Chrześcijanie masowo opuszczają kraje islamskie

Kategorie: 

Masowy exodus chrześcijan odbywa się w świecie islamskim, zauważa Rejmond Ibrahim ,ekspert ds. Bliskiego Wschodu i islamu, co oznacza, że chrześcijanie znikną z takich krajów jak Afganistan, Egipt i Irak.

 

W swojej książce „Ukrzyżowany ponownie na krzyżu - nowa wojna islamu wobec chrześcijan” Rejmond Ibrahim napisał, że Irak był chyba wskaźnikiem, jaki będzie los świata chrześcijańskiego po „wyzwoleniu” sił islamskich ze „szponów dyktatora”. W 2003 roku kraj ten liczył około miliona chrześcijan, a dziś jest ich tam zaledwie 400 tys.

 

Spowodowane jest to kampanią antychrześcijańską po amerykańskiej inwazji i okupacji Iraku. Liczne kościoły chrześcijańskie zostały spalone, a wierni byli prześladowani. Zdarzały się przypadki ukrzyżowań i ścięć, mówi Ibrahim. W czasie, gdy Ameryka wspiera wojnę z prezydentem Baszarem al – Assadem w Syrii, powtarza się tam ten sam scenariusz.

 

Około 100 tysięcy Koptów opuściło swoje domy w Egipcie od początku arabskiej wiosny. Terroryści arabscy, powiązani z Al – Kaidą, we wrześniu 2012 roku przegnali małe wspólnoty chrześcijańskie z Synaju. Więcej niż 200 tys. chrześcijan uciekło z Mali po zamachu islamistów w ubiegłym roku. W północnych regionach tego kraju rebelianci chcą wprowadzić prawo szarijatu.

Po tym, jak chrześcijanie zostali oskarżeni o bezczeszczenie Koranu w Etiopii, tysiące z nich pod przymusem opuszcza swoje rodzinne strony. Zniszczono tam ponad 50 kościołów i dziesiątki  domów, należących do chrześcijan.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika black.serpent

Karma chyba jednak działa.

Karma chyba jednak działa. Chrześcijanie... koń by się uśmiał. Znałem a raczej słyszałem tylko o jednym chrześcijaninie.  To czy faktycznie żył, czy jest tylko utopijną wizją jakiegoś mędrca z przeszłości to inna sprawa. Ciekaw jestem jak zachowałaby się reszta dzisiejszej tłuszczy, która tak dumnie mieni się dzieckiem boga jedynego, odpier****jąc do niego modły co niedzielę. Niech rozdadzą swe zabawki z gęstej materii a zwłaszcza papierkowe śmieci o różnych nominałach, niech żyją skromnie, niech głoszą słowo boże i odpierdolą się od innych stworzeń. GO ON FUCK YEAH ! Acute
 
Possssdrafiam was (marne/żałosne) ciule and keep the fucking fire burning New russian

Portret użytkownika koń który mówi

Chodzą słuchy, że tusk

Chodzą słuchy, że tusk zakłada Platformę Katolicką i powstała już nawet pierwsza modlitwa klubowa:
Wierzę w jednego Tuska ojca wszechuwielbianego, stworzyciela autostrad, stadionów i pendolino, wszystkich dotacji z unii widzianych i niewidzialnych. I w jednego pana ministra Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który przez kryzys jest stworzony ze wszystkimi długami. Tusk z Tuska, europejskość z europejskości, fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, przez Lisa stworzone i mówione, współistotne Tuskowi. A przez niego wszystko się stało, co się stać nie miało. On to dla nas lemingów i naszego ogłupienia, zstąpił z Gdańska i za sprawą ŚP Lecha Kaczyńskiego przyjął miliardy z Unii i stał się socjaldemokratą. Pomógł Grecji również za nas i pod namową Merkel został poklepany i pochwalony oraz ponownie wybrany jak oznajmia PKW.

Portret użytkownika pleban

ja mysle ze oni chca

ja mysle ze oni chca wszystkich wyemigrowac  do europy  aby zajac te ich pustkowia gdzie jest ropa i inne wartosci a potem oni sami w europie wygina bo ameryka pozakreca kurki   

Portret użytkownika Zenek

Z neta:   " Znalazłam teraz

Z neta:
 
"

Znalazłam teraz na FB :” PROŚBA!!! Przyjaciele – czy ktoś jest w stanie zweryfikować prawdziwość tej informacji – czy taka instrukcja cesarza Fryderyka Wilhelma II dla dyplomacji europejskiej (datowana na maj 1791) rzeczywiście istnieje?!?Ktoś zna niemiecki i może przeszukać pod tym kątem niemiecki internet? Np znaleźć skąd ta informacja pochodzi oryginalnie?
 
Zacytuję tylko fragment tej instrukcji:"(…) Tak jak dotychczas Polacy, którzy – w swoim mniemaniu próbują – "ocalić swoją zagrożoną wolność" traktowani być mają jako gromada warchołów, którzy nie rozumieją międzynarodowej polityki oraz stanowią zagrożenie dla europejskiego ładu, a także dla samych siebie. Należy ich na wszystkie możliwe sposoby izolować, ośmieszać i kompromitować. (chociazby łatkami homofobów, antynazistów - dop)
 
Jednocześnie nieustannie chwalić należy i ciepło przyjmować tych Polaków, którzy blokują tworzenie polskiego wojska albo je likwidują. Nagradzać należy medalami tych, którzy demontują polskie państwo i blokują próby wzmocnienia go oraz ośmieszają polityczne ambicje Polaków jako groźne mrzonki. Jednocześnie tolerować należy na fasadowe, sentymentalne obchody barw czy symboli, by dać Polakom iluzję, że wciąż mają swoje państwo. (…)”
http://wpolityce.pl/polityka/193885-rekopis-znaleziony-w-berlinie-czyli-instrukcja-dla-europejskiej-dyplomacji „ "
 
A bydło protestuje iż syna z werwolfu dziadka z wermahtu wyzwała licealistka od zdrajców. Miała powód.
 

Portret użytkownika Cezar

Wszystkim jest winna

Wszystkim jest winna poprawnosc polityczna,to jest panaceum na zaglade kultur europejskich jak i ludzkosci.
Sami mulzumanie w sobie nie sa grozni do puki do puty ta szmaciarska syjonsko-iluminacka banda USAowskim szumowin nie rozpoczela wojny z islamem.
Jakos w rosji tez sa mulzumanie i niema tam takich dzihadow,bo rosja potrafi sobie poradzic z dzihadistami i krotko trzyma ich za ryje,rosyjscy mulzumanie dzihadzisci sa bronia na amerykanskie zapedy jak np. na ukrainie,oni sa oplaceni i wiedza komu maja scinac glowy.
Ja bym zrobil tak w europie z upierdliwymi mulzumanami,jak sie cos nie podoba i sie niechca z asymilowac to bilet w jedna strone do USA by dostali i koniec.
Jak ci szmaciarze z USA lubia zaczepiac mulzuman, to teraz tych niepokornych mulzuman z europy wysylalbym do USA by sie z nimi rozprawili i odplacili za wojny i zniszczenia.
Jeszcze troche i dozyjemy tego jak USA calkowicie upadnie,dojdzie wrescie tam do wojny takiej jaka byla w europie w XX wieku,w USA jest potrzebna ba nawet wskazana taka sroga wojna by sie wrescie te bezmozgie patalachy z USA opamietaly,ze kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
 
W europie kraje slowianskie powinny trzymac sie razem i nie dawac sie w zagrywki z krajami germanskimi inaczej zwiac krajami zachodu.
 
Wole juz tego putina niz szmaciarska bande syjonsko-iluminacka.

"Tam gdzie pojawi się żyd, tam jest odwieczny konflikt interesów"

Portret użytkownika koń który mówi

Taka

Taka ciekawostka:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-usrael-blokuje-anna-news-youtube-2014-05
Wieczorem 24 maja 2014 roku, 10 godzin przed rozpoczęciem nielegalnych wyborów prezydenta Ukrainy, amerykańska dyrekcja YouTube, bez ostrzeżenia, „zablokowała na zawsze” założone 3 lata temu konto news-anna informacyjnej agencji „Anna-news”, niszcząc wszystkie nasze autorskie video i listę ponad 100 tysięcy abonentów. Pół godziny przed tym bezprecedensowym czynem dyrekcji YT został usunięty filmik „Sławiansk. Noc. Pocisk trafia ludzi” z uzasadnieniem, że „uczestnicy społeczności YT uznali jedno z waszych video za nieodpowiednie. Wasze konto otrzymało jedno ostrzeżenie w związku z naruszeniem zasad społecznościowych. Ostrzeżenie będzie obowiązywało przez 6 miesięcy”. My całkowicie zgadzamy się, że strzelanie z armat do śpiących, cywilnych mieszkańców Sławiańska jest niedopuszczalne. To jest faszyzm, o czym mówi się w zaprezentowanym filmiku, z „nocnego artyleryjskiego ostrzału Sławianska przez faszystowską juntę”.

Portret użytkownika koń który mówi

Nie widzę ani jednego powodu

Nie widzę ani jednego powodu dla którego chrześcijanie mieliby ładować się z kopytami w cudzą kulturę i religię. My także z ogromną niechęcią patrzymy na innowierców w Polsce, nie chcemy tutaj ich meczetów, itp. tak więc działa to w dwie strony. Z jednym wyjątkiem: muzułmanie mają zielone światło na osiedlanie się w Europie, narzucanie swojej wiary i zasad, a także na ostre ssanie soków socjalnych. Wygląda więc na to, że ktoś miesza w tym kotle i nie trzeba się zbytnio wysilać, żeby zrozumieć kto i po co.
Tym niemniej należy być obiektywnym - przypomnijmy sobie kościelne krucjaty krzyżowe i brutalne mordy na niewiernych. Dlatego nie powinno nas dziwić, że chrześcijaństwo na tamtych ziemiach jest postrzegane źle bo jak można mieć szacunek do religii, która jest zbudowana na ludzkiej krzywdzie, strachu i krwi? Zresztą islam też ma swoje za pazurkami. Nie sposób więc nie zgodzić się ze słowami, że religie świata to opium dla mas.
Kto się uczył, a nie ćpał zapewne pamięta: Niebo gwiaździste nade mną, kodeks moralny we mnie.

Portret użytkownika achiles38

Czyli plan szatana, po

Czyli plan szatana, po przeniknięciu w struktury rządowe wielkiego brata zza oceanu się ziścił, tylko czekać, jak i z europy zaczną rdzenni mieszkańcy uciekać w popłochu, bo w niektórych krajach społeczeństwa są już tak wymiksowane iż to tylko kwestia  lat paru, jak zaczną muzułmanie też palić chrześcijan i przepędzać z własnych domów i ziemi. O to w tym wszystkim chodziło i skrupulatnie jest realizowane to co jest postanawiana na takich spotkaniach jakie ma się odbyć zaraz w Kopenhadze. A ci co zostaną w miarę pozostawieni w spokoju w takich krajach, jak Polska, bo tu mamy mało społeczności Muzułmańskiej zostaną wysłani na bratobójczą wojnę między Słowianami, czego zalążki już dostrzec możemy. A na koniec naród wybrany przyleci ze swoimi głowicami nuklearnymi i to wszystko zaora, zostawiając jakiś kontynent wolny od promieniotwórczych oparów, tylko dla wybranych

Portret użytkownika euklides

"SLD za­ape­lo­wał do

"SLD za­ape­lo­wał do mi­ni­stra zdro­wia, by ten za­pew­nił pa­cjen­tów, że le­ka­rze, któ­rzy będą od­ma­wia­li ich przy­ję­cia po­wo­łu­jąc się na de­kla­ra­cję wiary stra­cą kon­trak­ty w ra­mach NFZ. De­kla­ra­cja wiary cofa me­dy­cy­nę do XIX wieku – pod­kre­śla­ją po­li­ty­cy So­ju­szu."
 
A socjalizm cofnął nas do czasów niewolnictwa.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem