Chemtrails – Chemiczne smugi „Nic się nie dzieje?”

Kategorie: 

Od pewnego czasu temat smug chemicznych nad naszymi głowami pojawia się na portalach społecznościowych oraz informacyjnych. W wielu krajach mówią o tym media, powstają filmy dokumentalne, kontrowersyjne teorie, przecieki z instytutów badań. Stawia to Chemtrails w świetle poważnego tematu, który nie jest już tylko fantazją społeczeństwa.

 

Dorosłe osoby szokuje widok tak wielu smug tnących nasze niebo jak sernik. Wiemy, że nie jest to normalne, czy pamiętamy z dzieciństwa takie zjawiska, wręcz przeciwnie, pokazywało się paluszkiem „o, samolot leci” jak zobaczyło się jedną taką linię na niebie. Czy dla naszych dzieci widok taki będzie naturalny?, jakkolwiek zjawisko to naturalne nie jest.

 

Prawdziwy przełom tego zjawiska mamy w tym roku, Polska, Czechy, Francja, Niemcy, Hiszpania, USA, wymieniać można by długo. Ludzie masowo robią zdjęcia, jedni wyczuwają spiski inni podziwiają jak piękne linie tworzą się na tle zachodu słońca.

 

Jaki jest cel, skąd się biorą i dlaczego ktoś to robi?

 

Teorii jest wiele, od chęci zgładzenia ludzkości po eksperymenty wojskowe na naturalności zjawiska kończąc. Ale czy naprawdę mamy się czego obawiać? Przypuszczalnie nie, niemniej jednak sytuacja ta jest o tyle niebezpieczna, że dokonywana za naszymi plecami, bez naszej wiedzy i zgody. Ogólnoświatowa decyzja podjęta dla przypuszczalnie dobra ludzkości, której skutki nie podlegają dyskusji. Czyżby nasza atmosfera była w tak ciężkiej kondycji, że musimy ją wspierać? Czy może skażenie atmosfery jest tak duże że smugi faktycznie tworzą się samoistnie reagując ze związkami chemicznymi w powietrzu.

 

Jeszcze trochę czasu pozostało nam by oficjalnie usłyszeć prawdę, a Chemtrails wejdzie do naszego słownika na takiej zasadzie jak jodowanie soli. Niemniej jednak coraz więcej poważnych i publicznych osób wypowiada się na ten  temat otwarcie. Jedną z takich osób jest J.P. Holdren, główny doradca ds. Nauki i Techniki, w administracji Prezydenta Obamy. Oto część jego wypowiedzi:

"Jednym ze sposobów obniżenia temperatury mogło by być rozpylenie cząsteczek siarki w atmosferze, albo poprzez wystrzeliwanie ich do niej, albo rozpylanie samolotami, co miało by spowodować zagęszczenie atmosfery i odbijanie części promieni słonecznych. Wiemy, że taki proces prowadzi do redukcji temperatury. Wybuch wulkanu Mt. Pinatubo na Filipinach, w 1991 roku wyrzucił do atmosfery miliony ton dwutlenku siarki, co spowodowało średnie obniżenie  temperatury na świecie o prawie 1 stopień Fahrenheita. Geoinżynieria działała by w podobny sposób, tylko że musiało by to być realizowane w sposób  ciągły, aby dotrzymać kroku intensyfikującym się gazom cieplarnianym."

 

Co to właściwie są smugi kondensacyjne - chemiczne Chemtrails?

 

Zdjęcia z całego świata pokazują te nowe chmury, które w odróżnieniu od zwykłych (contrails) nazwane zostały w j. angielskim chemtrails – samo słowo “chemtrail” to zlepek od słów “chemical trail”, czyli “chemiczny ślad”.

 

Jest kilka rzeczy, które odróżniają zwykłe smugi od tych nowych, chemicznych – chemtrails, jak widać raczej rozrzedzają chmury. Podobnie jak zwykłe smugi zawisają i “ciągną” się po niebie, tworząc formacje podobne do chmur cirrusów, ale najczęściej tworzą się niżej niż zwykłe cirrusy.

 

Poza tym zauważono, że padające na nie światło słoneczne załamuje się podobnie jak w plamie ropy – następuje zjawisko refrakcji światła, mieniąc się wszystkimi kolorami tęczy. Chemtrails układają się (są rozpylane) w zauważalne wzory, najczęściej krzyżują się pod różnymi kątami, tworząc szachownice, zachodzą na siebie, przecinają się itp. Podobnego rodzaju smugi zaobserwowano na zdjęciach satelitarnych Zatoki Perskiej w trakcie Operacji Pustynna Burza – czy chodziło o ochronę przed domniemanym atakiem biologicznej broni Saddama Husajna, czy taką bronią potraktowano Irakijczyków?

 

Dowodów na istnienie smug na niebie nie trzeba nikomu przytaczać. Dyskusja toczy się jedynie wokół pytania: "czym one naprawdę są?".  Jeśli są to tylko smugi kondensacyjne, to nie ma sprawy, lecz jeśli są to jednak, do czego jesteśmy przekonani, smugi chemiczne - rozpylane celowo, to musi istnieć  tego przyczyna i muszą za tym stać instytucje tym procederem kierujące.

 

Zachęcam do dyskusji i pogłębiania wiedzy na ten temat, gdyż dzieje się nad naszymi głowami coś nowego, co zostanie już z nami i będzie nam towarzyszyło coraz częściej. Oby tylko osoby odpowiedzialne z to zjawisko wiedziały co robią.

 

Marcin

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Gosiek

Gosiek radtrap.wordpress.com/

Gosiek
radtrap.wordpress.com/2010/07/27/pierwszy-samouczek-dla-niedowiarkow/
 
Witam, gorąca polecam tę stronkę. Osobiście wierzę w teorie spiskowe, które od jakiegoś czasu tak naprawdę nimi już przestały być, w tej chwili to nie teorie, tylko niezaprzeczalne fakty, poprostu za dużo dowodów, którym nikt nie jest w stanie zaprzeczyć, trzeba troszkę poszukać informacji a wnioski same się nasuwają, wierzę, że każdy z nas jest w stanie samodzielnie myśleć. Pierwsze pytanie jakie się nasuwa dotyczące smug chemicznych to: dlaczego Rządy na całym świecie milczą na ten temat, gdyby dotyczyło to czegoś dobrego wręcz huczały by o genialnym rozwiązaniu, które pozwoli obniżyć temperature ziemi bo zagraża nam "straszne globalne ocieplenie" (moim zdaniem to od lat niezły kit nam wciskaja w tym temacie aby mieć wytłumaczenie przy zaplanowanej już dużo wcześniej globalnej depopulacji). Jak wykazują niezależne badania (oficjalnych nie ma bo przecież nikt, kto robi to celowo nie chciałby aby prawda wyszła na jaw) smugi chemiczne zawierają w sobie aluminium, brom, jakieś grzyby, obumarłe krwinki i pare innych metali ciężkich. Wszystko to jest ogromnie szkodliwe. Nie piszę tego wszytkiego aby udawadniać, że mam rację ale dzielę się tym co sama przeczytałam oraz swoimi przemyśleniami na ten temat. Oczywiście każdy ma swoje zdanie. Na yotubie jest mnustwo filmików na tematy takie jak: obóz Fema w USA, Illuminatli, Nowy Porządek Świata, chmury śmierci, kodex alimentarius.

Portret użytkownika idz4a

Ja tam w to wierzę... W nocy

Ja tam w to wierzę... W nocy była biaława smuga na niebie, której o nocnej porze NIGDY nie widziałam... A jestem typem marka nocnego i obserwatora (lubię ładne widoki, a zwłaszcza gwieździste niebo). Na dworze w nocy było -15 i pojawiło się coś dziwnego. Był to jakby opad... Jednak to nie śnieg... Przy świetle latarni ulicznej było widać jak te spadające kryształki się świecą. No naprawdę, nigdy czegoś takiego nie widziałam. Po godzinie cała ulica się błyszczała jakby była w brokacie. Wyszłam na dwór i te kryształki miały  strukturę sypkiego piasku, który się nie roztapia :| Po prostu bez komentarza ;/ Ja nie wiem, Ci ludzie są nienormalni... Odgradzają od nas słońce i ciepło jakie daje, zatruwają powietrze... Już moja korepetytorka ma koszmarne problemy z gardłem i ani ona, ani lekarze nie wiedzą co to... No helloł... Ludzie schodzą dosłownie na psy... To będzie masowe morderstwo roślin i za pewne też i powoli ludzi. Sorry za taką bezpośrednią wypowiedź, ale mnie normalnie nosi.. ;/ Te cioły niszczą całą naturę, doprowadzą do wyniszczenia dosłownie całęgo świata... pf ;/Pzd... Wink

Portret użytkownika NEDDON

Wszystko ladnie i piekne itd

Wszystko ladnie i piekne itd itp. Ja wiem czym sa te smugi, lecz mam jedno pytanie : Czy Ty naprawde wierzysz w TO co mowi David Icke ? Mam w domu sporo ksiazek jego autorstwa, lecz musze powiedziec ze nie moge sie z wszystkim tym, co ON pisze zgodzic. Wiec radzilbym troche dystansu to tejze osoby. Kazdy autor pisze ksiazki, kreci filmy, bo to jego zarobek. Radzilbym samemu otworzyc oczy i logicznie myslec. Najlepiej czytac wszystkich autorow, oraz obserwowac TO, co robi nauka, wtedy mozna wyciagac wnioski, takze potrafic wyciagac wnioski ze swojej intuicji, posluchac tez, co mowi nasze JA.Serdecznie pozdrawiam.

jestem NIKT

Portret użytkownika nofear

Do swoich wniosków doszedłem

Do swoich wniosków doszedłem niezależnie od Icka. W ogóle większość jego działań uważam za szarlatanerię i wyciąganie kasy od biednych ludzi. Nie zdziwiłbym się gdyby ściśle współpracował z ONYMI (czy jak ich tam inaczej nazwać). W jaszczurki z oriona nie wierzę, ale w ogólności ta teoria może być prawdziwa. Ktoś najwyraźniej potrzebuje ludzkich emocji, w szczególności strachu i nienawiści. Ale to temat o chemtrailsach, więc nie odbiegajmy od niego. Są liczne dowody na to, że chemiczne smugi są rozpylane od bardzo dawna i przez samoloty ciwilne. Jeśli ktoś twierdzi że to nowy wojskowy wynalazek, to tylko powtarza propagandową dezinformację.

Portret użytkownika NEDDON

Tak, masz racje. Chcialem

Tak, masz racje. Chcialem tylko dac Tobie, oraz innym do zrozumienia, ze David Icke nie jest wiarygodny, wiem ze to wiesz. Co do smug, masz racje ! Pisalem juz kilka razy na forum ZnZ , ze ( tak jak piszesz ) nie jest to nowosc, i pierwsze proby byly robione zaraz po II wojne swiatowej. Po pierwszej probie okazalo sie ze sie przeliczyli i zatopili cale miasto w Angli. Zginelo wtedy ponad 30 osob. Od tego czasu truja nas codziennie przez 24 godziny na dobe. Pozdrawiam.

jestem NIKT

Portret użytkownika Damian

Witam. Zauważyłem że grasuje

Witam. Zauważyłem że grasuje tutaj spotter (samozwaniec hłe hłe). Ten osobnik to nikt inny niż kostek z forum "Paranormalne" gdzie notabene jest więcej takich jak on. Ich meteody działania to chamski i wulgarny język, kłamstwa, podawanie podrobionych zdjęć( spotter wie o co chodzi) a także ataki ad personam. Kostek i jemu podobni fanatycy "racjonalnego myślenia" ( hehehe raczej racjonalnego p..........) mają ludzi za idiotów, oni nie próbują przekonywać oni próbują ci narzucić swoje widzimisię nie przedstawiając ani jednego faktu czy nawet kawałka dowodu. Mnie najbardziej rozbawił niejaki Mariush (fizyk, a przynajmniej się za niego podaje) który udowadniał występowanie Chemtrail przed rokiem 97 UWAGA słowami piosenkarki z teledysku!! Czytając wypociny Kostka i jego kolegów trzeba uważać by brzuch nie rozbolał... ze śmiechu. Do tego są to osoby o wątpliwej inteligencji ponieważ dają się nabierać na szyte grubymi nićmi prowokacje. I na koniec piszę do kostka, widzisz brachu twoje bełkotliwe kłamstwa nie robią już na ludziach wrażenia. Nic tak nie umacnia Teorii o Chemtrail jak fanatyczny sceptol z pianą na pysku udający kogoś kim nie jest i wyzywającym publicznie ludzi. Może jesteś dorosły i może jeste spotterem (znam kolesia który uważał się za starostę oraz obrażał i straszył ludzi którzy się nie chcieli z nim zgodzić, zupełnie jak ty kostek) ale zachowujesz się jak gówniarz.Pozdrawiam wszystkich prócz Kostka "Harrego" spottera.

Portret użytkownika spotter

Totalnie was popierdoliło,

Totalnie was popierdoliło, takich tłumoków i inteligentnych inaczej dawno nie spotkałem.Bazujecie jedynie na YT i wykradzionych zdjęciach, przy czym nawet nie jesteście wstanie przeczytać opisów na tych zdjęciach. Wy tylko oglądacie obrazki i jesteście tak ślepi że nawet nie zauważlyliście opisu pod tym zdjęciem który wyjaśnia co jest na tym zdjęciu -> http://www.dfrc.nasa.gov/gallery/photo/B-747/Large/ECN-4242.jpgPokazujecie skrajne lenistwo i głupotę, a ja takich ludzi nazwyam po imieniu.... BANDA KRETYNÓW i NIEUKÓW !

Portret użytkownika Gabriel

Niepotrzebnie ciebie

Niepotrzebnie ciebie ponosi.Prosiłeś wcześniej o fotkę smugi chemicznej, to dostałeś i sam przeczytałeś że tak jest.A gdybyś tak nie przeczytał oficjalnego oświadczenia oficjalnej agencji, jak byś te smugi rozróżnił jako chemiczne, a nie kondensacyjne i na jakiej podstawie byś ewentualnie spekulował nad celem tych oprysków ?Wychodzisz z takiego zgodnego z nauką paradygmatu, że to czego nie udowodniono, nie istnieje, ale to nie jest prawda, nauka zawsze weryfikowała to co nieznane po jakimś czasie.Rozmawiasz czasem z pilotami o takich sprawach, które ich czasem dziwią i nie potrafią czegoś wytłumaczyć znajomością fizyki, meteorologii i innych nauk, czy oni wszystko wiedzą  tak jak każdy bardzo zdolny uczeń szkoły podstawowej, który uważa, że wszystko już poznał, bo przerobił już podręcznik ?

Portret użytkownika Andrzej3838

Witaj Macieju,   Wybacz, ale

Witaj Macieju, Wybacz, ale jestes mocno niedoinformowany: 1. Nie ma zadnego przelomu w tym roku, w kwestii chemtrails. W Europie Zachodniej niebo jest cale pokrzyzowane conajmniej od 3 lat (mieszkam w Holandii), a w USA dluzej. W Polsce mozna mowic o tyle o przelomie, ze dopiero teraz temat ten jest szerzej omawiany.2. Na swiecie (poza Polska) sprawa ta jest mocno komentowana takze juz od kilku lat. Sam pisze o tym juz od 5 lat ! - globalnaswiadomosc.com3. Piszesz, ze najprawdopodobniej nie ma sie czego obawiac - znow blad ! Sa dostepne wywiady telewizyjne z naukowcami (patrz: facebook - globalnaswiadomosc) i odbywaly sie sympozja naukowe, gdzie potwierdzono bardzo szkodliwa dla zdrowia zawartosc srodkow rozpylajacych. Sa tez dostepne wyniki badan laboratoryjnych.4. Sa bezposrednie dowody na istnienie planow globalnego rozpylania, laczenie z konkrentnym,i rzadowymi opracowywaniami.Twoj artykul bardziej rozwadnia temat, niz go konkretnie przedstawia i w tym sensie zamiast przekonac kogokolwiek, to moze tylko wywolac usmiech. Tych co juz sa przekonani, przekonywac nie trzeba.Troche rzetelnego przygotowania by sie przydalo Smile Nie gniewaj sie za te uwagi, ale kiedy poswiecilo sie na ten temat setki godzin pracy, przez kilka lat, to czlowiek jest wyczulony na cos takiego.Polecam:http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrailsmanipulacje.htm http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrailsdowodyzbrodn.htmPozdrawiam serdecznie,Andrzejwww.globalnaswiadomosc.com 

Portret użytkownika Gabriel

A czy producenci i

A czy producenci i projektanci tych samolotów nie mogą nic zrobić, aby samolot po prostu nie robił smug kondensacyjnych ?Mnie nie przekonają, że muszą "bo tak już jest i koniec".Robią już różne cuda latające i szpiegowskie i niewykrywalne i co, one wszystkie też zostawiają smugi od widzimisię warunków atmosferycznych ?Przecież te zachmurzenie nieba jest bardzo poważnym problemem na całym świecie włącznie z miejscami, gdzie niegdyś w zasadzie niebo było bezchmurne przez cały rok.

Portret użytkownika spotter

Jedyny sposób na to aby

Jedyny sposób na to aby samolot nie zostawiał smugi jest obniżenie pułapu lotu  poniżej 29 000 stóp.  Ten pułap jest taką granicą ponad którą występują odpowiednie warunki do kondensacji.  Samoloty latają na wyższych pułapach ze względu na korzystne warunki, rzadszą gęstością powietrza. Dzięki czemu samoloty latają bardziej ekonomicznie, wykorzystując przy tym prądy powietrzne (JetStream).

Portret użytkownika spotter

Dobra mądrale od "oprysków",

Dobra mądrale od "oprysków", skoro jesteście tak obeznani w temacie to proszę o odpowiedź na dwa pytania (dla was, starych wyjadaczy tematu to zapewne pestka, więc oświećcie mnie).... Jakie samoloty opryskują (modele i linie lotnicze) ? I drugie pytanie... Gdzie mają zamontowane dysze do oprysku ? (Chcę zobaczyć wasze własnoręcznie wykonane zdjęcia owych maszyn w takiej jakości żeby można było ze 100% pewnością stwierdzić że to są te użądzenia). Chyba nie jest to dla was problem, bo wszak twierdzicie że tych maszyn lata setki dziennie więc jedno-dwa zdjęcia to dla was pestka !

Portret użytkownika watson

W 100% to ty jesteś nieźle

W 100% to ty jesteś nieźle pie********* spotter. Nawet jakby ci nasrali na twój durny łeb to byś powiedział, że nic się nie dzieje. Kurde, gadasz tylko bez sensu, a dowodów brak. Wszedłeś na to forum i od razu zacząłeś wyzywać innych od baranów. Koleś, idz do lekarza. Tam ci powiedzą, że jesteś w 100% nieuleczalnie szurnięty!

Portret użytkownika watson

Nie,nie spotter. My tego nie

Nie,nie spotter. My tego nie nazywamy smugą chemiczną. Nie rób z nas debili. To co pokazałeś to zwykła smuga kondensacyjna, nie chemiczna. Takie zdjęcia, tylko, że z chemtrails też są i co? Jakbym je tu wkleił to byś mnie wyśmiał, że to fotomontaż, a jak ty zamieszczasz zdjęcie to co? Mamy ci wierzyć? Smugi kondensacyjne też występują i to zwłaszcza w samolotach rejsowych. Nie przeczę temu. Spójrz prawdzie w oczy, spotter. Zaprzeczasz faktom! Ach, byłbym zapomniał. Nie obrażaj mnie i innych od ''chemicznych'' i nie uwłaczaj naszej inteligencji, bo ta dalece wyprzedza twoją. Na razie, ''kondensacyjny''!

Portret użytkownika spotter

To mi pokaż te swoje zdjęcia,

To mi pokaż te swoje zdjęcia, tylko zaznaczam, chcę widzieć dokładnie samolot i tą twoją smugę "chemiczną", zwaną "persistent contrails".A w ogóle po czym poznałeś na moim zdjęciu że to jest smuga kondensacyjna a nie chemiczna ?

Portret użytkownika spotter

Przeczytałeś co pisze w

Przeczytałeś co pisze w opisie zdjęcia ? Nie, bo po cholerę...  Maszyna wykonuje test który ma na celu sprawdzenie jakie postają zawirowania powietrza za skrzydłami Boeinga B747.  Ten dym w postaci 6 śladów jest generowany wytwornic umieszczony w skrzydłach.Widać jak jesteście tempi z zakresu lotnictwa !

Portret użytkownika watson

Ale z ciebie baran spotter.

Ale z ciebie baran spotter. Pytasz po czym poznałem, że to smuga kondensacyjna. SAM to przed chwilą napisałeś, że pokażesz jak się tworzy smuga KONDENSACYJANA. Ja wiem, że przeżywasz załamanie nerwowe, ale opanuj się trochę człowieku.

Portret użytkownika Matrix

Zawsze się znajdzie taki

Zawsze się znajdzie taki spotter. W końcu ktoś musi reprezentować ułomną część społeczeństwa. Cieszy mnie jednakfakt, że jakoś nikt ci nie wierzy spotter. Tak trzymać, nie dajcie się zmanipulować spotterowi i jemu podobnym!

Portret użytkownika Afterwiner7

A ty możesz mi odpowiedzieć

A ty możesz mi odpowiedzieć mądralo na jedno pytanie? Skoro uważasz się za bardziej ''wyedukowanego'' dlaczego popełniasz tak proste i oczywiste błędy ortograficzne: piszesz ''użądzenia'' skoro powszechnie wiadomo, że się pisze ''urządzenia''. Więc pozwolę zacytować sobie fragment twojej wczorajszej wypowiedzi: '' A dla mnie to jest po raz kolejny żenujący dowód na to że ludzie mają w dupie naukę i to od szkoły podstawowej!'' Najwyraźniej pisałeś na własnym przykładzie. Aha, odpowiadając na twoje zapytanie na temat 100% pewności: Takowej nie ma. Zawsze będzie jakieś ''ale''. Możesz mi jednak odpowiedzieć dlaczego np. w Polsce przed rokiem 2000 nie było chemtrails? Skoro sądzisz, że to zwykłe smugi to co, samoloty wtedy  nie latały? A np. dlaczego chemtrails występują tylko w krajach, które mają bliskie powiązania z USA. W innych krajach też samoloty nie latają?http://www.youtube.com/watch?v=PQGvVEUQjzo&feature=player_embeddedAha i ty też wykonaj własnoręcznie zdjęcia smug chemicznych i najlepiej gdybyś również zbadał ich skład. Wtedy będziesz miał mocne dowody a nie tylko puste frazesy. Udowodnij, że masz rację, a my się mylimy.


Niech żyje Wolna Polska! Chwała Bohaterom!
''Siła i honor!''

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem