Na Alasce badają doniesienia o ptakach zabrudzonych ropą

Kategorie: 

US Coast Guard i Wydział Ochrony Środowiska Alaski badają doniesienia dot. zwierząt, głównie ptaków, poplamionych olejem, których dużo odnajdywanych jest w okolicach Wyspy Świętego Wawrzyńca. 

 
 
Sporo wiadomości o poranionych zwierzętach służby otrzymały 08 listopada wieczorem. Jednak pierwsze informacje na temat zanieczyszczenia pojawiły się już 25 października. Jeden z  myśliwych zauważył wówczas, że na upierzeniu kilku ptaków są ślady oleju. Ciągle nie ma jednak potwierdzenia o większym i poważniejszym wycieku ropy w rejonie Alaski. Trwa dochodzenie i kontynuowana jest akcja wyszukiwania zabrudzonych ropą zwierząt.
 
 
 

 

Źródło: Arctic Info

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Nie jesteś byle kim. Pewnego dnia będziesz musiał wybrać. Musisz zdecydować na jakiego człowieka chcesz wyrosnąć. Kimkolwiek on będzie, dobrym czy złym,...zmieni świat.

Portret użytkownika Czelsi

PilipWeeFee...coś tam gdzieś

PilipWeeFee...coś tam gdzieś usłyszałeś i powtarzasz bzdury. 89mln ton jedzonka to się marnuje tylko w samej Europie - ROCZNIE. Badanie z tego roku. Żywność poprostu ląduje na śmietniku. Ziemia jest w stanie nas spokojnie wykarmić. Poczytaj sobie o wymogach UE, że ogórek musi być prosty i takie tam. Są dokładne wytyczne jak co ma wyglądać. A jak coś jest "BE" to ląduje tam gdzie ląduje. Produkować to my możemy o wiele, wiele więcej. Pola leżą odłogiem. Ściągamy warzywa z zagranicy bo są tańsze. Ostatnia afera ziemniaczana w wielkopolsce. Nie pamiętam ile tego dokładnie było, ale rząd nie kupił od naszych rolników ziemniaków tylko sobie sprowadzili z Brazylii i to wszystko poszło na śmietnik.Ile zboża się marnuje w magazynach. Poszperaj sobie na necie w tym temacie.

Nie jesteś byle kim. Pewnego dnia będziesz musiał wybrać. Musisz zdecydować na jakiego człowieka chcesz wyrosnąć. Kimkolwiek on będzie, dobrym czy złym,...zmieni świat.

Portret użytkownika PilipWeeFee

skoro o bzdurach wsomniałeś

skoro o bzdurach wsomniałeś to nie zauważyłem, żeby przed wyrzuceniem ogryzka jabłka lub zepsutego banana do śmietnika stał przy nim "ktosiek z wagą i ważył". więc skąd ta liczba 89 mln ton wyrzucanego jedzenia na śmietnik?
"....tylko sobie sprowadzili z Brazylii i to wszystko poszło na śmietnik" ??? podaj mi źródło, z którego czerpałeś informacje.największą krzywdą jaką sobie sami wyrządzamy to wierzenie we wszystko o czym przeczytamy/usłyszymy. ;]
 
zgodzę się, dużo ludzi wyrzuca jedzenie(a parokrotnie więcej ludzi liczy każdą kromkę chleba) tylko gdyby to było w takich ilościach o jakich ty mówisz to bezdomni "utrzymywali" by się z grzebania po śmietnikach a nie z proszenia o kupienie im coś do jedzenia (nie mowię o alkoholikach proszących o pieniądze na nalewki, tylko o bezdomnych, którzy wiedzą co to znaczy mieć pusty żołądek i chcą jedzenie a nie pieniądze) przecież łatwiej iść w śmietniku poszukać i skompletować sobie niezły wykwintny obiad z przekąską i deserem(z tego co mówisz to wybór mają duży, wręcz królewski) niżeli wypraszać się ludzi na ulicy.
nie chce wskazywać palcem kto tu się w takim razie naczytał i powtarza bzdury.

Portret użytkownika ARTUR5

Chyba nigdy nie interesowałeś

Chyba nigdy nie interesowałeś się głodnymi ludżmi .Z każdego kontenera który transportuje żywność jest pobierana próbka lub mała paczka do oceny ,jeśli coś jest nie tak to cały kontener ląduje na strzeżonym śmietniku ,są one ochraniane przez ludzi z bronią aby głodny lub ubogi nie mógł zjeść .Dostawca oczywiście nie dostaje pieniędzy więc pracownik pomimo że wykonał pracę nie zarobi . Smacznego .Popieranie przestępców którzy wyzyskują innych i nie mają szacunku dla żywności jest traktowane jak współudział w śmierci milionów głodujących .

Największym wynalazkiem ludzkości jest nóż na drugim biegunie stawiam koło. 

Portret użytkownika PilipWeeFee

nie ośle, nie dlatego, że

nie ośle, nie dlatego, że morskich ptaków nie da się "hodować i zeżreć"(chociaż na upartego dałoby się)tylko dlatego, że te masowo hodowane nie wyginą a te morskie mogą, co zaburzy caly ekosystem.jest nas na ziemii za dużo, dużo za dużo, samymi roślinkami i zwierzętami hodowanymi z tak zwanych "wolnych wybiegów" nie wykarmimy 7 miliardów ludzi,z których i tak 1-2 miliardy chodzi głodna mimo produkcji żywności GMO.masz co jeść?więc nie narzekaj i przestań gadać głupoty o zwierzętach od urodzenia przeznaczonych na rzeź.dobrze sobie zdaję sprawę jak te zwierzęta są traktowane i czym faszerowane, ale nie ma innego wyjścia.inaczej byśmy zdychali z głodu.
 
jesteś wegetarianinem/weganinem ?

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem