Borys Niemcow został pośmiertnie odznaczony ukraińskim Orderem Wolności

Kategorie: 

Poroszenko, prezydent Ukrainy, postanowił odznaczyć Borysa Niemcowa Orderem Wolności - najwyższą nagrodą państwa, która jest przyznawana wyłącznie obcokrajowcom.

 

 

Poroszenko napisał na swoim profilu na Facebooku, że życiowym credo Borisa Niemcowa było „Za wolność naszą i waszą”. Poroszenko powiedział również, że Niemcow, jako patriota Rosji, zawsze będzie przyjacielem Ukrainy.

„Swoim życiem udowodnił, że te rzeczy mogą być łączone. Jedynie trzeba chcieć...”- podkreślił prezydent Ukrainy.

Borys Niemcow został zastrzelony w nocy 28 lutego br. w Moskwie na Wielkim Moście. Miał 55 lat. Pozostawił matkę, żonę i czwórkę dzieci.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

Najpierw go zastrzelili  na

Najpierw go zastrzelili  na polecenie Ameryaknów, a potfem odznaczyli , co orzekł Brzezinski, a mozna to przeczytać na portali Wolna Polska.
Na tym portali również Robert Craig w swoim artykuke mówi, ze polityka USA na świecie zagraża każdemu Państwu na świecie i pokojowi  światowemu.
Powstaje pytanie - czy Amerykanom mozna bezkarnie mordoweac kogo chce, kiedy i w jakim miejscu chce ? Media jakby wody w usta nabrały, po zmasowanym ataku na Putina i na Rosję .

Portret użytkownika Time Traveler

Jakiej "wolności i

Jakiej "wolności i demokracji"?  To kpina z motłochu w żywe oczy. 
Ukraińcy zostali otumanieni i stali się zakładnikami i niewolnikami chazarskich lichwiarzy i grandziarzy z Zachodu, którzy sterują i reżyserują wydarzenia za pomocą garstki rodzimych oligarchów - złodziei chazarskiego POchodzenia z kilkoma paszportami w kieszeni. 
Część głupiego motłochu "kupuję" te oficjalną pro chazarsko-banderowską propagandę ale część nie dała się otumanić. 
Cóż państwo izrael wkrótce przestanie istnieć i będzie potrzeba przesiedlania gdzieś kilku milionów osób więc sanhedryn POstanowił , że utworzy z części terytoriów wschodniej Polski i Zachodniej Ukrainy judeo-chazaro-ukro-polin pod rządami starszych w wierze.
Jak to będzie wyglądało? - Rosja (z Putinem czy bez niego - np w przypadku jego śmierci, zgonu czy zamachu) zajmie całą Wschodnią Ukrainę po wschodniej stronie Dniepra. Czy Rosja zajmie też dostęp do Morza Czarnego z Odessą czy nie - jeszcze nie wiadomo - trwają o to targi między wielkimi tego świata ale prawdopodonie Rosja zajmie też całe ukaińskie wybrzeże Morza Czarnego z Odessą aż po Naddniestrze - w efekcie końcowym i włączy w skład Federacji Rosyjskiej. W międzyczasie kraje bałtyckie zostaną pozbawione części obecnych terytoriów, na których zamieszkuje większość ludności rosyjsko języcznej i tereny te będą wcielone też do Rosji. Na pierwszy ogień pójdzie Estonia i rejony Łataglii, którą zamieszkuje (jak w Donbasie) większość Rosjan.  Na okrojonych terytoriach Litwy, Łotwy i Estonii wprowadzą marionetkowe prorosyjskie rządy, które formalnie wystąpią z NATO I UE i ogłoszą pozorną deklarację "neutralności" - pozorną bo w rzeczywistości będą to marionetkowe rządy strowane z Moskwy w rosyjskiej strefie wpływów. 
Wiecie kto rządzi obecnie w Polin i na banderoukrainie obecnie?  Ano starsi bracia w wierze, i z całego świata yne dostają od ręki paszporty tych 2 krajów "na gębę" - wystarczy, że we wnosku o obywatelstwo wisze, że jego pradziad pochodził z Polski lub Ukrainy (nawet może łgać w żywe oczy) i dostaje je automatycznie. 
Rosja zwiększy swą kontrolę nad Białorusią bez względu na to czy zachowa czy zlikwiduje marionetkowy reżym Łukaszenki i jego świty - oni i tak są prorosyjscy - więc pewnie zostaną.  Zpewnością Białoruś czekają zmiany ustrojowe na rzecz wzmocnienia relacji z Rosją - zostanie (pewnie w drodze rzekomego "referendum mieszkańców" włączona w skład Federacji Rosyjskiej z zachowaniem pewnej pozornej "autonomii" jako odrębna "republika" części federacji z marionetkowymi władzami (być może Łukaszenka z prezydenta Białorusi zostanie "gugernatorem" autonomicznej republiki Białoruś w ramach Federacji Rosyjskiej.
 
Następnym celem będzie likwidacja Polski, którą Rosja przeprowadzi wspólnie z Niemcami, których normy konstytucyjne okraślają granice Reichu jako te z roku 1938 - sprzed anschlusu Austrii. Wświetle niemieckiego prawa pół obecnej Polski będzie wcielona do Niemiec. W świetle prawa niemieckiego te tereny są "tymczasowo administrowane" przez Polskę na podstawie układu jałtańskiego - niemieckka Konstytucja odsyła do ustaw i przepisów o granicy z roku 1938. To samo mówi niemiecki Trybunał Konstytucyjny w Karlshrue...   
 
Czyli polskie ziemie zachodnie  wejdzie Bundeshwera i przywróci tam niemiecki porządek konstytucyjny - Polacy zostaną wyrzuceni z urzędów i stanowisk, Berlin przyśle swoją administrację, sędziowie, prokuratorzy, oficerowie i część podoficerów, dzisiejsi urzędnicy administracji - ba bruk. W sądach i urzędach pracę będą miały sprzątaczki i portierzy, którzy podpiszą FOLKSLISTĘ i nabędą obywatelstwo niemiecki.  
Berlin całkowicie wymieni kadry na swoich ludzi przysłanych z Niemiec. Część policjantów i mundurowych niższego szczebla - drobniejszego płazu - tych, którzy dziś pieszo czy radiowozami patrolują ulice przyjmą do Polizei niemieckiej po podpisaniu FOLKSLISTY.  No bo ktoś musi te ulice i krawężniki szlifować i mieć rozeznanie wśród polskiego półświatka przestępców...    
 
Gorzej - bo prawdziwe piekło będą mieli Polacy we wschodniej części kraju z Warszawą lub nuklearnymi zgliszczami po Warszawie... ta wchodnia część Polin zostanie połączona z banderowską Zachonią i środkową UPAdliną, na którym to "organizmem" władzę powierzoną nad gojami sprawować będą starsi bracia w wierze z Polin, UPAiny i Israela, którzy tłumnie przybędą w liczbie kilku milionów gdy będzie LIKWIDOWANE państwo Israel.  Do tego czsu liczba polskich i ukraińskich gojów na zostać ZMNIEJSZONA do 14-16 milionów pachołków i niewolników nowych panów.
 
Tu dla każdego goja będzie PIEKŁO i UCISK jaki zaznają obecnie mieszkańcy PALESTYNY albo i gorszy.  Żaden go nie będzie mógł być ważnym urzędnikiem, oficerem, tulko une. 
 
I ta hucpa będzie trwała dopóki Niemcy i Rosja znów nie znajdą się w stanie wojny i znów une będą miały HOLOKAUST...  obojętnie z czyich rąk - niemieckiego czy rosyjskiego "nowego Adolfa"... , czy raczej "islamskiego". Bo plan MASONERII jest taki, że w lsLAmie 1 przywódca ma zjednoczyć całY islam POD SWOJĄ WŁADZĄ i ruszyć na Eyropę i Rosję w sojuszu z Chinami.... 
I wtedy dla unych będzie "nowy holokaust". 
ISIS jest zalążkiem przyszłego KALIFATU. kTO TO FINANSUJE I WSPIERA I UTWORZYŁ - CI SAMI, KTÓRZY FINANSOWALI HITLERA I LENIANA - TE SAME RODZINY.
Apostoł Paweł w swej Ewangelii pisał o nich "nazywają się Żydami ale Żydami nie są lecz SYNAGOGĄ SZATANA"... 
 
To tak w skrócie...  taki jest plan ale o tym sza w ścierwomediach głównego nurtu.  

Portret użytkownika Time Traveler

A to, że w międzyczasie - już

A to, że w międzyczasie - już niedługo Polskę czeka wojna z Rosją o "wolność i demokrację" na Ukrainie mówić chyba nie trzeba.  To jest zaplanowane przez starszych i mądrzejszych, Polska ma dostać lanie, z Warszawy mają zostać nuklearne zgliszcza - taki rosyjski "złoty strzał" by wystraszyć Zachód. Jeśli Rosja nie zgodzi się na odpalenie głowicy na Warszawę z jakichś względów wówczas UNE zdetonują amerykańską lub izraelską głowicę i w mediach krzykną, że "to Rosja". 
W Polsce zapanuje chaos, wtedy do Zachodniej Polski wejdzie Bundeshwera w wiadomym celu na podstawie realizacji już osiągniętych porozumień i traktatów Berlina z Moskwą. 
Stolica dzisiejszej Ukrainy - kIJÓW TEŻ MA ZOSTAĆ ZNISZCZONA - STOLICĄ PRZYSZŁEGO ORGANIZMU DLA PAŃSTWA CHAZARSKIEGO MA MYĆ DZISIEJSZY lWÓW.
 
uKRAIŃCY Z upa BĘDĄ PEŁNILI ROLĘ LEPSZĄ OD pOLAKÓW BO DLA NICH NIŻSZE STOŁKI W ADMINISTRACJI LOKALNEJ I POLICJI TEGO SZTUCZNEGO TWORU - MAJĄ PEŁNIĆ ROLĘ "KAPO" W STOSUNKU DO LUDNOŚCI ETNICZNIE POLSKIEJ. aLE pANAMI SYTUACJI BĘDĄ żYDZI - WSZYSTKIE WYŻSZE STANOWISKA URZĘDNICZE I SŁUŻBOWE TY;LO DLA UNYCH, ŁĄCZNIE ZE STOPNIAMI OFICERSKIMI.  pODOFICERAMI I KAPO YRZĘDNICZYM NIŻSZEGO SZCZEBLA BĘDZIE uKRAINIEC Z upa - pOLAK NIE BĘDZIE ZNACZYŁ nic W TEJ HIERARHII - pOLACY BĘDĄ PRZEŚLADOWANI GORZEJ NIŻ DZIŚ pALESTYŃCZYCY - I PRZEZ żYDÓW I PRZEZ UKRAIŃSKIE kapo RODEM Z upa. 
tO BĘDZIE PIEKŁO DLA POLSKICH GOJÓW ZE WSCHODNIEJ pOLSKI, BO CI Z zACHODNIEJ BĘDĄ WCIELENI DO PAŃSTWA NIEMIECKIEGOO, W WIĘKSZOŚCI PODPISZĄ folkslistę, DOSTANĄ OBYWATELSTWO NIEMIECKIE I DOSTOSUJĄ SIĘ DO NIEMIECKIEGO PRAWA I BĘDĄ ŻYLI W SPOKOJU, BEZROBOTNI DOSTANĄ NIEMIECKI SOCJAL ITP.
 
pIEKŁO GORSZE NIŻ PRZECHODZĄ palestyńczycy CZEKA DZIECI I WNUKI POLSKICH GOJÓW WE WSCHODNIEJ CZĘŚCI KRAJU, KTÓRA Z ZACHODNIĄ I CZĘŚCIĄ ŚRODKOWEJ uKRAINY MA TWORZYĆ PAŃSTWO ŻYDOWSKIE.
 
Nawet kedyty frankowe dla polskich gojów z po-pisu zostały zaprojektowane pod kątem przyszłych osadników  z Izraela - GDY WYBYCHNIE WOJNA Z ROSJĄ ZŁOTÓWKĘ CZEKA DRASTYCZNY SPADEK WARTOŚCI WZGLĘDEM INNYCH WALUT - DOLARA, CZY fRANKA - JAK DZIŚ GRYWNĘ NA uKRAINIE - DZIŚ UKRAIŃSKIE GOJE - KREDYCIARZE CODZIEŃ TYSIĄCAMI POPEŁNIAJĄ samobójstwa - O TYM W MEDIACH CISZA - ŻYDOWSKIE BANKI - PRZEJMĄ NIERUCHOMOŚCI POLSKICH I UKRAIŃSKICH GOJÓW - I ZA BEZCEN PRZEKAŻĄ OSADNIKOM Z iSRAELA....  
 
eCH DZIECI, DZIECI...
 
kOMOROWSKI, TYSK, DUDA....    TO TYLKO MARIONETKI, KTÓRYCH CELEM JEST REALIZACJA POSTANOWIEŃ ŚWIATOWEGO SANHEDRYNU. 
Tusk ZROBIŁ SWOJE POSZEDŁ W ODSTAWKĘ TERAZ KOLEJNY ETAP "BRUDNEJ ROBOTY" MA WYKONAĆ INNA MARIONETKA Z po-pisowj, ANTYROSYJSKIEJ partii wojny.  
 

Portret użytkownika achiles

Ciekawy scenariusz, ale jest

Ciekawy scenariusz, ale jest wiele ale w nim przedstawione, które to wedle mojej oceny kupy się, nie trzymają, bo jak można tworzyć NOWY IZRAEL między młotem i kowadłem?, czyli miedzy ROSJĄ A NIEMCAMI. Przecież to będzie jeszcze trudniejsze do utrzymania, niż obecny IZRAEL leżący na wybrzeżu MORZA MARTWEGO ze wściekłymi, ale do okiełznania MUZUŁMUNAMI. Więc, choć proroctwo, albo twoje myślenie indywidualne, dobrze główkują, to tylko i wyłącznie i aż, nie trzymają się kupy z tego powodu. 

Portret użytkownika achiles

COŚ DZIWNEGO DZIEJE SIĘ

COŚ DZIWNEGO DZIEJE SIĘ OSTATNIO Z P. BRZEZIŃSKIM, BĄDŹ CO BĄDŹ JEDNEGO Z GŁÓWNYCH WPROWADZACZY NWO, NA ŚWIECIE.
Zbigniew Brzezinski : Zabójstwo Niemcowa zorganizował SBU pod kierownictwem USA.
Taką opinię wyraził amerykański politolog, były doradca prezydenta USA, Jimmy Cartera, Zbigniew Brzezinski. Właśnie na taki rozwój wydarzeń mają nadzieję w Waszyngtonie, informują go jego informatorzy z National Security Agency USA.

„W zabójstwie Niemcowa brali udział specjaliści realizujący zadanie wystrzelania „niebiańskiej sotni” na Majdanie. A organizatorami byli, w tej liczbie, pracownicy służby bezpieczeństwa Ukrainy, która obecnie jest źródłem przeprowadzania prowokacji w celu stworzenia powodów do oskarżeń Rosji” – powiedział Brzezinski w wywiadzie udzielonym kanadyjskiemu dziennikarzowi, A. Turnerowi.

To morderstwo jest bardzo podobne do śmierci kijowskiego dziennikarza Georgija Gongadze, które posłużyło za powód do rozpętania kampanii antyprezydenckiej w stosunku do ukraińskiego prezydenta Leonida Kuczmy w 2000 roku, zauważa politolog.

Brzezinski twierdzi, że właśnie USA zorganizowały kryzys ukraiński, nie bez podstaw licząc, że Rosja wcześniej czy później , zaangażuje się w działania bojowe i tym samym będzie przyczyniała się do formowania jednolitej koalicji zachodniej.

„Staje się zupełnie oczywiste, że w drugiej dekadzie XXI wieku, zasady ojców-założycieli USA zostały zupełnie zapomniane, nasza Konstytucja służy jedynie za figowy listek dla jawnego pragnienia rządzących elit aby raz na zawsze zdobyć władzę nad światem” – autor artykułu cytuje słowa Brzezinskiego.

Za: http://politikus.ru/events/44565-bzhezinskiy-ubiystvo-nemcova-organizovano-sbu-pod-rukovodstvom-ssha.html

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zabojstwo-niemcowa-zorganizowalo-sbu-pod-kierownictwem-usa-2015-03
To już conajmniej trzecie jego dziwna i nie jak do niego podobna wypowiedź. Czy się tylko uwiarygadnia, czy już brata z BOGIEM, czas pokaże. 

Portret użytkownika swiadomywiadek

jesli zb rzeczywiscie tak

jesli zb rzeczywiscie tak powiedzial to przychodza mi na mysl po dluzszej chwili takie rozwiazania jego stanowiska : 
1.
ZB - usa (klany,mafia) + syjon (izrael+marionetki)
ATAK NA: UE (Niemcy, Francja + marionetki) [tlumacze to ostatnio wyraznym podzialem w globalnej polityce usa+izr a ue]
w tej sytuacji bedzie ciag dalszy np z faktycznym odnalzieniem sprawcow z korzeniami w europie na zachod od moskwy.
 
2. 
ZB jako ustawiony od poczatku z ramienia Izr przechwytuje wlasnie probe wymskniecia sie klanow spod kierunku polityki Tel-Awiwu. [pamietajmy ze usa nie sa suwerennym panstwem, demokracja oznacza rzady klanow swiatowej oligarchii i finansjery ale stanowi cos na wzor poteznego zaplecza/magazynu/bazy/serwera bez ktorego nic sie nie uda. z pewnoscia w tak wielkim panstwie niejedna grupa probowalaby wysterowac nowy kierunek wiec byc moze pomyslano o tym na przyszlosc gdy po1913 tworzono jego nowe cialo]
 
tcttctctc
to ostatnio najlepsza zagadka zdecydowanie. zibi pokazal, ze zyje swoim celem caly czas.
nic tu nie pasuje.
naprawde tak powiedzial? Smile

ten kto wymyslil strach panicznie bal sie zyc
wiec otworzyl pierwszy bank, apteke i tv.
 

Portret użytkownika bogdan4957

Prawdę mówiąc wcale mi się to

Prawdę mówiąc wcale mi się to nie podoba.Niestety,jego wypowiedź jest zbyt prosta i otwarta.Nie wiem jak to nazwać,wyznanie czy stwierdzenie faktu,aby w jego wypowiedź nie wątpić.Wiadomo wszem i wobec,że to on jest jednym z głónych inspiratorów wszelkiego rodzaju siania niepokoju i zamydlania mózgów na świecie,jest po prostu mózgiem wszelkich szemranych operacji USA.Być może chce odwrócić uwagę od czegoś bardziej istotnego,a na tyle ważnego dla USA aby to się im opłaciło z nawiązką.Jakby nie było,to byłby prezent dla W W Putina,w co bardzo wątpię.Powiem więcej,czuję jakąś parszywą niespodziankę w jego wykonaniu.Ale puki co trzeba mieć oczy i umysły otwarte,na to co będzie w niedługim czasie,bo prawdopodobnie zbliżamy się do apogeum tego całego zamieszania w Europie.

Portret użytkownika lolo

Masz rację - dziwne.

Masz rację - dziwne. Zakładam, że informacja jest wiarygodna. Ale jestem sceptyczny co do jego "nawrócenia". Całkiem możliwe, że jest to ciąg dalszy zaostrzania konfliktu w ramach "podgrzewania uczuć". Co nie znaczy, że nie mówi prawdy. I jeśli mówi to taka postać, to staje się to jeszcze bardziej wiarygodne i rodzi coraz  silniejszy bunt. Uważam, na podstawie wielu źródeł, nie tylko internetowych, że cały czas w "tyle głowy" trzeba pamiętać o tym co JEST celem gobalistów: przejęcie władzy nad światem. Osławione "Protokoły..." zaznaczają, iż goje zostaną przy pomocy konfliktów różnej skali doprowadzeni do stanu zmęczenia i sami poproszą Żydów o przewodnictwo. Oczywiście ci goje, którzy przeżyją.
 
Ps
"Protokoły..." mają to do siebie, że choć oficjalnie uznawane są za fałszerstwo to, jak to ujął kiedyś mój znajomy kapłan będący parę lat po święceniach, gdy mu zacytowałem fragmenty, był powiedział - a nie czytał ich wcześniej - jakbym widział to co się dzieje dokoła.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika Marcin2

taa bo wszystko jest

taa bo wszystko jest kontrolowane przez NWO Usa jest złe bla bla bla..... 
Ciągle to samo pieprzycie do tego jeśli ktoś się z wami nie zgadza wyzywacie go Propaganda Rosyjska jest na tej strone i jak tak dobrze było wam za komuny to czemu jesteście w Europie?

Portret użytkownika lolo

Nie bardzo wiem jak rozumieć

Nie bardzo wiem jak rozumieć Twoje wspomnienie o "Propagandzie Rosyjskiej" (dlaczego z "dużych liter") bo gramatyka Twojego wpisu to raczej niepolska. Już sienkiewiczowski Kali mówił bardziej zrozumiale.
Co do NWO. Zawsze można powiedzieć, że bzdety tak jak i praktykujący alkoholik twierdzi, że nie jest alkoholikiem.
Nie wiem czy zauważyłeś ale Polska jest w Europie, a kto się pchał do UE, to się pchał.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika Wlodi

Ben ale z ciebie zapluty

Ben ale z ciebie zapluty faszysta. Twoj fuhrer putin ci nie pomoze jak przyjdzie czas rozliczen. Ogola cie na lyso i przegnaja przez centrum twojej miesciny. Zal mi cie szczerze mowiac, bos wplywowy i zahukany. A teraz jeszcze sie boisz..,

Portret użytkownika ben

 Wlod  pomiotku  czego się

 Wlod  pomiotku  czego się boje  tego łajna które reprezentujesz. A od mojej fryzury wara   lubie mieć łeb ogolony. Uwarzaj na napletek jak przyjdzie czas będziemy was czyścić   w całości ,a psy  będą miały ubaw, myśle że nie jest to zbyt faszystowskie.
 Co ty  z tym zapluty był czas na lanie moczem teraz  zapluty   czas się leczyć  masz ślinotok czy co a jak nie trzymasz moczu  to pampersik    miałem kiedyś psa  ktoś go żle traktował jak się krzyknęło  biedny  uciekał i sikał  to tak jak ty Wlod.Podwiń ogon  już czas wracać , Do budy!

Portret użytkownika ben

Dziękuje Wlod Pojęcie

Dziękuje Wlod
Pojęcie „człowieka wpływowego” nie jest ściśle naukową kategorią. Mimo iż wydaje się  dość precyzyjne, w rzeczywistości posiada bardzo szeroki zakres pojęciowy. Teoretycznie osoby wpływowe to osoby mające i wywierające wpływ. Są to przede wszystkim liderzy, przywódcy polityczni. Istnieją też „przywódcy opinii”, czyli osoby, które z racji osiągnięć, dokonań, zajmowanych stanowisk, bądź też z racji pewnych cech osobowych – pewnej charyzmy, wywierają wpływ na sądy innych ludzi
 Co do  faszystów  większych zwolenników  faszyzmu  jak na Ukrainie nie ma . .
cyt.70 lat temu Ukraina była wyzwolona od hitlerowskiego faszyzmu. Jednak sam faszyzm jako ideologia nie został zlikwidowany. A dziś powraca na Ukrainę jako rzeczywistość polityczna. Przez długie lata wydawało się, że po tragicznych wydarzeniach XX wieku powrót faszyzmu do Europy w ogóle, a tym bardziej do państwa z obszaru byłego Związku Radzieckiego, jest po prostu niemożliwy – zbyt wiele ofiar i cierpień przyniosła ta ideologia. Tak samo przypuszczenia odnośnie pojawienia się etnonacjonalizmu w wielonarodowym i multikulturowym państwie, jakim była postradziecka Ukraina, były po prostu niemądre.

Portret użytkownika A K

Załóż kaganiec jak sie do

Załóż kaganiec jak sie do ludzi zwracasz żydowski kundlu! Po twoim wpisie widać kto i kogo sie boi Smile Tyle i tylko tyle potrafisz, szczekać na Polaków i wyzywać bez żadnych argumentów... Zamilcz bo chycla ktoś naśle i przestanie ci być do śmiechu! Gdy My (Polacy) zaczniemy sprzątać ten żydoamerykański burdel jaki nam zafundowaliście, to takich jak ty bedzie sie przeganiać na cztery wiatry! Tam gdzie pojawia sie żyd, tam pojawia sie konflikt interesów... Dotarło? To teraz won do budy kundlu tam gdzie twoje miejsce jak i reszty beznapletkowych,pejsatych ścierw...

Portret użytkownika achiles

Typowe działanie

Typowe działanie BANDEROWSKICH dezinformatorów, na NASZYCH POLSKICH forach. Odwracanie kota ogonem, przekierowywanie treści tematu zasadniczej, na boczne tory i wyzywanie wszystkich którzy są na właściwym tropie własno-mysleniowym od FASZYSTÓW, kiedy samemu jawnie, lub nie, głosi i kultywuje te NAM POLAKOM OBCE IDEAŁY!!! 

Portret użytkownika ben

 achiles --wielkie dzięki za

 achiles --wielkie dzięki za info i  zangażowanie . Za demaskowanie  tego nazistowskiego tworu zwanego Ukraina. Dla  przydupasów  typu Wlod i jego potomków  z pierwszego i drugiego  miotu to musi być przerażające szarpią się i wyrywają reszte  sierści .
 Info pierwszy miot agentura w Polsce i na terenie Ukrainy
 Info  drugi  miot   agentura  w USA  
 Te setki tyś  Ukraińców  to potencjalni  pracownicy za 3zł upadek stopy życiowej wielu Polaków utrata miejsc pracy ,  wzrost przestępczości. Znając podejście nie naszego rządu będzie to bardzo na rekę,  przygotowanie pod  przyszłą żydowską kolonizacje Polski, dlatego  powinniśmy już  dziś  walczyć z tym tworem . Uwage należy zwrócić na   formowanie  na terenie Polski  oddziałów   Ukraińskich  o czym już nasz nie rząd  wspomniał oddziały te  mogą być przygotowane przeciw Polskiej ludności,właśnie z tych uciekinierów.    Oczywiście nasze media  przemilczą wiele spraw i pokażą w innym świetle . Ukraińscy górnicy  są ochotnikami a  broń dostaną jak będą daleko od Kijowa  ot tak dla bezpieczeństwa.
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem