Atak śnieżnej zimy w Brazylii, rośnie liczba ofiar zimna

Kategorie: 

W trzech stanach na południu Brazylii nastąpił atak zimy. Pokryte śniegiem jest ponad 90 miast w kraju. Sieci społecznościowe są pełne zdjęć bałwanów lepionych w różnych miejscach. W miastach Curitiba i Florionopolis termometry wskazały - 7,4 ° C.  

 

Ponadto ujemne temperatury i śnieg były obserwowane nie tylko w południowych regionach Brazylii, ale także w północnych stanach Acre i Randon.  Opady śniegu są katastrofą dla przemysłu rolnego w kraju.  Szczególnie ucierpiały plantacje cytrusów eksportowych i sałaty.

 

W Sao Paulo, największym mieście na półkuli południowej, w nocy z czwartku na piątek była najniższa temperatura od 2000 tylko +5,2 °C, to wystarczyło aby jeden mężczyzna zamarzł na śmierć. W południowym stanie Rio Grande do Sul z powodu hipotermii zmarły dwie osoby.  W Paragwaju i Urugwaju, które również doświadczają ataku zimy, zamarzło sześć osób.  

 

 

 

Źródło: http://www.gismeteo.ru/news/proisshestviya/v-brazilii-rastet-chislo-zhertv-zamorozkov/

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika janusz

Sposród wielu komentarzy

Sposród wielu komentarzy które opublikowałem nie ukazał się,ani j eden.Zyczę ci skurwysynu takiego wybióreczego traktowania jak potraktowałreś  mnie.Moja obecnosc na forum uległa koncowi.Kreuj skurwysynu dalej swój obaz swiata i dalej ludzi oszukuj.Jeśli jaikolewiek głos rozsądku już cię przepala to nie mam żadnychwwątpliwoswci.Moze ten post skurwysynu opublikujez jako alibi choć i w to wątpię.Dla psychpaty jesttylko jedno mjejsce ,Pruszków.Kilka lat na forum spędziłem i trochę żal ale huj ci w dupę .Rób swoje ,to twoje forum.

Portret użytkownika gwiezdnywendrowca

Zarejestruj się Janusz i nie

Zarejestruj się Janusz i nie frustruj się ,jak to uczynisz będą się ukazywać wszystkie Twoje wpisy wspaniały lecz emocjonalny człowieku . Admin jest bardzo ,ale to bardzo tolerancyjny ,nawet do tego stopnia ,że jak ma kłopoty przez wpisy niecenzuralne i obelżywe i musi się tłumaczyć dlaczego nie usuwa tych wpisów ,to dalszym ciągu daje takiemu jegomościowi możliwość naprawy swych czynów. A to ,że nie wszystkie Twoje wpisy się ukazywały to nie wynikało z cenzury. Załóż  stronę ,a się sam przekonasz czym to jest spowodowane! Chyba ,że jesteś lękliwy i nie rejestrujesz się ,z powodu pozostania incognito ,i nie chcesz aby widziano twoje ip.   I zejdź z tonu bo uznają Ciebie za trola.

Jst asertywny. Więc nie oczekuję od  świata moralnści, po prostu zmieniam go sobą. Świat i otaczająca nas rzeczywistość jest taka jaką kreujemy ,więc nie należy oczekiwać czegoś innego niz nasze poglądy.

Portret użytkownika janusz

 Zwróciłem się kolego do

 Zwróciłem się kolego do Admina z pytaniem :czy może być dwóch januszów na forum,bo tak jest.W nagrodę zostałem równo wycięty z wszystkich postów tu jak i na innemedium.To nie moja chałupa i nie do mnie należy pilnowanie porządków w tym domu,natomiast takie potraktowanie użytkownika jednoznacznie wskazuje że ma mnie dosyć.Moja reakcja i tak była w miarę spokojna,ciekaw jestem jak byś ty zaareagował? .Byłem kiedyś zaarejestrowany,ale dostawałem taką masę postów o tematyce obelżywej,do dziś jeszcze takowe dostaje,że uznałem że wyrejestrowanie będzie najlepszym wyjściem z kłopotu.Dużo zdrówka i nie kojarż mnie z tym czymś najgorszym.Pozdrawiam.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem