Borys Niemcow został pośmiertnie odznaczony ukraińskim Orderem Wolności

Kategorie: 

Poroszenko, prezydent Ukrainy, postanowił odznaczyć Borysa Niemcowa Orderem Wolności - najwyższą nagrodą państwa, która jest przyznawana wyłącznie obcokrajowcom.

 

 

Poroszenko napisał na swoim profilu na Facebooku, że życiowym credo Borisa Niemcowa było „Za wolność naszą i waszą”. Poroszenko powiedział również, że Niemcow, jako patriota Rosji, zawsze będzie przyjacielem Ukrainy.

„Swoim życiem udowodnił, że te rzeczy mogą być łączone. Jedynie trzeba chcieć...”- podkreślił prezydent Ukrainy.

Borys Niemcow został zastrzelony w nocy 28 lutego br. w Moskwie na Wielkim Moście. Miał 55 lat. Pozostawił matkę, żonę i czwórkę dzieci.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

Najpierw go zastrzelili  na

Najpierw go zastrzelili  na polecenie Ameryaknów, a potfem odznaczyli , co orzekł Brzezinski, a mozna to przeczytać na portali Wolna Polska.
Na tym portali również Robert Craig w swoim artykuke mówi, ze polityka USA na świecie zagraża każdemu Państwu na świecie i pokojowi  światowemu.
Powstaje pytanie - czy Amerykanom mozna bezkarnie mordoweac kogo chce, kiedy i w jakim miejscu chce ? Media jakby wody w usta nabrały, po zmasowanym ataku na Putina i na Rosję .

Portret użytkownika Time Traveler

Jakiej "wolności i

Jakiej "wolności i demokracji"?  To kpina z motłochu w żywe oczy. 
Ukraińcy zostali otumanieni i stali się zakładnikami i niewolnikami chazarskich lichwiarzy i grandziarzy z Zachodu, którzy sterują i reżyserują wydarzenia za pomocą garstki rodzimych oligarchów - złodziei chazarskiego POchodzenia z kilkoma paszportami w kieszeni. 
Część głupiego motłochu "kupuję" te oficjalną pro chazarsko-banderowską propagandę ale część nie dała się otumanić. 
Cóż państwo izrael wkrótce przestanie istnieć i będzie potrzeba przesiedlania gdzieś kilku milionów osób więc sanhedryn POstanowił , że utworzy z części terytoriów wschodniej Polski i Zachodniej Ukrainy judeo-chazaro-ukro-polin pod rządami starszych w wierze.
Jak to będzie wyglądało? - Rosja (z Putinem czy bez niego - np w przypadku jego śmierci, zgonu czy zamachu) zajmie całą Wschodnią Ukrainę po wschodniej stronie Dniepra. Czy Rosja zajmie też dostęp do Morza Czarnego z Odessą czy nie - jeszcze nie wiadomo - trwają o to targi między wielkimi tego świata ale prawdopodonie Rosja zajmie też całe ukaińskie wybrzeże Morza Czarnego z Odessą aż po Naddniestrze - w efekcie końcowym i włączy w skład Federacji Rosyjskiej. W międzyczasie kraje bałtyckie zostaną pozbawione części obecnych terytoriów, na których zamieszkuje większość ludności rosyjsko języcznej i tereny te będą wcielone też do Rosji. Na pierwszy ogień pójdzie Estonia i rejony Łataglii, którą zamieszkuje (jak w Donbasie) większość Rosjan.  Na okrojonych terytoriach Litwy, Łotwy i Estonii wprowadzą marionetkowe prorosyjskie rządy, które formalnie wystąpią z NATO I UE i ogłoszą pozorną deklarację "neutralności" - pozorną bo w rzeczywistości będą to marionetkowe rządy strowane z Moskwy w rosyjskiej strefie wpływów. 
Wiecie kto rządzi obecnie w Polin i na banderoukrainie obecnie?  Ano starsi bracia w wierze, i z całego świata yne dostają od ręki paszporty tych 2 krajów "na gębę" - wystarczy, że we wnosku o obywatelstwo wisze, że jego pradziad pochodził z Polski lub Ukrainy (nawet może łgać w żywe oczy) i dostaje je automatycznie. 
Rosja zwiększy swą kontrolę nad Białorusią bez względu na to czy zachowa czy zlikwiduje marionetkowy reżym Łukaszenki i jego świty - oni i tak są prorosyjscy - więc pewnie zostaną.  Zpewnością Białoruś czekają zmiany ustrojowe na rzecz wzmocnienia relacji z Rosją - zostanie (pewnie w drodze rzekomego "referendum mieszkańców" włączona w skład Federacji Rosyjskiej z zachowaniem pewnej pozornej "autonomii" jako odrębna "republika" części federacji z marionetkowymi władzami (być może Łukaszenka z prezydenta Białorusi zostanie "gugernatorem" autonomicznej republiki Białoruś w ramach Federacji Rosyjskiej.
 
Następnym celem będzie likwidacja Polski, którą Rosja przeprowadzi wspólnie z Niemcami, których normy konstytucyjne okraślają granice Reichu jako te z roku 1938 - sprzed anschlusu Austrii. Wświetle niemieckiego prawa pół obecnej Polski będzie wcielona do Niemiec. W świetle prawa niemieckiego te tereny są "tymczasowo administrowane" przez Polskę na podstawie układu jałtańskiego - niemieckka Konstytucja odsyła do ustaw i przepisów o granicy z roku 1938. To samo mówi niemiecki Trybunał Konstytucyjny w Karlshrue...   
 
Czyli polskie ziemie zachodnie  wejdzie Bundeshwera i przywróci tam niemiecki porządek konstytucyjny - Polacy zostaną wyrzuceni z urzędów i stanowisk, Berlin przyśle swoją administrację, sędziowie, prokuratorzy, oficerowie i część podoficerów, dzisiejsi urzędnicy administracji - ba bruk. W sądach i urzędach pracę będą miały sprzątaczki i portierzy, którzy podpiszą FOLKSLISTĘ i nabędą obywatelstwo niemiecki.  
Berlin całkowicie wymieni kadry na swoich ludzi przysłanych z Niemiec. Część policjantów i mundurowych niższego szczebla - drobniejszego płazu - tych, którzy dziś pieszo czy radiowozami patrolują ulice przyjmą do Polizei niemieckiej po podpisaniu FOLKSLISTY.  No bo ktoś musi te ulice i krawężniki szlifować i mieć rozeznanie wśród polskiego półświatka przestępców...    
 
Gorzej - bo prawdziwe piekło będą mieli Polacy we wschodniej części kraju z Warszawą lub nuklearnymi zgliszczami po Warszawie... ta wchodnia część Polin zostanie połączona z banderowską Zachonią i środkową UPAdliną, na którym to "organizmem" władzę powierzoną nad gojami sprawować będą starsi bracia w wierze z Polin, UPAiny i Israela, którzy tłumnie przybędą w liczbie kilku milionów gdy będzie LIKWIDOWANE państwo Israel.  Do tego czsu liczba polskich i ukraińskich gojów na zostać ZMNIEJSZONA do 14-16 milionów pachołków i niewolników nowych panów.
 
Tu dla każdego goja będzie PIEKŁO i UCISK jaki zaznają obecnie mieszkańcy PALESTYNY albo i gorszy.  Żaden go nie będzie mógł być ważnym urzędnikiem, oficerem, tulko une. 
 
I ta hucpa będzie trwała dopóki Niemcy i Rosja znów nie znajdą się w stanie wojny i znów une będą miały HOLOKAUST...  obojętnie z czyich rąk - niemieckiego czy rosyjskiego "nowego Adolfa"... , czy raczej "islamskiego". Bo plan MASONERII jest taki, że w lsLAmie 1 przywódca ma zjednoczyć całY islam POD SWOJĄ WŁADZĄ i ruszyć na Eyropę i Rosję w sojuszu z Chinami.... 
I wtedy dla unych będzie "nowy holokaust". 
ISIS jest zalążkiem przyszłego KALIFATU. kTO TO FINANSUJE I WSPIERA I UTWORZYŁ - CI SAMI, KTÓRZY FINANSOWALI HITLERA I LENIANA - TE SAME RODZINY.
Apostoł Paweł w swej Ewangelii pisał o nich "nazywają się Żydami ale Żydami nie są lecz SYNAGOGĄ SZATANA"... 
 
To tak w skrócie...  taki jest plan ale o tym sza w ścierwomediach głównego nurtu.  

Portret użytkownika Time Traveler

A to, że w międzyczasie - już

A to, że w międzyczasie - już niedługo Polskę czeka wojna z Rosją o "wolność i demokrację" na Ukrainie mówić chyba nie trzeba.  To jest zaplanowane przez starszych i mądrzejszych, Polska ma dostać lanie, z Warszawy mają zostać nuklearne zgliszcza - taki rosyjski "złoty strzał" by wystraszyć Zachód. Jeśli Rosja nie zgodzi się na odpalenie głowicy na Warszawę z jakichś względów wówczas UNE zdetonują amerykańską lub izraelską głowicę i w mediach krzykną, że "to Rosja". 
W Polsce zapanuje chaos, wtedy do Zachodniej Polski wejdzie Bundeshwera w wiadomym celu na podstawie realizacji już osiągniętych porozumień i traktatów Berlina z Moskwą. 
Stolica dzisiejszej Ukrainy - kIJÓW TEŻ MA ZOSTAĆ ZNISZCZONA - STOLICĄ PRZYSZŁEGO ORGANIZMU DLA PAŃSTWA CHAZARSKIEGO MA MYĆ DZISIEJSZY lWÓW.
 
uKRAIŃCY Z upa BĘDĄ PEŁNILI ROLĘ LEPSZĄ OD pOLAKÓW BO DLA NICH NIŻSZE STOŁKI W ADMINISTRACJI LOKALNEJ I POLICJI TEGO SZTUCZNEGO TWORU - MAJĄ PEŁNIĆ ROLĘ "KAPO" W STOSUNKU DO LUDNOŚCI ETNICZNIE POLSKIEJ. aLE pANAMI SYTUACJI BĘDĄ żYDZI - WSZYSTKIE WYŻSZE STANOWISKA URZĘDNICZE I SŁUŻBOWE TY;LO DLA UNYCH, ŁĄCZNIE ZE STOPNIAMI OFICERSKIMI.  pODOFICERAMI I KAPO YRZĘDNICZYM NIŻSZEGO SZCZEBLA BĘDZIE uKRAINIEC Z upa - pOLAK NIE BĘDZIE ZNACZYŁ nic W TEJ HIERARHII - pOLACY BĘDĄ PRZEŚLADOWANI GORZEJ NIŻ DZIŚ pALESTYŃCZYCY - I PRZEZ żYDÓW I PRZEZ UKRAIŃSKIE kapo RODEM Z upa. 
tO BĘDZIE PIEKŁO DLA POLSKICH GOJÓW ZE WSCHODNIEJ pOLSKI, BO CI Z zACHODNIEJ BĘDĄ WCIELENI DO PAŃSTWA NIEMIECKIEGOO, W WIĘKSZOŚCI PODPISZĄ folkslistę, DOSTANĄ OBYWATELSTWO NIEMIECKIE I DOSTOSUJĄ SIĘ DO NIEMIECKIEGO PRAWA I BĘDĄ ŻYLI W SPOKOJU, BEZROBOTNI DOSTANĄ NIEMIECKI SOCJAL ITP.
 
pIEKŁO GORSZE NIŻ PRZECHODZĄ palestyńczycy CZEKA DZIECI I WNUKI POLSKICH GOJÓW WE WSCHODNIEJ CZĘŚCI KRAJU, KTÓRA Z ZACHODNIĄ I CZĘŚCIĄ ŚRODKOWEJ uKRAINY MA TWORZYĆ PAŃSTWO ŻYDOWSKIE.
 
Nawet kedyty frankowe dla polskich gojów z po-pisu zostały zaprojektowane pod kątem przyszłych osadników  z Izraela - GDY WYBYCHNIE WOJNA Z ROSJĄ ZŁOTÓWKĘ CZEKA DRASTYCZNY SPADEK WARTOŚCI WZGLĘDEM INNYCH WALUT - DOLARA, CZY fRANKA - JAK DZIŚ GRYWNĘ NA uKRAINIE - DZIŚ UKRAIŃSKIE GOJE - KREDYCIARZE CODZIEŃ TYSIĄCAMI POPEŁNIAJĄ samobójstwa - O TYM W MEDIACH CISZA - ŻYDOWSKIE BANKI - PRZEJMĄ NIERUCHOMOŚCI POLSKICH I UKRAIŃSKICH GOJÓW - I ZA BEZCEN PRZEKAŻĄ OSADNIKOM Z iSRAELA....  
 
eCH DZIECI, DZIECI...
 
kOMOROWSKI, TYSK, DUDA....    TO TYLKO MARIONETKI, KTÓRYCH CELEM JEST REALIZACJA POSTANOWIEŃ ŚWIATOWEGO SANHEDRYNU. 
Tusk ZROBIŁ SWOJE POSZEDŁ W ODSTAWKĘ TERAZ KOLEJNY ETAP "BRUDNEJ ROBOTY" MA WYKONAĆ INNA MARIONETKA Z po-pisowj, ANTYROSYJSKIEJ partii wojny.  
 

Portret użytkownika achiles

Ciekawy scenariusz, ale jest

Ciekawy scenariusz, ale jest wiele ale w nim przedstawione, które to wedle mojej oceny kupy się, nie trzymają, bo jak można tworzyć NOWY IZRAEL między młotem i kowadłem?, czyli miedzy ROSJĄ A NIEMCAMI. Przecież to będzie jeszcze trudniejsze do utrzymania, niż obecny IZRAEL leżący na wybrzeżu MORZA MARTWEGO ze wściekłymi, ale do okiełznania MUZUŁMUNAMI. Więc, choć proroctwo, albo twoje myślenie indywidualne, dobrze główkują, to tylko i wyłącznie i aż, nie trzymają się kupy z tego powodu. 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem