Aktywiści chcą nazywać huragany nazwiskami polityków zaprzeczających globalnemu ociepleniu

Kategorie: 

Grupa aktywistów wspierających religię "Globalnego Ocieplenia" postanowiła wystąpić z petycją kierowaną do Światowej Organizacji Meteorologicznej (WMO). Domagają się oni nazywania huraganów nazwiskami polityków odrzucających teorię powodowanych przez człowieka zmian klimatu.

 

Nie wiadomo jak odniesie się do tego organizacja odpowiadająca za nazewnictwo takich burz, ale tego typu piętnowanie ludzi za poglądy budzi najgorsze skojarzenia. Kampania została nazwana Climate Name Change, co można przetłumaczyć, jako Klimatyczna Zmiana Nazwy.

 

Rzekomi ekolodzy jak prawdziwi wyznawcy religii mają swoje aksjomaty, które mimo słynnej afery Climate Gate uważają za fakty, a wszystkich, którzy ośmielają się wyrażać odrębne poglądy na przyczyny zmian klimatycznych nazywają oni negacjonistami i obstrukcjonistami.

 

Na szczęście WMO raczej zignoruje tę petycję, ponieważ nazwy huraganom nadawane są z puli imion żeńskich i męskich. Odstępstwa robi się tylko wtedy, gdy któryś z huraganów wyrządzi niezmiernie duże straty i wart jest osobnego zapamiętania. Tak stało się na przykład z imieniem Katrina oraz Sandy.

 

Trudno sobie wyobrazić, aby w celu ostracyzmu zdecydowano się na takie odstępstwo, które zezwoli na nazywanie burz imieniem i nazwiskiem. Mogłoby to prowadzić nawet do pozwów sądowych ze strony piętnowanych polityków, więc zapewne WMO nawet się do tego pomysłu nie odniesie tym bardziej, że związek między ociepleniem a huraganami jest oparty na mglistych przesłankach i nie został właściwie udowodniony.

 

 

Źródła:

http://350.org/

http://ClimateNameChange.org/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kraken

Dlaczego prawo nie pozwala do

Dlaczego prawo nie pozwala do takich ludzi strzelać, rąbać ich siekierami albo najzwyczajniej kopać po ryjach? Dlaczego tak sięschlebia temu choremu lewactwu? Och jakbym chciał żeby znowu wróciły lata 90-te i te czasy gdzie skini robili z takimi porządek. Glanami

Portret użytkownika Wojox

Ocieplenie jest i owszem, ale

Ocieplenie jest i owszem, ale z innych powodów, jak się nieustannie opryskuje czyli ubiera Ziemi futerko, nawet w lecie to jest i ciepło.
Jeden okręt atomowy produkuje 5000 litrów wrzątku na sekundę, HAARP rozgrzewa jonosferę i to są efekty..

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Polakmały

NO w Polsce to mamy nawet

NO w Polsce to mamy nawet lepiej bo odkąd mamy zieloną wyspe tuska to powodzie znikneły a pojawiły się tak zwane "podtopienia" a jak pół powiatu jest pod wodą albo województwa to dalej podtopienie bo woda ma to do siebie że raz jest a raz jej nima bo spływa.Więc słowo kluczowe  "powódź" zastąpiono "podtopieniem" I tylko rolnicy znowu mają pod góre bo odszkodowań nima tak jak powodzi niebyło.  Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o kase!

Portret użytkownika Zenek

Kolejna "inicjatywa"

Kolejna "inicjatywa" tęczowych pedofili mających psychicznie zastraszać niepokornych żydowskiemu globalnemu nazizmowi polityków. <ziew> 
 
Kiedyś Urban w ramach politycznego hapeningu "wysyłał śpiwory do USA". Tym aktywistom można wysyłać w ramach podobnej medialne akcji  "obroże ze smyczą" z napisem "przygłup nazistowskiego NWO" bo tym są w istocie nie zapominając także o innych propagandowych gadźetach popularnych w tym "środowsku" to jest maskach z kneblami, korkach anaaa ... etc.
 
Niech "chłopaki" będą w pełni umundurowani na tych swoich "barykadach" , he he. <żarcik>
 
Ale tak to jest jak w ramach "kultury masowej" z imbecyli robi się idoli ynteligentów. Nie dostaleś rozumu od Bozi? Nic nie szkodzi. Wśród żydowskich rewolucjonistów będziesz miał jak Wśród Swoich. iqU rządzi. <ziew>
 
 
 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem