Chiński smog zaczyna być problemem dla Azji

Kategorie: 

Zanieczyszczenie powietrza w uprzemysłowionej części Chin jest już na takim poziomie, że doskwiera nie tylko mieszkańcom państwa środka. Smog rozprzestrzenia się praktycznie po całej Azji. Kilka tygodni temu na chiński smog narzekali mieszkańcy Korei Południowej. Obecnie podobne problemy zgłaszają mieszkańcy rosyjskiego Dalekiego Wschodu oraz Japonii.

 

Oczywiście propagacja cząstek zanieczyszczenia w atmosferze zależy od ruchu mas powietrza, dlatego atak chińskich zanieczyszczeń może dotknąć każde państwo w regionie. Tym razem padło na Japończyków. Specjaliści sugerują, że do rozprzestrzenienia się szkodliwych cząstek przyczyniły się burze piaskowe jakie miały miejsce w południowej i środkowej części Chin.

 

Systemy monitorowania jakości powietrza w 10 prefektur zarejestrowały znaczy wzrost ilości jednostek tak zwanego pyłu zawieszonego. Norma wynosi 70 mikrogramów na metr sześcienny, a obecnie rejestruje się do 100 mikrogramów. Ludzie są bardzo zaniepokojeni i wszyscy sprawdzają doniesienia na ten temat przeciążając serwery służb meteorologicznych.

Smog nad Azją - Źródło: NASA/Landsat 5

Zanieczyszczenia naturalnie przeszkadzają przede wszystkim mieszkańcom najludniejszego państwa świata. Tamtejsze władze reagują poprzez czasowe zamykanie fabryk, lub ograniczenia w poruszaniu się pojazdów, ale są to tylko półśrodki i konieczne są systemowe działania i rozpropagowanie postaw ekologicznych.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Kwas protonowy "dihydrogen

Kwas protonowy "dihydrogen monoxide", w skrócie DHMO jest bezbarwny, bezwonny, nie ma smaku i zabija corocznie tysiące ludzi. Większość zgonów powoduje obecność DHMO w płucach. Amerykańscy Naukowcy twierdzą "DHMO jest głównym składnikiem ChemTrails"

Po ostatniej wypowiedzi Amerykańskiego doradcy prezydenta B. Obamy, na temat Geo-Inżynierii, coraz więcej ludzi otwiera usta. Badania powietrza prowadzone przez amerykański National Institute of Environmental Health Sciences wykazały ciągłą obecność DHMO w atmosferze. Potwierdzają ja również ostatnie badania meteorologiczne. W międzyczasie wielu przedstawicieli dużych organizacji, takich jak NASA, US Airways,USAF, itp. przyznaje że widoczne na niebie smugi ciągnące sie za samolotami składają się w ponad 90% z DHMO. 

Wieloletnie badania prowadzone przez instytuty naukowe nad monotlenkiem diwodoru, wskazują że DHMO jest:

głównym składnikiem kwaśnych deszczów,
przyczynia się do zwiększenia efektu szklarniowego na Ziemi,
współuczestniczy w procesach erozji gleb,
przyspiesza korozję i rdzewienie wielu metali
został wykryty w komórkach nieuleczalnych nowotworów złośliwych
jest używany w produkcji i dystrybucji pestycydów
był używany w nazistowskich obozach pracy na skalę przemysłową
jest jedną z głównych przyczyn powstawania huraganów w tym huraganu Katrina.
w różnych postaciach fizycznych odpowiada za destabilizacje el-ninio i la-ninia.

Lekarze i naukowcy z WorldHealthOrganization uważają że objawy spożycia DHMO mogą obejmować nadmierne pocenie się, zwiększenie ilości oddawanego moczu, a nawet zaburzenia samopoczucia, nudności, wymioty, zaburzenia równowagi elektrolitycznej organizmu a w skrajnych przypadkach obrzęk mózgu. Kontakt skóry z DiHydroMonoOxygen-em w postaci gazowej powoduje ciężkie oparzenia II i III stopnia. Poparzenia takie goją się niezwykle ciężko i długo, gdyż niemożliwe staje się usunięcie DHMO z organizmu bez uśmiercenia tkanki żywej. 

Postać stała DHMO w długotrwałym kontakcie doprowadza do poważnych uszkodzeń tkanek żywych. Nadmiar DHMO w organiźmie powoduje hiponatermię. Potwierdzona została 100% śmiertelność uzależnionych od DHMO osobników już w kilka dni od zaprzestania przyjmowania środka.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kwas-protonowy-czyli-czego-skladaja-sie-chemtrails
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kwas-protonowy-czyli-czego-skladaja-sie-chemtrails
Dziwnym trafem najwięcej dyskusji jest własnie na temat chemtrails i żydów.No i najwięcej trolli.

kolo21

Portret użytkownika syriues

Jestem wlasnie w Chinach i

Jestem wlasnie w Chinach i powiem wam ,ze smierdzace powietrze nie jest dobre dla nikogo.Nie wiem dlaczego Chinczycy maja gdzies wszystko i ze zysk jest najwazniejszy.Moge stanowczo powiedziec,ze zycie tu jest nie do zniesienia.Wladza chinska jak wiecie to korupcja kasa bogaci itd.To jest wszedzie takze nie ma co ukrywac.Dla zysku to nawet truja ludzi powietrzem.Moim zdaniem chinczycy nie robia nic poniewaz propaganda plynie w ich krwi i tylko wladza sie liczy i kasa.Nie postawia sie jak ukraincy czy Polacy poniewaz nie sa do tego zdolni.Kiedys wybuchnie wielka rewolucja jak umrze ich gleba a oni jesc swoich wynioslych dan nie beda mogli.Wtedy moze sie wkurza.
Ktortkim slowem to zysk jest dla nich najwazniejszy,maja wiekszy szacunek dla pieniadza niz dla ludzi.Tak samo jak w Polsce

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem