Bojownicy Państwa Islamskiego poinformowali, że spalili żywcem jordańskiego pilota

Kategorie: 

Bojownicy Państwa Islamskiego opublikowali film, na którym widać, jak żywcem spalono jordańskiego pilota, pojmanego w grudniu ubiegłego roku.

 

Na zdjęciach widać płonącego człowieka, umieszczonego w metalowej klatce. Jordańczyk nazywa się Moaz al-Kasasbeh, podaje BBC. Rząd Jordanii potwierdził autentyczność nagrania. Moaz al-Kasasbeh został schwytany w prowincji Raqqa w północnej Syrii. Udało się to, ponieważ Islamiści zestrzelili samolot, biorący udział w operacji sił koalicyjnych przeciw grupie dżihadystów.

Władze Jordanii długo negocjowały z Państwem Islamskim kwestie uwolnienia swojego pilota. Czyniły to nawet wtedy gdy on już nie żył, gdyż barbarzyńska egzekucja miała miejsce już 3 stycznia bieżącego roku. Zdaniem komentatorów opublikowane wstrząsające nagranie i zdjęcia mają za zadanie wywołać szok u odbiorców wskazując na determinację bojowników w zwalczaniu swoich wrogów.

Warto też dodać, że władze Jordanii poinformowały dzisiaj rano, że tytułem retorsji powieszono dwójkę Islamistów, których schwytano wcześniej. Był to mężczyzna i kobieta, którzy byli powiązani z Państwem Islamskim.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika dedal

spalenie żywcem to akt

spalenie żywcem to akt barbazyństwa , to nie są ludzie nawet nie dzikusy to barbaźyńcy.  powinni każdego z tej bandy przerobić na karme dla wilków , lwów  . pocwiartować zmieszac ze swinskim łajnem  i nakarmic duze koty lub rekiny ciekawe kto tak naprawde stoi za tym wszystkim . te łachudry sa za dobrze ubrani takich zabawek nie kupi sie na bazarku

Portret użytkownika kulfon

Po pierwsze: nie bojownicy, a

Po pierwsze: nie bojownicy, a mordercy...jest pewna róznica
po drugie: nie państwa islamskiego, bo czegoś takiego nie ma. jest  banda morderców, gwalcicieli, którzy używają  nazewnictwa "państwo islamskie" i "bojownicy" w  mniemaniu, ze  takie "coś" wybieli ich  zbrodnie. a ich samych  postawi w świetle  chwały..a niestety durne media (w tym również  znz) powtarzają bezmyślnie  to nazewnictwo, współkreując  nową prawdę.
wiecie - kłamstwo 1000 razy powtorzone staje się prawdą, więc pewnie jak tak  dalej będziemy pozwalać to okaże się  że to  faktycznei byl "bojownicy" z "państwa islamskiego"..
admin - prosze zmien podejscie i  koryguje  kłamstwa  w swoich artykułach.

Portret użytkownika tomasz26

pilot mysliwca hmmmmm no

pilot mysliwca hmmmmm no pasarzerskim tom nie leciał miał krew na rekach leciał zabijac i to hurtowo tak zostal wytresowany jak dla mnie to taki sam typ mordercy ..nie usprawiedliwa to smierci w odwecie ale z drugiej strony jesli piloci mysliwcow morduja dzieci bombarduja całe domy i rodziny.to wcale mnie nie dziwi zacieklosc odwetu.. takie to ostateczne czasy .. teroryzm to produkt judoameryki ... faszystowskiech rodshildow i innych rogatychskooorwieli....to oni pociagaja za sznurki..narazie

Portret użytkownika wielebny Hektor

Może ta barbarzyńska zbrodnia

Może ta barbarzyńska zbrodnia to jednak fakt, a nawet jeśli nie, to z całą pewnością bojownicy mordują z zimną krwią bezbronnych chrześcijan, a przecież dla tak potwornych czynów nie istnieje żadne usprawiedliwienie!
Bóg dał ludzkości bezwzględny nakaz: nie morduj!, więc nie ma z takimi ohydnymi czynami nic wspólnego!
Oczywiście, że żaden żołnierz zawodowy nie jest „niewiniątkiem” i podobny koniec życia ma wpisany w „ryzyko zawodowe”, to jednak CZŁOWIEK nie powinien mordować drugiego człowieka jak bestia, pozbawiony współczucia, mniemając, że tak kazał Bóg, bo to nieprawda, a tacy najwyraźniej w ogóle nie zdają sobie sprawy, ze zostali zaślepieni i oszukani.
To diabeł skłania ludzi „pociągając za wszystkie sznurki”, wpływając na sposób myślenia, to on popycha ludzi do tak potwornych czynów i nie bójmy się tego powiedzieć, bo właśnie tej najpodlejszej bestii o to chodzi!
Ta zbrodnia to kolejny dowód, że człowiek pozbawiony miłości i sumienia staje się bardzo okrutny, o wiele bardziej niż jakiekolwiek dzikie zwierzę!
 
Kto chce być żołnierzem zawodowym i tak skończyć to jego wybór, jednak młodzi ludzie którzy z własnej woli, nie chcą brać broni do ręki, nie chcą do nikogo strzelać, by przypadkiem nie obciążyć się winą krwi, by zyskać uznanie Boga, to powinni mieć do tego zawsze pełne prawo i żaden inny człowiek nie powinien im grozić za to więzieniem, „kulą w łeb” czy strzałem w plecy!
 
„Doprawdy, nadchodzi godzina, gdy każdy, kto was zabije, będzie mniemał, że spełnia świętą służbę dla Boga.” (Ewangelia Jana 16:2)
 
9 „Wtedy ludzie będą was wydawać na ucisk i będą was zabijać, i ze względu na moje imię będziecie przedmiotem nienawiści wszystkich narodów. 10 Wtedy też wielu się zgorszy i jedni drugich będą zdradzać, i będą jedni drugich nienawidzić. 11 I powstanie wielu fałszywych proroków, i wielu wprowadzą w błąd; 12 a z powodu wzrostu bezprawia miłość większości oziębnie. 13 Ale kto wytrwa do końca, ten zostanie wybawiony. 14 I ta dobra nowina o królestwie będzie głoszona po całej zamieszkanej ziemi na świadectwo wszystkim narodom; a potem nadejdzie koniec.” (Ewangelia Mateusza 24:9-14)

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem