Ambasady brytyjskie w Tallinie i Rydze będą rejestrować małżeństwa tej samej płci

Kategorie: 

Pod koniec czerwca ambasady brytyjskie w 23 krajach, w tym w Estonii i na Łotwie, będą rejestrować małżeństwa tej samej płci pod warunkiem, że jeden z małżonków będzie obywatelem Wielkiej Brytanii – donosi estoński ERR.

 

Przedstawiciele ambasady brytyjskiej na Łotwie tłumaczą, że małżeństwa tej samej płci są legalne w Wielkiej Brytanii i powinny być zatwierdzane w państwach, gdzie znajdują się brytyjskie placówki dyplomatyczne. W związku z powyższym brytyjscy geje mogą żenić się w Estonii i na Łotwie, ale stanowczo sprzeciwiła się temu Litwa.


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika nkwd

koń który mówi(nie

koń który mówi(nie zarejestrowany), 
 
Podpisuje się dwoma rękami
 

Jestem Ciekawy do kiedy Bóg będzie Tolerował Fanaberie Szatańskiej Zachodniej Europy
I Kiedy Wytępi Tą Szarańczę
 
 

Portret użytkownika Logos

Brawo Wielka Brytania! To

Brawo Wielka Brytania!
To jest wzorcowy kraj pokazujący jak powinno się dbać o własnych obywateli niezależnie od preferencji seksualnych jakie oni okazują.
Na szczęście i w Polsce takie małżeństwa w końcu będą rejestrowane bo nikt ani nikt nie ma prawa zabraniać dorosłym ludziom być ze sobą szczęśliwymi według własnego uznania.
A to że zaraz będzie pełno pełnych nienawiści komentarzy - świadczy o tym jakimi "ludźmi" są piszący te komentarze!

Portret użytkownika koń który mówi

Wzorce wprost niesamowite.

Wzorce wprost niesamowite. Największa na świecie ilość dzieci w ciąży, ulice pełne szmatogłowych dewiantów, a połowa kraju pogrążona w ciężkiej patologii i żyjąca na koszt państwa w darmowych mieszkaniach i na 21 różnych zasiłkach do wyboru do koloru.
Teraz dodajmy tam pedalstwo i lesby (w dużym stopniu kryptopedofile) z dziećmi i tylko czekać na "efekty".

Portret użytkownika koń który mówi

Ustosunkuj się do

Ustosunkuj się do argumentów.
Moja szczera propozycja: wyjedź do UK i tam siedź ze swoją panną z kiełbasą. W Polsce nie pozwolimy wam pedalić dzieci.
Ktoś ma wątpliwości do czego dążą pedały, lesby i lewarstwo? To polecam ten materiał - doskonale otwiera oczy na skalę demoralizacji dzieci i młodzieży europejskiej:
http://www.youtube.com/watch?v=ZPQBEhSEF5Q
Otwórzcie oczy zanim u nas zrobią to samo. Niedawno jeden z polskich ojców wpadł w szał jak dziecko po powrocie z przedszkola oświadczyło: "tatusiu! ty też możesz chodzić w sukience".
 
Wpis edytowany.

Portret użytkownika Logos

koń który mówi

koń który mówi wrote:

Ustosunkuj się do argumentów.

 
Bardzo słabe te argumenty!
A tak na marginesie - jeśli heteroseksualny facet zgwałci kobietę (a jest to nader częste w naszym kraju) to oznacza to iż każdy heteroseksualista jest potencalnym gwałcicielem i powinien być śledzony, monitorowany czy jeszcze w inny sposób cały czas pilnowany aby do takiego gwałtu nie doszło...
 
Albo skoro jakiś Polak ukradnie w sklepie jakiś towar to znaczy zaraz że każdy inny jest złodziejem?
Często tzw. "argumenty" są mocno wątpliwe!

Portret użytkownika koń który mówi

Takie słabe, że do tej pory

Takie słabe, że do tej pory na nie nie odpowiedziałeś.
I nie doszukuj się na siłę analogii w psychopatologicznych postawach normalnych ludzi których są miliardy i postawach pedałów i lesb których jest mały promil, a mimo to większość skrajnie dewianckich postaw (np. gwałcenie dzieci, rozwięzłość seksualna) to właśnie ta grupa.
Raz jeszcze powtarzam: wg. oficjalnych statystyk policyjnych w skali całej Europy aż 40% udowodnionych czynów pedofilnych popełniły pedryle i lesby. Nie manipuluj więc głupkowato moimi słowami i nie dokonuj bezsensownych ocen tylko skomentuj ten prosty, oczywisty fakt.
Skomentuj również to, że większość pedryli w USA jest zarażona AIDS i na wszystkich chorujących tam na tę chorobę aż 70% to właśnie homoseksualiści. To również są dane oficjalne.  Tak wygląda wasza miłość po grób?
Trzecia sprawa: rozwięzłość seksualna. Dla pedzia czy lesby nie ma problemu żeby się przespać z kimś innym, wręcz dążą do tego, za nic mają powszechnie przyjęte normy moralne. Chapnąć dzidę w kiblu nowemu koledze żaden problem. Co ciekawe partnera też to nie dziwi bo sam tak postępuje. Lesby jeszcze gorzej i tego już nawet komentować nie będę.
Taki model społeczeństwa szykujecie? Niedoczekanie wasze.

Portret użytkownika Logos

koń który mówi napisał: Takie

koń który mówi wrote:

Takie słabe, że do tej pory na nie nie odpowiedziałeś.

Akurat te "wynaturzone" i zmanipulowane wcześniej podane dane nie są warte żadnej odpowiedzi!
 
A obserwując twoje wypowiedzi na tym portalu odnoszę wrażenie że albo miałeś ciężkie dzieciństwo i twoje ego stara się w ten skrajny sposób (agresywna retoryka nie mająca żadnego uzasadnienia) zrekompensować stracone dzieciństwo albo jesteś typowym nieudacznikiem życiowym który w ten sposób (pełne nienawiści do drugiego człowieka teksty) chce podwyższyć sobie własną samoocenę...

Portret użytkownika koń który mówi

I nie wciskaj mi tu, że piszę

I nie wciskaj mi tu, że piszę nienawistne teksty bo nie piszę. Oświadczyłem wyraźnie, że toleruję fakt, że istnieją rozmaite dewiacje i nie mam nic przeciwko o ile jest to trzymane w ryzach, a nie wynoszone na piedestał i wychwalane jak jakaś cnota.
Czego się spodziewasz? Bo chyba nie tego, że normalni ludzie uznają pupę za organ płciowy tak jak próbują to ustawić i nagłośnić geje. Podobnie jak seks dwóch kobiet gdzie jedna używa gumowego penisa nigdy nie będzie normalnym seksem. I jeszcze dodajmy do tego te żałosne próby wymuszenia zgody społecznej na adopcję dzieci przez takie pary dewiantów. Mój opór to nienawiść? Równie dobrze mogę zapytać jakim prawem pedalstwo kpi z wartości rodzinnych, podważa logikę związków kobiet i mężczyzn, a nawet pozwala sobie na wyjątkowo wredne i chamskie uwagi nt. wiary.
Wy głosicie tolerancję do samych siebie i do niczego więcej.

Portret użytkownika koń który mówi

Ani dane nie są zmanipulowane

Ani dane nie są zmanipulowane ani wypowiedź wynaturzona. To ty jesteś wynaturzony i od tego zacznijmy bo nie masz normalnego popędu płciowego jak 99% ludzi na tym świecie. Brak odpowiedzi na oczywiste tezy które ci postawiłem jest jednocześnie odpowiedzią, a pozostałe bełkotliwe próby oceny mojej osoby twoim gwoździem do trumny w tej dyskusji.
To znaczy ja dyskutuję, a ty nie wiedząc co napisać - próbujesz obrażać. I jest to totalnie naturalne dla pedalstwa i lewactwa. A samoocenę to ty sobie własną popraw - może jak poznasz jakąś kobietę i zostaniesz ojcem, a nie panienką z kiełbasą, to zaczniesz normalnie patrzeć na rzeczywistość zamiast bredzić.

Portret użytkownika euklides

Aha i w tym kontekście Wielka

Aha i w tym kontekście Wielka Brytania to nie kraj, tylko państwo. Jak państwo tak dba o obywatela to dlaczego nie można się z niego wypisać? Lewicowcy strasznie plują na kościół katolicki, ale z członkowstwa w kościele da się zrezygnować, a z waszej totalniackiej instytucji się nie da.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem