Anomalia pogodowa i stan wyjątkowy w Kijowie

Kategorie: 

Wielkie opady śniegu występowały już tej zimy tyle razy, że doniesienia na ten temat spowszedniały. Mimo to warto wspomnieć o pogodowym kataklizmie, który miał miejsce w stolicy Ukrainy. W kilka godzin spadło tam 40 milionów ton śniegu. Z tego powodu ogłoszono stan wyjątkowy.

 

Informacja została podana w sobotę 23 marca na stronie Kijowskiej Administracji Państwowej. Śnieg usuwany jest z newralgicznych miejsc w mieście tj. podejścia do stacji metra, wejścia do szpitali i sklepów. Ukraińcy borykają się z problemami transportowymi w swojej stolicy.

Opady śniegu i zamiecie dały się we znaki szczególnie w piątek. Władze miejskie poprosiły o pomoc wojsko. W akcji bierze udział 550 żołnierzy. Do odśnieżania wykorzystywany jest ciężki sprzęt wojskowy. Także w sobotę w Kijowie zmagano się z obfitymi opadami śniegu. Prędkość porywów wiatru wahała się od 17 do 22 metrów na sekundę. W niedzielę sytuacja ma się normalizować, choć będzie nadal wietrznie.

 

 

Interfax, powołując się na Ministerstwo Infrastruktury Ukrainy, donosi również, że trudna sytuacja jest także w innych regionach kraju. Z obfitymi opadami śniegu zmaga się także Wołyń, Zakarpacie, Iwano-Frankowsk, Tarnopol, Chmielnick, Czerniowce, Winnica, Żytomierz, Równo, Sumi. Na południu i wschodzie kraju padają intensywne deszcze.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika poki

Czy ktoś może wie co się

Czy ktoś może wie co się dzieje z sat 24? Od wczoraj nad Polską są te same chmury. Wczoraj między 9, a 11 nic nawet nie drgnęło. Dziś wyglądają bardzo podobnie jak wczoraj tylko widać napływające od wschodu jakieś chmury? Czyżby satelita nie działał albo są jakieś zakłócenia? Nie znam się na tym, ale często zaglądam na stan pogodowy na sat i nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam.

Jedynym i niezaprzeczalnym cudem jest Bóg.
Reszta to tylko nasza niewiedza.
Jacenta.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

No nie do końca dev...

No nie do końca dev... Jeszcze część po holokauście, który zoragnizowali żydzi chazarscy jeszcze ocalała i jest w Izraelu... po za tym asymilując się z semickimi żydówkami za czasów Chrystusa w ich krwi znajdują się semickie geny... Smile Nie wszyscy oni sa jednak syjonistami... Od czasu do czasu dowiadujemy się, że jakiś żydowski pisarz demaskujący Talmud zmarł wskutek seryjnego samobójcy...lub na zawał, czy wylew krwi do mózgu wskutek bioksyn MOSAD-u

Portret użytkownika GodzinaW

Świetny serwis informacyjny

Świetny serwis informacyjny oraz wspaniała publiczność.Od 3 dni organizujemy akcję budzącą Polskę i Polaków.Utworzylismy blog na którym zamieściliśmy reklamy.100 % zysków uzyskanych z klikania w nie przeznaczamy na akcję.Pierwsz polega na wyemitowaniu spotu reklamowego przed głównym wydaniem wiadomości w tvp.W spocie pokażemy faktyczny stan Państwa pod rządami zdrajców i sprzedawczyków.Uderzymy od środka w komunistyczny beton w Polsce!Pora przestać tylko pisac i zacząć działać!Nic Was nie kosztuje wejście na tą stronę zrobienie ruchu i kliknięcie w reklamy.Razem zmienimy Polskę!
www.bzdetywsieci.pl

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem