Chemtrails mogą być związane z aktywnością słoneczną

Kategorie: 

Pani Pernilla Hagberg jest pierwszym politykiem na świecie, który otwarcie mówi o istnieniu chemtrails. Jak podaje jedna z lokalnych szwedzkich gazet pani Hagberg zwróciła uwagę na istnienie pewnego rodzaju smug kondensacyjnych pozostających na niebie godzinami i dających efekt w postaci zasłony z chmur. Według niej to efekt tajnego programu geoinżynieryjnego o zasięgu globalnym.

 

Niektórzy sugerują, że momenty pojawiania się trwałych smug dziwnie zbierają się z okresami większej aktywności słonecznej. To wygląda tak jakby ktoś rozpylał celowo ekran ze specjalnie spreparowanych chmur, który ma na celu odbicie jakiegoś kosmicznego promieniowania. Jak wiadomo w składzie takich smug znajdują się związki aluminium i baru, które idealnie nadawałyby się do takiego ekranowania.

Według tego, co mówi publicznie szefowa szwedzkiej Partii Zielonych, opryski wykonują nieoznakowane samoloty należące do CIA oraz NSA. Pani Hagberg twierdzi, że o wszystkim wie rząd szwedzki a skoro tak to można założyć, że opryski to operacja międzynarodowa. Jednym z celów tych działań jest według niej wpływanie na pogodę w Szwecji poprzez rozpylanie aerozoli. Bardzo to przypomina pomysły naukowców odnośnie ostudzenia Ziemi poprzez dokładnie taką samą operację, co miało wywrzeć efekt podobny do tego, jaki daje duża erupcja wulkaniczna.

 

Normalne smugi składają się z pary wodnej kondensującej się za silnikami odrzutowca. Zwykle utrzymują się przez krótką chwilę i bardzo się różnią od tych trwałych formacji, które układają się w siatki nad naszymi głowami, po czym pokrywają niebo białym "mlekiem".

 

Źródło: http://kkuriren.se/nyheter/vingaker/1.1554491

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Ulmus

  spotter i Juszka nie

 
spotter i Juszka nie potrafią podać argumentów w obliczu faktów, które przytoczyłem już dawno tutaj. Potem zrobiłem to prawie miesiąc temu - nic, cisza z ich strony. Fakty o których mowa zamieszczone są tutaj:
 
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szwedzka-polityk-twierdzi-ze-cia-rozpyla-toksyny-nad-szwecja#comment-89143
 
Juszka, spotter i wielu im podobnych to ludzie, którzy chełpiąc się jak dzieciaki podstawową wiedzą z zakresu powstawania smug kondensacyjnych nie portafią dyskutować w obliczu faktów (zapraszałem ich na forum niejednokrotnie do odpowiedniego działu). Nie znaleźli jeszcze jakiegokolwiek kontraargumentu. Obchodzi ich tylko to, że tutaj, pod artykułami - "oglądalność" jest wyższa niż np. na forum, czyli merytoryczna dyskusja ich nie obchodzi, a jedynie pokazanie swojej podstawowej wiedzy z zakresu powstawania smug kondensacyjnych przy współudziale ich śmiesznej i nawinej wiary, że w ten sposób niosą kaganek oświaty w niewyedukowane społeczeństwo, co przy jednoczesnym wykazaniu katastrofalnego braku wiedzy dotyczącej prowadzenia merytorycznej dyskusji - jest żałosne.
 
NIGDZIE, wskazując na MOŻLIWOŚĆ trucia ludzi z powietrza nie mówiłem o smugach ciągnących się za samolotami, przytaczałem inne fakty, a te dla ludzi pokroju spotter/Juszka - jak widać są niewygodne, bo milczą w ich obliczu jak głazy.

Portret użytkownika spotter

Śmieszny jesteś, wiesz o tym

Śmieszny jesteś, wiesz o tym ? Jakie fakty przedstawiłeś ?
Jedynie co robiłeś to naigrywałeś się ze mnie w sposób gówniarski.
Ile razy prosiłem żeby który ze zwolenników przedstawił zdjęcia tych samolotów co to ich opryskują codziennie ? I co, nic nie dostałem.
Ja nie nabieram się na jakieś głupie gadki bez podania konkretów i niepodważalnych dowodów.
 
I jeszcze jedno, chcesz dyskutować na temat bezpośrednio związany z lotnictwem to razdzę ci abyś się trochę podszkolił z zakresu przepsisów ruchu lotniczego, oraz ze wszystkimi dokumenami zawartymi w AIP Polska.
 
W innym przypadku nie mamy o czym rozmawiać.

Portret użytkownika Ulmus

Wiesz o tym, że jesteś

Wiesz o tym, że jesteś totalnie żałosny ze swoją minimalną wiedzą dotyczącą prowadzenia jakiejkolwiek dyskusji na argumenty? Powyżej, w swojej wypowiedzi podałem link do postu, w którym wskazałem na fakty podając argumenty, w związku z którymi przez Twoją indolencję prowadzenia merytorycznej dyskusji -  NIE NAPISAŁEŚ NICZEGO. Mam się powtarzać? Wklejać Ci to ponownie? To podpada pod jeden z punktów, które przytoczyłem odnośnie przypuszczeń w związku z możliwymi powodami Twojego nie odpisywania, a konkretnie chodzi o gówniarskie lenistwo.
 
Jeśli ktoś godzi się na poważną dyskusję - godzi się również z tym, że zaznajomi się z argumentacją podaną przez adwersaża. Jeśli tego nie robisz jesteś zwykłym leniem patentowanym, człowiekiem niepoważnym, czy jak wolisz - wybierającym gówniarskie podejście do dyskusji. Jeśli jednak zaznajomiłeś się z tą agrumentacją, a mimo to nie odpowiadasz na nią, czyli nie posiadasz jakichkolwiek kontrargumentów - to jesteś tępym ignorantem, bo w gówniarski sposób próbujesz przedstawić adwersaża w złym świetle, wymyślając bzdury o rzekomym "gówniarskim naigrywaniu się z Ciebie" i przedstawianiu głupich bajek z mojej strony.
 
Albo podajesz kontraargumenty do stawianej przeze mnie tezy albo utwierdzasz wszystkich w przekonaniu, żeś leń lub kłamliwy, tępy ignorant o zacięciu bufona -gimnazjalisty, mającego w dupie powagę rzetelnej dyskusji na argumenty.

Portret użytkownika spotter

Faktycznie rozumiesz co to

Faktycznie rozumiesz co to konwersacja na argumenty, pokazałeś to właśnie swoim powyższym postem. Stać cie jedynie na toczenie piany, tupanie nóżką i obrażanie.
 
Wiesz co, daruj sobie te twoje "dowody" na chemtrails z YT. Ludzie którzy opowiadjaą się za teorią chemtrails nie mają nawet 1% wiedzy z zakresu lotnictwa. Przez to właśnie wychodzą takie idiotyczne bajeczki jakie można czytać na forach i blogach o chemtrails. Temat chemtrails był poruszony na jednym z for lotniczych, i został on tam rozniesiony na strzępy przez ludzi którzy zjedli zęby na lotnictwie. Na tym forum wypowiadają się nie tylko ludzie interesujący się tematem lotnictwa, ale także osoby BEZPOŚREDNIO związani z lotnictwem (pracownicy lotnisk, mechanicy, piloci itd.).  Wybacz, ale tacy ludzie są dla mnie bardziej wiarygodni od jakiś głupków z YT, tym bardziej że sam zajmuję się lotnictwem od wielu lat i widzę jakie głupoty zwolennicy wygadują o samolotach i ruchu lotniczym. Dla mnie teoria chemtrails jest zwyczajnie najgłupszą i najbardziej niedorzeczną teorią jaką ludzie wymyślili.
 
Jeszcze raz powtórzę, pokaż mi zdjęcie tych nieoznakowanych samolotów które opryskują latając stadami nad PL. Masz teraz okazję zrobić takie zdjęcia bo obecnie Polska znajduje się wyż i mamy piękny błękit.

Portret użytkownika Ulmus

Swoim postem pokazałem

Swoim postem pokazałem dobitnie jakie jest Twoje podejście - czyli gówniarstwo, lenistwo, bezargumentacyjna czkawka. Ty nawet nie wiesz z czym chcesz dyskutować. To nie jest tak jakbyś w swoim życzeniowym myśleniu chciał: "tupanie nóżką", to są fakty. Sam przecież je potwierdzasz swoją bazgraniną. Po co się chwalisz, że jesteś leniem i ignorantem? To, że posiadasz w domu kubełek na śmieci i kibelek do którego robisz siusiu od razu wskazuje na to, iż Twój dom to bezwartościowy śmietnik? Takie jest Twoje podejście odnośnie youtube. Wykaż, że jakiekolwiek treści, na które wskazuje którykolwiek z materiałów podanych przeze mnie w linkowanym powyżej poście to wierutne bzdury, a stanę się gorącym orędownikiem Twojej paplaniny.
 
Pociskasz jakieś pierdoły o zdjęciach jakby jakiekolwiek z nich stanowiło niezbity dowód w jakiejkolwiek sprawie. W dobie obecnej techniki można spreparować dowolne zdjęcie i jesli chcesz, by stanowiły one dowód - musisz znaleźć dodatkowo relację świadków. Nie wiem który raz to powtarzam - nigdzie nie wspominam o smugach ciągnących się za samolotami, nigdzie nie mówię, że Polska, czy jakikolwiek kraj jest terenem masowo skażanym truciznami zrzucanymi z samolotów.
 
Istnieją jednak przesłanki na bazie których można przypuszczać, iż rozpylanie trucizn z samolotów jest możliwe i odrzucanie takiej możliwości, biorąc pod uwagę fakty, które przytoczylem - jest niczym innym jak gówniarstwem właśnie lub budowaniem swoich uwarunkowanych przekonań w obliczu apriorycznych założeń. Jeśli podpadasz pod to drugie - to jesteś zwykłym ignorantem z góry odrzucającym pewne możliwości bez poświęcenia odrobiny czasu, by zaznajomić się z faktami, które przytoczyłem. To jest tak jakbyś palił książkę przed jej przeczytaniem z góry zakładając, że musi ona zawierac bzdury, bo w to wierzysz. To dziecinada i spróbuj chociaż się z tym nie obnosić publicznie. Nie ośmieszaj się, tylko spróbuj podjąć dyskusji odpowiadając na agrumenty, które podałem.

Portret użytkownika spotter

Powiedziałem Ci już, że

Powiedziałem Ci już, że jeżeli chcesz dysktutować ze mną na temat bezpośrednio związany z lotnictwem (bo jest związany) to musisz nabyć odpowiedniej wiedzy w tym zakresie. Na obecną chwilę, ja mam 8 lat zdobywania wiedzy w tym zakresie, także masz sporo do nadrobienia.
I nie omijaj tematu sprzętu do tych waszych rzekomych oprysków, bo to jest bardzo istotne bo przecież jakieś samoloty do tego wykorzystują. I tu jest pies pogrzebany bo od samego początku tej teorii nie możecie określić jednoznacznie co to za samoloty, do kogo należą itd... A ja, właśnie dzięki temu że zajmuję się fotografią wszystkich maszyn latających na wysokości przelotowej, tworzę wam poważny problem, bo nie możecie już wymyślać durnych historyjek o tych tajemniczych nieoznakowanych samolotach, które tak na prawde istnieją w waszej teorii.
Po raz kolejny pytam, jakie to samoloty was opryskują ?
 
Skoro pomijasz to kluczowe pytanie to oznacza że jesteś ignorantem i zwyczajnym baranaem który powtarza głupoty, i który się podnieca byle pierdołą na YT z opisem "chemtrails" a nie wnosi nic swojego do tej teorii.
 
15 lat Polskę opryskują i ani jednego zdjęcia takiego samolotu....  Tylko totalni idioci mogą dać się tak wkręcić w tą teorię Smile

Portret użytkownika swit59

1.37+1...Ale was

1.37+1...Ale was ponosInf...
A teraz ŚZOK:
                      jakoś tak na początku bodaj 6 mca tego roku...
 wraz z moim zięciem(prawie...) ur.4.4.79 r(straszna też zima !) staliśmy sobie
ABYłA D.N....A... niedziela na mej słynnej...dz.51 AREAU 7x"o"wej( ma na sobie 7 x"o"krąg...24 m śr: widać  z KosmoSU 123...!Acz...zamglono obraz!)
   NOInf.?
   Przeleciał 1 z 3 TYM samym torem w odstepie 1-2 min.! Londyn-Gdańsk,Szwecja?...
   a za nim smuGAły mi jeD.N..A K(77-77...) stanęły dęba bo...???
 JAK NIGDY...
                         smugi zaczęły się ( byliśmy w centrum zmiaNY!Ok.45 st.nieba)
 ścieśniać...aż do wąskiej LINI!!!
   Utworzyły ...ZNAKI...pętle,koło nawet!...I coś jak SKRZYDŁA PTAKÓW...
czy jakieś wręcz napisy !!!
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
   Trwało to 1 min.???
 Co ciekawsze 2 zaraz lecące...TYM SAMYM TOREM...nie pozostawiały za sobą ŻADNYCH smug !
  OT...zagadka...
   KTO ma taką MOC ?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ale agentura działa... MOna

Ale agentura działa... MOna Lisa - jestem za Tobą- zaimponowałaś mi mocno..
 Te spottery, juszki i inne obskurne istoty, to piloci samolotów wojskowych, którzy na nas to świństwo zrzucają...

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem