Na całej Ziemi dochodzi do licznych obserwacji upadających meteorów

Kategorie: 

W ciągu ostatnich kilku dni wzrosła znacznie liczba obiektów spadających z nieba. Tak zwane wybuchające kule ognia zaobserwowano w wielu krajach na świecie między innymi w Rosji, Kazachstanie, Japonii, Australii, na Kubie, w Republice Południowej Afryki, Maroko, Niemczech, Szwajcarii, północnych Włoszech, Holandii, Belgii i Wielkiej Brytanii.

 

Spory obiekt widziano 16 lutego znowu w Australii. Meteor zaobserwowano ponad miastem Melton a świadkowie twierdzą, że jasny blask rozświetlił jedną trzecia nieba. Już po dwóch dniach pojawiło się kolejne świadectwo z Australii, gdzie 18 lutego widziano coś, co wydawało się być meteorem przelatującym na niebie nad Melbourne.

 

Jaśniejąca kula przypominająca meteor była też widziana przez kilka osób w niedzielę wieczorem w dniu 18 lutego 2013 roku na Florydzie w USA. Według niektórych doniesień do tych zjawisk doszło nie bez powodu doszło na kilka godzin przed pojawieniem się asteroidy 2012 DA14. Jej przelot można zobaczyć na poniższym nagraniu.

Kolejne informacje na temat obiektów spadających z kosmosu pochodzą z Wielkiej Brytanii. To tam właśnie 17 lutego doszło do obserwacji czerwonego punktu jaśniejącego na niebie, który szybko przeleciał nad Manchesterem. Działo się to w ciągu dnia, około godziny 16:00.

Do obserwacji meteoru doszło 17 lutego w Timorze Wschodnim. Świadkowie widzieli wieczorem bardzo jasne światło na niebie. O ognistej kuli obserwowanej w San Francisco w Stanach Zjednoczonych donosiliśmy już w przeszłości. Doszło do tego w Zatoce San Francisco a obiekt widziano godziny 0.45 16 lutego 2013. 

 

Trudno zinterpretowac jakoś tak ogromną ilosć zgłoszeń na temat spadających obiektów. Astronomom nic nie wiadomo o tym abyśmy wlatywali w jakiś obszar przestrzeni kosmicznej, który jest pełen kosmicznego gruzu, ale najwyraźniej tak właśnie jest a ten region kosmosu pełen jest nawet tak dużych obiektów jak meteor czelabiński. Miejmy nadzieje, że najgorsze już za nami i tego typu aktywność kosmiczna będzie się powoli wygaszać.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Sally

W zeszlym roku, bylam

W zeszlym roku, bylam swiadkiem czegos dziwnego. To bylo na poczatku wrzesnia, okolo godziny 1 w nocy. Widok z mojego balkonu wychodzi na poludnie, w pewnym momencie pojawily sie nagle dwie "gwiazdy", jedna bardzo jasna a pod nia troszke mniejsza. Po 2 minutach zaczely bleknac i po chwili znikly. Niebo bylo bezchmurne takze nie ma mowy by je cos przykrylo. Wielkosc tej duzej gwiazdy byla dwa razy wieksza niz jowisz (tak na oko) gwiazdy te staly w miejscu takze nie byly to tez satelity.
Czy ktos z was tez byl swiadkiem czegos takiego?

Portret użytkownika Skoti

Nie zapominajmy o tym że nasz

Nie zapominajmy o tym że nasz układ słoneczny wchodzi właśnie w przecinający prostopadle Drogę Mleczną - rozrywany słup Galaktyki Karłowatej Strzelca... Przestrzeń międzygwiezdna jest przeogromna, ale  w takim przypadku nawet nie asteroid a zabłąkana planeta , księżyc a nawet gwiazda może znależć sie "na ścieżce i na kursie" jak to mawiają rosjanie Smile .Dalej nie ma filmiku z przelotu DA14. a ja poprostu nie wierze że naukowcy na całym świecie stracili by taką okazję zfilmowania przelotu. ok jest zrobione niby przez NASA 72 klatki zdjęć , mieli do dyspozycji 70 m radar ale chyba zrobili fotki pożyczonym od ochroniarza telefonem Smile widziałem foki promu kosmicznego dokującego do ISS. 20cm amatorskim teleskopem , ja wiem że 350 km to nie 17 000 km ale amator na podwurku to nie NASA...Wspomnę też przy okazji o tym
http://edgier25.wordpress.com/2012/11/06/tego-ludzkosc-powinna-sie-obawiac-czy-slonce-wkrotce-wniknie-do-wnetrza-obloku-materii-miedzygwiazdowej-o-tem...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Od dłuższego czasu pisze o

Od dłuższego czasu pisze o karłowatej galaktyce Strzelca i jej wpływie na galaktykę i nasz układ. Zmiany cisnienia, temperatury, tła wszystkiego w przestrzeni kosmicznej otaczającej ziemie.
Filmy są na tej stronie na zywo leciała transmisja z przelotu poszukaj a znajdziesz zapisy

Portret użytkownika Zenek

Jak to stało w harmonogramach

Jak to stało w harmonogramach naioli od NWO:
- na niebie pojawi się drugie Słońce i wtedy zacznie się Apokalipsa.
 
Ponieważ prawdziwe Słoneczko wbrew oczekiwaniom i poszturchiwaniom jest w swoim minimum (znaczy smacznie śpi) to z uwagi na napięty harmonogram ludności na całym świecie spuszcza się na głowę anglosaksońskie race które mają udawać spadające meteoryty czy jak w przypadku Czelabińska bombe udającą Słońce by lemingi wpatrzone w metki Made in NAZI radosne i szczęśliwe dały się jak bydło pometkować obrożami z czipami. I żeby wreście rozpoczeta 9/11 "walka o światowy globalny terroryzm" zakończyła się sukcesem z podporządkowaniem wszystkich krain i ludów antychrystowi satanistycznego kościoła anglikańskiego. Bo tam w pałacykach i zameczkach siedzi to zło które poprzez swoje macki (poddańcze kraje czy organizacje, zwasalizowanych polityków jak w Polsce itd) niszczy i ekonomicznie i militarnie i religijnie i społecznie (etycznie) cały swiat. 

Portret użytkownika jaa

a może to, że tyle tych

a może to, że tyle tych obiektow spada w ciągu kilku dni świadczy o tym, że obiekt był dużo większy i został rozstrzelany jeszcze przed wejściem w atmosferę. I to chyba kilka dni wcześniej, wtedy gdy nad Kubą coś spadło. I jeden z tych kawałków spadł nad Czelabińskiem a pozostałe krążąc po orbicie spadały w różnych regionach Ziemi. Możliwe też, że Ziemia przecina jakąś orbitę z takimi obiektami właśnie w tym czasie.

Portret użytkownika stanlej

A ja bym Wam radził

A ja bym Wam radził przeczytać przepowiednią ś.p ojca PIJO > cos chyba jest na rzeczy w tej przepowiedni.Zresztą był znany ztego ze jego przepowiednie i wyroki sprawdzały się co do joty.

Portret użytkownika zak

Może tak poczytajcie sobie

Może tak poczytajcie sobie drodzy czytelnicy o planecie NIBIRU ( nazywanej również Planeta X ) . Powiem tak zaczyna się początek końca . To co teraz obserwujemy to kosmiczny gruz pchany ( ciągniony ) przez tą planetę . Zachęcam to pobłębienia wiadomości na ten temat .

Portret użytkownika Anakin23

Trochę tak odbiegając od

Trochę tak odbiegając od tematu to wygląda na to, że słońce się budzi oto przewidywalne szanse w procentach na rozbłyski na dzień dzisiejszy i jutrzejszy 
 
Updated at: 2013 Feb 19 2200 UTC

FLARE

0-24 hr

24-48 hr

CLASS M

55 %

55 %

CLASS X

15 %

15 %

Tylko nie rozumiem skąd takie procentowe szanse jak na słońcu praktycznie w tym momencie cisza 

"Honor to nagroda głupców, Chwała nie przyda się martwym"

http://zmianysolarne.pl/

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem