Ankieta: mieszkańcy Izraela uznali Putina za człowieka roku 2015

Kategorie: 

Mieszkańcy Izraela uznali, iż osobą roku jest Władimir Putin, prezydent Rosji. Badania przeprowadziła gazeta The Jerusalem Post.

 

 

W badaniu wzięło udział 527 dorosłych Izraelczyków. W efekcie 29% respondentów uznało człowiekiem roku przywódcę Rosji. 16% głosowało za kanclerz Niemiec Angelą Merkel. Trzecie miejsce zajął premier Izraela Benjamin Netanjahu.

 

Ciekawe, iż 3 % respondentów głosowało na Abu Bakr al-Baghdadi, wodza zakazanego m. in. w Federacji Rosyjskiej Państwa Islamskiego (Daishev). 2% pytanych stwierdziło, że tytuł człowieka roku należy przyznać Papieżowi Franciszkowi i prezydentowi Barackowi Obamie. Aż 33% ankietowanych było niezdecydowanych.

 

Przypomnijmy, w tym tygodniu francuska agencja Agence France Presse opublikowała ranking najbardziej wpływowych osób w 2015 roku. Pierwsze miejsce przyznano niemieckiej kanclerz Angeli Merkel. Drugi na liście był prezydent Rosji Władimir Putin, który pod koniec 2014 roku znajdował się na czele listy. Trzecie miejsce przyznano Franciszkowi.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika achiles

JAKA REWOLUCJA, TACY JEJ

JAKA REWOLUCJA, TACY JEJ OBECNI PRZEDSTAWICIELE NA upadłej krainie: 
Pewnie tu Pan przeczytal o przezornym prezydencie Ukrainy:

"Poroszenko ciagle przerzuca swoj biznes za granice" -opowiada ukrainski polityk i doktor Praw - Andrew Portnov.
Ten polityk odkryl, ze nie tylko firma Roszen ucieka do Belize i Panamy przed placeniem podatkow do ukrainskiej kasy; Poroszoneko zaczal przenosic do Belize inne swoje mniejsze firmy.

"Prezydencke pieniadze czuja sie jakos przytulniej za granica niz na Ukrainie" - powiedzial Portnow.

Jako przyklad, Portnow podaje piekarnie Vinnytsia .
Z zapisow w urzedzie celnym wynika, ze dostawa winicji ktorej uzywa sie do wypiekow, wedruje z Ukrainy przez Turcje do Kerson i przez Anglie..

W calej tej skomplikowanej operacji przemycania zaklad korzysta z uslug brytyjskiej firmy Kulberg Int. Trading LLP.
Chodzi o to, ze angielskie prawo zezwala firmom LLP (Limited Liability Partnership - spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia) wplacac podatki i niekoniecznie do angielskiego skarbca.
A zarejestrowani czlonkowie tej znakomitej firmy LLP maja siedzibe w Belize.

"Z tego wynika, ze Petro Poroszenko nie planuje dlugoterminowej wiezi biznesowej z Ukraina, ale kombinuje i wspolpracuje z firmami, ktore sie specjalizuja w unikaniu podatkow. Poroszenko chowa te swoje ciezko zarobione pieniadze za granica, unika podatkow i konkurencji w kraju" - wyjasnia dr. Praw Andrew Portnow.

http://fortruss.blogspot.ru/2015/12/poroshenko-billions-via-belize-and.html 

Portret użytkownika achiles

Opinia Moskwa, dnia 2

Opinia
Moskwa, dnia 2 stycznia.
"Mińsk-2" w nowym roku impas czy rozszerzenie ugody w Donbasie i ile jeszcze zostało zostało kijowskiej władzy. Prognoza politologa, prezesa Centrum Analiz i Prognoz Systemów Rostislav Iszczenko.
Co będzie z umową z Mińska, czy możliwe jest eskalacja konfliktu w Donbasie, i jaka przyszłość czeka mieszkańców Doniecka i Ługańska? Te kwestie nurtują każdego, komu nie jest obojętny los młodych republik, i oczywiście ważne dla Luganskich i Donieckich mieszkańców.
Według politologa Rostislav Ishchenko, kiedy prezydent Ukrainy umieścił swój osobisty podpis na Umowie w Mińsku, myślał, że to tylko kolejny kawałek papieru podpisany, którego nie musi wykonywać. Ale tak nie było. Zachód zaczął wywierać silny nacisk na prezydenta Ukrainy i systematycznie przypominać mu, że jest to jedyny sposób, aby osiągnąć pokój w Donbasie na podstawie umowy z Mińska.
Jednak Poroszenko rozumie, że Kijów nie będzie w stanie wykonać "Mińsk-2". Tak w przypadku jego realizacji, obecny rząd Ukrainy straci kontrolę nad krajem i będzie musiał uciekać. Inaczej w najlepszym razie, czeka więzienie.
"Kiedy prezydent Ukrainy zdał sobie sprawę, że Hollande i Merkel postawią na swoim i jeśli otwarcie wznowi działania wojenne w Donbasie, to oni staną się jego wrogami, był przerażony. I boi się jeszcze czego? Że utraci władzę. On zdaje sobie sprawę, że sytuacja w jego kraju nagrzewa się, a to może tylko uratować wojna. Dlatego też, gdy jest to tylko możliwe, ochrania swą władzę bez wojny - Poroszenko gra na zwłokę. Kiedy stanie się jasne, że dalsze zachowanie bez wojny jest niemożliwe - Poroszenko rozpocznie walkę "- powiedział Iszczenko.
Politolog dodał, że operacje wojskowe w Donbasu mogą rozpocząć się już w lutym 2016 r.
Wcześniej Ishchenko powiedział, że Europa nie rozumie, z kim ma do czynienia, pozwalając na ruch bezwizowy dla Ukraińców. Jeżeli to się stanie, Ukraina otrzyma długo oczekiwaną liberalizację i "svidomyje" masowo runą przez granicę, biorąc ze sobą czołgi i karabiny maszynowe.
-------------------------------------------------------------------------------------

To ostatnie zdanie, to raczej przesada, mam nadzieję!
l
P>S Od siebie dodam, że na alternatywnych zachodnich portalach internetowych i rosyjskich też, jest coraz więcej przekazów, że poroch i szczurzasty jaceniuk, już to co zrabowali, na upadłej krainie po cichu przerzucają, za granicę, od pewnego czasu.

Portret użytkownika achiles

Zabiegi "odwetowe" Ukrainy są

Zabiegi "odwetowe" Ukrainy są co najmniej śmieszne, gdyż w rezultacie będą prawie nieodczuwalne przez Federację Rosyjską, choćby tylko ze względu na wysokie dysproporcje, nie przystających wręcz do do siebie potencjałów gospodarczych obu krajów. Można powiedzieć, że państwo ukraińskie strzela sobie kolejnego już samobója. Coś takiego, jak długo żyję nie słyszałem i pewnie nie wymyśliłbym, przez kilka kolejnych żyć. Im chyba całkiem mózgi wypaliło. Nazywać Rosję agresorem i handlować z nią? Toż to, jakby pić wódkę z kochankiem własnej żony. Ukrop potrafi! Porównajmy: Dług publiczny Ukrainy (X 2013) ok. 69 mld USD, ludność ok. 45,7 mln. Dług publiczny Ukrainy (XII 2015) ok. 295 mld USD, ludność ok. 42 mln. Jest postęp?! Poroszenko za dwa lata wojny zwiększył swój dochód do 7 razy, a uрaiński naród stał się biedniejszy do 4,5 razy! Jest opublikowany ranking najbogatszych ludzi na upainie, to deputowani parlamentu upainy! Przewodzi po ilości milionerów frakcja Blok Piotra Poroszenki.

Portret użytkownika achiles

Ukraina to taki

Ukraina to taki "demokratyczny" kraj gdzie uchwałą parlamentu odebrano Janukowyczowi jego prywatną willę ( w celu zawładnięcia jej, przez nową ekipę ), oraz także uchwałą parlamentu wypuszczono z więzienia dwóch morderców sędziego. Takich "uchwał" powstało tam setki, wszelkie urągają prawu i zdrowemu rozsądkowi ale mimo to Ukraina ma twarde wsparcie Polski, USA i reszty dbających o standardy demokratyczne państw. Nie przeszkadza im że pisemne rezygnacje z urzędów urzędników Janukowycza wymuszono grożąc im śmiercią np. przez zrzucenie z okna gmachu ministerstwa. Grunt, że podpis został złożony. Nie dziwi ich "samobójstwo" ponad 400 polityków z byłej Partii Regionów. Zadowalają się zdawkowym wyjaśnieniem, że albo to było samobójstwo, albo to Putin kazał ich zlikwidować żeby nie było świadków zła jakiego miał się dopuszczać Janukowycz. Ale Polska, USA i inne państwa "cywilizowane" to kupują i wierzą w te "wyjaśnienia". Nasi politycy zachowują się jak pieski Ukrainy. Może ich Poroszenko kupił, wiedząc, że milion zainwestowany w polskiego polityka da mu miliard EURO, od Naszej głowy Kraju, w innych korzyściach np. w "pożyczkach", których nigdy nie zwróci. Ukraina nie potrzebuje pieniędzy. Bo ona je ma. Wystarczy, że sięgnie do kieszenie tych różnych złodziei, którzy ją okradli, a zasiadają w banderowskim parlamencie. Psychopaci pochowali się za ideologią bandery i okopali immunitetami - chyba biorąc przykład z naszych złodziei. W SYLWKA TEŻ NIE BYŁO OBCHODÓW WITANIA NOWEGO ROKU, ZA TO BYŁY POCHODY Z POCHODNIAMI I BANDEROWSKIMI SYMBOLAMI Z OKAZJI urodzin tego rzeźnika POLAKÓW ZDRADZONYCH O ŚWICIE, czyli stefka bandery. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Władimir Putin może być

Władimir Putin może być człowiekiem roku ale szans na życie wieczne nam niestety nie da. Więc nas nie zbawi! Zbawić nas może tylko archekracja. Żyjmy wiecznie! 

 • Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński:

"W Ojczyźnie naszej dopełnia się szczególne misterium, którego znaczenia może jeszcze w pełni nie rozumiemy (...) Tej tajemnicy nie zdołamy przeniknąć! ...są to tajemnice Boże."
 

 • Ojciec Czesław Klimuszko:

" Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (...). Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak  słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym."

 • Siostra Łucja, wizjonerka z Fatimy:

" Naród polski przejdzie drogę odrodzenia. Po raz pierwszy odczyta i zrealizuje prawdziwe cele ludzkości. Od niego zależeć będzie przyszłość Europy (...). W Polsce rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który wytworzy nowe prawa." itd.itd. itd.
Gdyby tylko Polscy prorocy mówili, że to Polska jest narodem wybranym to bym wątpił ale wszyscy wizjonerzy z całego świata to powtarzają, że to my jesteśmy narodem wybranym. Jesteśmy! Jako pierwsi dojdziemy do nieśmiertelności jeśli pomożecie mi rozpowszechniać informację o archekracji! To jest ta iskra, ta fala, ten promień, ta tarcza Boga, która przejdzie przez cały świat jeśli tylko mi pomożecie głosić o archekracji wszędzie gdzie tylko się da. Ja chcę żyć wiecznie w pięknym świecie, a wy? Jeśli tak to do dzieła! Nie ma już na co czekać!  Mówcie o archekracji! To bardzo ważne! Życie wieczne jest w zasięgi naszej ręki tylko od nas zależy czy to osiągniemy a archekracja nie dość że intronizuje Jezusa na króla Polski to da nam zasady " jako w niebie tak i na ziemi" To jeszcze potrwa lata za nim archekracja zwycięży a świata nie ominą wojny i kataklizmy. Jednak każda osoba głosząca prawdę o archekracji zbliża nas do tego byśmy żyli tak jak Bóg chciał czyli żebyśmy żyli bardzo długo 200- 300 lat.! Bez strachu, chorób, głodu itd.  Tylko wtedy poznamy prawdziwego Boga i tylko wtedy zagości on w naszym świecie! Wybierzcie archekrację!
 
 

Portret użytkownika +++

Jedyny sensowny nowy-ustrój

Jedyny sensowny nowy-ustrój to taki, który całkowicie eliminuje pasożydy z życia społecznego. Przecież to oni wymyślili klasę próżniaczą i żerują na 3% prowizjach procentach bankowych, opłatach, zezwoleniach, pozwoleniach, podatkach, abonamentach, licencjach, nakazach i zakazach, które to wszystkie razem zawsze i bez wyjątku są PŁATNE. Proszę zauważyć że wszystkie te słowa mają końcówkę ''ch'' znaczy się pochodzą od Chazarów i są skażone złem. A teraz fragmenty z tajnego przekazu ustnego TORY: Pochodzenie Chazrów staje się wtedy jasne ... to są Ariowie czyli Ruski ale oni zostali wieki temu wygnani (изгнанники) z starożytnego państwa Słowian za swe zbrodnie i kontakty z demonami. Już po wypędzeniu całkowicie oddali swe dusze demonowi Jahwe, który w zamian genetycznie modyfikował im pewne białka w komórkach, wtedy to poprzysięgli zemstę na narodzie który zakazał im tych konszachtów z złem. (Dlatego rabini tak bardzo pilnują kobiet żydowskich, robią to tylko po to aby utrzymać w czystości tę skazę genetyczną. Ubocznym efektem tej skazy jest zupełny brak sumienia.) Jezus przyszedł bo próbował im pomóc przełamać ten pakt z demonem, ale jak się to skończyło to sami wiecie. Powiesili go na krzyżu i demonicznie powielają symbol tej śmierci do dziś dnia jednocześnie całkowicie pomijając właściwy cel nauk Jezusa.

Portret użytkownika Zenek :)

Naród POLAN'ski jest WYBRANY,

Naród POLAN'ski jest WYBRANY, nie "polski" a potomkowie POLAN jacy jeszcze nie zapomnieli swojej wiary. To w kwestii formalnej.

A ARCHEKRACJA sama ZSTĄPI Z NIEBA.... Wkrótce.... I się będzie wtedy wiele działo... i spierdalało do tego swojego nazistowskiego raichu w telaviwie uciekając przed Bożym Spojrzeniem. Próbując znaczy, he he he...... bo ten karaluszy szlak będą znaczyły spalone na popiół, od jego Gniewu, koszerne ścierwa.... i będzie ich tyle iż będą tworzyły taką jakby autostradę.... do piekła....

PS.
Ku Ziemi nie zmierza asteroida.... Zmierza coś znacznie fajniejszego..... I NIE JEDNA..... sztuka.... Acute

i pomimo chęci satanistów od tory, bibli czy koranów w Astanie NIE toto WYLĄDUJE.... i nie da gestapowcom w myckach PROMESY NA WŁADANIE ŚWIATEM. ;P

ale OSTATNI KOP w zadek..... A potem świat się oczyści ze wszelkiego zjudaizowanego gówna..... Ot tak PYK i przestaną istnieć..... Jeszcze tylko kilkanaście miesięcy czekania..... i wyginą kolejne DINOZAURY ZBYT TEMPE BY ZROZUMIEĆ IŻ Z BOGIEM NIE DA SIĘ WYGRAĆ..... nawet dając dupy wszelkim demonom z astralu....

Portret użytkownika Waldorfus

Wasale Rosji Przez Syrię

Wasale Rosji

Przez Syrię miał płynąć gaz do Europy. To właśnie dzięki Niemcom, Izraelowi i Rosji, ów gaz – gaz który miał dywersyfikować dostawy przez Nord Stream – już do Europy, przede wszystkim Europy środkowej, prawdopodobnie nie popłynie.  Putin i Angela Merkel nie lubią konkurencji. Putin, dzięki temu, w każdej chwili będzie mógł odciąć Europę środkową od dostaw gazu, a potem ją szantażować. Tym którym tak bezmyślnie zależy na słowiańskiej wspólnocie Rosji i Polski, tak bezmyślnie (płytko rozumując) kojarzą Izrael z USA, niech się zastanowią czyjej propagandzie znowu ulegli. Tych którzy jawnie promują tu Rosję – czy to ze względów na swój interes, czy na sentymenty rodzinne (chadziajstwo) – tych nie biorę pod uwagę wcale; oni dla mnie nie są Polakami; tak więc, w interesie mojego kraju pisać tu nie będą.

Te dane statystyczne idealnie oddają  przekrój geopolityczny – komu najbardziej zależy na upadku Europy i zachodniej cywilizacji: Izraelowi, i właśnie Rosji. Patrząc na te dane można by było dojść równie dobrze do wniosku że i samym Niemcom na tym zależy. Jest w tym część prawdy, ponieważ to właśnie Angela Merkel jest głównym orędownikiem powstania IV Rzeszy Niemieckiej na terenie dzisiejszej Europy; i to właśnie ona do tego dąży – przy współudziale Izraela i właśnie nikogo innego jak Rosji: posługując się nimi; Rosji z którą tak chętnie kooperuje (pakt Ribbentrop Mołotow – dla przypomnienia). To właśnie Niemcy w kondominium z Rosją budują razem z Rosją gazociąg Nord Stream, kupują od Rosji gaz, zasilając Rosję w dolary potrzebne do kupowania niezbędnych technologi, materiałów, do budowy nowoczesnej broni; broni od której my Polacy znowu możemy oberwać.
 

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem