Amerykanin oskarża słynne KFC o sprzedaż smażonych szczurów zamiast kurczaków

Kategorie: 

Amerykanin umieścił w Internecie zdjęcia potrawy, którą zakupił w jednej z restauracji sieci KFC w Kalifornii. Mięso swoim wyglądem dobitnie przypomina szczura.

 

Mieszkaniec Kalifornii twierdzi, że w fastfoodzie KFC zamiast panierowanego, smażonego mięsa drobiowego był szczur. Konsument Devorise Dixon zamieścił filmy i zdjęcia posiłku na Facebooku, podaje CNN.

 

Zarysy dania wyglądem przypomina szczura - ma długi ogon, brzuch i podłużny pysk (mięso rzekomo miało smakować, jak „guma”). Zdaniem Amerykanina, kierownik restauracji przeprosił i przyznał, że jedzenie naprawdę ma wygląd gryzonia.


Dixon był już gościem lokalnego radia i wziął udział w talk show. Publicznie opowiedział o swoich doświadczeniach i przyznał, że trzyma „zamrożonego szczura z KFC” w swojej lodówce. Zdjęcia i filmy Amerykanina szybko rozprzestrzeniły się w sieciach społecznościowych.

 

Z kolei kalifornijskie KFC wydało oświadczenie, w którym tłumaczy, że dania z kurczaka mogą przyjmować różne kształty, a Dixon nie zgodził się przekazać „szczura” do niezależnego badania i komunikuje się z pracownikami KFC wyłącznie za pośrednictwem adwokata.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika nałukowiec

Stary somsiad przy gorzale

Stary somsiad przy gorzale opowiadał co było za komunizmu w rzeźni, codzień rano polowanie, w kilku chłopa otwierali magazyny z chłodzonym mięsem i wpierw z kijami i widłami ganiali szczury!
Jak raz gonili szczura po produkcji to wpadł im do "kutra", to takie ustrojstwo co z hukiem mieliło 300 kilo (skór, wymion, podgardla, tłuszczów, żylastego i wody) na parówki, ino nic nie wylali do ścieku, bo by wielka strata była i tak mi ten menda do dziś mielone żarcie zbrzydził...
Ludziska dają jeść dzieciom, a pierun wie co tam jest oprócz wody i chemii, i niech to chudy byk kuźnia jego...

Portret użytkownika Pizduś Plastuś

oooooooooo toż to prawdziwe

oooooooooo toż to prawdziwe zmiany na ziemi!!! Zabrakło geno-mutowanych kur, to dla własnego dobra podali naturalnego gryzonia spod śmietnika...A tego szczura, to wpierdolił z ogonem??? Pytam, bo ponoć tam strychnina się znajduje...

P.S.: jak na razie to mój nr 1 idiotycznych tematów na tej stronie w tym roku... Dalszych sukcesów w bezmyślnym ctrl+v kopiowaniu...

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem