Austria zaostrza przepisy w związku z działalnością islamskich radykałów

Kategorie: 

Na tle rozwoju społeczności muzułmańskiej w kraju, jak i jej skłonności do radykalizacji, rząd wprowadził środki legislacyjne, mające na celu kontrolowanie tego zjawiska. Obecnie Austria stała się w zasadzie pomostem przerzutowym radykalnych islamistów w drodze do Syrii i Iraku.

 

Służby biją na alarm. Tak więc, jeśli w 1990 roku liczba muzułmanów w kraju wynosiła 150 tysięcy, to dziś jest ich już 524 tys., czyli 7% ogólnej liczby obywateli. Austria islamizuje się bardzo szybko. Wystarczy odwiedzić pierwszą lepsza szkołę w Wiedniu, aby zobaczyć, że liczba dzieci z rodzin muzułmańskich przewyższa liczbę dzieci z rodzin chrześcijańskich.

 

Nowe prawo wyraźnie zabrania islamskim organizacjom rekrutacji radykałów, mogących stwarzać zagrożenie dla porządku, bezpieczeństwa publicznego, zdrowia, moralności, prawa i wolności obywateli.

 

W Austrii społeczność muzułmańska zareagowała na zmiany w ustawodawstwie, delikatnie mówiąc, chłodno. Szczególne niezadowolenie wywołał zapis, że organizacje muzułmańskie „są zobowiązane mieć pozytywny stosunek do społeczeństwa i państwa", którego naruszenie może skutkować ich delegalizacją.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Wojna z Islamem to fałszywa

Wojna z Islamem to fałszywa wojna prowokowana przez elity USA ! Te same elity zaatakowały Rosję gospodarczo, więc teraz Rosja musi wprowadzać kartki na jedzenie.  W niektórych regionach Rosji rząd wprowadził kartki na jedzenie o wartości tysiąca rubli – donoszą rosyjskie media. Podobny system może obowiązywać wkrótce w całym kraju. Takie plany deklaruje Ministerstwo Przemysłu, które podobno przygotowuje już stosowny program. Ma on być gotowy w kwietniu tego roku. – Polecenie opracowania modelu, który ma zostać przedstawiony rządowi w najbliższej przyszłości, wydał wicepremier Igor Szuwałow – poinformował wiceminister przemysłu, Wiktor Jewtukow. Jak zapowiadają przedstawiciele ministerstwa, system ma promować krajowe towary i umożliwiać ich zakup po niższych cenach. To element programu walki z kryzysem, jaki dotknął Rosję w wyniku spekulacji ropą...

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika lolo

Wojna z Islamem nie jest

Wojna z Islamem nie jest fałszywa w tym sensie, że Islam ma w swojej doktrynie zaplanowany podbój świata od samego początku swego istnienia. I nie jest to podbój pokojowy, o czym Polacy mogli się nie raz przekonać.
Natomiast - jak myślę - Islam jest traktowany przez globalnych władców jako narzędzie do radykalnego wykorzenienia chrześcijaństwa i w ogólności cywilizacji łacińśkiej (w uproszczeniu zachodniej) po czym zostanie wyrzucony jako zbędny.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika prawdziwy

To całe islamskie panoszenie

To całe islamskie panoszenie się w europie niczego dobrego nie wróży.
Ich celem jest islamizacja europy ... no i świata.
Rozmnażają się u siebie na potegę a potem rozjeżdżają się po świecie aby dajel utrzymywać ten trend.
Niestety w Państwach zachodnich UE mają się jak u Pana Boga za piecem ( a może raczej u allaha za piecem).
Za każde dziecko dostają dodatki, socjale i wszelką pomoc społeczną włącznie z opieką medyczną.
Nie muszą pracować aby spokojnie utrzymać siebie i swoją jakże "małą" gromadkę dzieci.
Z roku na rok jest ich coraz więcej i zaczynają się coraz bardziej panoszyć. Tworzą mniejszości narodowe i zaczynają mieć zapędy na wywieranie presji politycznych aby byli jeszcze ważniejsi.
Za niedługo będą tworzyć większości narodowe a wtedy to już nie pozostaje nam nic innego albo wojna z nimi albo ucieczka do ameryki łacińskiej (ja nie wytrzymam w europie rządzonej przez islamistów).
Problem leży również w mentalności społeczeństwa rdzennego europy, ... niestety przez "poprawność polityczną" nikt nie ma odwagi powiedzieć im że nie są u siebie i muszą się dostosować do ustroju, tradycji i zachowań kraju w którym przebywają, a jak im się nie podoba to wypi...alać na swoje włości.
Trzeba potraktować ich tak samo jak oni traktują katolików ... katolik w krajach islamskich ma prze...ane, w zasadzie to nie ma tam życia ... a co najlepsze nikt się za min nie wstawi, żaden rząd europejski ani kompletnie nikt.
Dziwny ten świat, ... obce narody robią na naszych ziemiach z nami co chcą a nawet zabierają się za rządzenie i nikt im w tym nie przeszkadza a wręcz się im za to dziękuje i do du.y wchodzi, a jak europejczyk pojedzie do nich to jest intruzem którego trzeba zgładzić.
Ehhh, ... gdzie zmierza ten świat i nasza cywilizacja starego kontynentu?
Na to pytanie odpowiedzi są już każdemu znane, teraz tylko od nas zależy jak daleko to wszystki zabrnie.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem