrzymał od osoby o wytatuowanym numerze.
Jak może być ono obiektywne?
Horror  z samego uwięzienia jest dla człowieka silnie subiektywnym, emocjonalnym przeżyciem a co dopiero tkwienie w warunkach wojennego konfliktu, gdy przegrywjący traci kontrolę nie tylko na froncie ale w całej swojej infrastrukturze.
Niewątpliwie było ludobójstwo, nie mniejsze jak na palestyńskich i innych ziemiach dokonywanych współczesnie przez Żydów.. Usra i izra -elczyków.
Nie mniejsze niż mordowanie w Afganistanie, Jugosławi, Wietnamie, Iraku i na wszystkich terenach toczonych wojen w celu wprowadzenia żydowskiej "demokracji"...

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...

Portret użytkownika Ogo Pogo

 P.Jesus ponad 2000 lat

 P.Jesus ponad 2000 lat wcześniej zauważył ,że jego plemię (przecież nie naród) jest zdeprawowane ,zdemoralizowane,okrutne  i bezbożne za sprawą talmudycznego złotego cielca.Plemię ,które odmawiało człowieczeństwa sąsiadom.Plemię ,które przeżarte koszernym żarłem z uboju rytalnego doznawało dewiacji ze stresu swoich koszernych ofiar.Dewiacji ,które widać do dziś :kłamstwo,manipulacja,antypolonizm w szerszej wersji antysłowianizm,podstęp i okrucieństwo.Budują swoją iluzoryczną siłę na tych dewiacjach stając się aroganccy,cyniczni.Historia już niejednokrotnie pokazywała ,że takie konstrukcje są wątłe i ich konstruktorzy kończą marnie.Wracając jeszcze na chwilę do tego plemienia.Mało ich było ,prawdopodobnie seks i prokreacja w tym dawnowskim kręgu nie bardzo wychodził w przeciwieństwie do orgii.Postanowili zwiększyć swoją siłę podłaczając podobnych charakteregologicznie chazarów.Ten parszywy konglomerat istnieje do dziś i swoją parszywością próbuje zawładnąć planetą.Elementem tego planu jest biznes historia holokaustu,produkcje Pokłosia,Idy,Grossa i inne badziewie.Niestety trafiło na nas Polaków i to jest początek końca tej barbarii.

Portret użytkownika Zenek :)

  Jeszcze jest jeden mało

 
Jeszcze jest jeden mało znany fakt o "Auszwitz".
 
W Polsce jak wiadomo hitlerowcy żydów pogromadzili w gettach i z nich przy pomocy uzbrojonej w broń palną żydowskiej ŻÓŁTEJ POLICJI (otoki)) zapędzali do wagonów by wywozić do obozów zagłady.
 
Inna sprawa ma się z żydami zachodnimi. Tam nie było gett, nie było i policji jaka by ich kolbami pedziła na zagładę. Tamci żydzi sami z radością wsiadali do pociągów bo MÓWIONO IM IŻ JADĄ OBJĄĆ MAJĄTECZEK PO ZAMORDOWANYM POLACZKU. Tak dokładnie tak, oni byli ŚWIĘCIE PRZEKONANI iż się właśnie jadą OBŁOWIĆ NA MAJĄTKU ZGŁADZONEGO PODLUDZIA. Że spotkał ich dar z niebios. Dopiero w bramie obozu się okazywało, że kolaborujący z hitlerowcami ich rabe ich wyrolował wcześniej okradając z kosztowności jakie brał "na przechowanie". I że zamiast bogactwa czeka ich bieda i zagłada.
 
Dzś  tych żydów się w iSSraelu prześladuje bo pamiętają kto im załatwiał bilet w jedną strone i mogli by się publicznie o tym wygadać obalając holoszwindel ich zachłannych i zakłamanych braci.
 
 

Portret użytkownika Zenon2

Smarkacze, tępaki, nie

Smarkacze, tępaki, nie wstydzę się użyć określenia GÓWNIARZE !
Jak śmiecie podważać istnienie obozów koncentracyjnych? Podając pod wątpliwosć wszelkie cechy tego zbrodniczego procederu dajecie tylko wyraz własnej ignorancji i temu że zamiast czytać i słuchać o tych wydarzeniach woleliście zamiast siedziec w szkole- "charatać w gałę".
Część mojej rodziny była w takich obozach, więc znam opowieści z pierwszej ,WYTATUŁOWANEJ ręki.
I WARA WAM, IDIOTOM , pozbawionym wyobraźni i szacunku, od pamięci o tych co tam zginęli.
Dyskusja o tym: dlaczego Niemcy postępowali tak a nie inaczej, "czemu ich karmili"? jest żenująca
i niegodna ŻADNEGO POLAKA ! Wstyd mi za was i za wasze dziecinne pytania. Młodość bywa głupia, to fakt
ale was należałoby odciać od neta i najpierw zmusić do odrobienia lekcji historii.
 
A teraz, do opłatka, karpika i wesołych świąt! Co nas tam jakiś Putin obchodzi, prawda?
Putin jest tak samo niebezpieczny jak Hitler w latach 30-tych. To od nas zależy czy zgodzimy się na powtórkę z hiostorii czy nie. Ale co wy mozecie o tym wiedzieć?

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem