Były premier Malezji oskarża CIA o ukrywanie okoliczności zniknięcia lotu MH370

Kategorie: 

Zniknięcie lotu MH370 nadal pozostaje zagadką. Nigdy jeszcze w historii cywilnej awiacji nie doszło do czegoś podobnego. Boeing 777 należący do malezyjskich linii lotniczych dosłownie rozpłynął się w powietrzu i ślad po nim zaginął. Trudno się dziwić, że powstają najdziksze teorie spiskowe, ale jest to trochę zaskakujące, gdy na ich temat wypowiada się były premier Malezji.

 

Dr Mahathir Mohamad, wpływowy polityk i były premier Malezji stwierdził publicznie, że CIA i firma Boeing z pewnością wiedzą co się stało z ich samolotem, ale celowo tego nie wyjawiają.

 

Oświadczył on, że kontrola lotu samolotu najprawdopodobniej została przejęta zdalnie przez CIA, innymi słowy według jego opinii został on skradziony. Jego zdaniem po 11 września w samolotach montowane są urządzenia umożliwiające przejęcie kontroli zdalne na wypadek ataku terrorystycznego i z jakiegoś powodu skorzystano z tej możliwości.

 

Co więcej są i tacy, którzy twierdzą, że taka technologia zdalnego pilotażu została wykorzystana w trakcie zamachów 11 września, które po prostu były komuś potrzebne do rozpoczęcia kilku dochodowych wojen.

"Samoloty nie znikają tak po prostu," powiedział Mahathir "Na pewno nie w naszych czasach z wszystkimi zaawansowanymi systemami komunikacji, śledzenia radarowego i satelitarnego, które działają niemal w nieskończoność i mają ogromne możliwości przechowywania danych."

Zdaniem byłego premiera Malezji samolot ten gdzieś wylądował, a jego poszukiwania nazwał groteskowym marnotrawstwem pieniędzy i działaniami pozorowanymi.

 

Polityk zaapelował do mediów, aby podjęły temat i próbował wyjaśnić, dlaczego wątek porwania zdalnego i skierowania samolotu gdzieś gdzie mógłby on wylądować nie jest brany pod uwagę. Jego zdaniem milczenie na ten temat ze strony środków masowego przekazu jest bardziej niż wymowne.

 

 

Na podstawie: Daily Mail

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika julka

Portale rosyjski i białoruski

Portale rosyjski i białoruski 8 marca donosiły o wywiezieniu z Ukrainy samolotem w nocy 7 marca trzydziestu kilku skrzyń ze złotem które było rezerwą budżetową Ukrainy.Samolot przewoził jak podano skrzynie z jakimiś nowoczesnymi akumulatorami.Tylko połowa miejsc w samolocie była zajęta a więc przeliczywszy wagę przeszło 200 osób i ich bagażu można się zorientować że i 20 ton można było jeszcze dodatkowo obciążyć.Przeliczyć jeszcze czas ,,do przodu''.W Malezji można było przepakować skrzynie niby akumulatory.Tylko pewnie ktoś ciekawy zajrzał do srodka i stąd rozniosło sie ze samolot przewoził złoto.Druga ,,pieczeń" na jednym ogniu to całkowity zysk 100% patentu dla Rotschilda który był pracodawcą naukowców,autorów patentu.Uśmiercając 4 Chińczyków(kazdy z nich miał 20% udziałów) zdobył wszystko dla siebie a potent został zatwierdzony kilka dni po zaginięciu samolotu 11 lub 12 marca. Gdzie sa pasazerowie? Nie dzwonili,w Pekinie powinni lądować około 6 rano a samolot był w powietrzu do 8,11.Gdyby byli przytomni to pewnie by alarmowali.Diego Garcia jest bazą USA .Terytorium jest brytyjskie ale Anglicy wydzierzawili to USA na60 lat do 2016 roku.Stacjonuja tam tez okręty więc pasażerów można było wywieźć na pełne morze na pożarcie rekinom.ZWMa

Portret użytkownika Hathor

Nawet jakby tam było 10 ton

Nawet jakby tam było 10 ton złota (chociaż niewiem czy ten samolot by to udźwignął) to jest nic w porównaniu z wartością intelektualną jaką reprezent-owało/uje 20-tu pracowników firmy Freescale Semiconductor,  a zwłaszcza całej wiedzy dotyczącej zaawansowanych układów scalonych, m.in. microprocesora KL-03.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem