Brytyjczycy ponownie towarzyszyli rosyjskim Tu - 95 w pobliżu swoich granic

Kategorie: 

Po ogłoszeniu alarmu myśliwce Typhoon RAF - u znowu  przechwyciły kilka rosyjskich TU-95, podaje Sky News.

 

Samoloty wzniesiono z bazy RAF w Lossiemouth (Szkocja), aby te eskortowały rosyjskie samoloty wojskowe, które znalazły się w międzynarodowej przestrzeni powietrznej w pobliżu granic Wielkiej Brytanii.

 

Wcześniej, wspólne dowództwo NATO poinformował, że siły Sojuszu były śledzone przez kilka grup rosyjskich samolotów wojskowych w dniach 28 - 29 października br. w międzynarodowej przestrzeni powietrznej nad Bałtykiem, nad Morzem Północnym, Morzem Czarnym i nad Oceanem Atlantyckim.

 

NATO poinformowało, że dwa rosyjskie bombowce strategiczne Tu - 95 leciały na zachód od Wielkiej Brytanii do Portugalii. W locie dołączyły do nich norweskie, portugalskie i brytyjskie maszyny.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Wlodi

Prawda jest taka ze rosja

Prawda jest taka ze rosja jest slaba ekonomicznie, gospodarczo i demograficznie. To ruina ktora mysli ze wszystko zalatwi sila. Bedzie tak straszyc zeby uwazac ja za wazna.
Teraz robi wszystko by podsyccac wojne polsko-polska, tak jak w XVII w dlatego najwazniejsze ze bysmy jako Polacy nie dali sie podzielic takiemu dziadostwu pokroju angelusa ktory dzieli Polakow na zydow i niezydow, lepszych i gorszych,
Pamietajcie... Nie ulegajcie koltunom z rosji

Portret użytkownika SurvivorMan

Dokładnie... To klasyczny

Dokładnie... To klasyczny sposób rozpoznania, który znają i stosują wszyscy...  Rosja nie robi niczego, czego na co dzień nie robi USrael i NATO! Ale słyszymy to co słyszymy, bo dbają o to kontrolowane z góry żydomedia!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika kamil_mmz

przeciez to proste. Samoloty

przeciez to proste. Samoloty beda latac tak dlugo, az ktorys "przypadkowo" nie spadnie co moglo by byc bezposrednia przyczyna wywolania konfliktu.

Obstawiam ze spadnie gdzies nad finlandia,szwejca,litwa,lotwa,estonia badz polska ;]
 

Portret użytkownika Ja

Najlepiej gdyby była wyłożona

Najlepiej gdyby była wyłożona kawa na ławę, ale w tym nieszczęśliwym kraju widocznie nie warto dokładać zmartwień biednym polaczkom, dla których głównym problem jest to do którego supermarketu wybrać się na zakupy i kiedy będzie jakiś mecz/widowisko sportowe w tv ;] albo co się dzieje w M jak miłość ;]
 
P.S. takich POWAŻNYCH problemów mógłbym wymieniać w nieskończoność ;]

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika TheDeus

No i znowu info z d..y! Kto

No i znowu info z d..y!
Kto zabroni ruskim latać w strefie międzynarodowej? Nikt! Bo im wolno, jak każdemu.
cyt: 

  • międzynarodowa przestrzeń powietrzna, rozciąga się nad pozostałym obszarem globu, w tym nad morzem otwartym i obszarami nie podlegającymi niczyjej jurysdykcji. Z przestrzeni międzynarodowej mogą korzystać wszystkie państwa na zasadzie równości – jest ona dostępna dla każdego państwa bez dyskryminacji.

Zrozumcie, że tak się NATO i Układ Warszawski testowali przez pół wieku. Nie róbcie z tego niewiadomo jakiej sensacji. Wojny jądrowej nie było.
Mało tego, dla każdej ze stron to jest powód do przetestowania swoich systemów defensywnych/ofensywnych.
Tallin, taka mała rada. Nie poruszaj tematu po wierzchu, a jak go nie rozumiesz to go wcale nie poruszaj, bo tobie się wydaje, że coś ważnego piszesz. Lepiej dalej pisz o UFO.

Z naszych danych wynika, że zdobyć serce kobiety jest stosunkowo prosto. Zaczynamy od nacięcia wzdłuż linii mostka… Kowalski http://www.you

Portret użytkownika SurvivorMan

Prawdę piszesz w sprawie tych

Prawdę piszesz w sprawie tych rosyjskich przelotów... Ale to nie oznacza że z tego co się wyprawia od początku tego roku w bezpośrednim sąsiedztwie Polski, nie może wyniknąć nic większego... Wojny były, są, i nie widzę powodu dla którego miałoby już ich nigdy nie być na skalę światową... Niebawem będzie kolejna...
"Wojna to oszustwo. Najstarsze i najbardziej zyskowne, a zarazem najbardziej bezwzględne. Z natury ma charakter międzynarodowy. Zyski liczy się tu w dolarach, a straty w ludziach" - gen. Smedley D. Butler  1935r.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem