Burze piaskowe uderzyły na Zjednoczone Emiraty Arabskie

Kategorie: 

Przez Zjednoczone Emiraty Arabskie przetoczyły się w niedzielę poważne burze piaskowe. Spowodowały znaczne pogorszenie widoczności i jednocześnie przyczyniły się do powstawania wielokilometrowych korków.

 

Wiatr wiał z prędkością dochodzącą do 50 km/h przenosząc w powietrzu ogromne ilości pyłu, co powodowało problemy oddechowe. Burze piaskowe i towarzyszący im silny wiatr odnotowano również w poniedziałek.

 

Meteorolodzy z ZEA ostrzegają kierowców o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na drogach, zwłaszcza w głębi lądu. Widoczność może spadać nawet do 500 metrów. Pewną stabilizację Zjednoczone Emiraty Arabskie poczują dopiero we środę.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika jako_taki

o nie to nie jest normalne ze

o nie to nie jest normalne ze na terenach pustynnych wystepują burze piaskowe, jak również nonsensem jest twierdzić ze wybuchy wulkanów i trzesienia ziemi wystepują na planecie aktywnej geologicznie... nie czytasz uważnie wielu wróżów tutaj to obcy którzy bombardują nas zza słońca a w ogóle to co widać to blef bo to hologram przyjmnij do wiadomości że sie mylisz oni wiedzą lepiej...

Portret użytkownika jaa

z taką wiedzą jest jak z

z taką wiedzą jest jak z każdą inną. To co wiedzą wszyscy to tylko wierchołek góry lodowej. Wszyscy wiedzą, że takie wydarzenia dzieją się na planecie aktywnej geologicznej ale niewielu wie co to tak naprawdę znaczy. Aktywność geologiczna to przejaw pewnej funkcji a nie sama przyczyna. To, że samochód jedzie to skutek tego, że jest aktywny motoryzacyjnie ale to nie oznacza, że jedzie sam z siebie.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem