Apokaliptyczna burza w Sydney

Kategorie: 

Na wschodnich i południowych przedmieściach Sydney 05 marca odnotowano intensywne opady i przelotne burze. Zła pogoda spowodowała poważne korki. Zalało kilka dróg, było kilka wypadków, podaje ITN.

 

Opóźnienie autobusów miejskich sięgały średnio 30 minut. Większość utknęła w korkach w centrum miasta. Samoloty, które miały przybyć na lotnisko w Sydney pomiędzy 16:20 a 17:20 czasu lokalnego, przekierowano do innych portów lotniczych w Brisbane i Canberze. Sytuacja w porcie lotniczym zaczęła normalizować się dopiero po 18.30.


Meteorolog Brett Dutschke powiedział, że pomimo tego, iż był ciepły i słoneczny dzień, w godzinach popołudniowych pogoda zmieniła się nagle. Według niego, sytuacja może powtórzyć się w najbliższych dniach. Ostatnie  sześć  dni w Sydney były najbardziej pochmurne od dziewięciu miesięcy. Mieszkańcy umieszczają zdjęcia burzy w sieci i nazywają ją „apokaliptyczną”.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika shin.shimoyet

Jeszcze się nie zaczęły

Jeszcze się nie zaczęły otwierać czasze gniewu Boga, zaczną się po pochwyceniu Oblubienicy Pańskiej [eklesji], ale to jest przygrywka.Nad atmosferą i naturą czuwa Stwórca Wszechrzeczy, natomiast wiele chorób i tzw pandemii szykują ludzie którzy oddadzą swoją władzę człowiekowi zatracenia.Ogólnie przyjęty strach ma wprowadzić zależność ludzi od - jednego "człowieka" który "uratuje" świat i sprowadzi "pokój i bezpieczeństwo", na 7 lat.
Ci ktorzy tu zostaną i nie opowiedzą się po stronie Mesjasza Jezusa zapłacą cene znamienia bestii oraz  21 Bożych plag, natomiast ci których nie obejmie pochwycenie Kościoła będą mieli 2 możliwości: głosić ewangelię i oddać życie za wiarę [o czym pisze Jan w Apokalipsie] lub przyjąć znamie i oddać pokłon bestii.
Bóg każdemu człowiekowi który chociaż raz zektnął się z ewangelizacją ale ją do końca odrzucił wykarze to w dniu sądu.Dlatego nie czekaj człowieku ale nawróć się do Jezusa Chrystusa bo On oddał swoje życie za ciebie.
Polecam:
http://youtu.be/IZdUZyB3o4Y
Pozdrawiam

Portret użytkownika Flesz7

Info dnia. Apokaliyptyczna

Info dnia. Apokaliyptyczna burza? Każdego lata mamy podobne w Polsce. Nagła zmiana pogody? Tak to zwykle z burzami bywa. Ciepły dzień, a tu nagle mija 30minut i mamy nad głową "czarną" chmurę. Witamy na Ziemi latem... Opóźnienia autobusów, no straszne i to bardzo, apokalipsa. Tanią sensację chcecie zrobić? Udowodnić że klimat się ociepla szaleje? Czy chodzi o to, że takie nagłówki się lepiej klikają?
Może ktoś mi odpowie bo jestem ciekawy...
1/5 za takie "zmiany na ziemi"
PS. piąteczka adminowi (ironia). Ogarnij trochę te tematy, zwłaszcza te o straszeniu ludzi III wojną światową. Zostaw takie bzdury tvnikowi i reszcie tego mainstreamowego ścierwa.
Nie pozdrawiam. o, czuj się z tym źle. Smile

New World Disorder

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem