Anomalne powodzie we Francji

Kategorie: 

Długotrwałe opady deszczu na wschodzie Francji spowodował wylanie wody z Sekwany - poziom wody w rzece wzrósł średnio o jeden metr.

 

W Paryżu były zalane dolne części wałów. Władze miasta musiały zamknąć tunele drogowe w rejonie Wieży Eiffla i Pałacu Grand Palais. National Weather Service Meteo - France ogłosił pomarańczowy alarm w Paryżu, a żółty (przedostatni z najniebezpieczniejszych) w północno - wschodniej części kraju.

 

Meteorolodzy wyjaśniają, że ta sytuacja nie jest typowa dla trwającej właśnie wiosny. Zazwyczaj woda w Sekwanie podnosi się w miesiącach zimowych. Podwyższony poziom wody w rzekach jest spowodowany długotrwałymi ulewami, które trwały przez ostatnie dni i doprowadziły do skumulowania przepływów w rzekach. Według meteorologów w najbliższych godzinach równiez należy się spodziewać opadów deszczu, ale nie powinny wpłynąć na pogorszenie sytuacji powodzowej.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Pilip

straszna powódz(metrowa!),

straszna powódz(metrowa!), przepowiednie, apokalipsa sie zbliża, epidemia tuż tuż, zanieczyszczenie wody gwarantowane a wirus już grasuje, meteoryty walą, ufo latają w te i we w tę (bądz jak kto woli wte i wewte co by się co "mądrzejsi" nie czepiali), wojna atomowa czyha za rogiem,wybuchy wulkanów,trzęsienia ziemi, NO SAME NOWE RZECZY, NIGDY WCZESNIEJ NIE SPOTYKANE.KONIEC SWIATA PO PROSTU. lepiej nie czekac, zabij sie teraz, chociaz przestaniesz głupoty gadac.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem