Na brzegu we Francji odnaleziono 10 wielorybów

Kategorie: 

We Francji doszło do kolejnego przypadku niewyjaśnionego wypłynięcia wielorybów na plaże. Wygląda to tak jakby zwierzęta celowo popełniały samobójstwa. Na wybrzeżu Calais pojawiło się aż dziesięć morskich ssaków.

 

Ekolodzy robili co mogli, aby uratować wieloryby znalezione w pobliżu Calais. Na brzegu znaleziono w sumie aż dziesięć dość dużych osobników z gatunku grindwali. Czterem z nich udało się pomóc. Początkowo krążyły w pobliżu brzegu, ale potem odpłynęły.

 

Sześć wielorybów niestety zginęło na brzegu. Teraz naukowcy próbują dowiedzieć się, co było przyczyną zdarzenia. Być może rzeczywiście mamy tu do czynienia ze stadnymi samobójstwami ssaków. Takie zachowania wielorybów nie są niestety rzadkością. Prawie co roku, setki z nich są wyrzucane na brzeg, gdzie przeważnie giną.

 

Według jednej z teorii, masowe samobójstwa waleni są konsekwencją propagacji zanieczyszczenia oceanu dźwiękiem. Jest to przeważnie spowodowane pracą sonaru. Z drugiej strony, nie można wykluczyć jakiejś tajemniczej choroby wielorybów, albo po prostu trudnej do zrozumienia specyfiki społecznej.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika DJK

Tym razem to nie amerykański

Tym razem to nie amerykański sonar. Pewnie płytkie wybrzeże. Słyszałem też że może być to spowodowane kontrolą populacji ale nadal nikt tego nie umie wyjaśnić. W każdym razie biedactwa:( szkoda tak wspaniałych zwierzaczków:-(

Portret użytkownika Obrońca

Półkula północna zaczyna

Półkula północna zaczyna obumierać....Słabsze organizmy idą jako pierwsze. Najbardziej odporni są ludzie. Chociaż też niebawem zaczną padać. Rak i nowopowstałe choroby wyniszczą nas. Za 20-30 lat świat bedzie wyglądać niczym z gry Fallout. Pozostaną ostatki pochowani i bunkrach kilka km pod ziemia...

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Depopulacja musi zacząć się

Depopulacja musi zacząć się od zwierząt, aby ci co ocaleją po wojnach zdechli z głodu. Genialna strategia NWO...
Dla nich "7 mld" ludzi to o 6,5 mld za dużo...
Mają zostać wyłącznie osobiści służący, obsługa centrów informatyczno- komputerowych, służby porządkowe, obsługi krematoriów, obsługi klinik eutanazyjnych i utylizacji zwłok na surowce przetwarzalne oraz rzemieślnicy, którzy z ludzkich pozostałości (kości, zęby, włosy, skóra) będą tworzyć bizuterię , torebki, obuwie etc.. dla nieśmiertelnych elit...
Konieczny będzie również aparat medyczny utrzymujący resztki ludzkości w regulowanym zdrowiu dla dobrej jakości organów do przeszczepu starych tetryków żydowskiej elity.
PAMIĘTAJCIE! ZGODNIE Z TALMUDEM NIE-ŻYDZI SĄ WYĄACZNIE ZWIERZĘTAMI O LUDZKICH TWARZACH .., a jak traktuje się zwierzĘta, wystarczy udać się do najbliższej ubojni i rzeźni.
To wasza przyszłość ludzie..!!
Więc ogarnijcie się!!
miłego DOBRANOC!!

Portret użytkownika cwimagogo

Nikt nie wpadł na to że

Nikt nie wpadł na to że wielorybki jak i duzo innych zwierząt  posługuje się geolokacją i na podstawie swojego małego kompasiku w mózgu nawigują się w świecie ? Sporo ostatnio burz magnetycznych i analogicznie zdezorientowanych zwierząt które jak przysłowiowa blondynka jadąc z GPSem wypadają z trasy bo strzałka pokazała skręć.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

A nie wpadłeś na to, że jak

A nie wpadłeś na to, że jak ci nawali GPS, to jednak żyjesz dalej...?
Czy dezorientacja geolokacji może być przyczyną masowej śmierci zwierząt?
Nie odżywiają się przecież geolokacją a w oceanach jest dość pokarmu...
To, że giną zwierzęta jest winą nowoczesnych śmiercionośnych globalnych militarnych zabawek!!

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem