Chiński smog zaczyna być problemem dla Azji

Kategorie: 

Zanieczyszczenie powietrza w uprzemysłowionej części Chin jest już na takim poziomie, że doskwiera nie tylko mieszkańcom państwa środka. Smog rozprzestrzenia się praktycznie po całej Azji. Kilka tygodni temu na chiński smog narzekali mieszkańcy Korei Południowej. Obecnie podobne problemy zgłaszają mieszkańcy rosyjskiego Dalekiego Wschodu oraz Japonii.

 

Oczywiście propagacja cząstek zanieczyszczenia w atmosferze zależy od ruchu mas powietrza, dlatego atak chińskich zanieczyszczeń może dotknąć każde państwo w regionie. Tym razem padło na Japończyków. Specjaliści sugerują, że do rozprzestrzenienia się szkodliwych cząstek przyczyniły się burze piaskowe jakie miały miejsce w południowej i środkowej części Chin.

 

Systemy monitorowania jakości powietrza w 10 prefektur zarejestrowały znaczy wzrost ilości jednostek tak zwanego pyłu zawieszonego. Norma wynosi 70 mikrogramów na metr sześcienny, a obecnie rejestruje się do 100 mikrogramów. Ludzie są bardzo zaniepokojeni i wszyscy sprawdzają doniesienia na ten temat przeciążając serwery służb meteorologicznych.

Smog nad Azją - Źródło: NASA/Landsat 5

Zanieczyszczenia naturalnie przeszkadzają przede wszystkim mieszkańcom najludniejszego państwa świata. Tamtejsze władze reagują poprzez czasowe zamykanie fabryk, lub ograniczenia w poruszaniu się pojazdów, ale są to tylko półśrodki i konieczne są systemowe działania i rozpropagowanie postaw ekologicznych.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Kwas protonowy "dihydrogen

Kwas protonowy "dihydrogen monoxide", w skrócie DHMO jest bezbarwny, bezwonny, nie ma smaku i zabija corocznie tysiące ludzi. Większość zgonów powoduje obecność DHMO w płucach. Amerykańscy Naukowcy twierdzą "DHMO jest głównym składnikiem ChemTrails"

Po ostatniej wypowiedzi Amerykańskiego doradcy prezydenta B. Obamy, na temat Geo-Inżynierii, coraz więcej ludzi otwiera usta. Badania powietrza prowadzone przez amerykański National Institute of Environmental Health Sciences wykazały ciągłą obecność DHMO w atmosferze. Potwierdzają ja również ostatnie badania meteorologiczne. W międzyczasie wielu przedstawicieli dużych organizacji, takich jak NASA, US Airways,USAF, itp. przyznaje że widoczne na niebie smugi ciągnące sie za samolotami składają się w ponad 90% z DHMO. 

Wieloletnie badania prowadzone przez instytuty naukowe nad monotlenkiem diwodoru, wskazują że DHMO jest:

głównym składnikiem kwaśnych deszczów,
przyczynia się do zwiększenia efektu szklarniowego na Ziemi,
współuczestniczy w procesach erozji gleb,
przyspiesza korozję i rdzewienie wielu metali
został wykryty w komórkach nieuleczalnych nowotworów złośliwych
jest używany w produkcji i dystrybucji pestycydów
był używany w nazistowskich obozach pracy na skalę przemysłową
jest jedną z głównych przyczyn powstawania huraganów w tym huraganu Katrina.
w różnych postaciach fizycznych odpowiada za destabilizacje el-ninio i la-ninia.

Lekarze i naukowcy z WorldHealthOrganization uważają że objawy spożycia DHMO mogą obejmować nadmierne pocenie się, zwiększenie ilości oddawanego moczu, a nawet zaburzenia samopoczucia, nudności, wymioty, zaburzenia równowagi elektrolitycznej organizmu a w skrajnych przypadkach obrzęk mózgu. Kontakt skóry z DiHydroMonoOxygen-em w postaci gazowej powoduje ciężkie oparzenia II i III stopnia. Poparzenia takie goją się niezwykle ciężko i długo, gdyż niemożliwe staje się usunięcie DHMO z organizmu bez uśmiercenia tkanki żywej. 

Postać stała DHMO w długotrwałym kontakcie doprowadza do poważnych uszkodzeń tkanek żywych. Nadmiar DHMO w organiźmie powoduje hiponatermię. Potwierdzona została 100% śmiertelność uzależnionych od DHMO osobników już w kilka dni od zaprzestania przyjmowania środka.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kwas-protonowy-czyli-czego-skladaja-sie-chemtrails
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kwas-protonowy-czyli-czego-skladaja-sie-chemtrails
Dziwnym trafem najwięcej dyskusji jest własnie na temat chemtrails i żydów.No i najwięcej trolli.

kolo21

Portret użytkownika syriues

Jestem wlasnie w Chinach i

Jestem wlasnie w Chinach i powiem wam ,ze smierdzace powietrze nie jest dobre dla nikogo.Nie wiem dlaczego Chinczycy maja gdzies wszystko i ze zysk jest najwazniejszy.Moge stanowczo powiedziec,ze zycie tu jest nie do zniesienia.Wladza chinska jak wiecie to korupcja kasa bogaci itd.To jest wszedzie takze nie ma co ukrywac.Dla zysku to nawet truja ludzi powietrzem.Moim zdaniem chinczycy nie robia nic poniewaz propaganda plynie w ich krwi i tylko wladza sie liczy i kasa.Nie postawia sie jak ukraincy czy Polacy poniewaz nie sa do tego zdolni.Kiedys wybuchnie wielka rewolucja jak umrze ich gleba a oni jesc swoich wynioslych dan nie beda mogli.Wtedy moze sie wkurza.
Ktortkim slowem to zysk jest dla nich najwazniejszy,maja wiekszy szacunek dla pieniadza niz dla ludzi.Tak samo jak w Polsce

Portret użytkownika kbk

Ten artykuł przeczy sam

Ten artykuł przeczy sam sobie:
"Dlatego większość smug utrzymuje się na zimowym niebie podczas panowania pogodnego wyżu."
- nieprawda - w zeszłe lato smug było mnóstwo
"Im powietrze jest mniej zanieczyszczone, tym smugi szybciej zanikają, a często w ogóle się nie tworzą. "
- nieprawda, w zeszłe lato bywały dni z piękną słoneczną pogodą, czyściutkim niebem i smugami
"Ponieważ nie milkną teorie spiskowe, jakoby samoloty tworzyły chemiczne smugi, nazywane chemtrails. Substancje te mają nas "opryskiwać", powodując problemy zdrowotne oraz zniszczenie środowiska naturalnego.
Chociaż tej teorii nigdy nie udało się w stu procentach poprzeć wiarygodnymi dowodami, to jednak zdobywa ona wciąż to nowych zwolenników, którzy są często laikami w tematyce pogodowej."

"Gdy smug będzie znacznie więcej nad całym obszarem i będą one rozciągać się w konkretnych korytarzach powietrznych, to z pewnością nie będą to chemtrailsy, bo umieszczenie środków chemicznych w samolotach rejsowych nie jest możliwe na tak dużą skalę."
- Uff odetchnąłem z ulgą. Nie ma chemitrailsów! Ale czytam uważnie i co czytam?:
"W pozostałych przypadkach, gdy smugi będą tylko lokalnym zjawiskiem, istnieje prawdopodobieństwo chemtrailsów, choć jak wcześniej zaznaczyliśmy, skala jest mała i nie dotyczy ogółu społeczeństwa."
- czyli Janka z Pomorza mogą zatruć, co mnie to obchodzi, skoro mieszkam w górach.

Portret użytkownika tubylec

Dla mnie już nie potrzeba

Dla mnie już nie potrzeba dowodu na chemtrails, wystarczyły mi moje własne obserwacje jak samoloty systematycznie robią niebo w kratkę, rozpyli taki smugę i potem zawraca i równolegle albo prostopadle robi powtórkę .. i co? może mi kto powie że to loty pasażerskie czy wojskowe przypadkiem tworzą taki konkretny wzór i akurat przypadkiem robią to nad miastem?

Portret użytkownika Kostek

Kolejny obserwator nieba

Kolejny obserwator nieba który patrzy a nie rozumie tego co widzi. Brakuje ci elementarnej wiedzy i dlatego wymyślasz bajki takie jak "zawracające samoloty" itp...
Nad Polską smugi na niebie tworzą się po samolotach pasażerskich i cargo (ułamek procenta smug kondensacyjnych powstaje za maszynami wojskowymi), więc te bzdury które wypisujesz nie mają potwierdzenia w rzeczywistości. I wybacz, ale trochę bardziej profesjonalnie obserwuję ruch lotniczy więc mam nieco więcej wiedzy z tego jak wygląda ruch lotniczy.

Portret użytkownika cogito 9

Kostek, jak zwykle zaczynasz

Kostek, jak zwykle zaczynasz wypowiedz swoją wyuczoną formułką o "elementarnym braku wiedzy" i o tych którzy "patrzą a nie rozumieją".Każdy twój post jest prawie identyczny,chwalisz się albo sprzętem albo podkreślasz swój "profesjonalizm" tylko w jakiej dziedzinie?Domagasz się od każdego dowodów a sam nie przedstawiasz żadnych, no chyba że twoje słowa mają nimi być.Tylko patrzeć jak pojawią się twoi pomocnicy,którzy dziwnym trafem pojawiają się jak na twoje zawołanie.

Portret użytkownika Kostek

Jakbyś nie zauwazył to ten

Jakbyś nie zauwazył to ten portal od pewnego czasu nasmiewa się z teorii chemtrails i ich wyznawców. Te artykuły sa pisane w sarkazmen, ale jak widac nie każdy potrafi to wyłapać.
A co do smug, samoloty od zawsze miały krótkie i długie smugi więc nie rozumiem twojego stwierdzenia. A co do warunków, to one cały czas się zmieniają, atmosfera jest niejednorodna.
 
PS. Miałeś nam pokazać zdjęcia tych samolotów wypuszczających chemitrale z "tylnego skrzydła" :)  ?

Portret użytkownika Wojox

Jakbyś nie zauwazył to ten

Jakbyś nie zauwazył to ten portal od pewnego czasu nasmiewa się z teorii chemtrails i ich wyznawców
Oj,,, zostałem wyznawcą ?! ale to dziwne, bo to przecież istnieje wiec jestem dumny z tego że "wyznaję" prawdę, choćby o chemtrails. Prawda zawsze była wyśmiewana przez większość, a jak stanie się faktem to naśmiewcy powiedzą że zawsze wiedzieli że to istniało...paranoja nie !!
 
Co do portalu, pewne siły dażą do tego aby cała informacja była taką jaką chcą widzieć. Czyli propaganda, ja uczulam wszystkich aby zastanawiali się komu zależy aby przedstawiany materiał wyglądał tak, aby wszyscy na niego reagowali jednakowo, czy to z entuzjazmem czy z dezaprobatą. To się nazywa socjotechnika, której kostek uległ...
Co do fotek :
Nie mam czasu teraz bo mam 2 zmianę i czas mi umyka przez palce,,, ale jak mówią co odwlecze to nie uciecze....
 
Pozdrawiam Kostek !

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika kotek

PILOT samolotu rejsowego

PILOT samolotu rejsowego siedzący przed startem w kabinie mówi tu, że CHEMTRAILS JEST ZłEM KONIECZNYM, a nie,że go nie stosują!  Możesz coś napisać na to Kostek?
http://youtu.be/Of192o0Y9Zs
Ten film jest na conajmniej 4 kanałach w YouTube.
No chyba że... to udawane lotnisko, udawany samolot, udawany wywiad, nieprawdziwy pilot, a ten drugi to też udawany pilot. Tylko... jak ich tam wpuszczono i dopuszczono do siedzenia w kabinie pilotów? A może się czegoś najarali i tak polecą? Albo porwali ten samolot na lotnisku?

Portret użytkownika Kostek

Wsłuchaj się dokładnie w to

Wsłuchaj się dokładnie w to co mówi pilot, a zrozumiesz w jakim błedzie jesteś. Pilot nie ma angielskiego akcentu i na pytanie "czy wie co to chemtrails (kemtreils)"? Pilot pyta sie ponownie, "a what?" Na co po chwili mówi że wie co to jest kemtrels ? Pilot nie anglojęzyczny rozumie to jak pytanie o komtrails (contrails).
Kiepska próba manipulacji ze strony zwolenników kemtreils.

Portret użytkownika kotek

Kotek, chcesz mnie przekonać,

Kotek, chcesz mnie przekonać, że fachowiec pilot nazywa ZŁEM KONIECZNYM zwykłą smugę kondensacyjną , która ŻADNYM złem nie jest, bo składa się z drobnych kryształków lodu, tworzących strzępiastą chmurę (cirrus aviatus) u dlatego JEST NIESZKODLIWA? To tak, jakby mówił, że rosa jest złem koniecznym.

Portret użytkownika Kostek

I kolejna próba wplątania do

I kolejna próba wplątania do swojej chorej teoryjki coś czego kompletnie nie rozumiecie.
Na tym filmie jest pokazany SkyWritting. Poczytaj trochę co to jest, jakich samolotów do tego się używa i czym są te "białe linie", bo bynajmniej to nie są smugi kondensacyjne takie jak za samolotami na wysokości przelotowej.

Portret użytkownika pako1205

Interesujące materiały.Należy

Interesujące materiały.Należy to rozpowszechniać,co też uczyniłem.  "Przekonanie wszystkich, iż chemtrails są faktem jest bardzo ważną sprawą dla nas wszystkich, ponieważ program rozpylania związków chemicznych tworzących chemtrails, jest bardziej niebezpieczny i szkodliwy od wielu globalnych zagrożeń razem wziętych. Dlatego też uświadomienie wszystkim ludziom na ziemi, iż chemtrails jest realnym, sztucznie wytworzonym zjawiskiem, ogromnie niebezpiecznym dla ich życia i zdrowia, powinno być priorytetową sprawą wszystkich tych, którzy ten temat już znają." -za
globalnaswiadomosc.com

Portret użytkownika Kostek

Hehe, skąd takie wnioski ?

Hehe, skąd takie wnioski ? Żeby coś było niebezpieczne to musi być to najperw robione, a póki co nie ma żadnych dowodów na to że samoloty rozpylają jakieś chemikalia. Zwłaszcza że za tymi "opryskami" mają stać samoloty rejsowe z pasażerami, co jest największym absurdem i głupotą jaką mogliście wy zwolennicy wymyśleć. I oczywiście dowodów na to nie macie, po mimo akcji chemtrailowania ludzkości od ilu... 20 lat?
Prawdziwe trucizny wdychasz na ulicy i możesz być pewny że to one są jednym z kluczowych przyczyn pogarszania się stanu zdrowia.
A to twoje uświadamianie ludzi wygląda tak jak ostatnio widzieliśmy na marszu we Wrocławiu.

Portret użytkownika tomi

jak niema jak są wczoraj

jak niema jak są wczoraj między 9:00a 11:00 zrobili 2 na moim niebie
a anty powiedzą  ze to normalne bo wiry pochłoneły czy tam atmosfera na wysokości zrzutu uzyskała temperature przy której się nie tworzą.
zauważcie że na forach anytychemiaki to te same osoby prubujące znegowć karzdy nowy dowód, nie dołączają sie do dyskusji żadne inne osoby cyba że w celu potwierdzenia faktów

Portret użytkownika staryzenek20

Wojox, dzisiaj koło południa

Wojox, dzisiaj koło południa leciał samolot nad moim domem. Tak się przyglądam, patrzę a smuga dosłownie po 20 sekundach znika. Zdziwiłem się ale później kolejny samolot leciał i był taki sam efekt. Koło 15:00 może 15:30 wyglądam za okno a tam piękna smuga po samolocie ale nie prosta tylko w kształcie litery "C". Jutro a właściwie dzisiaj tylko koło 12:00-13:00 wrzuce foto.

 
Przetrwać apokalipsę: Bunkier FEMA w Denton
http://youtu.be/ZzrYy2Nj00A
Schron przeciwatomowy w Kaliszu
http://youtu.be/wEv0Mq70kNY
 

Portret użytkownika staryzenek20

http://wrzucaj.net/image/fK1

http://wrzucaj.net/image/fK1
http://wrzucaj.net/image/fKl
http://wrzucaj.net/image/fMX
Tutaj wspomniane wcześniej fotki.
Natomiast kolega cogito wspomniał o Tellerze i Deep sheild. Dla mnie jest oczywiste że chemtrails służy do walki z globalnym ociepleniem gdyż tak jak już wcześniej pisałem, sposób rozpylania cząstek aluminium i toru został opatentowany. Dla przypomnienia patent numer 5003186. Jeżeli to co jest napisane w tym artykule ze strony globalna świadomość to pic na wode to trzeba przyznać że nas nieźle dymają z globalnym ociepleniem. W nowym budżecie UE jest na to przeznaczone 970 mld Euro. A wielu innych cwaniaczków takich jak Al Gore trzepie na tym sporo hajsu. Nie wiem czy ktoś wie ale Polska w latach 2011-2020 wyda na walke z GO 81 mld zł.

 
Przetrwać apokalipsę: Bunkier FEMA w Denton
http://youtu.be/ZzrYy2Nj00A
Schron przeciwatomowy w Kaliszu
http://youtu.be/wEv0Mq70kNY
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem