Co nas czeka w niedalekiej przyszłości?

Kategorie: 

"Koniec Świata" przeżyliśmy, ale czy daje nam to gwarancję lepszej przyszłości i spokoju na Ziemi? Raczej nie. Z każdym kolejnym rokiem pada coraz więcej rekordów, a prognozy na 2013 rok wskazują na to, że padną kolejne. 

 

Przed nami jeszcze maksimum 11 letniego cyklu słonecznego, który jak wiadomo się spóźnia i nie wiemy jak intensywne promieniowanie może w nas uderzyć, być może będzie niezauważalne ale może być i katastrofalne. Superwulkany na całym świecie spóźniają się ze swoimi erupcjami już po kilkanaście tysięcy lat, w każdej chwili któryś z nich może wybuchnąć skutkiem będzie oczywiście globalna katastrofa.

 

Gwałtowne zmiany klimatyczne, które obserwujemy w każdym niemal zakątku świata sugerują, że raczej proces ten nie ustanie, a wręcz przyspiesza z każdym kolejnym rokiem. Naukowcy nie są w stanie w stu procentach zapewnić bezpieczeństwa i pewności, że np. jakaś asteroida nie leci w naszą stronę. Ile to było przypadków w tym roku otarcia się o ziemię dużej asteroidy, o której naukowcy nie wiedzieli.

 

Atom, wspomina się o nim już od dawna i nie tylko w celach pokojowych ale i militarnych. Niezadowolenie ludzkości na całym świecie, protesty, demonstracje są już codziennością. GMO, chemtrails, HAARP, brzmi nieziemsko, ale niestety od pewnego czasu weszły w nasze życie, pomimo, że skutki wykorzystania tych technologii nie sa nam do końca znane. Jak myślicie, co może nas czekać w najbliższej przyszłości?

 

 

Źródło: http://www.youtube.com/user/TheUkaszPL

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika novik

Zagładę zgotujemi sobie sami.

Zagładę zgotujemi sobie sami. Wystarczy 12 glowic atomowych w jednym czasie i mamy GAME OFF ile głowic atomowych jest na naszym globusie? tego nikt nie wie. Alkada i spółka , kto wie? Chiny ....Więc nie szukajmy problemu globalnego ocieplenia, erupcji słonecznych , wólkanicznych itp. Sami niesiemy zagładę.

Portret użytkownika SurvivorMan

Nikt nie wspomniał o

Nikt nie wspomniał o najbardziej realnej (ponieważ już zaczęła i ciągle przyspiesza) globalnej katastrofie - DEGRADACJI ŚRODOWISKA - czynniku który w tym tempie rozwoju jaki jest obecnie, już za kilka lat będzie nieodwracalny, a jego konsekwencją będzie zamiana Planety Ziemi w jeden wielki zniszczony erozją i toksynami ugór, na którym ludzki motłoch nie będzie w stanie uprawiać nawet najbardziej zaawansowanego GMO, o naturalnych roślinach nie wspominając! I tak ślepa pogoń za pieniądzem, doprowadzi w konsekwencji do masowego wymierania istot ludzkich... A garstka tych którym uda się przeżyć,  zostanie w piramidzie pokarmowej postawiona kilka pięter niżej!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika kaszana bociek

Czekają nas kolejne

Czekają nas kolejne złodziejskie afery związane z rządzącą szajką.Z pewnością ta banda będzie kontynuować rozgrabianie majątku narodowego i oddawanie Polski głównie pod wpływy Niemiec i Rosji.Pajacyk,tramkarzyna bosy nadal będzie łgał i ściemniał,a ogłupiały i ocipiały ogół,a raczej plebs i czerń to kupi.W głównych ściemniaczo-ogłupiaczach oficerowie dyżurni w roli dziennikarzy będą 24 godz.na dobę sączyć kłam i jad medialny oczerniając Kaczyńskiego i PIS,a wychwalając mafię rządzącą.Trzymani na krótkiej smyczy zawodowi opluwacze nadal będą warczeć i bluzgać w lisowych i innych załganych programach....itd..itp.....etc.......etc.Dziatwę swą obleśną mordą nadal będzie straszył psychol profesoru(tytuł za donosy do esbecji)Stefanu Muchozolu.No chyba,że zdrowsza częśc narodu obali to bandycko-agenturalne monstrum okupujące nasz biedny kraj.

Portret użytkownika stereo

niestety o tą "zdrowszą

niestety o tą "zdrowszą część" będzie coraz trudniej patrząc na postępujące "zdebilenie" społeczeństwa do czego wielkie starania przykładają media i internet. ale to w sumie jest na ręke rządzącej szajce bo coraz mniej osób dostrzega co sie tak naprawde wokół nich dzieje

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem