Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych

Kategorie: 

Naukowcy, lekarze, piloci i meteorolodzy udzielają szczegółowych zeznań podczas przesłuchania jakie zorganizowała Rada Nadzorcza Shasta w sprawie Chemtrails i Geoinżynierii, które odbyło się 15 lipca 2014 r. w Kalifornii. Eksperci przedstawiają dowody niebezpiecznych skutków geoinżynierii zwanej Chemtrails (smug chemicznych) prowadzonych przez rząd USA zarówno na przyrodę jak i człowieka.

 

Dowody wskazują jednogłośnie, iż owa modyfikacja pogody przez rozpylanie chemicznych toksyn szczególnie aluminium ma wpływ na degradację środowiska naturalnego, w tym wyjaławianie gleby poprzez zmienianie jej pH na zasadowy, degradację organizmów jak i gatunków. Substancje te mają jednak fatalny skutek dla  człowieka!

 

Choroby takie jak Alzheimer a być może i ADHD jest wynikiem tych oprysków. Jest to niestety tylko czubek góry lodowej, z których wnioski nasuwają się wręcz dramatyczne dla naszej populacji i egzystencji. Ale o tym napiszę oddzielny, szczegółowy artykuł.
 
Jest to moim zdaniem jedna z lepszych prezentacji na ten temat, jakie ostatnio widziałem. Tym bardziej że jest z tego roku!
 
 

 
Ripsonar News

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Ripsonar News

Portret użytkownika MARGO

Pulsar, z racji faktu, że

Pulsar, z racji faktu, że piastujesz stanowisko moderatora na ZnZ - bądź co bądź - odpowiedzialne stanowisko, które w moim odczuciu polega m.in. na uświadamianiu ludzi i pisaniu PRAWDY nt. tego, co dzieje się w otaczajacej nas Rzeczy Istności, postanowiłam w całości wkleić obszerne fragmenty arta z 2011r,( a więc już 3 lata temu!)  jaki napisała Astromaria nt. chemtraili w Wolnych Mediach:
 
"...Z rana, kiedy jechałam rowerem do syna, niebo nad moją głową było cudownie, wręcz klarownie błękitne. Może niektórych to zdziwi, ale u nas zdarza się to kilka razy w miesiącu.
Niestety, ok. 14, kiedy siedzieliśmy sobie w fotelikach na zielonej trawie, zobaczyłam na niebie wyłaniającą się zza lasu długą, białą smugę.
Kilka minut później wynurzyła się druga, idealnie równoległa, a nad naszymi głowami przeleciał mały, szybki odrzutowiec, ciągnący za sobą bardzo długą smugę. Zaraz potem do dwóch równoległych linii dołączyła trzecia oraz kolejny samolot z kolejną smugą.
Niebo straciło swój klarowny błękit i zaczęło zasnuwać się brudnymi, chemicznymi cirrusami.
Kiedy wracałam do domu na niebie uwijały się całe eskadry samolotów, latających we wszystkich możliwych kierunkach i ciągnących za sobą długie smugi, które układały się w linie równoległe, prostopadłe i skośne.
Do wieczora niebo przybrało odrażający, szaro-bury kolor, a kiedy wzeszedł księżyc przyozdobiony był rozświetlonymi jego blaskiem smugami.
Początkowo miałam nawet zamiar wysmażyć jakiś mądry i refleksyjny tekst z okazji rocznicy najpaskudniejszej prowokacji wszechczasów, ale kogo mam przekonywać?
Ci, którzy wiedzą nie potrzebują kolejnych dowodów, a ci, którzy nie wiedzą i nie wierzą, nawet gdybym stanęła na uszach i tak nie uwierzą.
Tak więc spędziłam ten pierwszy prawdziwie letni dzień tego roku na łonie natury, w otoczeniu rodziny i naszych kotów. Nie włączyłam pudła dla idiotów ani na chwilę, co z całą pewnością zaoszczędziło mi dużo stresu, a to z kolei przedłużyło moje życie o kilka ładnych latek.
Syn wspomniał wieczorem, że próbował obejrzeć Teleexpress, ale po 5 minutach słuchania prymitywnej propagandy dla najciemniejszego motłochu zebrało mu się na mdłości, więc z ulgą wyłączył.
Przyznam się, że nie jestem aż tak „cnotliwa” jeśli chodzi o TV, jak mogłoby się zdawać.
Widząc na National Geographic uroczyste zapowiedzi, że prezydent Bush przerwie milczenie i szczerze opowie o swoich traumatycznych przeżyciach z 11 września 2001 roku dałam się skusić, bo zżerała mnie niezdrowa ciekawość, co ten hipokryta ośmieli się powiedzieć rodzinom swoich ofiar.
Oceńcie sami, oto kilka cytatów z tego telewizyjnego show. Na marginesie powiem tylko, że zwłaszcza w początkowych sekwencjach „występu” głupawy uśmieszek nie schodził mu z ust, zupełnie jakby opowiadał o primaaprilisowym pikniku harcerek figlujących na zielonej trawie.
„Kontrast między brutalnym atakiem, a ich niewinnością rozświetlał mój umysł [o momencie, kiedy siedząc w szkolnej klasie dowiedział się o ataku].”
„Czułem, że powinienem emanować spokojem. Przywódca musi emanować spokojem. Jeżeli nie będzie, inni też nie będą.”
„Przede wszystkim trzeba było odpowiedzieć na dotychczasowe ataki i zapobiec następnym.”
„Gdy trzeci samolot uderzył w Pentagon skala zagrożenia dramatycznie wzrosła. Pomyślałem, że zaczęła się wojna.”
„Na pokładzie samolotu panował smutek. Myślałem o bólu tych ludzi i ich rodzin. Widziałem ludzi skaczących z okien.”
„Stało się jasne, że stoimy w obliczu nowego zagrożenia. To była wojna na miarę XXI wieku.”
„W kampanii wyborczej nigdy nie mówiłem „wybierzcie mnie, bo będę dobrym prezydentem w czasie wojny”.”
Na tym skończyłam oglądanie tego cyrku. Dalsze trwanie przed monitorem zagrażało mojemu zdrowiu psychicznemu.
Zanim doszłam do siebie po tym widowisku, przed oczy wlazł mi tytuł z TVN24: „Widziałem ludzi skaczących z budynków i to było przerażające – George W. Bush w rocznicę 9/11″.
„Były prezydent USA George W. Bush powiedział w ekskluzywnym wywiadzie dla „USA Today”, że nie żałuje żadnej decyzji, którą podjął po atakach z 11 września 2001 r. Ani rozpoczęcia wojny w Iraku, ani zezwolenia na stosowanie kontrowersyjnych metod przesłuchań, przez organizacje praw człowieka określane jednoznacznie jako tortury.”
„Tortury” to słowo niepoprawne politycznie. Teraz mówimy „kontrowersyjne metody przesłuchań”. Jeśli drogi czytelniku wpadniesz w łapska służb specjalnych, które zafundują ci podtapianie, przysmażanie prądem elektrycznym lub jakąś nowoczesną formę łamania kołem wiedz, że to nie tortury. To „kontrowersyjne metody przesłuchań”, dopuszczone przez administrację rządu USA i w pełni aprobowane przez spory procent młodych, wykształconych, z wielkich miast, uważających, że tych skurwysyńskich Arabielów napadających na niewinnych obywateli naszej wyższej, zachodniej cywilizacji nie tylko można, ale wręcz należy równo przypalać i skrawać żywcem na cienkie plasterki.
Pozdrawiam inteligentów i racjonalnie myślących obywateli cytatem z ich idiola, Bertranda Russela:
„Nie zazdrość szczęścia tym, którzy żyją w raju głupców, bo tylko głupiec sądzi, że jest to szczęście”.
Młodzi, wykształceni, z wielkich miast śmiali się z wyznawców teorii spiskowych, gdy ci ostrzegali przed Hitlerem. Nikt racjonalnie myślący nie wierzył, że Hitler może dojść do władzy. Bo przecież była demokracja. Śmiali się z tych, którzy twierdzili, że podpalenie Reichstagu było prowokacją – jak można wierzyć w takie bzdury, przecież tylko paranoicy mogą zmyślać takie historie…
Owce milczą, a tajna władza świata robi swoje. Młodzi, wykształceni, z wielkich miast pójdą któregoś dnia pod prysznic, ale z sitka wyleci cyklon B. Beee, beee, beee… owieczki.
Autor: Maria Sobolewska
http://wolnemedia.net/media/milczenie-owiec/
 
Polecam również Waszej uwadze komentarze pod artem, a także obejrzenie poniżej zalinkowanego filmiku...
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bSSWnXQsgOU
 
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika MARGO

"... to raczej poczucie

"... to raczej poczucie pogardy do takich ludzi jak wy..."
_____________________________________________________
Czyżby "niechcąco" wymknęły Ci się Philip słowa prawdy i uczucia jakie w sobie kultywujesz ?
Poczucie pogardy dla bliźnich..., to stąd m.in. biorą swój początek wszelkie niegodziwości
"Byłem dziennikarzem, przez około 25 lat, byłem kształcony w tym jak kłamać, zdradzać, i by nie mówić ludziom prawdy... 
Byłem wspierany przez Centralną Agencję Wywiadowczą, CIA.
Dlaczego?   Bo jestem pro-amerykański...
Myślę, że tyczy się to szczególnie brytyjskich dziennikarzy, ponieważ mają znacznie bliższe stosunki.
Dotyczy to szczególnie izraelskich dziennikarzy.
Oczywiście francuskich dziennikarzy. [...] Dotyczy to Australijczyków, [z] dziennikarzami z Nowej Zelandii, z Tajwanu, no cóż jest tam wiele krajów..." -  powiedział  Udo Ulfkotte, były redaktor Frankfurter Allgemeine Zeitung, jednej z największych gazet w Niemczech...
"CIA obecnie utrzymuje sieć kilkuset zagranicznych osób na całym świecie, które zapewniają dane wywiadowcze dla CIA i czasami próbują wpłynąć na opinię dzięki wykorzystaniu niejawnej propagandy. Osoby te zapewniają CIA bezpośredni dostęp do wielu gazet i czasopism, wyników usług prasowych i agencji prasowych, stacji radiowych i telewizyjnych, komercyjnych wydawców książek i innych mediów zagranicznych...
Niemieckie i amerykańskie media próbują sprowadzić wojnę na ludzi w Europie i sprowadzić wojnę na Rosję...
Minęliśmy punkt bez powrotu, i mam zamiar wstać i to powiedzieć [...] nie jest w porządku to czego dokonywałem w przeszłości, aby manipulować ludźmi, aby siać propagandę przeciwko Rosji, i nie jest w porządku to, co robią moi koledzy, i co robili w przeszłości, ponieważ są oni przekupieni by zdradzać ludzi, nie tylko w Niemczech, ale w całej Europie... "
http://www.prisonplanet.pl/polityka/wiodacy_niemiecki,p1271279219
 
Po Zdrówka

 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika ixi

ktoś wrzucił to na onet dziś

ktoś wrzucił to na onet dziś ,cytuję ,, Nie wiem czy te samoloty rozpylaja cos trujacego czy nie, natomiast jest w 100% pewne ze sa to samoloty transportowe bez zadnych oznaczen, mam silny teleskop do obserwacji astronomicznych, ma tez do niego serwo i guidera a takze leb na karku wiec przeprogramowanie teleskopu zeby sledzil nie gwiazde a samolot to pikus, maly pikus. Podlaczylem do teleskopu kamerke HD zgralem pare filmikow i wrzucilem na YT, cale szczescie ze z wrodzonej ostroznosci zrobilem to z kafejki internetowej, bo filmiki po godzinie zniknely z serwisu a wlasciciel kafejki narzekal potem ze mial nalot i trzepali mu wszystkie komputery, podobno sprawdzali legalnosc oprogramowania ale dopytywali sie tez o nazwiska bywalcow kafejki. Nalot byl juz nastepnego dnia rano, moze przypadek a moze nie. ,,                                                                                                                strach się bać Sad

Portret użytkownika Admirał

Troszkę spóźniony ale

Troszkę spóźniony ale zasiadam na widowni. Zabawa jest przednia. Może to niektórych urazi ale nawt fajne są te bajeczki o "chemicznych smugach". Jednej rzeczy ( piszę to całkiem serio) nie można odmówić chemisekcie - wyobraźni. Grand Prix jak narazie idzie do AMR-a za swobodne atomy aluminium w atmosferze Lol czyli aluminium w stanie gazowym. Super.

Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. STANISŁAW LEM

Portret użytkownika Obserwator 2

"Aluminium o tym nie mówi się

"Aluminium o tym nie mówi się głośno..."
Jest to tytuł książki wydawnictwa Purana. Polecam ją szczególnie, złośliwym trolom i płatnym agentom NWO, którzy myślą, że uwolnione aluminium, ich nie dotyczy. Mój najktrótszy komentarz brzmi:
Aluminiowa puszka Pandory została otwarta.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Pulsar, Ty z uporem maniaka

Pulsar, Ty z uporem maniaka nie rozrózniasz nanotechnologii od technologii... To zupełnie różne technologie, o jakich nie masz pojęcia..
 Nano aluminium czy inne "nano" mają zupełnie inne właściwości od wielo cząsteczkowych metali...
 Przykładowo:  1t pyłu aluminowego można pokryć powierzchnię 1 km2 zaś nano aluminium 100 000 km2 przy tych samych parametrach oddziaływania

Portret użytkownika Obserwator 2

Skażenia wokół polskich hut

Skażenia wokół polskich hut aluminium (od 1954 r.) wynikały z technologii jego produkcji metodą elektrolityczną. Skażenia te były efektem emisji fluorowodoru, a nie metalicznego pyłu aluminiowego. Wszystkie skażenia, były lokalne. Nawet takie, jak ostatni wyciek czerwonego szlamu na Węgrzech. Dlatego nie można porównywać parametrów z zupełnie innych kategorii, gdyż Huty Aluminium w Skawinie i Koninie są od dawna zamknięte. Poza tym huty mają zarabiać, więc sprzedają aluminium w sztabach lub wyrobach walcowanych, a nie w formie pyłu. Żadna huta nie rozpyla nanocząsteczek Al w atmosferze, i to nad wieloma krajami.
Otępiające skutki działania fluoru i aluminium są u ludzi podobne. Jednak to, co określasz jako "werdne", polega na tym, że nanocząsteczki są tak małe, że przenikają do wszystkich organizmów żywych, a więc roślin, zwierząt i człowieka. Są one neurotoksyną blokującą przepływ informacji międzykomórkowych roślin, zwierząt i ludzi. Obrazowo, u ludzi, można to przedstawić np. tak, że głowa wysyła sygnał do ręki, co ta ma zrobić, ale sygnał jest zniekształcony lub całkowicie zablokowany, więc ręka, nie wie co ma zrobić. Robi więc jakieś dziwne lub połowiczne ruchy, a w ostatnim stadium choroby Alzheimera, nie reaguje w ogóle na żadne sygnały. Taki człowiek niby żyje, ale jest jak zombi, taki żywy trup i nie stanowi dla Matixa żadnego zagrożenia. U roślin, mechanizm ten jest bardzo podobny, np. drzewo nie rozpoznaje swojej kory i odrzuca ją jako ciało obce. Zagłada jest więc totalna, ale bardzo powolna, właśnie po to, aby nie została wcześniej rozpoznana. Jednak niezależne badania prowadzone w rejonach największej koncentracji AL, wyraźnie potwierdzają, że nie tylko drzewa umierają stojąc, ale cały ekosystem. Macie oczy, ale jeszcze tego nie widzicie.
@ Pulsdar. Jak widać, jeszcze pulsuje w Tobie życie, dlatego ponownie pochyliłem się nad tym, jednym z najważniejszych tematów. Jeżeli myślisz, że Ciebie to nie dotyczy, to jesteś w błędzie. Jako moderator wskazuję Ci także pod rozwagę, że z powodu wagi tego tematu, Matrix zablokował mi akurat ten temat. A po co? Ano właśnie po to, abyś Ty i inni nigdy nie dotarli do prawdy. Musiałem trochę pogłówkować, jak obejść tą blokadę i wypuścić w przestrzeń, nieco więcej prawdy, aby rozświetliła ona, najczarniejsze, najbardziej skrywane mroki Matrixa. Twoje porównanie roślinności, wskazuje, że nie czytałeś mojego artykułu, do którego wskazałem link. Jest on na tyle ważny, że go ponawiam. Opisałem w nim wiele, skrywanych aspektów związanych z promieniowaniem UV, opalaniem, aluminiową puszką Pandory, chorobami oraz niewolnictwem ludzkości, opisałem w obszernym artykule pt. "Opalanie". Link:
http://prawdaserca.wordpress.com/comment-page-10/#comment-710

Portret użytkownika Nyterk Sulegna

Są i dobre strony tego

Są i dobre strony tego procederu. Nie wiem jak wy ale ja zrobiłem sobie taką wielką siatkę coś jak do łapania motyli i jak widzę, że sprejują to idę wymachiwać tym w powietrzu i nagarniam aluminium. Jak jest dobry dzień to mam tego nawet 3kg. Czysta kasa.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem