Amerykańscy naukowcy: Homofobi sami mogą być ukrytymi gejami

Kategorie: 

Amerykańscy naukowcy uważają, że homofobami są aktywnymi zwolennicy ukrytej miłości tej samej płci. Wystarczy, że żywo wyrażają swoje niezadowolenie wobec mniejszości seksualnych, ponieważ w ich rodzinach ten temat był, albo ostro potępiany lub po prostu zakazany. 

 

 

Eksperci uważają, że najbardziej aktywni ukazują swoje homofobiczne tendencje ze względu na ich wychowanie. Przeciwnicy miłości osób tej samej płci, czujący się gejami lub lesbijkami, są źli i dają upust swojego niezadowolenia w ostrych słowach, pisze Postimees.Eksperci potwierdzili swoje wyniki badaniami z udziałem studentów z Niemiec i Ameryki. Młodym ludziom nakazano rozmawiać o tym, co myślą i jak odnoszą się do mniejszości seksualnych. Następnie poproszono, aby ludzie ci przystąpili do egzaminu, który określał prawdziwy stosunek do miłości osób tej samej płci. Okazało się, że ci, którzy szczególnie argumentowali przeciwko mniejszościom seksualnym, przyciąga ta sama płeć i to potwierdzono naukowo.

 

Psychologowie uważają, że w rodzinach, w których ostro potępia się inną orientację seksualną, ludzie często ukrywają swoje preferencje, a niezadowolenie prędzej czy później, nie ma wyjścia, przeradza się w agresję.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika StaszekS

Metoda badanie była

Metoda badanie była transparentna albowiem nie został przedstawiona metoda jaką byl prowadzony egzamin i na jakich zasadach prowadzono określenie czy kogos pociaga ta sama płeć.
NP wystarczy że zostało określone że jeżeli jakiemuś mężczyźnie podoba się inny mężczyzna zbudowany jako pociąg do tej samej płciu i mamy całkowicie fałszywy obraz badania.
Powoływanie się na tak podane badanie jest fałszowaniem rzeczywistości.
Adminie jak zamieszczasz artykól który powołuje się na jakieś badania to trzeba przedstawić pełen obraz inaczej to czysta propaganda ideologiczna.
 

Portret użytkownika lola

A ja potwierdzę na

A ja potwierdzę na przykładzie mojego byłego. Wrzeszczał najgłośniej jak to nienawidzi pedałów, a sam miał fiksację analną i kazał se wkładać paluchy w tyłek, co mnie brzydzi ogromnie, bo dupsko do czego innego służy, i mnie wystarczy wyłącznie podnieta po szczeleniu dobrego kloca i nie widzę żadnego związku z miłością, która polega na jedności dusz. Ile się dało, to się migałam rżąc wewnętrznie ze śmiechu, ale człek ten był tak rozdwojony emocjonalnie, że aż zaczął być agresywny i trzeba było salwować się ucieczką podstępem. Ech.

Oczywiście nie mam nic do zdeklarowanych pedałów, znam i szanuję tych, których znam, i trochę mi ich szkoda, bo jako wieloletnia para nie mogą płacić razem kredytu, podatków i innych urzędowych bzdetów, tupu ubezpieczenia i dziedziczenie, bo jednak płacą jakiś kredyt na mieszkanie, ale nie narzekają i nie gwałcą wszystkich chłopów na horyzoncie! jak Jak im dobrze tak, to co mnie to, byle dzieci i zwierzątek nie tykali. Nie pojmuję ogólnoświatowej fiksacji na tle gaci. Robotą by się zajęli zamiast rozkminianiem kto kogo w co. Pachnie tematem zastępczym.

Portret użytkownika lolo

Problem nie polega na tym, iż

Problem nie polega na tym, iż takie wypadki mogą się zdarzać, ale na uogólnieniu, podanemu jako prawda objawiona dotycząca wszystkich. Jak to jest w ciut wcześniejszym wpisie, jednego z internautów, nie ma podanej żadnej metodologii badań. W ten sposób można udowodnić absolutnie wszystko co - jak myślę - pokazałem wcześniej, chociażby pisząc o nekrofilii w kontekście 1 XI. Czyż w takim razie nie można oskarżyć Polaków o zboczenie udowadniając tym samym, że nadają się tylko do eliminacji albo... że są w awangardzie postępu. W zależności od sposobu spojrzenia, bowiem niektóre źródła kontestujące obecny porządek podają, że ukoronowaniem wyzwolenia seksualnego ma być nekrofilia (za portalem "Wolna Polska").

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika lolo

Link nie otwiera mi się na

Link nie otwiera mi się na owej propozycji więc jej nie skomentuję bo nie chce mi się wszystkiego przeglądać. W każdym razie takie badania powinny spełniać wymogi rzetelności naukowej, bo "intymne doświadczenia" Polek i Polaków są różne tak jak i przekonania. Niektórzy nawet twierdzą, ze KK uczy ludożerstwa i twierdzenie to podobno ma charakter pewnika naukowego.

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika lolo

Dewiacje były, są i będą. I

Dewiacje były, są i będą. I na to nie ma medycyny. Taka np. Sodoma i Gomora... niemiło zakończyli. Wszystko stąd, że uciekamy (jako ludzkość) od pojęcia grzechu, od świadomości istnienia piekła. Czy w związku z tym świat stał się lepszy, jest mniej konfliktów? Wybrano drogę akceptacji dewiacji i nazywania ich dobrem. Zatem ilość "dobra" rośnie, bo człowiek chce mieć poczucie, że jest dobry. A wszystkich tych, co będą nie podzielali tej obowiązującej wykładni dobra, się spacyfikuje w taki czy inny sposób np. przy pomocy konwencji antyprzemocowej. Ale czy rzeczywiście to jest dobro? Jeśli tak to świat winien jawić się jako "ziemia obiecana" i spełnienie odwiecznych marzeń ludzkości. Istota Kościoła nie polega na tym, że są w nim ludzie bezgrzeszni, bo jest to niemożliwe, tylko na tym, że grzech nazywa grzechem. Chociaż... ostatnio Kościół się "unowocześnia" i może się okazać, że kopiści w sprawie Sodomy i Gomory coś źle przepisali. Potwierdzą to na pewno nowe odkrycia, znanych ze swego "żarliwego obiektywizmu" naukowców jakich teraz jest niemało, np. prof. Jan Tomasz Gross. Takie są "nieubłagane prawa sprawiedliwości dziejowej". Zatem i "badania" muszą potwierdzić owe "prawa" i "oddzielić jasną stronę mocy od ciemnej".

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika bezimienny

P { margin-bottom: 0.21cm;

P { margin-bottom: 0.21cm; }

„Taka np. Sodoma i Gomora... niemiło zakończyli.”
 
Skąd wiesz że nie miło skończyli? Jezusa spotkała gorsza śmierć...
Jezus Chrystus nie umarła na krzyżu dlatego ,że był bohaterem!!! Tylko właśnie dlatego tak jak większość osób został sądzony przez ludzi pochłoniętych swoimi EGOISTYCZNYMI wartościami...
Właściwie to został zabity przez Boga... Czy ja mam uważać że to było złe? Że Bóg to jest zły skoro zabija swojego syna?
Otóż nie dlatego że dzięki temu Jezus mógł poznać prawdę i dzięki temu jego nauki przetrwały tyle lat... To była jego osobista lekcja... dla nas wiele cennych informacji.
 
Jesteśmy tu po to aby nie oceniać, dzielić na dobrych i złych... Historia nam to pokazała (Jezus też był w mniejszości wtedy i został oceniony przez umysły innych ludzi)
Dlatego prawdą jest, że w każdy złym uczynku jest również dobro...
 
To że jak piszesz zatraca się pojęcie grzechu to tylko dlatego, że jest ono źle rozumiane...
Tak jak słowo BÓG w większości kojarzy się ze starcem...
Dziś słowo Bóg = Rzeczywistość … Żyjemy w Bogu... (jak można żyć w Bogu? Ano tak że brakowało slow kiedyś do opisania Boga)
Podstawowy grzech więszkości ludzi to niestety brak radości z życia tłumacząc na kk... Brak wypełniania się duchem świętym, esensją życia.... Dlatego że dzielimy wszystko na dobre i złe w ten sposób odcinamy się od Boga...
Grzech to przywiązanie do przedmiotów, wierzeń, własnej religii negacja rzeczywistości – negacja zmian... Stawianie w opozycji do Boga (nie oglądaj się za siebie). Dlatego Jezus mowił nie lękajcie się nie lękajcie się (nie bójcie się zmian)...
 
Dlatego rzeczywistość się zmienia i cały czas nas pcha do przodu... Ważne aby odnajdować radość i szczęście dostrzegać pozytywne rzeczy... Dlatego Jezus mowił nie lękajcie się nie lękajcie się (nie bójcie się zmian)...
Dlatego świat się zmienia nasza rzeczywistość -Bóg cały czas nam przypomina aby nie szufladkować wszystkiego. Jeśli katolik to tylko dobry... Otóż okazuje się że nie koniecznie...
Jeśli komuś pomagasz to nie dlatego ,że jest katolikiem, gejem, rasy białej itd.. Pomagasz bo ktoś jest w potrzebie albo z czystej dobroci.
Nie patrzcie na świat tylko w kolorach czarnych i przestańcie wkońcu obwiniać innych za swoje niepowodzenie... Żydzi winni sytuacji na świecie, rząd odpowiedzialny za moją sytuację życiową... itd... Ile razy musisz dostać po dupie abyś w końcu coś zmienił? Jeśli będziesz widział wszystko na czarno to tak będzie dla Ciebie... Nie oczekuj pozytywnych zmian negatywnymi działaniami... To historia nas nauczyła pokój nie zapanuje przez wojne... Dlatego nastawiać mamy policzek...
 
Na tym forum wszyscy tylko widzą wszystko czarno... „Ale byłaby ulga jakby wszystko jebło i zniszczyło” „narście wszyscy szczęśliwi” „potwierdzily się nasze marzenia”...
„Woja to super sprawa”... Zniszczyć coś bardzo łatwo gorzej coś zbudować...
 
I teraz pytanie czy gdyby nie nauka i ten „zgniły zachód” czy byśmy właśnie z głodu nie padali???
Nie bez powodu żyjemy w tych czasach gdzie wszytko pędzi a nic nie jest pewniakiem.... Otóż jedno jest... Nie ma potrzeby się bać...
 

Portret użytkownika Mat

To mi przypomina poziom

To mi przypomina poziom naukowości artykułu, jaki w latach 90. ukazał się w ówczsesnym "Życiu Warszawy". Jego przesłanie można by streścić następująco: "Badania przeprowadzone przez polskich naukowców wykazały obecność substancji rakotwórczych w niektórych suplementach żywieniowych firmy Herbalife". Tekst ukazał się na pierwszej stronie tego piśmidła i jak się potem dowiedsiałem był "sponsorowany" przez firmy farmaceutyczne, dla których Herbalife stała się zbyt niewygodną konkurencją. Autorka dostała skromne honorarium w wys. 10 tys. zł, które w tamtych latach miało kilkakrotnie większą siłę nabywczą, niż dzisiaj.
Autorzy takich doniesień, jak w powyższym artykule o tendencjach homoseksualnych osób, które krytycznie się o nich wypowiadają, wydają się mieć pełną świadomość magicznego wpływu sformułowań "badania naukowe", "potwierdzone naukowo" itp. I zwykle pomijają podstawowe dane: kto przeprowadził badania, gdzie, kiedy i w jakich warunkach, jaka była próbka badawcza (liczba osób, reprezentatywność), czy była próbka kontrolna, jakie narzędzia badawcze zastosowano, czy badanie zostało powtórzone przez innych badaczy, itp., itd. Jeśli autorzy nie podają takich danych, to ich rewelacje nie mają żadnej wartości, oprócz propagandowej.

Portret użytkownika G_WNO prawda

A heterofibi mogą byc

A heterofibi mogą byc ukrytymi heteroseksualistami. Złodziejofobi mogą być ukrytymi złodziejami. Antysemitofobi mogą byc ukrytymi antysemitami. Pitu pitu tralala Czyli jeśli jesteś przeciw znaczy jesteś za Gratulacje amerykańskim naukowcom inteligentnym ...czyli idiotom.

Portret użytkownika Hans

Jako wybitny amerykański

Jako wybitny amerykański naukowiec z dyplomem uzyskanym koresponfencyjnie za $15 stawiam tezę, iż
Geje sami mogą być ukrytymi homofobami
W środowiskach, w których ostro potępia się tzw. homofobię, ludzie często ukrywają swoje poglądy, a niezadowolenie prędzej czy później, nie ma wyjścia, przeradza się w dewiację.

Portret użytkownika 85r

Amerykańscy naukowcy a co to

Amerykańscy naukowcy a co to takiego? Coś takiego jeszcze tam  istnieje? Przecież tam się przekłamuje naukę za pieniądze korporacji na rzecz NWO.
Chcą pedałow to będą ludziom naukowo wciskać że pedałowanie jest normalne. Jakim trzeba być orangutanem żeby do tego nie dojśc samemu?

Portret użytkownika syriues

Prawda jest taka,ze jest to

Prawda jest taka,ze jest to nienaturalne.Dla Boga obrzydliwe.Czyli wiec sami naukowcy uwazaja,ze pfrawdopodobnie Bog moze byc ukrytym gejem?
To jest choroba cywilizacyjna.Trudno powiedziec,czy szatan chce poprostu obrzydzic Bogu nasz wizerunek,czy moze my sami to robimy.Fakt jest jeden,ze to my dokonujemy ostatecznego wyboru.
Wiec jezeli czyjas decyzja ma zawazyc nad jego dalszym losem,to uwarzam temat za zamkniety.
Tylko po co sie afiszowac,po co ?Czyzby propaganda i cel swiata?
Droga jest zawsze wolna,jakakolwiek sie podejmuje.
Ja ostatecznie deklaruje ,ze podobaja mi sie kobiety.

Portret użytkownika excar

Ależ afera :) omyłkowo w

Ależ afera Smile omyłkowo w tytule artykułu zaplątało sie  jedno słowo : homofobi !!! Popatrzcie jak brzmiał tytuł w oryginale bez tego słowa  AMERYKAŃSCY NAUKOWCY SAMI MOGA BYC UKRYTYMI GEJAMI    i to tylko tyle w celu wyjasnienia tego nieporozumienia za co myślę wrzucajacy ten artykuł szybko przeprosi:)

Portret użytkownika lolo

Ciekawe, który tytuł świadczy

Ciekawe, który tytuł świadczy gorzej o "amerykańskich naukowcach"? No bo dzisiaj wstydzić się, że jest się gejem? Tylko zaprzeczanie holokaustowi jest większą zbrodnią...
Ps
...jest pewna zależność: jak się krytykuje homoseksualizm to człowiek w końcu dowiaduje się, że jest antysemitą. Ciekawe dlaczego?

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika zerg

Twierdzenie, że "Homofobi

Twierdzenie, że "Homofobi sami mogą być ukrytymi gejami" jest chwytem psychologicznym zmierzającym w konsekwencji do ograniczenia krytyki w stosunku do wszelkich zboczeń w tym pedofilii. Reszta wywodów ma za zadanie wytłumaczyć ciężko kapującym by siedzieli cicho bo sami zostaną oskarżeni o zboczenia. I tyle. LGBT w  natarciu.
 

Portret użytkownika kolo

czyli teraz jak juz im nie

czyli teraz jak juz im nie wyszlo bo jednak sie ludzie buntuja przeciwko gejom to trzeba bylo znalezc nowy sposob zeby sprobowac chodz czesc ludzi uciszyc wiec jak ktos sie wypowiada przeciwko gejom to tez jest gejem wiec ludzie zeby ich o takie gowno nie posadzac nie beda sie wypowiadac??? k...a co za debilny swiat kiedy on sie w koncu skonczy, bo ta manipulacja osiagnela juz szczyty zenady a kim sa ci naukowcy gejami??? hahaha. pozdro dla wszystkich normalnych

Portret użytkownika g-lo

hahaha bez komentarza.

hahaha bez komentarza. Pseudonaukowcy i ich ukryte fantazje seksualne. Gdyby to była prawda to ci dewianci z tytułem naukowym nie mieli by sktupułow napisać, że SĄ, a mogą to zwykła insynuacja, którą ciężko udowodnić, że nie są, bo zawsze się może przecież jeden trafć na 8 miliardów ludzi. To wręcz książkowy przykład jak obecnie lewactwo manipuluje plebsem.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Bolszewia zagościła a nawet

Bolszewia zagościła a nawet zadomowiła się już całkiem dobrze w USRALU. Po raz kolejny za sprawą sztucznie stworzonej nacji Izraelskiej a tak naprawdę dzieki chazarstwu w Rosji zwanych jewrejami  a w innych częściach słowiańszcyzny Żydami.Odpowiedników Łysenki ,Miciurina,i innych bolszewickich gieniuszy produkują na masową skalę w USRAELU.Niedługo zapewne albo już rozpoczęli podporządkowanie sobie natury między innymi GMO i innymi  szalonymi  projektami .Na efekty nie trzeba będzie długo czekać.Spójrzcie na pozostałości bolszewickiego ZSRS.Katastrofa ekologiczna nad Morzem Aralskim.Czarnobyl i mnożyć jeszcze.Za tymi wszystkimi działaniami stoi mafia izraelskożydowska.Uważająca siebie za naród.Który to fakt  narodowości israelskiej  kwestionują nawet  jej rodowici ziomale np:Szlomo Sand prof na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie.Całe to zboczenie bolszewickie wypływa od mafii zrządzającej tym plemieniem.Bo jak nazwać byłe sowchozy ,kołchozy ,PGRy spóldzielnie produkcyjno-rolnicze jak nie przeniesieniem wzorcowych kibuców na grunt rosyjsko europejski.Ci wszyscy pseudonaukowcy amerykańscy ,propagandyści korporacyjni to bękarty talmudycznych mędrców usiłujący zawładnąć planetą.Zobaczcie do jakiej katastrofy ekologicznej doprowadzili u siebie w swojej "obiecanej" ziemi nad Morzem Martwym. To głąby majace siebie za geniuszy no chyba ,że geniuszy oszustwa i kłamstwa tu przychodzi się zgodzić.Teraz rozgaszczają się w Brukseli stamtąd demolując Europę.Trzeba koniecznie postawić tamę temu talmudycznemu barbarzyństwu. 

Portret użytkownika bogdan4957

Znowu pedalskie i wszech

Znowu pedalskie i wszech zboczone Amerykańskie gremium naukowców pierze mózgi zdrowym sexualnie Polakom.Ci którzy wykonali te badania,to są gigantyczne  zboki do nieskończonej potęgi.Chcą powoli i systematycznie wpie*****ć i zasiać w zdrowym polskim narodzie wielkie to H******o.Na samą myśl bierze mnie obrzydzenie i chce mi się żygać tą usraelską/amerykańską propagandą.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem