Amerykański biznesmen żąda nagrody za pomoc w dopadnięciu Osamy Bin Ladena

Kategorie: 

Tom Lee, 63 - letni biznesmen z Michigan w Stanach Zjednoczonych, który na co dzień zajmuje się handlem kamieniami szlachetnymi, zażądał od rządu federalnego nagrody za  pomoc w likwidacji terrorysty numer jeden - Osamy Bin Ladena, podaje Chicago Tribune.

 

Zdaniem Lee, bez jego pomocy w 2003 roku, FBI nie wpadłaby na to, że Bin Laden ukrywa się niedaleko Abbottabadu w Pakistanie. Miał im rzekomo udowodnić, że nie ma go w Afganistanie. List z nakazem wypłaty został wysłany do szefa FBI Jamesa Komi za pośrednictwem kancelarii Loevy & Loevy z Chicago.

 

Wcześniej tj. od 2011 roku, kiedy Bin Laden został wyeliminowany, biznesmen bezskutecznie próbował skontaktować się z szefostwem FBI. Wszystkie jego odwołania zostały zignorowane. Lee, który ma egipskie korzenie, o miejscu pobytu terrorysty dowiedział się od pakistańskiego agenta wywiadu, który rzekomo osobiście towarzyszył Bin Ladenowi i jego rodzinie w drodze z Peszawaru do Abbottabad.

 

Amerykańscy urzędnicy twierdzą jednak, że nagroda nie będzie wypłacona. Informacje Lee ich zdaniem na nic się nie przydały. Bin Ladena namierzono w inny sposób, ale nie podano w jaki. Osama bin Laden przez 15 lat był najbardziej poszukiwanym terrorystą na świecie. Odpowiada rzekomo za największy na początku XXI wieku atak terrorystyczny - zniszczenie dwóch bliźniaczych wież World Trade Center w Nowym Jorku 11 września 2001 roku.

 

Bin Laden został rzekomo wyeliminowany w wyniku amerykańskiego ataku służb specjalnych w Abbottabadzie w Pakistanie 02 marca 2011 roku. Nikt nie widział zdjęcia martwego superterrorysty, a Amerykanie poinformowali, że dokonali jego pochówku w morzu. W śmierć Osamy bin Ladena musimy zatem wierzyć na słowo Barrackowi Obamie.

 


 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika CRUSADERS

Żal gryzie serce i duszę

Żal gryzie serce i duszę każdego zwykłego Polaka - budowa kapitalizmu i "demokracji " pod rządami premiera Mazowieckiego a od 6 lat Platformy Obywatelskiej i Tuska kończy się absolutną degradacja Polski! - jesteśmy: w 1948 r. jeśli chodzi o wydobycie węgla, - w 1959 r. jeśli chodzi o budownictwo mieszkaniowe, - i w 1965 r. jeśli chodzi o całe górnictwo odkrywkowe. Teraz natomiast mamy - ponad 30% odłogów, - zniszczony absolutnie przemysł stoczniowy, zbrojeniowy, samochodowy, rolnictwo, hutnictwo, - z 77 kopalń zostało 35, - średnia płaca w przeliczeniu na towary jest 2-4 razy niższa niż w 1979 r. (4 razy to w oleju napędowym), - bezrobocie osiągało już w rzeczywistości ponad 40 % - jeśli uwzględnić wyjeżdżających "za chlebem", - banki nie są polskie (co jest ewenementem w skali światowej!), - nadal istniejemy z wyprzedaży tego, co wybudowała komuna, - zadłużenie jest kilkanaście razy większe niż za Gierka. Liczby osób żyjących poniżej minimum socjalnego jest 5 razy większa niż w 1986 r. a żyjących poniżej minimum biologicznego - (według % żyjących poniżej tego minimum) zmierza do nieskończoności (0% w 1986 r. i 12% obecnie). Za komuny ludność Polski wzrosła o 45% (a podobno nie było co jeść), obecnie zmalała o 5%. Taki ci u nas dostatek. Tylko ostatni dureń nie znający liczb i mający zbyt dużą podatność na propagandę twierdzi, że teraz jest dobrze. Lepiej na pewno nie będzie  ;(

Portret użytkownika ola

Cholera jasna ten facet  ma

Cholera jasna ten facet  ma rację..../o żydach/.Jeżeli przyjrzymy się  kto zorganizował solidarność, a potem rozmontował Polskę na polskę , to faktycznie dzieje się to co mówili starsi ludzi: żydzi powiadali  nasze kamienice- wasze ulice....

Portret użytkownika danielov

bo my Polacy brzydko ujmując

bo my Polacy brzydko ujmując w 70 % jesteśmy narodem idiotów, ploretariat i ciemnota. Wszystkie niemal kraje w Europie dbaja o własny interes narodowy: Rosja, Wielka Brytania, Niemcy ( oni to wogóle na UE wygrali bo osiągnęli praktycznie apogeum rozwoju gospodarczego) a my? dzięki naszym przywódcom...cóż świat i Europa się z nas śmieje. Jesteśmy pośmiewiskiem w Europie , ludzmi - drugiej kategorii, ale sami sobie na to zasłużyliśmy - wybierając kolejno zdrajców od 1989 roku począwszy. 

Portret użytkownika wincenty

CRUSADERS zgadzam się z tobą

CRUSADERS zgadzam się z tobą co do planu jaki realizowany jest w kraju jak na razie zwanym Polską. Nie ma co oszukiwać się, że jest inaczej bo świadczą o tym fakty.  Prawie wszystko co możliwe zostało już sprzedane po to aby łatać dziury budżetowe i robiły to wszystkie kolejne rządy. Rządzący zrobią wszyskto aby zatuszować swoją "nieudolność" żeby lepiej wypaść przed kolejnymi wyborami. To jest jeden z powodów ich zgubnej dla kraju działalności. Drugi to pieniądze i inne "prezenty" które dostają za wprowadzanie ustaw umożliwiajacych przejęcie mienia państwowego ( majatku wszystkich polaków ) obcemu kapitałowi i dopuszczanie ich do sektorów, które ewidentnie powinno kontrolować państwo polskie. Myślą tylko o sobie i swoich rodzinach i najważniejsze jest żeby ich dzieci mogły studiować w najlepszych uczelniach na świcie.  Za taką cenę sprzedaje się Polskę. Nie wiem na ile jest to skoordynowane działanie jakiejś jednej grupy ale raczej podejrzewam działania wielu grup interesów z zachodniej europy i nie tylko.  Każdy ciagnie ile może i pilnuje własnych interesów.  Przekleństwem Polski jest UE do której tak się pchaliśmy.  Tam  rządzą niestety koncerny a nie politycy, którzy są skorumpowani.  Nie przeczę, że od UE "dostaliśmy" wiele np.  drogi tylko budujemy je dla nich żeby mogli swobodnie dostać się do wykupionych już terenów.  Natomiast nas niedługo nie będzie stać na benzynę jak będą kontrolować ceny prądu, wody, i innych podstawowych rzeczy.  Jedną reką UE daje a drugą sobie odbiera no może nie UE ale jej mocodawcy.
 

Portret użytkownika zibi1973

Oj dziwne to wszystko,ale ten

Oj dziwne to wszystko,ale ten Tomi Lee to z palca wyssany jak cała ta bajka o ataku terrorystycznym na wtc,jeśli istnieje taki Tomi to jest już martwy z arabusami nie ma żartów dla Allacha zrobią wszystko,gościu ma pochodzenie arabskie chyba wie że go dopadną i może 64 nie dożyć jeśli istnieje to jest szaleńcem nie wie co to zadrzeć z muchadzinami u nich  pieniędze są na dalszym miejscu a jak to piszą o nim zajmuje się kamieniami szlachetnymi,ja osobiście bym zajmował się kamieniami z piaskownicy nie chciał bym tej nagrody oby rabusy się nie pomylili i  nie dopadli Tomiego Lee byłego męża Pameli Anderson, gościu nagrody nie dostanie a do tego cały czas będzie musiał oglądać się za siebie, ach ta pazerność na pieniądze,to tak jest jak chce się łatwo zarobić dużą kase

Portret użytkownika Global Electron

To prawda, jednak jestem

To prawda, jednak jestem pewien że jeśli by do tego doszło, to polska partyzantka do ostatniej kropli krwi będzie "okazywać im dowody sympatii". Ta sympatia to metafora czyli przenośnia, tak na wszelki wypadek to dodaję.

Portret użytkownika CRUSADERS

Tadeusz Mazowiecki -

Tadeusz Mazowiecki - prawdziwe nazwisko - Icek Dikman. Po wojnie byliśmy przez 45 lat pod okupacją Żydo-Komuny Socjalistycznej. W 1989 przeprowadzono sprytny proces przejęcia władzy. Zmieniły się tylko marionetki, sztucznie podzielono scenę polityczna na dwa obozy ( lewice i prawicę) dając Polakom złudzenie możliwości wyboru. W rzeczywistości Polską od 20 lat rządzą Żydzi którzy doprowadzili państwo Polskie i gospodarkę do ruiny. W tej chwili odbywa się proces wielkiego zadłużania państwa i zmuszenie społeczeństw (zwłaszcza młodego do wyjazdu za granicę) Po cichu obywatele Żydowscy wykupują polskie areału rolne, niedługo nastąpi proces prywatyzacji lasów. W odpowiednim czasie żydowscy finansiści upomną się o spłatę długo, Polska ogłosi bankructwo... Witamy w nowym państwie Izrael. ( za jakieś 30 lat). Po Polsce pozostaną tylko niespłacone długi... A Polacy staną się czymś w rodzaju Cyganów. Ta polityka jest konsekwentnie realizowana od 25 lat i będzie nadal trwała aż do całkowitego zniszczenia Polski. Żydów w Polsce jest około 1-2% jednak są dobrze zorganizowani i mają jasno postawione cele które konsekwentnie realizują.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem